Globi Travel & Tours

Agjensi Turistike

[03/28/20]   Informacion i RËNDËSISHËM për shqiptarët e mbetur jashtë atdheut...TË GJITHË numrat e kontaktit për ndihmë
Qytetarët shqiptarë me qëndrim mbi 90 ditë në vendet ku ata tashmë janë bllokuar; Studentët shqiptarë në vendet ku ata studiojnë, si dhe rastet humanitare.

- Për shkak të situatës së krijuar nga COVID-19, dhe masave që shtetet kanë marrë për parandalimin e këtij virusi, duke bllokuar kufijtë ajrorë dhe tokësorë, shtetas shqiptarë kanë ngelur të bllokuar në disa vende të ndryshme të botës.

Ministria e Punëve të Jashtme nëpërmjet Njësisë së Krizës, në bashkëpunim dhe me Përfaqësitë shqiptare në botë, është duke punuar për të mundësuar rikthimin qytetarëve shqiptarë me qëndrim mbi 90 ditë në vendet ku ata tashmë janë bllokuar, studentët shqiptarë në vendet ku ata studiojnë, si dhe rastet humanitare.

Përfaqësia Nr. Emergjence

ABU-DHABI +971 58 570 5112

ANKARA +905495611985

ATHINË +30 694165 8183

BEOGRAD 00 381 63 30 95 98

BERLIN 0049 1798215905

BERNË +41774099729

BRATISLAVË 00421 904 801 391/ 00421 944 223 941

BRAZIL 55 61 99114 6568

BUDAPEST +36 30 201 3676

BUKURESHT +40784932223

HAGË 0031616275159

IZRAEL 00972 (0) 54 904 2813

KAJRO 201060300388

KATAR +97470277222

KANBERA + 61 450 977 145

KOPENHAGEN +4591636640

KUVAJT 96594048219

LONDËR +44 (0) 75 18662630

MADRID +34 606 376 830

MOSKË +7 929 968 05 38

OTAVË +1 613 864 7575

PARIS +33 1 47 23 31 51

PEKIN +86 13810476221

PODGORICË 38267288757

PRAGË +420 775 041 553

PRISHTINË 00383 45 618 618

RIAD +966501905586 /966532405751

ROMË +39 3420498192

SHKUP 38975376896

SLLOVENI 38631240760

SOFJE +359 89 4311493

STOKOLM +46 73 57 42 350

TOKIO 03-3543-6861

VARSHAVË +48 501194910

VATIKAN +39 06 39721599

VJENË +00436767886324

WASHINGTON +1 347 241 4434/ +1 202 758 9526

ZAGREB 00385 91 53 07 477

KONSULLATA BARI +39 080 2055842

KONSULLATA JANINË 0030-6947072353

KONSULLATA MILANO +39 3497834666

KONSULLATA MYNIH +4915237913997

KONSULLATA SELANIK 0030 6983661224

KONSULLATA STAMBOLL 00905396566219

MISIONI BE BRUKSEL 0032485401237

MISIONI GJENEVË +41 79 151 85 04/+4122 7311143

MISIONI NATO +32 2 707 2782

MISIONI OKB NJU JORK +1 347 241 4434/ +1 202 758 9526

MISIONI OSBE-VJENË +43 1 328 8710

MISIONI STRASBURG +33 3 88 36 02 06

🌺🌼🌺4 Ditë në #Zyrih dhe #Bazel për vetëm €359🌺🌼🌺

💥Nisja më 20 Mars💥 #udhëtim_me_guidë

🌹Vizitohen: Zyrih, Gjenevë, Lucernë, Bernë, Bazel, Lozanë, Interlaken.

💰Përfshihet në cmim:
✈️Fluturimi me avion Prishtinë - Bazel - Prishtinë.
🚌Transferim Vajtje Ardhje me autobus Tiranë - Aeroporti i Prishtinës,
🍬 Akomodimi në hotel 1 natë në Zyrih, 1 natë në Bazel, 1 natë në Gjenevë
💫Mëngjeset në Hotel,
🚌Transfertat dhe Shëtitjet sipas programit.

