Viva Travel

Viva Travel eshte nje agjensi udhetimi me eksperienc ne fushen e turizmit dhe biletaris per sa i perket cmimeve ekonomike. Per me teper ju mirepresim ne zyren tone Rr.Urani Pano (pas 15 katesh*t )

Elektronika.al zgjidhja per cdo problem tuajin teknologjik. Servis profesional per cdo problem tuajin!

Mission: Agjensia Viva Travel

😍Super cmime me Avion 😮
#SHKURT #MARS

Me nisje nga ✈️ Tirana duke filluar € 20
📱+355 696230240
Like & Share per te informuar miqte 🛫 🛬

#Tirana #Prishtina #Shkupi

#Tirana 🇦🇱 drejt #Europes 🇪🇺

🛫Tiranë ☃Budapest € 20
🛫Tiranë ☃ Londër € 29
🛫Tiranë ☃Milano € 53
🛫Tiranë ☃ Romë € 63
🛫Tiranë ☃ Bologna € 53
🛫Tiranë ☃ Pisa € 53
🛫Tiranë ☃ Dortmund € 29
🛫Tiranë ☃ Amsterdam € 49
🛫Tiranë ☃ Stamboll € 69
🛫Tiranë ☃ Athinë € 63
🛫Tiranë ☃ Ankara € 88
🛫Tiranë ☃ Berlin € 94
🛫Tiranë ☃ Basel € 103
🛫Tiranë ☃ Zurich € 103
🛫Tiranë ☃ Vienne € 103
🛫Tiranë ☃ Munich € 103
🛫Tiranë ☃ Geneva € 103
🛫Tiranë ☃ Bruksel € 89
🛫Tiranë ☃ Cologne € 103
🛫Tiranë ☃ Stuttgart € 103
🛫Tiranë ☃ Marseille € 103
🛫Tiranë ☃ Frankfurt € 103
🛫Tiranë ☃ Hamburg € 103
🛫Tiranë ☃ Barcelona € 103
🛫Tiranë ☃ Bukuresht € 103
🛫Tiranë ☃ Dusseldorf € 103
🛫Tiranë ☃ Copenhagen € 103

🌨Të përfshira në çmim :🌨
1-Bileta VAJTJE për data të caktuara në #Shkurt #Mars
2-Bagazhe 10 kg
3-Të gjitha taksat aeroportuale

#Tirana 🇦🇱 drejt #Londres 🇬🇧 linje direkte

☃Tirane🛫London € 29
☃Londer🛫Tirane € 29
☃Tirane🛫London🛬Tirane € 49

🌨Të përfshira në çmim : 🌨
1-Bileta për data të caktuara në
#Shkurt #Mars
2-Bagazhe 10 kg
3-Të gjitha taksat aeroportuale

#Prishtina 🇽🇰 drejt #Londres 🇬🇧

☃Prishtine 🛫 London € 45
☃London 🛫 Prishtine € 45
☃Prishtine 🛫 London🛬 Prishtine € 80

🌨Të përfshira në çmim : 🌨
1-Bileta për data të caktuara në
#Shkurt #Mars
2-Bagazhe 10 kg
3-Të gjitha taksat aeroportuale

😍Super çmime me nisje nga 🇲🇰#Shkupi

🛫Shkup ☃ Brussels Charleroi € 24
🛫Shkup ☃ Copenhagen € 29
🛫Shkup ☃ Basel-Mulhouse-Freiburg € 29
🛫Shkup ☃ Paris Beauvais € 29
🛫Shkup ☃ Berlin Schoenefeld € 29
🛫Shkup ☃ Frankfurt Hahn € 35
🛫Shkup ☃ Friedrichshafen € 29
🛫Shkup ☃ Hamburg € 36
🛫Shkup ☃ Hanover € 29
🛫Shkup ☃ Memmingen € 29
🛫Shkup ☃ Nuremberg € 29
🛫Shkup ☃ Budapest € 29
🛫Shkup ☃ Venecia € 29
🛫Shkup ☃ Malta € 35
🛫Shkup ☃ Eindhoven € 32
🛫Shkup ☃ Oslo € 31
🛫Shkup ☃ Bratislava € 32
🛫Shkup ☃ London Luton € 29
🛫Shkup ☃ Gothenburg € 32
🛫Shkup ☃ Malmo € 44
🛫Shkup ☃ Stockholm Skavsta € 35

