Point Travel

"The world is a book, and those who do not travel read only a page."

I Want to Travel the Whole World

Radio Travel

Ishulli ideal per keto dite te ftohta dimri!

World Economic Forum

You probably didn't need another reason to book that summer trip, but... Read more: https://wef.ch/2PQVWBc

Point Travel's cover photo

World Economic Forum

A healthy holiday. Read more: https://wef.ch/2PQVWBc

Travel Channel

Need new luggage for your next trip? Get 70% off select Samsonite luggage sets only on Black Friday >> https://amzn.to/2OYtZpm 😍

(Price and stock may change, and we may make 💰 from this link.)

😍🍃 Zgjidhni destinacionin tuaj me #pointtravel😍🍃
🍁 Duke filluar nga #11_EURO për data të caktuara 🍁
#Bileta_avioni
🎁️🎉Me nisje nga #Tirana ✈ #Prishtina✈ #Podgorica ✈ #Shkupi 🎁️🎉

📞Rezervoni në:
☎+355 67 2077100/ ☎+355 69 2813301

✈Shkup 🍂 Budapest 11 Euro
✈Shkup 🍁 Friedrichshafen 11 Euro
✈Prishtinë 🍂 Budapest 19 Euro

🌟🌟🌟

✈Tiranë 🍁 Verona 49 Euro
✈Tiranë 🍃 Venezia 49 Euro
✈Tiranë 🍁 Malpensa 49 Euro
✈Tiranë 🍃 Bologna 49 Euro
✈Tiranë 🍁 Bergamo 49 Euro
✈Tiranë 🍃 Pisa 49 Euro
✈Tiranë 🍁 Rome 70 Euro
✈Tiranë 🍃 Genoa 70 Euro
✈Tiranë 🍁 Bari 70 Euro
✈Tiranë 🍃 Ancona 70 Euro
✈Tiranë 🍁 Rimini 70 Euro
✈Tiranë 🍃 Firenze 70 Euro
✈Tiranë 🍁 Perugia 80 Euro
✈Tiranë 🍃 Torino 80 Euro

🌟🌟🌟

✈Tiranë 🍁 Budapest 35 Euro
✈Tiranë 🍃 Dortmund 35 Euro
✈Tiranë 🍁 Londër 35 Euro
✈Tiranë 🍃 Amsterdam 49 Euro
✈Tiranë 🍁 Stamboll 69 Euro
✈Tiranë 🍃 Tel Aviv 85 Euro
✈Tiranë 🍁 Ankara 89 Euro
✈Tiranë 🍃 Izmir 89 Euro
✈Tiranë 🍁 Bruksel 95 Euro
✈Tiranë 🍃 Copenhagen 105 Euro
✈Tiranë 🍁 Basel 105 Euro
✈Tiranë 🍃 Dusseldorf 105 Euro
✈Tiranë 🍁 Geneva 105 Euro
✈Tiranë 🍃 Frankfurt 105 Euro
✈Tiranë 🍁 Hamburg 105 Euro
✈Tiranë 🍃 Vienne 105 Euro
✈Tiranë 🍁 Munich 105 Euro
✈Tiranë 🍃 Cologne 105 Euro
✈Tiranë 🍁 Barcelona 105 Euro
✈Tiranë 🍃 Stuttgart 105 Euro
✈Tiranë 🍁 Prag 105 Euro
✈Tiranë 🍃 Zurich 105 Euro
✈Tiranë 🍁 Berlin 105 Euro
✈Tiranë 🍃 Marseille 105 Euro
✈Tiranë 🍁 Bukuresht 105 Euro

🌟🌟🌟

✈Prishtinë 🍁 Memmingen 29 Euro
✈Prishtinë 🍃 Dortmund 29 Euro
✈Prishtinë 🍁 Basel 29 Euro
✈Prishtinë 🍃 Londër 49 Euro
✈Prishtinë 🍁 Berlin 55 Euro
✈Prishtinë 🍃 Geneva 55 Euro
✈Prishtinë 🍁 Oslo 65 Euro
✈Prishtinë 🍃 Zurich 69 Euro
✈Prishtinë 🍁 Paderborn 69 Euro
✈Prishtinë 🍃 Dusseldorf 69 Euro
✈Prishtinë 🍁 Stuttgart 69 Euro
✈Prishtinë 🍃 Helsinki 85 Euro

