DANI's TRAVEL&TOURS

Bileta avioni, bileta trageti. Paketa turistike, rezervime hotelesh. Siguracion shendeti ne udhetim, tpl, kasko, karton jeshil, etj.

E krijuar 31 Janar 2009 DANI's TRAVEL&TOURS lindi si rrjedhoj e punes se meparshme shume vjecare ne kete fushe. Stafi i tij eshte i perkushtuar e i specializuar ne trajtimin e udhetimeve, qofshin keto biznesi, turizem I thjeshte, apo pushime. Ne jemi ne dispozicionin tuaj per te permbushur kerkesat ne rritje per levizjen tuaj ne vende te ndyshme te botes. Fale eksperiences sone shumevjecare, parteneriteteve me kompanite me te medha ne fushen e turizmit, sistemeve bashkekohore te punes si Galileo dhe Amadeus ne jemi te gatshem per ti permbushur keto kerkesa ne kohe reale. Per te bere udhetimin tuaj sa me komod dhe te sigurte ne ju ofrojme siguracione te ndryshme si shendeti ne udhetim, kasko, TPL dhe karton jeshil si dhe guida te ndyshme dhe makina me qera. Si rrjedhim, ne menyre te natyrshme ne jemi ne jemi te gatshem t’ju ofrojme paketat turistike dhe ofertat me konkuruese ne treg persa I perket kostos dhe cilesise. Me Dani’s Travel & Tours, ju do te gjeni partnerin dhe mikun e pazevendesueshem, ndersa ne mirenjohjen,e mbi te gjitha kenaqesine per te persosur standartet dhe punen tone ndaj jush. Bota e magjishme e turizmit dhe e udhetimeve, ju ftojne te mos humbisni asnje dite e te provoni emocione gjithnje e me te forta! Bashke me to, ne ju ftojme te beheni pjese active e rrugetimeve tona drejt suksesit, dhe mbi te gjitha te njiheni me universin e ofertave qe ekskluzivisht per ju, perditesohen e pasurohen, jo vetem pergjate sezoneve turistike apo periudhave festive, por ore pas ore, per t’ju ofruar ne cdo moment informacionin dhe sherbimin e ketij lloji, nder me te persosurit ne treg. Me respekt Dani’s Travel & Tours

#airbnb#superhostairbnb#superhosts#tiranaairbnb

[03/24/19]   Bileta avioni me nisje nga Tirana!

Tiranë Stamboll 75€
Tiranë Athinë 80 €
Tiranë Amsterdam 55€
Tiranë Budapest 35€
Tiranë London Luton 55€
Tiranë Dortmund 65€
Tiranë Paris 65€
Tiranë Lion 100€
Tiranë Zvicër 110€
Tiranë Oslo 110€
Tiranë Copenhagen 90€
Tiranë Hamburg 110€
Tiranë Dusseldorf 110€
Tiranë Këln 110€
Tiranë Gjenevë 110€
Tiranë Barcelonë 115€
Tiranë Berlin 100€
Tiranë Madrid 110€

Ofertat janë momentale për data të caktuara.
Të përfshira në cmim: Bileta vetem vajtje
Bagazhe në varësi të kompanisë ajrore
Të gjitha taksat aeroportuale

Na kontakoni për rezervime dhe cdo lloj informacione ne lidhje me ofertat:
Cel: +355 67 635 8888

[03/11/19]   Oferta per bileta avioni me nisje nga Prishtina!
Prishtinë Budapest 25€
Prishtinë London 50€
Prishtinë Basel 40€
Prishtinë Dortmund 65€
Prishtinë Geneva 60€
Prishtinë Berlin 45€
Prishtinë Munich 90€
Prishtinë Zurich 70€
Prishtinë Dusseldorf 90€
Prishtinë Lyon 90€
Prishtinë Barcelona 90€
Prishtinë Oslo 90€
Prishtinë Marseille 160€

Të përfshira në cmim:
☑Bileta vajtje
☑Bagazhe në varësi të destinacionit
☑Taksat aeroportuale
☑Cmimet jane për data të caktuara ne muajt #Mars #Prill#Maj.

