ML Travel

Tel: 00355 42 271839 Cel: 068 22 42 995 / 069 75 61 181 Email: [email protected] If you're looking for discount airfare, cheap airline tickets, or great vacation packages, you can find it all here with Mia Travel.

Must Do Travels TV

Vizita ne : Zagreb, Ljubljanë, Mynih, Shtutgart, Karlsruhe, Baden - Baden, Strasburg, Colmar dhe Mulhouse, Bazel, Zyrih, Liechtenstein, Innsbruck.
🍁🍁7 DITE 297 EUR 🍁🍁
Nisja më 27 Tetor, 24 Nëntor
2. - Fjetje në Zagreb 1 natë, Mynih 1 natë, Shtutgart 1 natë, Strasburg 1 natë, Bazel - Zyrih 1 natë dhe Trieste - Kozina 1 natë.
3. - Udhëtimi me Autobus,
4. - Mëngjeset në Hotele,
5. - Shëtitjet dhe Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.
NA SHKRUANI NE NUMRTA TANE 0682242995/0697561181 #MIA_TRAVEL JU MIREPRET

An adventure of a lifetime! 😍
Switzerland 🇨🇭

J'adore Deluxe Hotel & Spa

🤩🌴 Jadore De Luxe Hotel and SPA 5* Side 🤩🌴

Wooow- Zbritje €20 për person për të gjitha Nisjet gjatë muajit Qershor ;)

🍉🌊7 Ditë €646-Ultra All Inclusive - 2 Fëmijë Falas ;)

Zbritje 25% për Nisje për Rezervime të Hershme deri më 15 Qershor.

🍉🌊 Çmimi €646 për person për 6 netë Nisje 21, 25 Qershor.

Fluturimi Charter Tiranë - Antalya - Tiranë, vajtje ardhje i përfshirë.

📞Per rezervime tel ne nr: 0682242995/0697561181.

Welcome Summer 🥰🌞🎉
#Antalya #Holiday #Sea #Sand #Beach

Sun Gazing

yes

Pass it on

Mia Travel

Please like and share the following page

lMia Travel - discount airfare, cheap airline tickets, great vacation packages ...
Tel 00355 4 223 6852
Cel 00355 68 22 42 995 / 00355 69 75 61 181.

Mia Travel

Ju lutem beni like faqen e re qe ne do perdorim: https://www.facebook.com/miatraveltoursal

lMia Travel - discount airfare, cheap airline tickets, great vacation packages ...
Tel 00355 4 223 6852
Cel 00355 68 22 42 995 / 00355 69 75 61 181.

Mia Travel

Ju lutem beni like faqen e re qe ne do perdorim: https://www.facebook.com/miatraveltoursal

lMia Travel - discount airfare, cheap airline tickets, great vacation packages ...
Tel 00355 4 223 6852
Cel 00355 68 22 42 995 / 00355 69 75 61 181.

Mia Travel

Ju lutem beni like faqen e re qe ne do perdorim: https://www.facebook.com/miatraveltoursal

lMia Travel - discount airfare, cheap airline tickets, great vacation packages ...
Tel 00355 4 223 6852
Cel 00355 68 22 42 995 / 00355 69 75 61 181.

Mia Travel

Ju lutem beni like faqen e re qe ne do perdorim: https://www.facebook.com/miatraveltoursal

lMia Travel - discount airfare, cheap airline tickets, great vacation packages ...
Tel 00355 4 223 6852
Cel 00355 68 22 42 995 / 00355 69 75 61 181.

Mia Travel

Ju lutem beni like faqen e re qe ne do perdorim: https://www.facebook.com/miatraveltoursal

lMia Travel - discount airfare, cheap airline tickets, great vacation packages ...
Tel 00355 4 223 6852
Cel 00355 68 22 42 995 / 00355 69 75 61 181.

Mia Travel

Ju lutem beni like faqen e re qe ne do perdorim: https://www.facebook.com/miatraveltoursal

lMia Travel - discount airfare, cheap airline tickets, great vacation packages ...
Tel 00355 4 223 6852
Cel 00355 68 22 42 995 / 00355 69 75 61 181.