🌟🌟🌟

✈Podgoricë 🍁 Milano 25 Euro
✈Podgoricë 🍃 Berlin 25 Euro
✈Podgoricë 🍁 Budapest 25 Euro
✈Podgoricë 🍃 Stockholm 25 Euro
✈Podgoricë 🍁 Memmingen 29 Euro
✈Podgoricë 🍃 Londer 29 Euro
✈Podgoricë 🍁 Bruksel 35 Euro

🌟🌟🌟

✈Shkup 🍁 Bratislava 29 Euro
✈Shkup 🍃 Rome 29 Euro
✈Shkup 🍁 Malpensa 29 Euro
✈Shkup 🍃 Hamburg 29 Euro
✈Shkup 🍁 Venezia 29 Euro
✈Shkup 🍃 Bruksel ‎29 Euro
✈Shkup 🍁 Memmingen 29 Euro
✈Shkup 🍃 Hanover 29 Euro
✈Shkup 🍁 Paris 29 Euro
✈Shkup 🍃 Nuremberg 29 Euro
✈Shkup 🍁 Copenhagen 35 Euro
✈Shkup 🍃 Dortmund 35 Euro
✈Shkup 🍁 Londër 35 Euro
✈Shkup 🍃 Gothenburg 35 Euro
✈Shkup 🍁 Malmo 35 Euro
✈Shkup 🍃 Oslo 35 Euro
✈Shkup 🍁 Malta 35 Euro
✈Shkup 🍃 Berlin 35 Euro
✈Shkup 🍁 Frankfurt ‎35 Euro
✈Shkup 🍃 Basel 35 Euro
✈Shkup 🍁 Stockholm 35 Euro
✈Shkup 🍃 Cologne ‎35 Euro
✈Shkup 🍁 Eindhoven ‎29 Euro

⚠️KUJDES: Data të caktuara në #Nëntor #Dhjetor në varësi të destinacionit

😍Në çmim përfshihen:
1️⃣Bileta avionit vajtje
2️⃣Taksat Aeroportuale
3️⃣Bagazhe në varësi të kompanisë

🏵️Për më tepër: Inbox ose Cel: 0696042138
📌Adresa:
Blv: Zogu i 1-re, Parruce, Shkoder

#norwaygroup #citytour #travel #tourism #shkodra #albania @ Shkodër, Albania

Travel + Leisure

Fall in love all over again.

Point Travel's cover photo

Pranverë në Izrael, 5 Ditë €599
Nisja më 19 Prill: - Vizitohen: Tel Aviv, Bethlehem, Jerusalem, Deti i Vdekur, Nazareth, Haifa.
Në pagesë 599 Euro përfshihen:
-Bileta e avionit vajtje – ardhje.
-Akomodimi në hotel te Kategorisë Turistike.
-Mëngjeset dhe darkat për të gjithë ditët e qëndrimit.
-Shëtitjet në Izrael me autobus (sipas programit)
-Shoqërues dhe guidë shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit
-Transfertat Aeroport – Hotel – Aeroport.
Mob: +355696042138
Mail: [email protected] @ Point Travel

Kroçiere në Ishujt Grekë dhe Kushadasi, Ultra All Inclusive.
- Nisje më 22 Prill nga Pireus, Athinë, 6 Ditë €399.
Ndalesa në: Santorini, Mykonos, Patmos, Rhodos, Kretë dhe Kushadasi.
Çmimi përfshin: Udhëtimi vajtje - ardhje me autobus nga Tirana, Udhëtimi dhe Akomodimi në Kroçieren Celestyal për 4 netë qendrimi në Ultra All Inclusive, Ekskursion dhe Vizitë në Efes, Shoqërues shqiptar dhe Taksat Portuale dhe Bakshishet në Kroçiere. #sea #santorini #travel #pointtravel #shkoder @ Shkodër, Albania

