ITC Albania

International Travel Consulting - Albania

International Travel Consulting - Albania

youtube.com

Zgjedhja e kroçerës së duhur! Fiona Pustina & Franc Llagami/ MSC SEAVIEW - Vlog nga Deli Muçollari

A ka guidë udhëtimi ynë? Si mbërrihet në port? Shpenzimet ekstra? Gjej të gjitha përgjigjet e pushimeve me kroçerë në këtë video https://krociere.al/oferta-k...

youtube.com

DESTINACIONET SUPER PËR TU VIZITUAR ME KROÇERË NË MUAJIN MAJ - NJIHUNI ME MSC SEAVIEW

Aventurierë dhe kroçeristë shqiptarë kudo në botë, me shumë kënaqësi ju prezantoj destinacionet më cool që mund të vizitoni në pranverë me anijet e kroçerave...

Krociere.al

💢LAST MINUTE!!💢

😃Mundësia jote për të pasur një eksperiencë të rrallë me kolosin e deteve: MSC MERAVIGLIA!⛴

💢ALL INCLUSIVE!!💢

📆Datat: 13-20 tetor

⛴Itinerari: Genova - Roma - Palermo - Cagliari - Palma - Valencia - Marseje - Genova

💰Vetëm për 777 eur/person!

Paketa përfshin:

⚓Fluturimi vajtje-ardhje Tiranë-Genova-Tiranë
⚓Transferimi me agjentin privat të MSC aeroport-port-aeroport
⚓Akomodimi në anije për 7 netë
⚓Mëngjes, drekë, darkë në restorant dhe bufe
⚓Taksat portuale për çdo destinacion
⚓Spektaklet dhe animacionet në bord
⚓Anëtarësimi në klubin MSC për të përfituar ulje për kroçierat e ardhshme

Kroçiere.al

🚢Pushimet që të mungojnë!

Krociere.al

💢LAST MINUTE!!💢

Nëse udhëton me fëmijët e tu, kjo është mundësia që kishe pritur!
Hapësirë gjigande e dedikuar foshnjave, fëmijëve dhe të rinjve, për edukimin, socializimin dhe argëtimin e tyre!⛴

💢ALL INCLUSIVE!!💢

📆Datat: 13-20 tetor

⛴Itinerari: Genova - Roma - Palermo - Cagliari - Palma - Valencia - Marseje - Genova

💰Vetëm për 777 eur/person!

Paketa përfshin:

⚓Fluturimi vajtje-ardhje Tiranë-Genova-Tiranë
⚓Transferimi me agjentin privat të MSC aeroport-port-aeroport
⚓Akomodimi në anije për 7 netë
⚓Mëngjes, drekë, darkë në restorant dhe bufe
⚓Taksat portuale për çdo destinacion
⚓Spektaklet dhe animacionet në bord
⚓Anëtarësimi në klubin MSC për të përfituar ulje për kroçierat e ardhshme

Kroçiere.al

🚢Pushimet që të mungojnë!

National Geographic Travel

With its mix of modern and ancient architecture, beautifully curated exhibitions, and the best wine bars, Rome will never give you the same experience twice. https://on.natgeo.com/2vWQO6v

🛳Udhëtim me kroçierë në ishujt balearë!🛳
🚢Costa Diadema gjate muajit korrik! 🤗Duke filluar nga 679 eur/person!!
⛱Itinerari: Savona, Marseja, Barcelona, Palma de Majorka, Cagliari, Roma, Savona!
☎0697097643 - 📩[email protected]
⛱Kete vit, pushimet behen ndryshe!
(Cmimi perfshin krocieren dhe taksat portuale!)

🛳Udhetim me krociere ne ishujt greke!🛳
🚢Costa Deliziosa ne korrik dhe gusht! 🤗Vetem 850 eur/person!!
⛱Itinerari: Venecia, Bari, Korfuz,Santorini, Mikonos, Dubrovnik, Venecia!
☎0697097643 - 📩[email protected]
⛱Kete vit, pushimet behen ndryshe!
(Cmimi perfshin krocieren dhe taksat portuale!)

Krociere.al

Kroçeriste dhe kroçeristë!🙋🏻‍♀️
Sot ju njohim me një video tjetër informuese mbi itineraret e kroçierave në Mesdhe!! 🛳
Për çdo pyetje dhe kuriozitet na shkruani!✌🏻
.
#mediterranean #italy🇮🇹 #greece🇬🇷 #spain🇪🇸 #albania🇦🇱 #france🇫🇷 #malta🇲🇹
⛴🚢💕

pazzoperilmare.it

Il nuovo menu 2018 Barbieri per Costa Crociere | Pazzo per il Mare

pazzoperilmare.it Nel corso dell’edizione numero 25 dei Protagonisti del Mare di Costa Crociere ecco in anteprima il nuovo interessante menù realizzato dallo Chef stellato Bruno Barbieri. Il menù 2018 firmato Bruno Barbieri sarà proposto a tutti gli ospiti Costa Crociere in occasione della serata di gala, un ven...