🔻Për prenotime na kontaktoni në:
☎Tel:+355 (0) 4 22 46 747
📞Mob: +355 (0) 69 21 32 903 \ + 355 (0) 68 24 44 778
📧E-mail: [email protected]

Ose na vizitoni në adresën:
📌Bulevardi ''Bajram Curri''.Përballë Gjykatës Apelit.Tiranë

Mënyrat e pagesës:
💰Brenda Shqipërise nëpërmjet Raiffeisen Bank,
💰Nga çdo vend i Europës nëpërmjet Western Union ose Money Gram

😍♦Mos e humbisni një vizitë në #Berlin këtë pranverë♦😍

🐞4 Ditë €329, Nisja më 29 Mars #avion + #guidë
🐞5 Ditë €379, Nisja më 27 Prill.

🌺Vizitohet: Berlin, Dresden, Leipzig, Potsdam.
🌺Fjetje 3 netë në Hotel në Berlin dhe 1 natë në Dresden.
✈Fluturimi me avion Prishtinë - Berlin - Prishtinë.
🚌Shëtitjet me dhe Transfertat me autobus,
🚌Transferimi në Aeroportin e Prishtinës.
📌Shoqërues Shqiptar gjatë gjithë udhëtimit.

🔻Për prenotime na kontaktoni në:
☎Tel:+355 (0) 4 22 46 747
📞Mob: +355 (0) 69 21 32 903 \ + 355 (0) 68 24 44 778
📧E-mail: [email protected]

Ose na vizitoni në adresën:
📌Bulevardi ''Bajram Curri''.Përballë Gjykatës Apelit.Tiranë

Mënyrat e pagesës:
💰Brenda Shqipërise nëpërmjet Raiffeisen Bank,
💰Nga çdo vend i Europës nëpërmjet Western Union ose Money Gram

🌻 UDHETIME 1 DITORE 🌻

🌷🌸 Zgjidhni destinacionin e preferuar për të festuar #8_Marsin 🌸🌷

‼️Vendet e fundit per nisje nesër‼️

🎀Korçë Voskopojë - 1 ditë 1700 Lekë
🌼Drekë Festive & Muzikë Live

🎀Prizren Suharekë - 1 ditë 15€
🌼Drekë Festive & Muzikë

🎀Strugë Ohër - 1 ditë 15€
🌼Drekë Festive & Muzikë

🎀Budva Kotorr - 1 ditë 15€

🎀Kolashin Ujëvara Niagara - 1 ditë 13€

🔻Për prenotime na kontaktoni në:
☎Tel:+355 (0) 4 22 46 747
📞Mob: +355 (0) 69 21 32 903 \ + 355 (0) 68 24 44 778
📧E-mail: [email protected]

Ose na vizitoni në adresën:
📌Bulevardi ''Bajram Curri''.Përballë Gjykatës Apelit.Tiranë

Mënyrat e pagesës:
💰Brenda Shqipërise nëpërmjet Raiffeisen Bank,
💰Nga çdo vend i Europës nëpërmjet Western Union ose Money Gram.

💢💢 PRANVERA VJEN ME #SUPER_PROMOCIONE 💢💢

✈Bileta Avioni duke filluar nga #10_Euro ✈

🎀 Udhëtoni më lirë me #GlobiTravel 🎀

🌸Podgoricë – Milano 10 Euro
🌸Ohrid – Milano 10 Euro
🌸Shkup – Milano 10 Euro
🌸Ohrid – Vienna 10 Euro
🌸Tiranë – Budapest 10 Euro
🌸Prishtinë – Budapest 10 Euro
🌸Podgoricë – Budapest 10 Euro
🌸Shkup – Budapest 10 Euro
🌸Shkup – Bratislava 10 Euro
🌸Shkup – Friedrichshafen 10 Euro