Point Travel's cover photo

Travel + Leisure

It's never too soon to think about summer vacation

🌺 Pranverë me 5* në Dubai, 5 Ditë €639 🌆 ✈️ Nisja më 30 Prill
🏩 Fjetje 4 netë në Hotel 5* në Dubai

BUDVA – DUBROVNIK – CAVTAT – KOTORR
23 – 25 Mars 99 Euro

Në pagesë përfshihen:
1. Udhëtimi me autobus
2. Akomodim në hotel 4*
3. Mëngjesi dhe darka.
4. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
5. Pishina, Fitness, Wi-Fi

➡️ Per informacion te metejshem mund te na shkruani ne inbox na kontaktoni
📱 Mob: +355696042138
📧 Mail: [email protected]

Tur 9 ditor CAPPADOCIA – PAMUKALE – IZMIR – STAMBOLL

Tur 9 ditor ne Turqi , per vetem 349 euro/personi

Ne cmim perfshihet:
Udhetim me autobus komod.
Akomodimi ne hotele me 4 ose 5 yje ( mengjes )
Guide ne gjuhen shqipe gjate udhetimit.

➡️ Per informacion te metejshem mund te na shkruani ne inbox na kontaktoni
📱 Mob: +355696042138
📧 Mail: [email protected]

Tur 3 Ditor ne Beograd 22-24 Mars

Cmimi: 89 Euro/personi

Në pagesë përfshihen:
1. Udhëtimi me autobus
2. Akomodim në hotel
3. Mëngjesi dhe darka për të gjitha ditët e udhëtimit.
4. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.

➡️ Per informacion te metejshem mund te na shkruani ne inbox na kontaktoni
📱 Mob: +355696042138
📧 Mail: [email protected]

💸 Tiranë - Milano 65€
💸 Tiranë - Ancona 65€
💸 Tiranë - Bologna 65€
💸 Tiranë - Bari 75€
💸 Tiranë - Bergamo 65€
💸 Tiranë - Cuneo 75€
💸 Tiranë - Firenze 65€
💸 Tiranë - Genova 65€
💸 Tiranë - Perugia 75€
💸 Tiranë - Pescara 55€
💸 Tiranë - Pisa 65€
💸 Tiranë - Rimini 65€
💸 Tiranë - Torino 85€
💸 Tiranë - Treviso 75€
💸 Tiranë - Venezia 65€
💸 Tiranë - Verona 65€
💸 Tiranë - Rome 80€

✈️ Tiranë - Berlin 104€
✈️ Tiranë - Stuttgart 104€
✈️ Tiranë - Mynih 104€
✈️ Tiranë - Frankfurt 104€
✈️ Tiranë - Këln 104€
✈️ Tiranë - Hamburg 104€
✈️ Tiranë - Dusseldorf 104€
✈️ Tiranë - Lyon 104€
✈️ Tiranë - Barcelonë 104€
✈️ Tiranë - Basel 104€
✈️ Tiranë - Copenhagen 104€
✈️ Tiranë - Stockholm 104€
✈️ Tiranë - Vjenë 104€
✈️ Tiranë - Zyrih 104€
✈️ Tiranë - Madrid 104€

✈️ Tiranë - Budapest 35€
✈️ Tiranë - Athine 75€
✈️ Tiranë - Amsterdam 55€
✈️ Tiranë - Stamboll 60€
✈️ Tiranë - Bruksel 90€

🍬 Shkup - Paris 38€
🍬 Shkup - Kopenhagen 42€
🍬 Shkup - Bruksel 47€
🍬 Shkup - Basel 47€
🍬 Shkup - Berlin 43€
🍬 Shkup - Koln 63€
🍬 Shkup - Hannover 43€
🍬 Shkup - Dortmund 43€
🍬 Shkup - Frankfurt 38€
🍬 Shkup - Malmo 36€
🍬 Shkup - Eindhoven 76€
🍬 Shkup - Oslo 36€
🍬 Shkup - Barcelona 43€
🍬 Shkup - Londer 36€
🍬 Shkup - Hamburg 36€
🍬 Shkup - Memmingen 52€
🍬 Shkup - Nurenberg 43€
🍬 Shkup - Friedrichshafen 63€