🌨Të përfshira në çmim : 🌨
1-Bileta për data të caktuara në
#Shkurt #Mars
2-Bagazhe 10 kg
3-Të gjitha taksat aeroportuale


🛑 Kujdes:Oferta momentale janë vetëm për data të caktuara, në te percaktuar nga ne

🌨🌨🌨🌨🌨🌨🌨🌨🌨🌨🌨🌨🌨🌨🌨🌨

👉🏻Per me teper info na kontaktoni ne 👇🏻
VIVA TRAVEL
Adresa:Rr Urani Pano (pas 15 katesh*t)
📱+355 696230240
📧 e mail: [email protected]

⛰THETH "Mrekullia e Alpeve Shqiptare"

👉7 000 Leke / personi ALL Includet
🗓2 - 3 Qershor (çdo fundjave ne vazhdim)

Super oferta per grupe dhe ne dite sipas deshires 🤩
📲 +355 696230240

Programmi⤵️

E SHTUNE (dita e I-re)
🚌 Nisja ne mengjes nga Tirana 06:00 AM
☕ Ndalesa e pare do te behet ne Shkoder Lumi Buna per kafen e mengjesit 🌅 Ndalesa e radhes do te behet ne Boge, pak histori rreth Boges krijimi i saj dhe historiku.
🎏 Udhetimi vazhdon drejt Thethit ku kemi nje distance rruge nga Boga per ne Theth prej afro 35km
🏣 Akomodimi i bagazheve ne Bujtinen
🍲 Dreka ne bujtin me ushqimet tradicionale
🐾 Vizita ne Theth, njohja me fshati ne historine e tij
( Kanioni I Grunasit, Ujvara e Gjecajve, Atraksionet natyrore, ,Kulla e ngujimit,kisha e Thethit,Muzeu etnografik ) 🍜 Darka ne Bujtin, dhe me pas nje mbremje e organizuar me muzik

E DIEL (dite e 2-te)

🍳 Mengjesi ne Bujtin.
✴ Vaskat e Gurit,Syr i kalter behet
me mjete te larta 4*4 te zones per te shkuar ne destinacion (tarife shtese)
500 leke personi.
Dreka ne Shkoder dhe me pase kthimi per ne Tirane

📌Ne Cmim 7 000 ALL personi perfshihet
👉Dreka e dites se shtune
👉Darka e organizuar me muzik
👉Mengjesi
👉Fjetje
👉Udhetimi Tirane-Theth-Tirane
👉Guide shoqerimi

👉🏻Per me teper info na kontaktoni ne 👇🏻

VIVA TRAVEL
Adresa:Rr Urani Pano (pas 15 katesh*t)
📱+355 696230240
📧 e mail: [email protected]

🍓🍓Summer 2018 🍒🍒

#Fillojme_Veren_Ne_Antalya

🥥 White City Resort 5* Side 429 €
👀 http://www.whitecityhotels.com/white-city-resort-hotel/4593220290

🍉 Karmir Resort 5* Kemer 459 €
👀 http://www.karmirhotel.com/tr/

🐠 Azura Deluxe Resort 5* Alanya 481 €
👀 http://azuradeluxe.com/en/

🍊 Orange County Resort 5* Alanya 482€a
👀 https://alanya.orangecounty.com.tr/?IDLang=2

🏝 Sentido Gold Island 5* Alanya €499 €
👀 http://www.goldislandhotel.com.tr/

🍒 Quattro Beach Spa 5* Alanya 525 €
👀 https://www.quattrohotel.com/

🍇 Sentido Turan Prince 5* Side 539 €
👀 https://www.sentidohotels.com/en/hotels/sentido-turan-prince

✨ Rubi Platinum Resort 5* Alanya 588 €
👀 http://www.rubiplatinum.com/

🎠Ali Bey Club Resort 5* Manavgat 589 €
👀 http://www.alibey.com/en/club/

🎲 Rixos Sungate Resort 5* Kemer 645 €
👀 http://sungate.rixos.com/

🍓 Rixos Premium Tekirova 5* Kemer 665 €
👀 http://premiumtekirova.rixos.com/

👉 Për rezervime na kontaktoni në ⬇️

📲 0696230240( 📱, ✉️,Viber,WhatsApp)
✉ inbox
📧 [email protected]
Rr.Urani Pano pas 15 katesh*t

