Brothers Travel Company

Udhetime brenda dhe jashte vendit . Paketa turistike ,bileta avioni-trageti ,autobusi ,siguracione ,makina me qira .

🌟🌟

Udhetimet tona kalojne cdo kufi !

Shkodra ,djepi i qyteterimit dhe i bukurise natyrore !

Një udhëtim një mijë kilometra fillon nga një dëshirë për të qenë aty !

Brothers Travel Company's cover photo

Brothers Travel Company

[08/27/18]   🔊Njoftim per vend pune 🔔
🚌Kompania e transportit Brothers Travel &Tours kerkon te punesoje SHOFER me eksperience ,i cili te plotesoje kushtet e meposhteme ⤵️
🔹️Patent t klasit D+CAP ,
🔹️Te jete me vendbanim ne Tirane ose Elbasan
📲Te interesuarit te na kontaktojne ne +355688066676

🌏Mos i lini deshirat per te udhetuar vetem ne plane ,shprehini dhe le ti realizojme se bashku !

📣Tashme bashkesise sone se mjeteve te transportit ne sherbimin tuaj i eshte shtuar nje game tjeter .
🚐Ne dispozicion te grupeve te vogla turistike,familjeve te cilet deshirojne te udhetojne se bashku .
✴Jepet me qira ditore ,javore .

Ne bejme diferencen !

Valbona nuk është thjesht një destinacion natyror i Shqipërisë, ajo është një kompleksitet dukurish interesante.
#Vizito#Valbonen

💚

allaboutalbania.eu

Brothers Travel & Tours

🤗🤗

allaboutalbania.eu Brothers Travel & Tours eshte nje agjensi turistike e zhvilluar kryesisht ne fushen e transportit.

Zgjidh me te miren per veten e miqte e tu !

Te udhetosh do te thote t'i ofrosh vetes tende mundesine per te qene e lumtur !

Brothers "Travel & Tours" eshte nje familje e madhe ne te cilen mikpriten e i ofrohet cdokujt sherbimi i merituar !

Një pamje qe te shplodh ne Shengjergj 🤗

Kudo qe deshironi te jeni mjetet tona jane ne dispozicionin tuaj !

💥Pushimet verore behen te paharrusheme per kedo qe zgjedh te udhetoje me ne !
🔔Merr dhe ti miqte e tu dhe ejani te udhetoni me ne ,per tu ndiere te lumtur !

Ne cdo vend ndjehet nevoja per te qene prezent ne !

Besimi tek klientet perfitohet duke i ofruar atyre ofertat e sherbimin me te mire ne vend !

#Rritemi#cdo#dite#e#me#shume

🌞Vera ka nisur e bashke me to dhe udhetimet tona te mbushura me aventura e adrenalinen verore !
📲📤Na kontaktoni per te perfituar nga ofertat tona !

Natyra ,një mirëbërëse e heshtur ...

Cdo fundjave e jo vetem ne jemi ne sherbimin e grupeve me te mira ,sepse ato e dine se cfare zgjedhin 😉

Kepi i Rodonit ,nje vend i rralle !

Syri i kalter ,thjesht mahnites !

Të gjithë mund t'ua ofrojnë sasinë por jo dhe cilësinë !
✴Shërbimi dhe çmimet tona bëjnë diferencën !

🔸️Jeni nje grup miqsh a familjaresh qe deshironi te udhetoni se bashku ?
🔹️Keni ne mendje nje sere destinacionesh por nuk arrini te vendosni ?
🛎Nuk keni pse te lodheni e humbisni kohe per te menduar per cdo detaj.
📲Na kontakoni ne dhe per gjithcka tjeter eshte ne doren tone !

Se bashku drejt vendeve me te bukura per momente te vecanta .

Ne dhe nje mbi nje dritaret 😊

Gati per nisjen e nje udhetimi qe ashtu si cdo tjeter do mbes ne memorien e nxenesve 😊

Brothers Travel Company's cover photo

🔼Autobus 30 vendesh,per kedo qe deshiron te udhetoje komod dhe i sigurte .

#Berat

Jemi kudo ku bukuria e natyres na therret !

☀️💎

#Kalaja e Lekursit

Gjithcka qe ne ofrojme ne nje udhetim ,ben diferencen !

Vlora është një ndër qytetet që ka gjithmonë çfarë t'iu ofrojë pushuesve.

Natyra e bukur qe te ofron deti Jon i jep nje frymarrje te thelle ketij qytetit kodrinor 😍

🎈Udhetoni ne cdo dite pushimi e feste sepse eshte zgjedhja me e mire per te mbushur kohen e larguar cdo ngarkese te punes se perditshme !

Nje pamje fantastike nga Lumi i Shales 😍

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Tirana?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Category

Telephone

Address


Rr.Muhamed Gjallesha Vila 73/1
Tirana

Opening Hours

Monday 09:00 - 20:00
Tuesday 09:00 - 20:00
Wednesday 09:00 - 20:00
Thursday 09:00 - 20:00
Friday 09:00 - 20:00
Saturday 09:00 - 20:00
Sunday 09:00 - 20:00
Other Tour Agencies in Tirana (show all)
Adi Transport Bus Group Adi Transport Bus Group
Rr.Durresit Përball Bllokut Te Ambasadave " Tirane-Albania Tirana, Albania
Tirana, 1001

---------- ADI TRANSPORT BUS - Kompani Transporti Turistik ---------- Sherbim cilesore , komode dhe te sigurte AUTOBUS & MINIBUS LUKSOZ

Real Albania Real Albania
Tirana

Travelling Albania is a travel company operating in Albania.

Tirana Interbus Travel Tirana Interbus Travel
RRUGA KAVAJES
Tirana

Dëshironi të udhëtoni në Greqi dhe Itali?TIRANA INTERBUSTRAVEL është i duhuri për ju!Korrektesi dhe komoditet mbi të gjitha!

Mondo Viaggi Agency Mondo Viaggi Agency
Rruga E Durresit Nr.40
Tirana, 1000

Udhetime Turistike Në Të Gjithë Botën

Apollon Travel Apollon Travel
Rruga Mine Peza, Pll.1, Perballe Benetton-it
Tirana

Albania Live Adventure Albania Live Adventure
Rruga Barikadave
Tirana, 1001

Shqiperia eshte e njohur kudo per bukurite e saj te rrala.Po a i njohim ne ato?Sebashku do shikojme dhe shkelim ne cdo cep te saj nga veriu ne jug male, kodra, pyje, lumenj, liqene e dete, pa harruar qytetet kulturore.Do e dashuroni natyren Shqiptare.

London Travel London Travel
Rruga E " Durresit " Nr 11
Tirana, 1000

To Travel and Tour To Travel and Tour
Rr. E Kavajes, Qendra Condor, Kati II
Tirana, 04

Thjeshte tek ne gjeni ate qe kerkoni...!

Ela Travel Ela Travel
Hoxha Tahsim
Tirana, 1518

Korrektesi,cmime me te lira,eksperience vetem me Ela Travel, ;)

HP Travel Oferta HP Travel Oferta
Rr. Resh*t Petrela
Tirana, 1001

Orbis Travel Orbis Travel
Rruga Tish Daija
Tirana, 1001