🍬 Podgoricë - Bruksel 30€
🍬 Podgoricë - Berlin 40€
🍬 Podgoricë - Stokholm 25€
🍬 Podgoricë - Londer 25€
🍬 Podgoricë - Memmingen 35€
🍬 Podgoricë - Budapest 25€
🍬 Podgoricë - Milano 25€

🍁 Prishtinë - Budapest 25€
🍁 Prishtinë - Londer 50€
🍁 Prishtinë - Basel 60€
🍁 Prishtinë - Berlin 55€
🍁 Prishtinë - Geneve 60€

💰 Përfshihet në cmim:
- Bileta vetëm vajtje për data të caktuara në muajin Prill/ Maj
- Bagazhet në varësi të kompanisë
- Të gjitha taksat aeroportuale

➡️ Per informacion te metejshem mund te na shkruani ne inbox na kontaktoni
📱 Mob: +355696042138
📧 Mail: [email protected]

Tur tre ditor ne Sofje

Tur ne Sofje 23-25 Mars 89 Euro/personi

Ne cmim perfshihet:
Udhetim me autobus komod
Hotel me 3* me mengjes dhe darke
Shoqerues shqiptar gjate gjithe udhetimit

➡️ Per informacion te metejshem mund te na shkruani ne inbox na kontaktoni
📱 Mob: +355696042138
📧 Mail: [email protected]

Tur 8 Ditor ne Barcelone

Date: 7 – 14 Prill ; 12 – 19 Maj 349 Euro/person

Perfshihet:
1. Udhetimi me autobus komod.
2. Akomodim në hotele 3* dhe 4*.
3. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
4. Shëtitjet me autobus sipas programit.
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.

➡️ Per informacion te metejshem mund te na shkruani ne inbox na kontaktoni
📱 Mob: +355696042138
📧 Mail: [email protected]

Point Travel's cover photo

Stamboll ME AVION, Hotel 4*, 4 ditë, €239
Në pagesë përfshihen:
– Bileta e avionit vajtje – ardhje.
– Akomodimi në Bekdas Hotel Deluxe 4* në qendër të pjesës Evropiane të Stambollit
– Mëngjeset për të gjithë ditët e qëndrimit.
– Shëtitjet në Stamboll me autobus (sipas programit)
– Shoqërues dhe guidë shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit
– Transfertat Aeroport – Hotel – Aeroport
– Lundrim me anije në Bosfor 2.5 orë për të parë Europën e dhe Azinë.

OPSIONALE:
Shtesë për Darkë €20 për 3 netë.

➡️ Per informacion te metejshem mund te na shkruani ne inbox na kontaktoni
📱 Mob: +355696042138
📧 Mail: [email protected]

🕊3 ditë në #DUBROVNIK
💚Nisja date 23 – 25 Mars 99 Euro/P
🕊Akomodimi në hotel me 4*
💚Mëngjesi & Darka
🕊Transport & Guida
➡️ Per informacion te metejshem mund te na shkruani ne inbox na kontaktoni
📱 Mob: +355696042138
📧 Mail: [email protected]

Pranverë në Amsterdam, 4 Ditë €399
Nisja më 23 Mars, 4 dhe 18 Maj
Vizitohen: Amsterdam, Hagë dhe Rotterdam
Në pagesë përfshihen:
1. Udhëtimi vajtje-ardhje me avion
2. Transfertat dhe shëtitjet me autobus.
3. Akomodim në hotel për 3 netë qëndrimi.
4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
6. Lejohet të merret me vete në avion një bagazh me përmasa deri në 55 x 40 x 20 cm. (Kujdes - Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra).
➡️ Per informacion te metejshem mund te na shkruani ne inbox na kontaktoni
📱 Mob: +355696042138
📧 Mail: [email protected]

Point Travel's cover photo

Tur ne Selanik – Stamboll

Hotel 4* – 109 Euro/personi (ne qender)

15 – 18 Mars 109 Euro
22 – 25 Mars 109 Euro
29 Mars – 1 Prill 109 Euro
6 – 9 Prill 109 Euro

Dita 1: Tirane – Kastoria – Stamboll

Nisja nga Tirana ne oren 03:00 ne drejtim te pikes kufitare te Kapshtices. Ndalesa te shkurtra gjate rruges. Pas kryerjes se formaliteteve kufitare nisemi ne drejtim te Selanikut. Ndalese ne Kastoria per nje pushim te shkurter, vazhdojme udhetimin drejt Stambollit. Akomodimi ne hotel.