▫️▫️▫️
🌷Tiranë – Bergamo 25 Euro
🌷Tiranë – Pisa 25 Euro
🌷Tiranë – Verona 25 Euro
🌷Tiranë – Milano 29 Euro
🌷Tiranë – Rome 59 Euro
🌷Tiranë – Bologna 65 Euro
🌷Tiranë – Bari 69 Euro
🌷Tiranë – Ancona 69 Euro
🌷Tiranë – Venecia 69 Euro
🌷Tiranë – Rimini 69 Euro
🌷Tiranë – Firenze 69 Euro
🌷Tiranë – Perugia 79 Euro
🌷Tiranë – Genova 79 Euro
🌷Tiranë – Vienna 25 Euro
🌷Tiranë – Geneva 29 Euro
🌷Tiranë – Londer 29 Euro
🌷Tiranë – Dortmund 29 Euro
🌷Tiranë – Memmingen 29 Euro
🌷Tiranë – Paris 59 Euro
🌷Tiranë – Frankfurt 59 Euro
🌷Tiranë – Hamburg 59 Euro
🌷Tiranë – Istanbul 65 Euro
🌷Tiranë – Hannover 85 Euro
🌷Tiranë – Dusseldorf 89 Euro
🌷Tiranë – Bruksel 89 Euro

🥀Podgoricë – Memmingen 25 Euro
🥀Podgoricë – Stuttgart 29 Euro
🥀Podgoricë – Berlin 29 Euro
🥀Podgoricë – Poznan 29 Euro
🥀Podgoricë – Bologna 35 Euro
🥀Podgoricë – London 35 Euro
🥀Podgoricë – Barcelon 35 Euro
🥀Podgoricë – Bruksel 35 Euro
🥀Podgorica – Krakow 35 Euro
🥀Podgoricë – Wroclaw 35 Euro
🥀Podgorica – Dublin 39 Euro

▫️▫️▫️
🌺Ohrid – Dortmund 25 Euro
🌺Ohrid – Basel 25 Euro
🌺Ohrid – Malmo 25 Euro
🌺Ohrid – Memmingen 25 Euro
🌺Ohrid – London 35 Euro
🌺Ohrid – Zurich 79 Euro

▫️▫️▫️
🐞Prishtinë – Vienna 25 Euro
🐞Prishtinë – Basel 29 Euro
🐞Prishtinë – Berlin 29 Euro
🐞Prishtinë – Memmingen 29 Euro
🐞Prishtinë – Geneva 29 Euro
🐞Prishtinë – Londer 45 Euro
🐞Prishtinë – Stamboll 49 Euro
🐞Prishtinë – Dortmund 55 Euro
🐞Prishtinë – Zürich 79 Euro
🐞Prishtinë – Malmo 79 Euro
🐞Prishtinë – Frankfurt 99 Euro
🐞Prishtinë – Stuttgart 99 Euro
🐞Prishtinë – Munich 109 Euro
🐞Prishtinë – Verona 109 Euro
🐞Prishtinë – Dusseldorf 109 Euro
🐞Prishtinë – Hamburg 125 Euro
🐞Prishtinë – Hanover 129 Euro

▫️▫️▫️
🥀Shkup – Karlsruhe 25 Euro
🥀Shkup – Berlin 25 Euro
🥀Shkup – Bruksel 25 Euro
🥀Shkup – Hamburg 25 Euro
🥀Shkup – Frankfurt 25 Euro
🥀Shkup – Venezia 25 Euro
🥀Shkup – Eindhoven 25 Euro
🥀Shkup – Bremen 25 Euro
🥀Shkup – Malta 25 Euro
🥀Shkup – Rome 25 Euro
🥀Shkup – Paris 25 Euro
🥀Shkup – Londer 35 Euro
🥀Shkup – Basel 35 Euro
🥀Shkup – Oslo 35 Euro
🥀Shkup – Vaxjo 35 Euro
🥀Shkup – Malmo 35 Euro
🥀Shkup – Stockholm 35 Euro
🥀Shkup – Hanover 35 Euro
🥀Shkup – Cologne 35 Euro
🥀Shkup – Copenhagen 35 Euro
🥀Shkup – Gothenburg 35 Euro
🥀Shkup – Dortmund 35 Euro
🥀Shkup – Nuremberg 39 Euro