Mia Travel

Ju lutem beni like faqen e re qe ne do perdorim: https://www.facebook.com/miatraveltoursal

lMia Travel - discount airfare, cheap airline tickets, great vacation packages ...
Tel 00355 4 223 6852
Cel 00355 68 22 42 995 / 00355 69 75 61 181.

Mia Travel

Ju lutem beni like faqen e re qe ne do perdorim: https://www.facebook.com/miatraveltoursal

lMia Travel - discount airfare, cheap airline tickets, great vacation packages ...
Tel 00355 4 223 6852
Cel 00355 68 22 42 995 / 00355 69 75 61 181.

Mia Travel

Mia Travel - discount airfare, cheap airline tickets, great vacation packages
Tel 00355 4 223 6852 Cel 00355 68 22 42 995 / 00355 69 75 61 181.
https://www.facebook.com/miatraveltoursal

lMia Travel - discount airfare, cheap airline tickets, great vacation packages ...
Tel 00355 4 223 6852
Cel 00355 68 22 42 995 / 00355 69 75 61 181.

Mia Travel

Mia Travel - discount airfare, cheap airline tickets, great vacation packages
Tel 00355 4 223 6852 Cel 00355 68 22 42 995 / 00355 69 75 61 181.
https://www.facebook.com/miatraveltoursal

lMia Travel - discount airfare, cheap airline tickets, great vacation packages ...
Tel 00355 4 223 6852
Cel 00355 68 22 42 995 / 00355 69 75 61 181.

Mia Travel

Mia Travel - discount airfare, cheap airline tickets, great vacation packages
Tel 00355 4 223 6852 Cel 00355 68 22 42 995 / 00355 69 75 61 181.
https://www.facebook.com/miatraveltoursal

lMia Travel - discount airfare, cheap airline tickets, great vacation packages ...
Tel 00355 4 223 6852
Cel 00355 68 22 42 995 / 00355 69 75 61 181.

Mia Travel

Ju lutem beni like faqen e re qe ne do perdorim: https://www.facebook.com/miatraveltoursal

lMia Travel - discount airfare, cheap airline tickets, great vacation packages ...
Tel 00355 4 223 6852
Cel 00355 68 22 42 995 / 00355 69 75 61 181.

Mia Travel

Ju lutem beni like faqen e re qe ne do perdorim: https://www.facebook.com/miatraveltoursal

lMia Travel - discount airfare, cheap airline tickets, great vacation packages ...
Tel 00355 4 223 6852
Cel 00355 68 22 42 995 / 00355 69 75 61 181.

[12/02/14]   Ju lutem beni like faqen e re qe ne do perdorim: https://www.facebook.com/miatraveltoursal

Mia Travel

Ju lutem beni like faqen e re qe ne do perdorim: https://www.facebook.com/miatraveltoursal

lMia Travel - discount airfare, cheap airline tickets, great vacation packages ...
Tel 00355 4 223 6852
Cel 00355 68 22 42 995 / 00355 69 75 61 181.

[12/01/14]   Ju lutem beni like faqen e re qe ne do perdorim: https://www.facebook.com/miatraveltoursal

Mia Travel

Ju lutem beni like faqen e re qe ne do perdorim: https://www.facebook.com/miatraveltoursal

lMia Travel - discount airfare, cheap airline tickets, great vacation packages ...
Tel 00355 4 223 6852
Cel 00355 68 22 42 995 / 00355 69 75 61 181.

Mia Travel

Ju lutem beni like faqen e re qe ne do perdorim: https://www.facebook.com/miatraveltoursal

lMia Travel - discount airfare, cheap airline tickets, great vacation packages ...
Tel 00355 4 223 6852
Cel 00355 68 22 42 995 / 00355 69 75 61 181.

Mia Travel

Ju lutem beni like faqen e re qe ne do perdorim: https://www.facebook.com/miatraveltoursal

lMia Travel - discount airfare, cheap airline tickets, great vacation packages ...
Tel 00355 4 223 6852
Cel 00355 68 22 42 995 / 00355 69 75 61 181.