Dita 2: Stamboll

Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit nisim turin e vizitave ne Stamboll dhe i drejtohemi pikave me te bukura te ketij qyteti nga Hipodromi, Xhamia Blu , Kisha e Shen Sofise me madheshtoria ne boten Ortodokse, cisterna e vjeter e Kostandinopojes, Sarajet e Sulltanit. Kohe e lire ne Grand Baazar. Akomodimi ne hotel ne Stamboll.

Dita 3: Stamboll

Mengjesi ne hotel. Nisim turin e vizitave ne akuariumin e Stambollit, Muzeu Historik Panorama 1453 , shetitje me anije ne Bosfor, vizite ne Kodren e te Dashuruarve duke kaluar ne dy Kontinentet Europe dhe Azi nepermjet Ures se Bosforit.Darka nen sugjerim e guides ne lokalet me harem ose Turkish Show ne anije.

Dita 4: Stamboll – Selanik

Mengjesi ne hotel, nisja drejt Selanikut. Vizite qytetit te Selanikut Kulla e Bardhe, Sheshi Aristoteli. Nisja drejt Tiranes. Mberritja ne Tirane ne oret e para te mengjesit.

Në pagesë përfshihen:
1. Udhëtimi me autobus
2. Akomodim në hotel
3. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
4. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.

Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithcka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume. (Sarajet e Sulltanit 10 Euro, Kisha e Shen Sofise 10 Euro, Cisterna 5 Euro, Shetitja me Anije 5 Euro, Akuariumi 12 Euro, Muzeu i Luftes 2 Euro, Turkish Show 25 Euro )
3.Siguracioni jetes ne udhetim

➡️ Per informacion mund te na kontaktoni
📱 Kontakt: +355696042138
📧 [email protected]

Date : 9 – 11 Mars ; 16-18 Mars; 22-24 Mars

Dita 1:
Ora 05.00 Nisja nga Tirana. Kalimi nga pika doganore e Hani i Hotit. Kalimi nepermjet Nikshic, Trebinje. Pushim i shkurter gjate rruges. Pas ketij pushimi do te nisemi ne drejtim te territorit boshnjak. Vazhdojme rrugen drejt qytetit te Sarajeves. Mberritja ne Sarajeve dhe akomodimi ne hotel. Kohe e lire per te shfrytezuar facilitetet e hotelit pishina e mbyllur. Darka ne hotel.

Dita 2:
Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit nisemi drejt Vrelo Bosna ose Mushkerite e Sarajeves.( pagese extra 1 euro). Nisemi drejt qendres historike te qytetit Bascarsia ku do te vizitojme: Ura Latine , Vijesnica, Pedonalja Ferhadija si dhe pikat kryesore te qytetit. Vizite ne Parkun e Madh te Ilidzes, ne Pedonalen Velika Aleja, Ish Rezidencat e Arkidukeve Austriake Kthimi ne hotel dhe shfrytezimi i ambienteve te hotelit. Darka ne hotel.

Dita 3:
Mengjesi ne hotel. Nisemi ne Mostar ku do te kemi mundesine te shohim Uren e famshme te Mostarit, rrugen e dyqaneve te mjeshterve te vjeter, Xhamine e Madhe dhe Katedralen e Betonte te Mostarit ( e vetmja ne bote). Pas vizitave ne Mostar nisemi drejt Medjugores, Kohe ne dispozicion per te vizituar Kishen Shen Jakovi, kisha kryesore e qytetit Pas vizitave ne Medjugore nisemi drejt Tiranes. Ndalesa te shkurtra gjate rruges.