Pagesa mund te behet ne cdo dege te Raiffeisen Bank pa komisione nga ora 08:00 - 15:00
✅Cel: +355 67 6358888
✅Instagram:
✅E-mail: [email protected]

[02/12/19]   Ofertat per muajin Mars&Prill 2019

Podgorice - Berlin 30€
Podgorice - Stockholm 30€
Podgorice - Stuttgart 27 €
Podgorice - Londer 29€
Podgorice - Stockholm 29€
Podgorice - Milan Malpensa 27€
Podgorice - Bologna 35€
Podgorice - Brussels 35€
Podgorice - Memmingen/Munich West 30€
Podgorice - Budapest 25€

Oher - Vienne 36€
Oher -Malmo 41€

Të Përfshira në Çmim:
▪Bileta vajtje për data të caktuara për muajt Mars dhe Prill
▪10 kg bagazh dore
▪Taksat aeroportuale
Jeni te mirëpritur të na kontaktoni në:
📞: +355676358888
📧[email protected],
Viber, WhatsApp, Instagram, Facebook.

Timeline Photos

TIRANE - FRANKFURT
Super ofertë, ku përfshihet:
Bilëte vajtje ardhje 165€.
Valixhe dore.
Vende të limituara.
Data të caktuara në periudhën:
Shkurt & Qershor 2019
Periudha e sh*tjes se ofertes deri 27 Janar.
Jeni te mirëpritur të na kontaktoni në:
📞: +355676358888
📧[email protected],
Viber, WhatsApp, Instagram, Facebook.

TIRANE - COPENHAGEN
Super ofertë, ku prfshihet:
Bilëte vajtje ardhje.
Valixhe dore.
Vende të limituara.
Data të caktuara në periudhën:
Shkurt & Qershor 2019
Periudha e sh*tjes se ofertes deri 27 Janar.
Jeni te mirëpritur të na kontaktoni në:
📞: +355676358888
📧[email protected],
Viber, WhatsApp, Instagram, Facebook.

Stockholm❄❄❄
Super ofertë!
Duke filluar nga 40 eur.
Bilëte vajtje ardhje.
Vende të limituara.
Data të caktuara në periudhën:
Janar & Shkurt 2019
Jeni te mirëpritur të na kontaktoni në:
📞: +355676358888
📧[email protected],
Viber, WhatsApp, Instagram, Facebook.

BUDAPEST❄🔥Super oferta!
Duke filluar nga 50 eur.
BIleta vajtje ardhje.
Vende te limituara
Data te caktuara ne periudhen:
Janar & Shkurt & Mars
Jeni te mirepritur te na kontaktoni ne:
📞: +355676358888
📧[email protected],
Viber, WhatsApp, Instagram, Facebook.

#airbnbsuperhosts#superhost#superhostairbnb#airbnbexperience#airbnbrental#airbnbguide#airbnbguide#airbnblife#airbnbmanagementcompany #airbnbreview#airbnbtirana

DANI's TRAVEL&TOURS

[11/30/18]   Super cmime per udhetime me nisje nga Shkup!!!

Shkup Budapest 31€
Shkup Venecia 36€
Shkup Malta 42€
Shkup Eindhoven 43€
Shkup Oslo 42€
Shkup Bratislava 36€
Shkup London Luton 42€
Shkup Gothenburg 42€
Shkup Malmo 42€
Shkup Stockholm Skavsta 47€
Shkup Brussels Charleroi 36€
Shkup Copenhagen 42€
Shkup Basel-Mulhouse-Freiburg 42€
Shkup Paris Beauvais 36€
Shkup Berlin Schoenefeld 36€
Shkup Frankfurt Hahn 57€
Shkup Friedrichshafen 31€
Shkup Hamburg 36€
Shkup Hanover 36€
Shkup Memmingen 36€
Shkup Nuremberg 36€

-Ne Cmim perfshihet:
Cantë dore
Taksat aeroportuale
Oferta jan të vlefshme për rezervime sa më hershme.