❌Oferta për data të caktuara në #Prill - #Maj ❌

☑️Në cmim përfshihet:
1. Bileta e avionit vajtje
2. Taksat aeroportuale️
3. Bagazhe në varësi të kompanisë

🔻Për prenotime na kontaktoni në:
☎Tel:+355 (0) 4 22 46 747
📞Mob: +355 (0) 69 21 32 903 \ + 355 (0) 68 24 44 778
📧E-mail: [email protected]

Ose na vizitoni në adresën:
📌Bulevardi ''Bajram Curri''.Përballë Gjykatës Apelit.Tiranë

Mënyrat e pagesës:
💰Brenda Shqipërise nëpërmjet Raiffeisen Bank,
💰Nga çdo vend i Europës nëpërmjet Western Union ose Money Gram.

🎀🎁 5 ditë në #BUDAPEST për vetëm 129 €/P 🎀🎁

🌹 Nisja me datë 24 Mars #udhëtim #individual

💢 Përfshihet:
1.Bileta e avionit vajtje ardhje nga Tirana
2.Akomodimi në hotel për 4 netë
3.Mëngjeset për të gjitha ditët e qëndrimit
4.Bagazh dore 10 kg

🔻Për prenotime na kontaktoni në:
☎Tel:+355 (0) 4 22 46 747
📞Mob: +355 (0) 69 21 32 903 \ + 355 (0) 68 24 44 778
📧E-mail: [email protected]

Ose na vizitoni në adresën:
📌Bulevardi ''Bajram Curri''.Përballë Gjykatës Apelit.Tiranë

Mënyrat e pagesës:
💰Brenda Shqipërise nëpërmjet Raiffeisen Bank,
💰Nga çdo vend i Europës nëpërmjet Western Union ose Money Gram.

🌷 Festoni 8 Marsin në #Budva - #Kotorr 🌷

🌸 1 ditë 15€🌸

📍Vizitohen: Budva, Kotorr, Shën Stefan

👉Nisjet e radhës: 14, 15, 21, 22, 28, 29 Mars

Në çmim përfshihet:
🔹Transporti me automjet komod
🔹Guida gjatë udhëtimit.

🔻Për prenotime na kontaktoni në:
☎Tel:+355 (0) 4 22 46 747
📞Mob: +355 (0) 69 21 32 903 \ + 355 (0) 68 24 44 778
📧E-mail: [email protected]

Ose na vizitoni në adresën:
📌Bulevardi ''Bajram Curri''.Përballë Gjykatës Apelit.Tiranë

Mënyrat e pagesës:
💰Brenda Shqipërise nëpërmjet Raiffeisen Bank,
💰Nga çdo vend i Europës nëpërmjet Western Union ose Money Gram.

✈Ofertat më të fundit për nisjet nga #Shkupi ✈

😍 Prenotoni biletën tuaj me #GlobiTravel 😍

🌺Shkup – Milano 19 Euro
🌺Shkup – Budapest 19 Euro
🌺Shkup – Friedrichshafen 19 Euro
🌺Shkup – Bratislava 25 Euro
🌺Shkup – Karlsruhe 25 Euro
🌺Shkup – Berlin 25 Euro
🌺Shkup – Bruksel 25 Euro
🌺Shkup – Hamburg 25 Euro
🌺Shkup – Frankfurt 25 Euro
🌺Shkup – Venezia 25 Euro
🌺Shkup – Eindhoven 25 Euro
🌺Shkup – Bremen 25 Euro
🌺Shkup – Malta 25 Euro
🌺Shkup – Rome 25 Euro
🌺Shkup – Paris 25 Euro
🌺Shkup – Londer 35 Euro
🌺Shkup – Basel 35 Euro
🌺Shkup – Oslo 35 Euro
🌺Shkup – Vaxjo 35 Euro
🌺Shkup – Cologne 35 Euro
🌺Shkup – Malmo 35 Euro
🌺Shkup – Hanover 35 Euro
🌺Shkup – Stockholm 35 Euro
🌺Shkup – Copenhagen 35 Euro
🌺Shkup – Gothenburg 35 Euro
🌺Shkup – Nuremberg 35 Euro
🌺Shkup – Dortmund 35 Euro