Mia Travel

Ju lutem beni like faqen e re qe ne do perdorim: https://www.facebook.com/miatraveltoursal

lMia Travel - discount airfare, cheap airline tickets, great vacation packages ...
Tel 00355 4 223 6852
Cel 00355 68 22 42 995 / 00355 69 75 61 181.

Mia Travel

Ju lutem bejini like faqes se re qe ne do kemi: https://www.facebook.com/pages/Mia-Travel/357165637797144

lMia Travel - discount airfare, cheap airline tickets, great vacation packages ...
Tel 00355 4 223 6852
Cel 00355 68 22 42 995 / 00355 69 75 61 181.

ML Travel

Hotel Arxheno Brod/Prizren organizon darken festive te 28 Nentorit
cmimi 45 eur per person
perfshihet
akomodimi
mengjes dhe darka speciale e festes se 28 Nentorit
Sauna,.palester
muzike per darken festive me DJ
femijet 0-4 vjec falas
femijet 4-12 vjec gjysem cmimi

udhetimi individual

na kontaktoni ne numrat e cem 069 75 61 181 ose 068 22 42 995
ose na shkruani ne inbox ose ne adresen web [email protected]

miatravel.al

Mia Travel and Tours

Te nderuar miq te FB! Qe nga 1 nentori faqja e FB-t ML Travel funksionon tashme si MIA Travel qe eshte agjencia jone e re dhe qe administrohet nga Monda Bejleri. Si perhera gadishmeria dhe perkushtimi jone ndaj jush do te jete ne lartesine e duhur ! Ju ftoj qe t'i beni share dhe like ketij statusi. Ju mirepres ne cdo kohe! Monda.

miatravel.al Kemi kenaqesine t’ju prezantojme Mia Travel dhe Tours, agjensia juaj e udhetimeve ne Shqiperi. Tek MiaTravel do te gjeni profesionalizem dhe perkushtim per te permbushur te gjitha kerkesat dhe nevojat tuaja te udhetimeve. Mia Travel dhe Tours ju siguron nje sherbim te plote per ju si individ, biznes…

DUBAI Imrekullueshem vetem per 575 EUR./vendet e fundit
**********************************************************
nisja 27 nentor-01 dhjetor
kontakti yne club 069 75 61 181 ose 068 22 42 995
ose fiks 04 22 368 52
programi i plote:
Dita e parë, 27 Nëntor 2014: Nisja me Autobus nga Tirana në Aeroportin e Shkupit. Fluturimi direkt Shkup - Dubai. Nisja nga Shkupi në orën 13.00, Mbrritja në Dubai në orën 21.00. Transferimi në Hotel në Dubai. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita e dytë, 28 Nëntor 2014: Mëngjesi në Hotel. Një vizitë panoramike në Dubai ku vizitohen: Pallati e Sheikut të Dubait Mohammed Al-Maktum, lagja me e vjetër në Dubai Al Bastakiya, Muzeu Al Fahidi, Xhamia Jumeirah, Hoteli me 7 yje Burj Al Arab, Qëndra Madinat Jumeirah, Palma e Jumeiras, Sheikh Zayed Road, Qëndra Mall of Emirates, ku mund të bëni ski në dëborë artificiale, Kompleksi Downtown Dubai i cili përfshin: Kullën më të lartë në Botë Burj Khalifa dhe Qëndrën tregare me sip më të madhe në Botë Dubai Mall, etj.
(Opsionale), Darkë në Hotelin Luksoz Burj Al Arab, Hoteli më luksoz në botë dhe i vetmi hotel me 7 yje.
Kthimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita e tretë, 29 Nëntor 2014: Mëngjesi në Hotel. Paradite të lirë për të bërë pazar në disa nga Qendrat Tregtare të Dubait.
(Opsionale) Mbasdite, nisja në drejtim të Dunave ku shoferi i specializuar i shkretetirave do ju bëjë një tur në shkretëtirë me fuoristradë. Mundësi për të bërë një foto me gamile dhe me kostumet tradicionale Arabe. Përfshirë në cmim Darkë me Zgarë Barbeque në ambjentet karakteristike dhe tradicionale arabe në shoqërinë e kërcimtareve dhe tingujve të bukur të muzikës orientale.
(Opsionale), Ngjitje në Ndërtesën më të lartë Burj Khalifa.
Kthimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita e katërt, 30 Nëntor 2014: Mëngjesi në Hotel. Vizitë në Abu Dhabi me autobus. Vizitë e të gjitha Monumenteve kryesore, si Xhamia e Sheikut Zayed*, Poli Flamurit, Fshati Heritage, Ishulli Yas (me pistën e Garave Formula 1, Parku Ferrari,etj). Kthimi në Dubai.
(Opsionale), Në mbëmje, shëtitje e organizuar me anijen “Dhow” ku shijoni pamjet e mbrekullueshme nga anija të qytetit, e shoqëruar kjo me një darkë në ambientet e anijes.
Kthimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita e pestë, 1 Dhjetor 2014: Mëngjesi në Hotel. Transferta në Aeroportin e Dubait. Fluturimi direkt Dubai - Shkup. Nisja nga Dubai në orën 9.30. Mbrritja në Shkup në orën 12.30. Nisja me autobus nga Shkupi në Tiranë.