Adresa
Rruga Abdyl Frasheri, Pall 3/3, Kati i pare.
Tirane
Cel: +355 67 635 8888
E-mail: [email protected]

[10/19/18]   Oferta vetem vajtje per muaji Nentor & Dhjetor 2018!

Podgoricë – Budapest 27€
Podgoricë – Berlin 27 €
Podgoricë – Milano 27 €
Podgoricë – Stockholm 32€
Podgoricë – Bruksel 32€
Podgoricë – Londer 32€
Podgoricë – Memmingen 32€

-Ne Cmim perfshihet:
Cantë dore
Taksat aeroportuale
Oferta jan të vlefshme për rezervime sa më hershme.

Adresa
Rruga Abdyl Frasheri, Pall 3/3, Kati i pare.
Tirane
Cel: +355 67 635 8888
E-mail: [email protected]
_

Super Oferta me nisje nga Shkupi!!!Nentor &Dhjetor 2018

Shkup - Bratislava 32.99
Shkup - Gotenburg 29.99
Shkup - Malmo 31.99
Shkup - Stockholm 32.99
Shkup - Kopenhagen 39.99
Shkup - Oslo 39.99
Shkup - London 34.99
Shkup - Barcelone 60.99
Shkup - Friedrichshafen 14
Shkup - Hamburg 31.99
Shkup - Hannover 31.99
Shkup - Memmingen 31.99
Shkup - Nuremberg 32.99
Shkup - Dortmund 32.99
Shkup - Frankfurt 35.99
Shkup - Berlin 31.99
Shkup - Keln 31.99
Shkup - Budapest 31.99
Shkup - Bruksel 31.99
Shkup - Paris 35.99
Shkup - Basel 41.99
Shkup - Venecia 31.99
Shkup - Milano 30.99
Shkup - Rome 31.99
Shkup - Malte 31.99
Shkup - Eindhoven 31.99

Jo te gjitha ditet jane ne oferte, nxitoni te pronetoni cmimet e ofruara si me siper.

Ne Perfshira ne Cmim :

1- Bileta vetem vajtje
2- 5Kg cante dore
3- Te gjithe Taksat Areoportuale

Adresa
Rruga Abdyl Frasheri, Pall 3/3, Kati i pare.
Tirane

Cel: +355 67 635 8888
E-mail: [email protected]

[06/06/18]   OFERTAT E MOMENTIT !!!

Tiranë Bari 75€
Tiranë Cuneo 80€
Tiranë Ancona 90€
Tiranë Bologna 80€
Tiranë Perugia 80€
Tiranë Treviso 90€
Tiranë Firenze 90€
Tiranë Rimini 90€
Tiranë Rome 80€
Tiranë Verona 62€
Tiranë Milano 80€
Tiranë Bergamo 80€
Tiranë Torino 90€
Tiranë Venecia 90€
Tiranë Pisa 90€

Ne cmim Perfshihet :

1- Bagazhe dore
2- Te gjithe taksat aeroportuale

Pagesa brenda Shqiperise mund te kryhet ne Degët e Raiffeisen Bank pa komisione nga ora 08:00 - 15:30.

Adresa
Rruga Abdyl Frasheri, Pall 3/3, Kati i pare.
Tirane

Cel: +355 67 635 8888
E-mail: [email protected]

#superhosts#superhost#airbnbsuperhosts #airbnbhosts#airbnbhomes#airbnbtravel#airbnbexperience#airbnbtirana#airbnbguide#airbnb#airbnbrental#airbnbmanagementcompany#airbnbphoto#airbnblove🥇🥂

[05/17/18]   Super cmime per bileta avioni me nisje nga Tirana drejt qyteteve te Italise!

Tiranë Verona 55€
Tiranë Milano 70€
Tiranë Cuneo 75€
Tiranë Ancona 85€
Tiranë Bologna 90€
Tiranë Perugia 90€
Tiranë Treviso 100€
Tiranë Rimini 90€
Tiranë Rome 80€
Tiranë Bergamo 70€
Tiranë Torino 68€
Tiranë Venecia 65€
Tiranë Pisa 85€
Tiranë Bari 95€

Ne cmim Perfshihet :

1- Bagazhe dore
2- Te gjithe taksat aeroportuale
3- Biletae vetem vajtje per muajin Maj dhe Qershor

● Brenda Shqiperise ne Degët e Raiffeisen Bank pa komisione nga ora 08:00 - 15:30.

