Elite Travel & Tours Agency

Ofrojme paketa turistike; Udhetime me linje tokesore, detare dhe ajrore; Siguracione prone, shendeti dhe automjeti.

ELITE TRAVEL & TOURS SHESHI “ 2 PRILLI”, RRUGA STUDENTI SHKODER, ALBANIA TEL/FAX: + 00355 222 51544 MOBIL: +355 663353533 E-MAIL: [email protected]

Elite Travel & Tours Agency

SUPER PAKETA TURISTIKE...!!!

HEDEF BEACH RESORT & SPA 5* (ALANYA) 1115 euro
M.C. BEACH PARK HOTEL (EX SERAPSU HOTEL) 5* (ALANYA) 1232 euro
RAYMAR HOTELS & RESORT 5* (SIDE) 1241 euro
MAJESTY CLUB LA MER ART 5* (KEMER) 1320 euro
VERA SEAGATE RESORT 5* (BELEK) 1342 euro
M.C. ARANCIA RESORT HOTEL 5* (ALANYA)1349 euro
RAMADA RESORT SIDE 5* (SIDE) 1363 euro
Te perfshira :
✔Fluturimi charter Tirane-Antalya-Tirane
✔ Akomodimi ne hotel per 6 nete qendrimi
✔ Koncepti i hotelit ALL INCLUSIVE
✔ Transferta Aeroport-Hotel dhe anasjelltas ne kthim

Per rezervime kontaktoni:
ELITE TRAVEL & TOURS
SHESHI “ 2 PRILLI”, RRUGA STUDENTI
SHKODER, ALBANIA
TEL/FAX: +35522251544
MOBIL: +355 663353533
E-MAIL: [email protected]

[08/13/15]   SUPER PAKETA TURISTIKE...!!!

HEDEF BEACH RESORT & SPA 5* (ALANYA) 1115 euro
M.C. BEACH PARK HOTEL (EX SERAPSU HOTEL) 5* (ALANYA) 1232 euro
RAYMAR HOTELS & RESORT 5* (SIDE) 1241 euro
MAJESTY CLUB LA MER ART 5* (KEMER) 1320 euro
VERA SEAGATE RESORT 5* (BELEK) 1342 euro
M.C. ARANCIA RESORT HOTEL 5* (ALANYA)1349 euro
RAMADA RESORT SIDE 5* (SIDE) 1363 euro
Te perfshira :
✔Fluturimi charter Tirane-Antalya-Tirane
✔ Akomodimi ne hotel per 6 nete qendrimi
✔ Koncepti i hotelit ALL INCLUSIVE
✔ Transferta Aeroport-Hotel dhe anasjelltas ne kthim

Per rezervime kontaktoni:
ELITE TRAVEL & TOURS
SHESHI “ 2 PRILLI”, RRUGA STUDENTI
SHKODER, ALBANIA
TEL/FAX: +35522251544
MOBIL: +355 663353533
E-MAIL: [email protected]

[08/11/15]   ME KOLEGET ROTARY NE GREQI

LEFKADA,KELOFANIA ITAKA E ODISESE MEGANISI
Ishujt me te bukur te Greqise ne syte tuaj

DITA PARE ,date 04.09.2015
Ora 03.00 Nisja nga Hotel Rozafa me mjet komod. Ndalesa të vogla rrugës për në kufirin e Qafëbotës. Ndalese rreth dy orë në Parga, qytet turistik i ndërtuar në qafëmali dhe bregdet. Mberritja në Preveza. Akomodimi në hotel. Mundesi per te bere plazh ne afersi te hotelit ose pishine e hapur te hotelit

DITA DYTË ,date 05.09.2015
Ora 07.00 Mëngjesi në hotel
Ora 10.00 Nisja për në qëndrën më të famshme turistike të ishullit, Nidri. Aty na pret anija për te vazhduar udhetimin tone. Fillon udhëtimi në orën 10:00. Vizitojmë bregdetet me famë boterore të Lefkades…Porto Katsiki, Meganisi, Scorpions, Porti Fiskardo dhe shpellen Papanikoli. Vizitojmë dhe ndalojmë 1 orë në ishullin më të madh të detit Jon, Kefalonia dhe ishullin e Odisesë Itaka. Gjatë ditës bëhen 3-4 ndalesa për plazh. Dreka në anije. Kjo shëtitje e mrekullueshme mbaron në orën 18:30. Vizite ne Lefkada.Darka GALA Mbremje Greke ne hotel.