Ne cmim perfshihet:

Udhetim me autobus komod.
Akomodimi ne Hotel 4* per 2 nete qendrimi.
Mengjeset dhe darkat.
Shoqerues shqiptar gjate gjithe udhetimit.
Shfrytezimi i pishinave dhe xhakuzit ne ambjentet e brendshme te hotelit.
➡️ Per informacion mund te na kontaktoni
📱 Kontakt: +355696042138
📧 [email protected]

Tur 6 ditor ne Prage
Cmimi : 249 Euro/personi
Vizitohet : Split – Zagreb – Graz – Viena – Prage – Bern- Zadar
Në pagesë përfshihen:
1. Udhëtimi me autobus
2. Akomodim në hotele 3* – 4*
3. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
4. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.

Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithcka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume. (Schonbrunn 17 Euro, Muzeu i Mbretereshe Elizabetes (Sisi) 13 Euro )
3.Siguracioni jetes ne udhetim

➡️ Per informacion mund te na kontaktoni
📱 Kontakt: +355696042138
📧 [email protected]

UNILAD Adventure

Istanbul is one of the most spectacular cities in the world 🙌🇹🇷

💗 Shën Valentini në Dubrovnik, 3 Ditë €79, Nisja më 16 Shkurt. 💑
Hotel 3* - €79
Hotel 4* - €89

Fjetje, Mëngjese dhe Darka për 2 Netë në Dubrovnik.
Udhëtimi me Autobus dhe Shoqërues gjatë Udhëtimit. ➡️ Per informacion mund te na kontaktoni
📱 Kontakt: +355696042138
📧 [email protected]

💖 Shën Valentini në Vjenë dhe Budapest, 5 Ditë €199, Nisja më 14 Shkurt.
Fjetje 1 natë në Vjenë, 1 natë në Budapest, 1 natë në Split dhe 1 natë në Beograd 🏩 ➡️ Per informacion mund te na kontaktoni
📱 Kontakt: +355696042138
📧 [email protected]

💞 Shën Valentini në Paris, 4 Ditë €399, Nisja më 10 Shkurt. 💘
Vizitohen: Paris. Fjetje 3 Netë në Paris. 💑
Fluturimi me avion direkt Shkup - Paris. ✈️ Shëtitje me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë gjithë udhëtimit. 🏃 ➡️ Per informacion mund te na kontaktoni
📱 Kontakt: +355696042138
📧 [email protected]

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Shkodra?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Choose your destination...follow Point Travel

Location

Telephone

Address


Bulevardi "Zogu 1" , Parruce
Shkodra
4001
Other Tour Agencies in Shkodra (show all)
Martini Travel Agjensi Turistike Martini Travel Agjensi Turistike
SHESHI PREK CALI
Shkodra, 4000

MARTINI TRAVEL JU OFRON BILETA AVIONI,AUTOBUSI,TRAGETI... PAKETA TURISTIKE SIGURACIONE JETE & MAKINE SKANIME,PRINTIME,FOTOKOPJE FAX EMAIL

Shkodra,ma e bukra. Shkodra,ma e bukra.
Shkodra

Faqe Online

Agjensi Turistike Agjensi Turistike
L.Perash Rr.dervishbeg
Shkodra

LIDA TRAVEL

Naturehike outdoors Naturehike outdoors
Sheshi 2 Prilli
Shkodra

Our bussines is you! Koçeku Agents & translators are hard working ,knowledgeable, and caring professionals who work to serve their clients

Eden travel Eden travel
Bulevardi Zogu I Pare
Shkodra, 4001

rreth turizmit dhe udhetimeve

Welcome to Shkoder Welcome to Shkoder
Rruga Kolë Idromeno
Shkodra, 4001

Welcome to Shkoder, Albania

Best Hiking and 4x4 Adventures Best Hiking and 4x4 Adventures
Best Travel & Adventures
Shkodra, VISIT

Located in the middle of Shkodra Sity.. we offer adventure 4x4 ,walking tours ,hiking in Peaks Of Balkan ,day tours in Thethi Vally,Valbona Vally,Koman Lake,Vermoshi Vally ect ... come and visit Albania with Besttravel&adventures