● Jashtë Shqipërisë pagesën mund ta bëni nepermjet Degëve të WesternUnion

Adresa
Rruga Abdyl Frasheri, Pall 3/3, Kati i pare.
Tirane

Cel: +355 67 635 8888
E-mail: [email protected]

Timeline Photos

[01/12/18]   SUPER OFERTE !!!
PRISHTINE BUDAPEST PER VETEM 15 EUR

Ne çmim perfshihen te gjitha taksat + bagazh dore.
Vende te lumituar
Per rezervime kontaktoni: inbox fb,
email: [email protected]
mob: +355 67 635 8888

[01/11/18]   SUPER OFERTE !!!
TIRANE LONDER ME NISJE NE MUAJIN PRILL 45 EUR

Ne çmim perfshihen te gjitha taksat + bagazh dore.
Vende te lumituar
Per rezervime kontaktoni: inbox fb,
email: [email protected]

[01/11/18]   SUPER OFERTE !!!
TIRANE BUDAPEST PER VETEM 20 EUR

Ne çmim perfshihen te gjitha taksat + bagazh dore.
Vende te lumituar
Per rezervime kontaktoni: inbox fb,
email: [email protected]

[09/29/17]   Oferta per muajin Nentor!

Tirane Budapest 29 euro
Tirane Amsterdam 39 euro
Tirane Stamboll 55 euro
Tirane Athine 65 euro
Tirane Londer 90 euro

[09/29/17]   Super Cmime per muajin Nentor drejt qyteteve te Italise!!!
.
Tiranë Bari 60 €
Tiranë Pisa 60 €
Tiranë Torino 70 €
Tiranë Roma 75€
Tiranë Firenze 60 €
Tiranë Ancona 60 €
Tiranë Bologna 60 €
Tiranë Venezia 65 €
Tiranë Verona 60 €
Tiranë Treviso 80 €
Tiranë Genova 76 €
Tiranë Pescara 75 €
Tiranë Malpensa 65 €
Tiranë Bergamo 65 €
Të përfshira në cmimin e biletës:
1-Bileta vetem vajtje për muajn #Nentor
2-Te gjitha taksta aeroportuale
3-Bagazhet e dorës 10 kg

[06/28/17]   Super oferta per muajin Korrik ne qytete te ndryshme te Italisë!
Tiranë Trevisio 85€
Tiranë Rimini 75€
Tiranë Pescara 80 €
Tiranë Firenze 85€
Tiranë Perugia85 €
Tiranë Bari 75€
Tiranë Verona 65€
Tiranë Bergamo 65€
Tiranë Pisa 65€
Tiranë Venecia 75€
Tiranë Romë 79€
Tiranë Milano Malpensa 79€
Tiranë Bolognia 79€
Tiranë Ancona 95€
Tiranë Torino 95€
*** Në cmim perfshihet:
1- Bilete vetëm vajtje, data të caktuara ne muajin Korrik.
2- Të gjitha Taksat Areoportuale.
3- Bagazh dore 10 kg.
Per rezervime dhe me shume informacione kontaktoni:
Email:[email protected], inbox fb.
mob:+355666033196

Travel Channel

Did you remember to take out the trash?!

DANI's TRAVEL&TOURS's cover photo

[01/12/17]   Super oferta per qytete te ndryshme te Europes
€120 Tiranë -Romë- Tiranë
€160 Tiranë -Paris -Tiranë
€165 Tiranë -Mynih -Tiranë
€165 Tiranë -Amsterdam-Tiranë
€175 Tiranë -Pragë-Tiranë
€175 Tiranë -Zyrih🔸Tiranë
€175 Tiranë-Bruksel🔸Tiranë
€190 Tiran -Berlin-Tiranë
€195 Tiranë -Geneva-Tiranë
€195 Tiranë -Madrid- Tiranë
€205 Tiranë-Barcelonë-Tiranë
€215 Tiranë-Vienë-Tiranë
€225 Tiranë -Varshavë-Tiranë
Ne cmim përfshihen :
1- Të gjitha taksat
2- 23 kg valixhe+ 8 kg valixhe dore
3- Vajtje Ardhje
Per me shume informacion kontaktoni:
Cel: +355666033196
E-mail: [email protected] / inbox fb