Nijagarini waterfalls Podgorica

#Vienna apo #Budapest ....?
+🍦+🍫
Po sikur tju thoja te dyja per vetem 289 €...
✈️Nisja nga Tirana me avion ne 10 shkurt 4 dite
Kujdes ,ky cmim per rezervimet deri ne daten 5 Shkurt
🏎 Nxitoni 😉

🏰 Praga magjike 399 €
📆 Nisja 15 shkurt 4 dite (te plota)
✈️Nisja nga Tirana

Perfshihet:
🛫Udhetimi me avion nga Tirana
🏨Akomodimi ne hotel 4*me mengjes
🚲Vizitat sipas programit
🚎Transferta Prage aeroport-hotel-aeroport
ℹ️Guide shoqeruese

👉🏻Per me teper info na kontaktoni ne 👇🏻
VIVA TRAVEL
Adresa:Rr Urani Pano (pas 15 katesh*t)
📱+355 696230240
📧 e mail: [email protected]

Good night from a different point of view 🙂

#rubiplatinumsparesort
#luxuryhotels #antalya

Super Oferta #Shkurt & #Mars

Me nisje nga TIR🛫NA 😍

🛫 TIRANE 🛬 BASEL € 99
🛫 TIRANE 🛬 LONDER € 98
🛫 TIRANE 🛬 COPENHAGEN € 109
🛫 TIRANE 🛬 BARCELONA € 109
🛫 TIRANE 🛬 DUSSELDORF € 109
🛫 TIRANE 🛬 STOCKHOLM € 109
🛫 TIRANE 🛬 AMSTERDAM € 109
🛫 TIRANE 🛬 BERLIN € 109
🛫 TIRANE 🛬 KELN € 109
🛫 TIRANE 🛬 FRANKFURT € 109
🛫 TIRANE 🛬 HAMBURG € 109
🛫 TIRANE 🛬 MUNICH € 109
🛫 TIRANE 🛬 GENEVA € 109
🛫 TIRANE 🛬 ZURICH € 109

❌ KUJDES: Çmimet janë për data të caktuara

✅ Të Përfshira në cmim ⬇️

1- Bileta vetëm vajtje
2- 8 kg bagazh dore
3- Të gjitha taksat aeroportuale

👉 Për rezervime na kontaktoni në ⬇️

📲 0696230240( 📱, ✉️,Viber,WhatsApp)
✉ inbox
📧 [email protected]
Rr.Urani Pano pas 15 katesh*t

☀️❄️Ju urojme nje dite te bukur!

🎻Tunnel of love ,Klevan Ukraine

🇮🇹 #Italia më afër me Super Çmime 😯

#Shkurti uli çmimet , #Marsi nxiti flutrimet 😍

👉 Like & Share për miqt tuaj ⬇️

✈ Tiranë 🛬 Bologna €59
✈ Tiranë 🛬 Venezia €59
✈ Tiranë 🛬 Verona €59
✈Tiranë 🛬 Milano €65
✈ Tiranë 🛬 Torino €65
✈ Tiranë 🛬 Pisa €65
✈ Tiranë 🛬 Firenze €65
✈ Tiranë 🛬 Ancona €65
✈ Tiranë 🛬 Bari €65
✈ Tiranë 🛬 Bergamo €59
✈ Tiranë 🛬 Rimini €65
✈ Tiranë 🛬 Napoli €65
✈ Tiranë 🛬 Perugia €75
✈ Tiranë 🛬 Pescara €65
✈ Tiranë 🛬 Rome €79
✈ Tiranë 🛬 Torino €65
✈ Tiranë 🛬 Treviso €69

⏳ Ofertat janë momentale
📆 Në data të caktuara Shkurt & Mars

👉 Të Përfshira në cmim 👇
✈- Bileta vetem vajtje
👜- 10 kg cantë dore
🚦- Të gjitha taksat aeroportuale.