DITA TRETË ,date 06.09.2015
Ora 07.30 Mëngjesi në hotel. Nisja për kthim nga kufiri i Kakavisë. Ndalesë dhe shetitje në liqenin dhe kalanë e Janinës. Mberritja ne Shkoder, fundi i sherbimit tone.
CMIMI 139.99 euro
Te Perfshira:
✔ Transporti Komod Shkoder – Lefkada vajtje ardhje
✔ Transfertat si ne program
✔ Akomodimi në hotel Cleopatra 3* ne Preveze (20 km nga Lefkada)
✔ Mengjeset dhe darkat,nata e dyte GALA E NATES GREKE ( vetem ushqimi)
✔ Udhëtimi dhe dreka lanch paket ne Anije
✔Shoqerues shqiptar nga agjensia

Me shume informacion mbi Lefkaden:
Lefkada eshte ishulli i katert me i madh i kompleksit te shtate ishujve, pavaresisht se eshte ishull ai lidhet me kontinentin me nje ure-traget te levizshem. Banohet nga 20 mije banore gjate muajve te dimrit me kryeqendren qytetin e Lefkadhes e cila banohet nga 10 mije banore.
Fshatrat turistike te ketij ishulli jane 1.Vasiliki 2.Agios Nikitas 3.Nikiana 4.Ligia-Kariotes 5. Poros 6. Nidri
Plazhet me te bukura te Ishullit jane, ne vende te pare:Egremni i cili ndodhet rreth 35 km larg qytetit te Lefkadhes dhe per dy vitet e fundit renditet si plazhi me i bukur i Greqise duke lene ne vend te dyte Porto Katsikin i cili ndodhet 45 km larg nga Lefkadha dhe per vitin 2003 ka qene ky krenaria e zones duke mbajtur vendin e pare te plazheve me te bukura ne detin Mesdhe,relievi i malor i ishullit i bene keta dy plazhe te veshtire per tu vizituar ne rruge udhetaresh po gjithashtu dhe nje veshtiresi tregojne dhe shkallet e plazheve te cilat jane te shumta 350 ne Egremni dhe 105 ne Porto Katsiki.Plazhi nr 3 Kathisma, eshte plazhi qe mund te frekuentohet me thjesht nga vizitoret ndodhet vetem 14 km larg nga Lefkadha. 4.Plazhi i Agiofilit ndodhet ne zonen e Vasilikis dhe mund te frekuentohet vetem ne rruge detare 5.Milos Beach ndodhet midis plazhit te Kthisma dhe fshatit turistik Agios Nikitas ishulli ka gjithesej me shume se 20 plazhe nje numer shume i madh per nje Ishull qe ka vetem 80 km vije bregdetare.
Po gjithashtu ne kete ishull kaq te vogel por plote surpriza mund te gjesh dhe ujevara ne zonen e Nidris pikerisht, kjo bukuri i ka dhene nje shtyse personazheve te famshem qe te zgjedhin kete zone per te investuar ne hapesira te tera per pushime familjare ,sic eshte nje nga Greket me te pasur te te gjitha koherave Aristotelis Onasis I cili ka blere ishullin e Skorpiosit ne zonen e Nidris.Tani ishulli u sh*t nga mbesa e tij Athina Onasi tek miliardieri Rus, Dimitri Robolovlef po gjithashtu dhe nje tjeter miliarder Rus, Roman Abramovic ka vendosur qe te investoj disa nga kursimet e tij ne kete zone te detit Jon i cili ka blere 3000 dynym toke ne ishullin e Meganisit i cili ndodhet perball Skorpiosit

Per rezervime kontaktoni:
ELITE TRAVEL & TOURS
SHESHI “ 2 PRILLI”, RRUGA STUDENTI
SHKODER, ALBANIA
TEL/FAX: +35522251544
MOBIL: +355 663353533
E-MAIL: [email protected]

Falenderojme ciftin Tahiri qe zgjodhen agjensine tone per ''Super paketen turistike'' ne GRANADA LUXURY RESORT & SPA,Antalya

Elite Travel & Tours Agency

SuperOferte!! Aquis Agios Gordios 5* All Inclusive - Korfuz
Cmimi 269 Euro / Personi / 7 Dite
Datat e Akomodimit 15 Qershor - 24 Qershor
Hoteli eshte vetem per te rritur 18 vjec e larte.
Ne cmim perfshihen:
✔Akomodimi 6 Nete / 7 Dite Dhome me Pamje nga #Deti
✔ All Inclusive (Mengjes + Dreke + Darke + Pije pa Limit)
✔ Transporti Individual
PER PRENOTIME KONTAKTONI:
ELITE TRAVEL & TOURS
SHESHI “ 2 PRILLI”, RRUGA STUDENTI
SHKODER, ALBANIA
TEL/FAX: +35522251544
MOBIL: +355 663353533
E-MAIL: [email protected]