Krociere.al

Kroçeriste dhe kroçeristë!😊

Prej ditës së sotme do të publikoj për ju video informative mbi udhëtimet me kroçiera,ndaj nëse keni kureshtje për diçka, mos ngurroni të më pyesni dhe do të merrni përgjigje në videon në vijim!💁‍♀

Sot - Shpërndarja gjeografike e udhëtimeve me kroçiera!🛳

🚢🚢Krociere ne ishujt baleare
Bëni valixhet gati! 💼
Këto janë pushimet që nuk i keni bërë kurrë më parë! 😲
Sa fantastike është të jesh brenda 7 ditëve në Romë, Savona, Marsejë, Barcelonë, Palma de Majorka e Palermo?
Tani mundesh! Krociera ta bën këtë ëndërr realitet!🌴
☎️☎️☎️ Kontaktoni agjentet tane per te zgjedhur krocieren tuaj! Tel: 0697097643

🚢🚢Krociere ne ishujt greke!
Bëni valixhet gati! 😲💼
Pushimet që mezi keni pritur tashmë bëhen realitet!
Sa fantastike është të vizitosh Brenda 7 ditëve Mikonos, Korfuz, Heraklion, Dubrovnik, Venecia e Bari? 🛳🌞
Tani mundesh! Krociera ta bën këtë ëndërr realitet!🌴
☎️☎️☎️ Kontaktoni agjentet tane per te zgjedhur krocieren tuaj! Tel: 0697097643

La tua prossima crociera è a portata di mano!

Oceano India

Un video molto suggestivo per le crociere nell'oceano indiano!

Crociere in partenza a fine novembre e natale. Cosa aspetti!
Mediterraneo, Maldive, Repubblica Dominicana e Dubai!

youtube.com

Amalfi Coast Spot Costa Crociere 2017 con Shakira |4k|

Il nuovo spot di Costa Crociere girato in Costiera Amalfitana

Me e bukura e Mesdheut ne dimer!

Oferte speciale per klientet tuj. Prenoto krocieren tende me vetem 30% te vleres.

Oferte speciale per klientet tuj. Prenoto krocieren tende me vetem 30% te vleres.

Oferte speciale per klientet tuj. Prenoto krocieren tende me vetem 30% te vleres.

Oferte speciale per klientet tuj. Prenoto krocieren tende me vetem 30% te vleres.

Oferte speciale per klientet tuj. Prenoto krocieren tende me vetem 30% te vleres.

Oferte speciale per klientet tuj. Prenoto krocieren tende me vetem 30% te vleres

Promovimet në gusht

Promovimet në korrik

Promovimet në qershor

ITC Albania's cover photo

ITC Albania

Untitled Album

Untitled Album

Jeni duke kërkuar një ide për pushimet tuaj të ardhshme?
Çfarëdolloj pushimesh ju keni në mendje, ju mund ti jetoni me Costa Crociere.(e disponueshme ne te gjitha agjenesite e udhetimit)

Eshte koha per te prenotuar pushimet tuaja me cilesine qe ju kishte munguar.
Hipni ne bordin e Anijeve Costa dhe do te gjeni nje ishull te vertet rehatie.
Disponibilitet i limituar.

Mezi po prisni që të niseni me pushime?
Zgjidhni tani crocieren tuaj ideale dhe zbuloni të gjitha ofertat tona
Miresevini ne Bordin e Costa Crociere.

Nxitoni te prenotoni pushimet qe ju kane munguar,
Super Oferte vetem 699 Euro /Person
Costa Diadema,Mbreteresha e Mesdheut
Nisja Nga Savona ne date 02/07/2016
Intenerari :Savona,Marsiglia,Barcelona,Palma de Maiorca,Civitavecchia,La Spezia,Savona.
Çmimi përfshin
Sistemim në Kabine te brëndshme
Taksat portuale
Trajtim me pension te plote full board (pije jo alkolike,uje, çaj, kafe, lëng frutash në dispenser)
Stafi i caktuar për tryezën tuaj në restorant për darkë, me kamarier dhe ndihmës kamarier të gatshëm për të shërbyer .
Departamenti I “sherbimit ndaj klientir “ është i hapur 24 orë në 24 dhe zyra e ekskursioneve është në dispozicionin tuaj për informacion në lidhje me vizitat në terren.
Sallonet, teatër, disko, bibliotekë.
Pishina,palestra,turne, karaoke, klasa vallëzimi dhe mësimet e palestër.
Mbrëmje e muzikë live, shfaqje teatrale, vallëzim në salla dhe në disko.