❌Data të caktuara #Prill - #Maj në varësi të destinacionit❌

👉Përfshihet:
1- Bileta e avionit vajtje
2- Taksat aeroportuale️
3- Bagazhe në varësi të kompanisë

🔻Për prenotime na kontaktoni në:
☎Tel:+355 (0) 4 22 46 747
📞Mob: +355 (0) 69 21 32 903 \ + 355 (0) 68 24 44 778
📧E-mail: [email protected]

Ose na vizitoni në adresën:
📌Bulevardi ''Bajram Curri''.Përballë Gjykatës Apelit.Tiranë

Mënyrat e pagesës:
💰Brenda Shqipërise nëpërmjet Raiffeisen Bank,
💰Nga çdo vend i Europës nëpërmjet Western Union ose Money Gram.

🌸🌸Niseni pranverën me një udhëtim në #Cote d'Azur 🌸🌸

🌷 Vizitoni: Gjenevë, Lion, Avignon, Marsejë, Nisë, Monte Carlo, Gjenova dhe Milano.

🐞4 Ditë €359, Nisja më 19 Mars.🐞

🎀 Përfshihet në cmim:
1.Fluturimi direkt Tiranë - Gjenevë dhe Milano - Tiranë.
2.Fjetje 1 natë në Lion, 1 natë në Nisë dhe 1 natë në Milano.
3.Mëngjeset në Hotele.
4.Shëtitje me Autobus
5.Shoqërues Shqiptar gjatë gjithë Udhëtimit.

🔻Për prenotime na kontaktoni në:
☎Tel:+355 (0) 4 22 46 747
📞Mob: +355 (0) 69 21 32 903 \ + 355 (0) 68 24 44 778
📧E-mail: [email protected]

Ose na vizitoni në adresën:
📌Bulevardi ''Bajram Curri''.Përballë Gjykatës Apelit.Tiranë

Mënyrat e pagesës:
💰Brenda Shqipërise nëpërmjet Raiffeisen Bank,
💰Nga çdo vend i Europës nëpërmjet Western Union ose Money Gram.

🌸🌸 JADORE DELUXE HOTEL 5* 🌸🌸
#EarlyBooking #Side

🏝 7 ditë - 555€ /person
✈ Nisja 26 Maj

✈Charter + 🍉 Ultra All inclusive+ 🚗Transferta

🔻Për prenotime na kontaktoni në:
☎Tel:+355 (0) 4 22 46 747
📞Mob: +355 (0) 69 21 32 903 \ + 355 (0) 68 24 44 778
📧E-mail: [email protected]

Ose na vizitoni në adresën:
📌Bulevardi ''Bajram Curri''.Përballë Gjykatës Apelit.Tiranë

Mënyrat e pagesës:
💰Brenda Shqipërise nëpërmjet Raiffeisen Bank,
💰Nga çdo vend i Europës nëpërmjet Western Union ose Money Gram.

🌺🌺 𝗔𝗠𝗔𝗥𝗔 𝗖𝗟𝗨𝗕 𝗠𝗔𝗥𝗜𝗡𝗘 𝟱* 🌺🌺
#EarlyBooking #Kemer

🏝 7 ditë - 565€ /person
✈ Nisja 5 Qershor
👨‍👨‍👧‍👧 Fëmijët deri në 13.99 vjeç akomodohen Falas!