👉Për më tepër info na kontaktoni në👇
VIVA TRAVEL
Adresa: Rr Urani Pano (pas 15 katesh*t)
📱+355 696230240
📧e-mail: vivatravel-[email protected]

VIVA TRAVEL
👉 Sherbimet tona janë 👇

🛫 Bileta Avioni
🛳 Bileta Trageti
🚌 Bileta Autobusi

🏨 Rezervime Hoteli 🌍
🏝Pushime në Plazh & ⛄️ Dimërore
👫 Paketa individuale & 👨‍👩‍👧‍👦në Grup

🚘 Rent Car
🔴 Siguracione Shëndeti ne udhëtim

Për me tepër info ⬇️

Adresa: Rr Urani Pano (pas 15 katesh*t)
📱+355 696230240 (Viber & Whatsapp)
📧Email: [email protected]

🏃‍♂️Kape oferten 4,690 ALL #Shkurt #Mars
🇲🇪 Me nisje nga Podgorica ( vajtje - ardhje )
✨ Like & Share per të afërmit tuaj 😍

🇩🇪 Podgorica🛫Munich🛬Podgorica €35
🇭🇺 Podgorica 🛫Budapest🛬Podgorica €35
🇮🇹 Podgorica🛫Milano🛬Podgorica €35
🇸🇪 Podgorica🛫Stockholm🛬Podgorica €35

⭕️ Nxitoni dhe përfitoni nga ofertat ⏳

➡️ Të Përfshira në cmim ⬇️

✈- Bileta vajtje - ardhje .
👜- 10 kg cantë dore
🚦- Të gjitha taksat aeroportuale.

Per rezervime na kontaktoni në
VIVA TRAVEL

Adresa: Rr Urani Pano (pas 15 katesh*t)
📱+355 696230240 (Viber & Whatsapp)
📧Email: [email protected]

☀️ Have a nice week!

Mirmengjes ❄️
Nga Femijeria e viteve ‘90
#Tag shokun & shoqen

Winter time in Paris is so beautiful ❄️ 🇫🇷 🗼

Me nisje nga ✈️S🛩K🛫O🛬P🛫J🛬E 🇲🇰

✨ SHKURT & MARS ME SUPER ÇMIME ✨

➡️Like & Share per te afermit tuaj ⬇️

🛫Shkup 🛬 Paris Beauvais €25
🛫Shkup 🛬 Berlin Schoenefeld €25
🛫Shkup 🛬 Brussels Charleroi €35
🛫Shkup 🛬 Copenhagen €35
🛫Shkup 🛬 Basel-Mulhouse €35
🛫Shkup 🛬 Cologne €35
🛫Shkup 🛬 Dortmund €35
🛫Shkup 🛬 Frankfurt Hahn €35
🛫Shkup 🛬 Friedrichshafen €35
🛫Shkup 🛬 Hamburg €25
🛫Shkup 🛬 Hanover €25
🛫Shkup 🛬 Memmingen/Munich €35
🛫Shkup 🛬 Nuremberg €25
🛫Shkup 🛬 Malta €37
🛫Shkup 🛬 Eindhoven €57
🛫Shkup 🛬 Oslo €37
🛫Shkup 🛬 Barcelona €35
🛫Shkup 🛬 Gothenburg Landvetter €35
🛫Shkup 🛬 Malmo €35
🛫Shkup 🛬 Stockholm Skavsta €35
🛫Shkup 🛬 London Luton €39

⏳ Nxitoni dhe perfitoni nga ofertat 😉

Të Përfshira në cmim :
✈- Bileta vetem vajtje .
👜- 10 kg cantë dore
🚦- Të gjitha taksat aeroportuale.

Per rezervime na kontaktoni ne:
VIVA TRAVEL
Adresa: Rr Urani Pano (pas 15 katesh*t)
📱+355 696230240 (Viber & Whatsapp)
📧Email: [email protected]