Programet për fëmijët dhe adoleshentët
Nga mengjesi deri ne mbremje stafi i animacionit do te argetoj femijet dhe adoleshentet duke i lene mundesine prinderve te shijone pushimet.
Per te gjithe femijet nga 3 deri ne 11 vjec stafi i animacionit te costa crociere garanton cdo dite argetim dhe asistencen nga ora 09.00 deri ne 23.00
Menu per fëmijët në restorant.

Jeni duke kërkuar një ide për pushimet tuaj të ardhshme?
Çfarëdolloj pushimesh ju keni në mendje, ju mund ti jetoni me Costa Crociere.

Costa Crociere,pushimet qe ju kane munguar...

Our Story

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Tirana?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

NeoCollection. New cruise style of Costa

Location

Category

Telephone

Address


Bulevardi Zogu I
Tirana
1016
Other Travel Agencies in Tirana (show all)
Let's travel Let's travel
Rruga: Aleksandri I Madh
Tirana, 1001

Let's Travel Bileta trageti & avioni, paketa turistike, crociera, te gjitha llojet e siguracioneve, rezervime hotelesh, rent a car etj.

Parisi Travel & TOURS Parisi Travel & TOURS
RR.NIKOLLA TUPE
Tirana, 1000

UDHETIME TURISTIKE,BILETA AVIONI ,TRAGETI ,REZERVIM HOTELI ,SIGURACIONE.

Fabel Travel & Tours Fabel Travel & Tours
Rruga E Kavajes Prane Auto Manoku , Pallati 152, 200 Metra Larg Kryqezimit Te 21 Dhjetorit
Tirana, 1001

Fabel Travel & Tours ju ofron ; Udhetime turistike Bileta Avioni Bileta Autobusi per ne: Itali -Gjermai- Greqi Bileta trageti

Paradise_Travel Paradise_Travel
RRUGA E DIBRES ,100 METRA MBI MEDRESENE
Tirana, 1057

Bileta Avioni Bileta Autobuzi Bileta Trageti Paketa Turistike Sigurim Automjetesh...Motomjetesh

Start Tour Albania Start Tour Albania
Tirana

TOURISM & TICKETING

وكالة الكنوز الألبانية للسياحة وكالة الكنوز الألبانية للسياحة
ألبانيا
Tirana

وكالة الكنوز الألبانية للسياحة‎ تقدم برامج سياحية متكاملة في ألبانيا و كوسوفا و الجبل الأسود للفرد و المجوعات بأسعار تنافسية و خدمة راقية

Kalemi Luxury Collection Kalemi Luxury Collection
Sheshi Willson Tirane
Tirana, 1001

Kalemi Luxury Collection eshte nje prej departamenteve te Kalemi Travel & Tours, i cili eshte i specializuar per destinacionet e largeta dhe te vecanta, si Maldives, Tajlande, Cuba, Brazil, Punta Cana etj.

Travel Agency  Albania  ''AS & Elio'' Travel Agency Albania ''AS & Elio''
Rruga Durresi. Perballe Me Ministrine E Arsimit. Kodi Postar (ZIP Code):1016
Tirana, MOB:+355 (0) 68 55 500 50

"AS & Elio" Travel Agency Albania: Rezervon Bileta Autobusi,Avioni,Trageti:Udhetime Turistike: Siguracione shendeti ne udhetim,TPL,police kufitare etj. Shpresojme qe te perzgjidhni kompanine tone,per nje udhetim sa me te kendshem! #Info_Mob:+355685550050

Explorer Travel & Tours Bengasi Sh.p.k Explorer Travel & Tours Bengasi Sh.p.k
Rruga E Durresit Pallati 222
Tirana, 1001

Explorer Travel & Tours Bengasi Sh.p.k

Max Travel Max Travel
Ish Fusha E Aviacionit, Kulla 20
Tirana, 1000

Max Travel, Partneri Juaj Në Udhëtim

2K Travel 2K Travel
Rruga Durresit
Tirana, 1001

...

Sky Tour Albania Sky Tour Albania
Mine Peza
Tirana, 1001

Ofrojme bileta avioni, trageti , rezervime hotelesh ne te gjithe boten, ture turistike ne te gjithe Evropen dhe me gjere,paketa ne grup dhe individuale