✈Charter + 🍉 All inclusive+ 🚗Transferta

🔻Për prenotime na kontaktoni në:
☎Tel:+355 (0) 4 22 46 747
📞Mob: +355 (0) 69 21 32 903 \ + 355 (0) 68 24 44 778
📧E-mail: [email protected]

Ose na vizitoni në adresën:
📌Bulevardi ''Bajram Curri''.Përballë Gjykatës Apelit.Tiranë

Mënyrat e pagesës:
💰Brenda Shqipërise nëpërmjet Raiffeisen Bank,
💰Nga çdo vend i Europës nëpërmjet Western Union ose Money Gram.

🌸✈🌸Cmimet më të lira për fluturimet #Tiranë - #Europë duke filluar nga #19_Euro🌸✈🌸

🌷Nxitoni të rezervoni me #GlobiTravel🌷

🍁 Tiranë - Budapest 19 Euro
🌼 Tiranë – Vienna 25 Euro
🍁 Tiranë – Geneva 29 Euro
🌼 Tiranë – Londer 29 Euro
🍁 Tiranë – Dortmund 29 Euro
🌼 Tiranë – Memmingen 29 Euro
🍁 Tiranë – Paris 59 Euro
🌼 Tiranë – Frankfurt 59 Euro
🍁 Tiranë – Hamburg 59 Euro
🌼 Tiranë – Istanbul 65 Euro
🍁 Tiranë – Izmir 69 Euro
🌼 Tiranë – Oslo 69 Euro
🍁 Tiranë – Dusseldorf 75 Euro
🌼 Tiranë – Tbilisi 75 Euro
🍁 Tiranë – Lyon 79 Euro
🌼 Tiranë – Zurich 79 Euro
🍁 Tiranë – Ankara 85 Euro
🌼 Tiranë – Adana 89 Euro
🍁 Tiranë – Tel Aviv 95 Euro
🌼 Tiranë – Bruksel 99 Euro

❌Data të caktuara #Prill - #Maj në varësi të destinacionit❌

👉Përfshihet:
1- Bileta e avionit vajtje
2- Taksat aeroportuale
3- Bagazhe në varësi të kompanise.

🔻Për prenotime na kontaktoni në:
☎Tel:+355 (0) 4 22 46 747
📞Mob: +355 (0) 69 21 32 903 \ + 355 (0) 68 24 44 778
📧E-mail: [email protected]

Ose na vizitoni në adresën:
📌Bulevardi ''Bajram Curri''.Përballë Gjykatës Apelit.Tiranë

Mënyrat e pagesës:
💰Brenda Shqipërise nëpërmjet Raiffeisen Bank,
💰Nga çdo vend i Europës nëpërmjet Western Union ose Money Gram.

🎀 #PRAGE & #VIENE, dy destinacione në një udhëtim 🎀

📍 5 Ditë ✦ 299€. Nisje 13 & 20 Mars ✦
✈ Bëhet 269€ Për rezervime deri 7 Mars -10%

🛍Shopping në qendrën tregtare më të madhe në Vienë😍 Vizitë në KARLOVY VARY

💢Në cmim përfshihet:
✓ Fluturimi direkt Prishtinë - Vienë & Vienë - Tiranë.
✓ Akomodimi në hotel 4* (2 netë në Vienë / 2 netë në Pragë).
✓ Mëngjeset gjatë qëndrimit në hotel.
✓ Shëtitjet dhe transfertat me autobus komod.
✓ Bagazhe dore (40x30x20).
✓ Shoqërues dhe guidë shqiptare gjatë gjithë udhëtimit.

🔻Për prenotime na kontaktoni në:
☎Tel:+355 (0) 4 22 46 747
📞Mob: +355 (0) 69 21 32 903 \ + 355 (0) 68 24 44 778
📧E-mail: [email protected]

Ose na vizitoni në adresën:
📌Bulevardi ''Bajram Curri''.Përballë Gjykatës Apelit.Tiranë

Mënyrat e pagesës:
💰Brenda Shqipërise nëpërmjet Raiffeisen Bank,
💰Nga çdo vend i Europës nëpërmjet Western Union ose Money Gram.