Morning ☕️
Sveti Stefan, Montenegro

Naladhu Private Island Maldives 🇲🇻

❤️ Tag atë që do të donit tju shoqëronte 😍

🇮🇪 #ITALIA €45 vajtje & €85 vajtje-ardhje 😍
🇺🇸 #Amerika me super cmime 😍

Like & Share per te afermit tuaj
Siguracion nje javor falas 🙈

⬇️ 🇦🇱 ⬇️ 🇮🇹 ⬇️ 🇺🇸 ⬇️
✈Tiranë 🔆 Milano 🔃 85€
✈ Tiranë 🔆 Torino 🔃 89 €
✈ Tiranë 🔆 Pisa 🔃 85 €
✈ Tiranë 🔆 Firenze 🔃 109 €
✈ Tiranë 🔆 Bologna 🔃 85 €
✈ Tiranë 🔆 Venezia 🔃 85 €
✈ Tiranë 🔆 Verona 🔃 85 €
✈ Tiranë 🔆 Ancona 🔃 109 €
✈ Tiranë 🔆 Bari 🔃 109 €
✈ Tiranë 🔆 Bergamo 🔃 85€
✈ Tiranë 🔆 Rimini 🔃 89 €
✈ Tiranë 🔆 Napoli 🔃 89 €
✈ Tiranë 🔆 Perugia 🔃 109 €
✈ Tiranë 🔆 Pescara 🔃 89 €
✈ Tiranë 🔆 Rome 🔃 119 €
✈ Tiranë 🔆 Torino 🔃 109 €
✈ Tiranë 🔆 Treviso 🔃 85 €

⏳ Nxitoni dhe perfitoni nga ofertat 😉
Të Përfshira në cmim :
✈- Bileta Vajtje Ardhje .
👜- 10 kg cantë dore
🚦- Të gjitha taksat aeroportuale

🇺🇸 🇦🇱 🇺🇸 🇦🇱 🇺🇸 🇦🇱

🛫TIRANE 🌏 CHICAGO 🌏 TIRANE 575€
🛫TIRANE 🌏 NEW YORK 🌏 TIRANE 585€
🛫TIRANE 🌏 BOSTON 🌏 TIRANE 629€
🛫TIRANE 🌏 ATLANTA 🌏 TIRANE 639
🛫TIRANE 🌏 WASHINGTON 🌏TIRANE 625€

⏳ Nxitoni dhe perfitoni nga ofertat 😉
Të Përfshira në cmim :
✈- Bileta Vajtje Ardhje .
👜- 10 kg cantë dore
🚦- Të gjitha taksat aeroportuale.

Per rezervime na kontaktoni ne:
VIVA TRAVEL
Adresa: Rr Urani Pano (pas 15 katesh*t)
📱+355 696230240
📧Email: [email protected]

🎯Zgjedhja ideale per te surprizuar partnerin tuaj.

#Dubai per Shen Valentin 💝 6 Dite 599 €/ personi
Per datat 10-15 Shkurt 🥂

⭕️ Ne cmim perfshihet
🚌 Transferta me autobus Tirane –Shkup-Tirane.
✈ Bilete avioni Shkup –Dubai –Shkup.
🚌 Transferta Aeroport - Hotel – Aeroport.
🏨 Akomodimi ne Hotel me 3 * me mengjes .
🚦 Shetitjet me autobus sipas programit.
🗣 Shoqerues gjate gjithe kohes .
🤩 Guide vendasene disa shetitje
😀 Siguracioni shendeti ne udhetim
Per rezervime na kontaktoni ne:
VIVA TRAVEL
Adresa: Rr Urani Pano (pas 15 katesh*t)
📱+355 696230240
📧Email: [email protected]

💋💍Nje puthje ne #Venezia ...
Apo ne #Firenze?
Zgjedhja eshte juaja 😍
Vec mos harroni, beni gati buqeten🌹🌹
Ne, paketen 🤩
#14ShkurtineItali🇮🇪
Beni tag personin e zemres dhe perfitoni siguracionin falas.

💍San Valentino 💝 #PARIS per vetem €295 /personi
🥂4 dite 😍 12 me 15 Shkurt
#ShpenzoPakDhePerfitoShume 👫 💘
⭕️ Ne cmim perfshihet
✈ Bilete avioni Tirane - Paris– Tirane
🏨 Akomodimi 3 nete ne Hotel me 3 * me mengjes .
😀 Siguracioni shendeti ne udhetim
👜 Cante dore 8 kg.
⭕️Nuk përfshihet:
Çdo gjë që nuk është sipërmendur.
Rezervoni në : VIVA TRAVEL
Adresa: Rr Urani Pano (pas 15 katesh*t)
Cel: 📞 0696230240
Email: [email protected]