Hoteli me 3* - Signature Inn (linku http://www.booking.com/hotel/ae/fortune.en-gb.html?aid=311984%3Blabel%3Dfortune-lsCJktqEsCPTlKlUmhznOgS58429618393%3Apl%3Ata%3Ap1%3Ap2%3Aac%3Aap1t2%3Aneg%3Bsid%3Dbce8b76e77d1315d29abffcbd57d9601%3Bdcid%3D4%3Bucfs%3D1%3Bsrfid%3D264f72e16a7ac8ec8983a379f7521c27928d167bX1%3Bhighlight_room%3D)

Hoteli me 4* - Hallmark Hotel (linku http://www.hallmarkhotel.com/)
Me Shume Detaje: Çmimi për person të Rritur në Dhomë Dyshe 575 Euro përfshin:
• Transferimi Vajtje Ardhje me autobus nga Tirana në Aeroportin e Shkupit.
• Bileta e Avionit Vajtje – Ardhje.
• Transfertat nga Aeroporti në Hotel dhe anasjelltas
• Akomodimi në Hotel me 3 yje në Dubai.
• Mëngjezet në Hotel.
• Shëtitjet me Autobuz sipas Programit.
• Guida vendase në disa Shëtitje.
Shënim: Në cmim nuk përfshihet tarifa e vizës së hyrjes në Dubai prej 70 Euro dhe të gjitha shërbimet Opsionale.

Shtesat dhe Tarifat per Ekskursionet Opsionale:
1. Shtesë për Vizë Hyrje - €70
2. Darkë në Hotel Burj Al Arab - €149
3. Ngjitje në Ndërtesën më të lartë Burj Khalifa - €45
4. Shëtitje dhe Darkë me Kroçiere Dhow - €43
5. Shëtitje dhe Darkë Safari në Shkretëtirë - €47

*Shënim: Nuk lejohet hyrja në xhami për Femrat që nuk plotësojnë kushtet për një veshje të përshtatme si mëposhtë:
1. Krahët dhe Këmbët e mbuluar me copë jo-transparente. 2. Mbulimi i Flokëve me një shami

Sarajeve, Mostar, Medjugorje,
****************************************
21-23 NËNTOR,
2netë / 3ditë, €118

na kontaktoni ne nbr club 069 75 61181 ose na shkruani ne inbox

Festat e Nentorit ne Stamboll, 4 Ditë €265 eur personi
************************************************************************
periudha 27 Nentor-30 Nentor 4 dite 3 nete
Perfshihet::
Bileta e avionit vajtje – ardhje.
-Akomodimi në hotel me 3 yje në qendër të pjesës Evropiane të Stambollit
-Mëngjeset për të gjithë ditët e qëndrimit.
-Shëtitjet në Stamboll me autobus (sipas programit)
-Shoqërues dhe guidë shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit
-Transfertat Aeroport – Hotel – Aeroport
-Një lundrim me anije në Bosfor 2.5 – 3 orë për të parë Europën e dhe Azinë.
na kontaktoni per reservime ne nbr club 069 75 61 181 ose na shkruani ne inbox per programin e plote