🌹🌹 Festoni 7-8 Marsin ne #Stamboll 🌹🌹

🌷4 ditë 99€, Data: 5-8 Mars🌷
‼️Vendet e fundit për nisje nesër në mbrëmje‼️

📍Vizitohen: Stamboll - Selanik.

🎀Në cmim përfshihet :
1.Udhëtimi vajtje- ardhje me autobus
2.Akomodimi në hotel
3.Mëngjeset për të gjitha ditët e qëndrimit.
4.Shoqërues Shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.

🔻Për prenotime na kontaktoni në:
☎Tel:+355 (0) 4 22 46 747
📞Mob: +355 (0) 69 21 32 903 \ + 355 (0) 68 24 44 778
📧E-mail: [email protected]

Ose na vizitoni në adresën:
📌Bulevardi ''Bajram Curri''.Përballë Gjykatës Apelit.Tiranë

Mënyrat e pagesës:
💰Brenda Shqipërise nëpërmjet Raiffeisen Bank,
💰Nga çdo vend i Europës nëpërmjet Western Union ose Money Gram.

🎀🎁 Festat e Marsit në #Dubrovnik 🎁🎀

🌷 3 DITE 95€ 🌷 ‼️Vendet e fundit‼️
🌹Nisje me datë: 6-8 Mars,

📍Vizitohen: Dubrovik-Budva-Kotorr

💢Në cmim përfshihet:
1.Transport me autobus komod.
2.Akomodimi në hotel.
3.Mëngjesi dhe darka në hotel.
4.Përdorimi i pishinës dimërore
5.Guidë Shqiptare gjatë gjithë udhëtimit.

🔻Për prenotime na kontaktoni në:
☎Tel:+355 (0) 4 22 46 747
📞Mob: +355 (0) 69 21 32 903 \ + 355 (0) 68 24 44 778
📧E-mail: [email protected]

Ose na vizitoni në adresën:
📌Bulevardi ''Bajram Curri''.Përballë Gjykatës Apelit.Tiranë

Mënyrat e pagesës:
💰Brenda Shqipërise nëpërmjet Raiffeisen Bank,
💰Nga çdo vend i Europës nëpërmjet Western Union ose Money Gram.

🐞✈️ Fluturimet drejt #Italisë duke filluar nga #25_Euro ✈️🐞

💟Prenotoni me #GlobiTravel

🌺Tiranë – Bergamo 25 Euro
🌺Tiranë – Pisa 25 Euro
🌺Tiranë – Bologna 25 Euro
🌺Tiranë – Milano 29 Euro
🌺Tiranë – Rome 59 Euro
🌺Tiranë – Venecia 69 Euro
🌺Tiranë – Bari 69 Euro
🌺Tiranë – Firenze 69 Euro
🌺Tiranë – Rimini 69 Euro
🌺Tiranë – Verona 69 Euro
🌺Tiranë – Ancona 69 Euro
🌺Tiranë – Genova 79 Euro
🌺Tiranë – Perugia 79 Euro
🌺Tiranë - Torino 79 Euro

❌❌Data të caktuara në #Prill ose #Maj në varësi të destinacionit❌❌

👉Përfshihet:
📍Bileta e avionit vajtje
📍Taksat aeroportuale️
📍Bagazhe në varësi të kompanisë

🔻Për prenotime na kontaktoni në:
☎Tel:+355 (0) 4 22 46 747
📞Mob: +355 (0) 69 21 32 903 \ + 355 (0) 68 24 44 778
📧E-mail: [email protected]

Ose na vizitoni në adresën:
📌Bulevardi ''Bajram Curri''.Përballë Gjykatës Apelit.Tiranë

Mënyrat e pagesës:
💰Brenda Shqipërise nëpërmjet Raiffeisen Bank,
💰Nga çdo vend i Europës nëpërmjet Western Union ose Money Gram.