DANI's TRAVEL&TOURS's cover photo

[11/09/16]   SUPER OFERTA PER MUAJIN DHJETOR!
Tirane Milano 89 EUR
Tirane Pisa 89 EUR
Tirane Venecia 89 EUR
Tirane Ankona 89 EUR
Tirane Bolonja 89 EUR
Tirane Genova 89 EUR
Tirane Bergamo 89 EUR
Tirane Perugia 89 EUR
Tirane Rome 135 EUR
Tirane Treviso 89 EUR
Tirane Verona 89 EUR
Ne cmim përfshihen :
1- Të gjitha taksat
2- Çante dore
3- Vajtje Ardhje
Sh*tja deri ne date 19 Janar.
Udhetimi 15 Janar - 18 Qershor.
Per me shume informacion kontaktoni:
Cel: +355666033196
E-mail: [email protected] / inbox fb

[10/31/16]   Super Oferta per muajin Dhjetor!!!
Shkup - Nuremberg 30€
Shkup - Bratislava 30€
Shkup - Munich 30€
Shkup - Paris 35€
Shkup - Frankfurt 35€
Shkup - Hamburg 35€
Shkup - Hannover 35€
Shkup - London 35€
Shkup - Bruksel 35€
Shkup - Barcelone 35€
Shkup - Dortmund 35€
Shkup - Kopenhagen 40€
Shkup - Eindhoven 40€
Shkup - Gothenburg 40€
Shkup - Keln 40€
Shkup - Basel 40€
Shkup - Malmo 40€
Shkup - Oslo 40€
Shkup - Stockholm 40€
Shkup - Berlin 45€

Të përfshira në Cmim :
1- Cantë Dore 5kg.
2- Të gjitha taxat aeroportuale.
3- Biletat jane vetem vajte
Per me shume informacion kontaktoni:
Cel: +355666033196
E-mail: [email protected] / inbox fb

[10/31/16]   Super Oferta !!!
Tirane - Amsterdam 150 €
Tirane - Paris 160 €
Tirane - Bruksel 160 €
Tirane - Zyrich 170 €
Tirane - Frankfurt 170 €
Tirane - Madrid 190 €
Tirane - Geneva 190 €
Tirane - Barcelone 200 €
Tirane - Valencia 210 €

Ne cmim perfshihet:
- Bileta vajtje - ardhje
- Bagazhe 23 kg +8 kg cante dore

Perjudha e Udhetimit prej 20 Nentor - 30 Qershor 2017
Keto oferta jane te vlefshme per tu pronetuar deri ne daten 06 Nentor.
Per me shume informacion kontaktoni:
Cel: +355666033196
E-mail: [email protected] / inbox fb

[10/31/16]   Oferta per muajin dhjetor 2016!
Prishtinë Genevë 59€
Prishtinë Paris 59€
Prishtinë Oslo 65€
Prishtinë Berlin 65€
Prishtinë Berlin 650€
Prishtinë Stambull 69€
Prishtinë Zurich 88€
Prishtinë London 109€
Prishtinë Munich 90€
Prishtinë Brussel 99€
Prishtinë Frankfurt 96€
Të përfshira në Cmim :
1- Cantë Dore 5kg.
2- Të gjitha taxat aeroportuale.
3- Biletat jane vetem per vajte gjate muajit dhjetor
Per me shume informacion kontaktoni:
Cel: +355666033196
E-mail: [email protected] / inbox fb