Vizite ne Selanik, 3 Ditë €89 28-30 Nentor 3 dite/2 nete

Perfshihet:
Udhëtimi vajtje-ardhje me autobus
2. Transfertat dhe shëtitjet me autobus.
3. Akomodim në hotel 3 yje për 2 netë qëndrimi.
4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.

per reservime na kontaktoni ne nbr club 069 75 61 181 fiks 00355 4 22 368 52 ose na shkruani ne inbox

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Tirana?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Address

Rr. Mine Peza, Prane Prokurorise Se Tiranes
Tirana
Other Tirana travel agencies (show all)
Moon travel Moon travel
Rr. Durrësit, Përballë Shesh*t Adem Jashari, Blloku Ambasadave
Tirana, 1001

Udhetoni lire drejt destinacioneve tuaja te preferuara. Jemi te gatshem per cdo kerkese qe ju keni. Ju vetem paketoni sendet tuaja dhe shijoni udhetimin, me te tjerat merremi ne.

Frans Travel Frans Travel
Ruga Myslym Shyri ,ne Krah Te Ish - Adidas.
Tirana, 1001

TOURISM & TICKETING

Blue Voyage Albania Blue Voyage Albania
Rruga E Durresit
Tirana

trasport / trasfert, voiture de location spots hôtel, restaurant guide touristique, chauffeur voyage

Oferta Turistike' Oferta Turistike'
Ruga Sami Frasheri
Tirana, 1000

Ofertat me te mira dhe nga te gjitha agjensite turistike

Elia Travel & Tours Elia Travel & Tours
Rruga Sander Prosi
Tirana, 1001

Agjensi udhetimi, ofrojme sherbime me bileta avioni ,autobusi,trageti… paketa turistike dhe guida Brenda e jashte vendit…. siguracion shendeti ne udhetim dhe karton jeshil Makina me qera …☎ +35545628625 ☎ +355692317949

Refresh Your Life Refresh Your Life
Rruga Frederik Shiroka
Tirana, 1001

Tour agency in Tirane offering premium adventure, nature and cultural tours of Albania. From the southern Mediterranean Beaches to the Northern Alps we offer exclusive 4x4 Off road adventures and guided tours with an all inclusive service.

ALFA Travel ALFA Travel
Rruga Durresit Pall 102
Tirana, 1001

Bileta trageti & avioni, paketa turistike, crociera, siguracione, rezervime hotelesh, rent car.

Albguide Albguide
Lagja Nr.2
Tirana, 7301

Albania tour guide for tourists and knowing albania tourism better

Brothers Travel Company Brothers Travel Company
Rr.Muhamed Gjallesha Vila 73/1
Tirana, 1025

Udhetime brenda dhe jashte vendit . Paketa turistike ,bileta avioni-trageti ,autobusi ,siguracione ,makina me qira .

Albania Adventure Albania Adventure
Rruga Don Bosko
Tirana, 1001

Discover and explore Albania with us. www.albania-adventure.com +355 68 20 10 515

Joy Travel S.A. Joy Travel S.A.
Rr. Muhamet Gjollesha , Stadiumi "Selman Stermasi"
Tirana

Kompani Udhetimi Tirane - Athine - Tirane, Kompani Turistike

Pushime dhe Udhetime Pushime dhe Udhetime
Rruga Sami Frasheri
Tirana, 1001

Kjo faqe do te beje te mundur qe te paraqese te gjitha ofertat per pushime nga te gjitha komapanite shqiptare.Do jeni ju qe do zgjidhni pushimet me ekonomike dhe ne vende fantastike :)

About   Contact   Privacy   FAQ   Login C