😍 Festat e Marsit në #SOFJE 😍

🌺3 Ditë për vetëm €79,
🌺Nisje më 7,14 Mars

Përfshihet në cmim:
📍 Fjetje, Mëngjese dhe Darka për 2 netë qëndrimi.
📍 Transfertat dhe Shëtitjet sipas Programit me Autobus
📍 Shoqërues Shqiptar gjatë Udhëtimit.

🔻Për prenotime na kontaktoni në:
☎Tel:+355 (0) 4 22 46 747
📞Mob: +355 (0) 69 21 32 903 \ + 355 (0) 68 24 44 778
📧E-mail: [email protected]

Ose na vizitoni në adresën:
📌Bulevardi ''Bajram Curri''.Përballë Gjykatës Apelit.Tiranë

Mënyrat e pagesës:
💰Brenda Shqipërise nëpërmjet Raiffeisen Bank,
💰Nga çdo vend i Europës nëpërmjet Western Union ose Money Gram.

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Tirana?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Telephone

Address


Bulevardi Bajram Curri , Perballe Ures Se Tabakeve
Tirana
101

Opening Hours

Monday 09:00 - 21:00
Tuesday 09:00 - 21:00
Wednesday 09:00 - 21:00
Thursday 09:00 - 21:00
Friday 09:00 - 21:00
Saturday 09:00 - 21:00
Sunday 09:00 - 17:00
Other Tirana travel agencies (show all)
LITI BAR LITI BAR
PRANE SHKOLLES "MYSLYM KETA"
Tirana

Sindi1

First Class Travel First Class Travel
Tirana, 1002

Travel Agency

Muza Travel Muza Travel
Rr: "Ibrahim Rugova", Përballë Tirana Bank, Pranë Gardës.
Tirana, 1001

Muza u ngjiz për të inkurajuar dhe për të shuar kuriozitetin tuaj rreth botës, por edhe për të siguruar që koha nuk matet me orë dhe minuta, por me çaste.

Helios Travel Helios Travel
Tirane
Tirana, +355697244905

Travel in Albania Travel in Albania
Bulevardi "Deshmoret E Kombit"
Tirana, 1001

Travel in Albania is a prestigious Destination Management Company, expert in top quality services for visitors to Albania and the Balkans

LONDON EXPRESS TRAVEL AGENCY LONDON EXPRESS TRAVEL AGENCY
RRUGA E DURRESIT, PRANE AMBASADAVE
Tirana, 00355

Enjoy your flight with London Express Travel. Contact us: Rr e Durresit, Prane bllokut te Ambasadave. TIRANE. TEL:04 2273371

Albania Tradition Albania Tradition
Rruga Myslym Shyri, Pallati 124/2
Tirana, 1001

Albania Alternative Tourism

Arjezi Travel & TOURS Arjezi Travel & TOURS
Rr. Mine Peza
Tirana, 1001

BILETA AVIONI, TRAGETI, AUTOBUSI, SIGURACIONE

Kalemi Travel & Tours Kalemi Travel & Tours
Sheshi Willson, Kati II (mbi Kafe Mulliri I Vjeter)
Tirana, 1111

TOURISM & TICKETING

Aeroklubi Shqiptar Shqiponjat Aeroklubi Shqiptar Shqiponjat
Rruga E Durresit, Pallatet Hawai
Tirana, 1001

Aeroklubi Shqiptar Shqiponjat është një qendër e cila synon formimin dhe edukimin e brezit të ri me dëshirën për aviacionin dhe për aeromodelizmin.

Perla agency Perla agency
Dhaskal Todri
Tirana, 1001

Perla agency është një angjensi e cila ofron: Paketa turistike,bileta avioni,siguracion makine dhe shëndeti,shërbime imobiliare etj.

Bileta low Cost Bileta low Cost
Ne Ndodhemi Te "Kafe Flora" Rr. Mine Peza 30 Metra Ne Krah Te Majt Perball "Grandit"
Tirana, 1001