Scutari Travel

1- MoneyGram (Transferta parash ne te gjithe boten , pagese e faturave te OSSHE dhe pages e gjobave te policise )
2- Bileta avione / airlines tickets
3- Bileta trageti / ship tickets
4- Bileta autobusi / bus ticket
5- Paketa turistike me shoqerues shqiptar
6- Pushime me charter ne Turqi dhe Qipro
7- Krociere
8- Bileta dhe ture per evente kulturore
9- Bileta dhe ture per evente sportive
10- Paketa turistike brenda Shqiperise
11- Siguracione shendetsore ne udhetim
12- Makina me qera

Mission: GoToJoy the beauty of life all around the world .

Decemer ❄️the Friday of months 😍

Would u want to make memories in Firenze ? 🇮🇹
#firenze #italy #couplesgoals #memories #in #firenze #city #scutari #travel

Discovering the December nights in different place 🌃🌉🌠🌌🎄🌲🍷

Would u make it a December to remember ? 😊
🎄🌲⛷🏂✈️🚄🚍⛴🌃🌉🌠🌌🎁

[11/10/18]   A day in Prague is an unforgettable day 🍁🍂🌲😍
#scutari #travel #prague #visit #it

Scutari Travel

New York 🇺🇸 City that never sleeps 🌃🌆🗽
#newyork #city #never #sleep #usa #america #manhattan #downtown #scutari #travel

Driving in California 🇺🇸 Sunset in the city of angels 🌇
#city #of #angels #losangeles #california #america #usa #sunset #roadtrip #driving

Spanish Steps 🇮🇹Rome 🇮🇹Italia 🇮🇹

Timeline Photos

Ju mirpresim ne zyren e re 😊
Hëne - Shtune
Orari : 08:00 - 20:00

Timeline Photos

Tag the person with who u want to make cheers like this and make a trip plan 🗺

Landing in Bora Bora for a wonderful week 😍
#scutari #travel #borabora #french #polyponies #island #coctails🍹 #sunny #days #white #sand

ALL INCLUSIVE ne Hotel me 5🌟
Budva Iberostar Bellevaue 🏩
39 € per dy dit qendrim 🌴☀️🌊
78 € per 3 dite qendrim 🌴☀️🌊
#budva #iberostar #scutari #travel

Gezuar festen Shqipëri 🇦🇱
Uroj të gjithë bashkëatdhètarët e mi që sot e në vazhdim cdo ditë e më shum të jenë më të fuqishëm e më të pavarur në tokat e tyre , më te ndergjegjshëm e më të përgjegjshëm për të ardhmen e ktij kombi 😊

Mirmengjesi ☀️
Super ofert per te gjithe studentet , vendet e fundit 📢📢

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Shkodra?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Category

Telephone

Address


Rruga : Kolë Heqimi , Ngjitur Me Spitalin Rajonal Shkoder , Perballe Me Kliniken " Almed " Ose Ish Korpusin
Shkodra
4001

Opening Hours

Monday 08:00 - 20:00
Tuesday 08:00 - 20:00
Wednesday 08:00 - 20:00
Thursday 08:00 - 20:00
Friday 08:00 - 20:00
Saturday 08:00 - 20:00
Other Travel Agencies in Shkodra (show all)
Thethi Thethi
Theth
Shkodra, 4027

Thethi vendi me i bukur ne bot.

Donaldo Travel - Agjensi Udhetimesh Donaldo Travel - Agjensi Udhetimesh
Rr.. Revolucioni Antikomunist
Shkodra

Tel.: 022808839 Cel Mobile.: 0697771642 Adresa.: Revoluzioni Antikomunist Hungarez - Shkoder Albania

Era Agjensi Udhetimesh Era Agjensi Udhetimesh
Rr: Qemal Dracini, Perballe Me Sahatin
Shkodra, 4001

Miresevini ne faqen zyrtare te fansave ne facebook te agjensise se udhetimeve Era.

Kopliku travel Kopliku travel
Tek Teatri Migjeni Pallati I Ri IFushajve SHKODER
Shkodra, 1234

Udhetime Turistike me Grupe Brenda dhe Jashte vendit. Bileta:Avioni,Trageti,Autobuzi.Siguracione shendetit ne udhetim dhe makinash

Martini Travel Agjensi Turistike Martini Travel Agjensi Turistike
SHESHI PREK CALI
Shkodra, 4000

MARTINI TRAVEL JU OFRON BILETA AVIONI,AUTOBUSI,TRAGETI... PAKETA TURISTIKE SIGURACIONE JETE & MAKINE SKANIME,PRINTIME,FOTOKOPJE FAX EMAIL

Vau i Dejës Official√ Vau i Dejës Official√
Vau Dejes
Shkodra

Faqe Zyrtare Vau i Dejës Official, Shkodër. E vetmja faqe zyrtare e Vau-Dejes, Shkoder.

Elite Travel & Tours Agency Elite Travel & Tours Agency
RRUGA STUDENTI
Shkodra

Ofrojme paketa turistike; Udhetime me linje tokesore, detare dhe ajrore; Siguracione prone, shendeti dhe automjeti.

Agjensi Funerale ''SHIMAJ'' Agjensi Funerale ''SHIMAJ''
Bushat
Shkodra, 4000

Adresa: Tek Merkata Rus-Shkoder, dhe ne Bushat.

Point Travel Point Travel
Bulevardi "Zogu 1" , Parruce
Shkodra, 4001

"The world is a book, and those who do not travel read only a page."

Vllaznimi Tours Vllaznimi Tours
Shkoder
Shkodra, 4001

Vllaznimi-Tours Incoming tours in Albania. Mountain,cultural,beaches... Contact us: Cel: +355 68 2095020 e-mail: [email protected]

Rozafa travel agency & tour operator Rozafa travel agency & tour operator
Bulevar Đerđ Kastrioti Skenderbeg
Shkodra, 221

Mirësevini ne faqen zyrtare të fansave në facebook të agjensisë së udhëtimeve dhe operatorit turistik ROZAFA.