🗽 SUPER OFERTA PER FLUTURIME DREJT AMERIKES 🗽

🛫TIRANE 🌏 CHICAGO 🌏 TIRANE 575€
🛫TIRANE 🌏 NEW YORK 🌏 TIRANE 585€
🛫TIRANE 🌏 BOSTON 🌏 TIRANE 629€
🛫TIRANE 🌏 ATLANTA 🌏 TIRANE 639
🛫TIRANE 🌏 WASHINGTON 🌏 TIRANE 625€
⏳ Nxitoni dhe perfitoni nga ofertat 😉
Të Përfshira në cmim :
✈- Bileta Vajtje Ardhje .
👜- 10 kg cantë dore
🚦- Të gjitha taksat aeroportuale.
Per rezervime na kontaktoni ne:
VIVA TRAVEL
Adresa: Rr Urani Pano (pas 15 katesh*t)
📱+355 696230240
📧Email: [email protected]

🇮🇪 #ITALIA 🍕duke filluar nga 45 euro vetem vatje ose,
85 euro vajtje ardhje
📸 Nje arsye me teper per ta vizituar ,
🛍🔖 Nje justifikim me teper per shopping🎁

✈Tiranë 🔆 Milano 🔃 85€
✈ Tiranë 🔆 Torino 🔃 89 €
✈ Tiranë 🔆 Pisa 🔃 85 €
✈ Tiranë 🔆 Firenze 🔃 109 €
✈ Tiranë 🔆 Bologna 🔃 85 €
✈ Tiranë 🔆 Venezia 🔃 85 €
✈ Tiranë 🔆 Verona 🔃 85 €
✈ Tiranë 🔆 Ancona 🔃 109 €
✈ Tiranë 🔆 Bari 🔃 109 €
✈ Tiranë 🔆 Bergamo 🔃 85€
✈ Tiranë 🔆 Rimini 🔃 89 €
✈ Tiranë 🔆 Napoli 🔃 89 €
✈ Tiranë 🔆 Perugia 🔃 109 €
✈ Tiranë 🔆 Pescara 🔃 89 €
✈ Tiranë 🔆 Rome 🔃 119 €
✈ Tiranë 🔆 Torino 🔃 109 €
✈ Tiranë 🔆 Treviso 🔃 85 €

⏳ Nxitoni dhe perfitoni nga ofertat 😉
Të Përfshira në cmim :
✈- Bileta Vajtje Ardhje .
👜- 10 kg cantë dore
🚦- Të gjitha taksat aeroportuale.

Per rezervime na kontaktoni ne:
VIVA TRAVEL
Adresa: Rr Urani Pano (pas 15 katesh*t)
📱+355 696230240
📧Email: [email protected]

Viva Travel

Viva Travel's cover photo

Mirmengjes ☀️
🛫Çdo udhëtim ka një destinacion sekret që udhëtari nuk është në dijeni,por eshte agjensia 😉

Rezervoni në : VIVA TRAVEL
Adresa: Rr Urani Pano (pas 15 katesh*t)
Cel: 📞 0696230240
Email: [email protected]

🛬Maldives .Zgjidhni ishullin ku doni te uleni 😉

Heyyy #PRAGA 😍 Shen Valentini 💕

💝Vetëm për €255 / Personi, 12 me 15 Shkurt

Kujdes 🤩 Koha nuk pret ⏳

Ne cmim përfshihet ⬇️
✈ Bilete avioni Tirane - Prage – Tirane
🏨 Akomodimi 3 netë
🏩 Hotel 4*, Bed & Breakfast
😀 Siguracioni shendeti ne udhetim
👜 Bagazhe dore 8 kg


Rezervoni në : VIVA TRAVEL
Adresa: Rr Urani Pano (pas 15 katesh*t)
Cel: 📞 0696230240
Email: [email protected]

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Tirana?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Category

Telephone

Address


Urani Pano
Tirana, NY
1001

Opening Hours

Monday 08:00 - 20:00
Tuesday 08:00 - 20:00
Wednesday 08:00 - 20:00
Thursday 08:00 - 20:00
Friday 08:00 - 20:00
Saturday 08:00 - 20:00