[09/08/16]   SUPER OFERTA PER MUAJIN TETOR! 89€ Vajtje-Ardhje. Ne oferte perfshihet dhe siguracion 9 ditor!!! Vende te limituara!!!
Tirane ✈ Milano 89 EUR
Tirane ✈ Pisa 89 EUR
Tirane ✈ Venecia 89 EUR
Tirane ✈ Ankona 89 EUR
Tirane ✈ Bolonja 89 EUR
Tirane ✈ Genova 89 EUR
Tirane ✈ Bergamo 89 EUR
Tirane ✈ Perugia 89 EUR
Tirane ✈ Rome 135 EUR
Tirane ✈ Treviso 89 EUR
Tirane ✈ Verona 89 EUR
Ne cmim përfshihen :
1- Të gjitha taksat
2- Çante dore
Per me shume informacion kontaktoni:
Cel: +355666033196
E-mail: [email protected] / inbox fb

[08/26/16]   SUPER OFERTA PER MUAJIN TETOR! 89€ Vajtje-Ardhje

Tirane ✈ Milano 89 EUR
Tirane ✈ Pisa 89 EUR
Tirane ✈ Venecia 89 EUR
Tirane ✈ Ankona 89 EUR
Tirane ✈ Bolonja 89 EUR
Tirane ✈ Genova 89 EUR
Tirane ✈ Bergamo 89 EUR
Tirane ✈ Perugia 89 EUR
Tirane ✈ Rome 135 EUR
Tirane ✈ Treviso 89 EUR
Tirane ✈ Verona 89 EUR

Ne cmim përfshihen :
1- Të gjitha taksat
2- Çante dore
Per me shume informacion kontaktoni:
Cel: +355666033196
E-mail: [email protected] / inbox fb

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Tirana?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Telephone

Address


Rruga "Abdyl Frasheri", EGT Tower, Pall 3/3, Bileta Avioni, Bileta Trageti. Paketa Turistike, Rezervime Hotelesh. Siguracion Shendeti Ne Udhetim, Tpl, Kasko, Karton Jeshil, Etj.
Tirana
1001

Opening Hours

Monday 09:00 - 19:00
Tuesday 09:00 - 19:00
Wednesday 09:00 - 19:00
Thursday 09:00 - 19:00
Friday 09:00 - 19:00
Saturday 09:00 - 19:00
Sunday 09:00 - 14:00
Other Tour Agencies in Tirana (show all)
Balla Grand Tours Balla Grand Tours
Tefta Tashko
Tirana, 1016

Bileta avioni, autobusi, trageti. Paketa turistike. Hotele.

SEASONS Travel & Tour SEASONS Travel & Tour
Tirana, 1001

"SEASONS" Travel & Tours. A travel for every season. www.seasons-al.com

Agjensi Ester Agjensi Ester
TIRANE
Tirana, 1001

Albania  Toursim Albania Toursim
Tirana, 0000

Poseidon Travel  & Tours Poseidon Travel & Tours
RR E DURRESIT
Tirana, 1016

www.poseidontours.net

Oferta Turistike' Oferta Turistike'
Ruga Sami Frasheri
Tirana, 1000

Ofertat me te mira dhe nga te gjitha agjensite turistike

Funeral & Ambulance "Universal" Funeral & Ambulance "Universal"
Rr. Dibrës
Tirana

Agjensi Funerali "UNIVERSAL" Ambulance sherbim urgjence (24ore) Transport në të gjithë Shqiperin dhe Europen.(Doktor&infermjer) +355682000023

Yes Albania Yes Albania
Albania
Tirana

Albania is an amazing place. We will help you to find what you need, so you can spend less time searching and more time exploring the beauty of this place.

Transline Travel&Tour Transline Travel&Tour
Perlat Rexhepi
Tirana

Agjensi Turistike

Loli Tours. Loli Tours.
Rruga E Kavajes Perballe Ish Samsungut
Tirana, 1001

loli tours

Xhulio Travel - Tirane Xhulio Travel - Tirane
Rruga Hoxha Tahsin Nr 55
Tirana, 1001

Xhulio Travel Tirane eshte Agjensi Turistike per udhetime brenda dhe jashte vendit.! Me nje pervoje gati 10 vjecare

Concord Travel & Tours Concord Travel & Tours
Tirana, 1000