Elite Travel & Tours Agency vjen me prane jush me:

✔ Bileta avioni,Trageti dhe Autobuzi
✔Paketa Turistike
✔Siguracione Udhetaresh dhe Automjetesh
✔Makina me qera

PER PRENOTIME KONTAKTONI:
ELITE TRAVEL & TOURS
SHESHI “ 2 PRILLI”, RRUGA STUDENTI
SHKODER, ALBANIA
TEL/FAX: +35522251544
MOBIL: +355 663353533
E-MAIL: [email protected]

ELITE TRAVEL & TOURS
SHESHI “ 2 PRILLI”, RRUGA STUDENTI
SHKODER, ALBANIA
TEL/FAX: +35522251544
MOBIL: +355 663353533
E-MAIL: [email protected]

Elite Travel & Tours Agency

ELITE TRAVEL & TOURS
SHESHI “ 2 PRILLI”, RRUGA STUDENTI
SHKODER, ALBANIA
TEL/FAX: +35522251544
MOBIL: +355 663353533
E-MAIL: [email protected]

SuperOferte!! Aquis Agios Gordios 5* All Inclusive - Korfuz
Cmimi 269 Euro / Personi / 7 Dite
Datat e Akomodimit 15 Qershor - 24 Qershor
Hoteli eshte vetem per te rritur 18 vjec e larte.
Ne cmim perfshihen:
✔Akomodimi 6 Nete / 7 Dite Dhome me Pamje nga #Deti
✔ All Inclusive (Mengjes + Dreke + Darke + Pije pa Limit)
✔ Transporti Individual
PER PRENOTIME KONTAKTONI:
ELITE TRAVEL & TOURS
SHESHI “ 2 PRILLI”, RRUGA STUDENTI
SHKODER, ALBANIA
TEL/FAX: +35522251544
MOBIL: +355 663353533
E-MAIL: [email protected]

ELITE TRAVEL & TOURS
SHESHI “ 2 PRILLI”, RRUGA STUDENTI
SHKODER, ALBANIA
TEL/FAX: +35522251544
MOBIL: +355 663353533
E-MAIL: [email protected]

Elite Travel & Tours Agency

ELITE TRAVEL & TOURS
SHESHI “ 2 PRILLI”, RRUGA STUDENTI
SHKODER, ALBANIA
TEL/FAX: +35522251544
MOBIL: +355 663353533
E-MAIL: [email protected]

Elite Travel & Tours Agency

Super Pushime Ultra All Inclusive + 2 Femije Falas deri ne 15 Vjec!
Eftalia Marin Antalya 359 Euro / Person 7 Dite. Kjo oferte eshte e vlefshme per nisje me dt 13 Qershor. Nxitoni.
Ne cmim perfshihen:
✔Akomodimi 6 Nete / 7 Dite ne Dhome Standart
✔ Bileta e Avionit Vajtje - Ardhje
✔Shoqerues Shqiptare.
✔Transferta Vajtje Ardhje
#Femijet paguajne vetem bilete avioni.
PER PRENOTIME KONTAKTONI:
ELITE TRAVEL & TOURS
SHESHI “ 2 PRILLI”, RRUGA STUDENTI
SHKODER, ALBANIA
TEL/FAX: +35522251544
MOBIL: +355 663353533
E-MAIL: [email protected]

Elite Travel & Tours Agency

Bellagio, 3*, Halkidiki 299 euro/person✿
▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃
Cmime te vlefshme per rezervime brenda dates 10 Qershor.
Nisja 28 Qershor. 19,26 Korrik 299 Euro/Person
Nisja 2, 9, 16, 27 Gusht 330 Euro/Person
Cmimi perfshin 7 nete All Inclusive (ushqim+pije pa limit). Transporti shtese 55 euro/person vajtje ardhje.

PER PRENOTIME KONTAKTONI:
ELITE TRAVEL & TOURS
SHESHI “ 2 PRILLI”, RRUGA STUDENTI
SHKODER, ALBANIA
TEL/FAX: +35522251544
MOBIL: +355 663353533
E-MAIL: [email protected]

Elite Travel & Tours Agency

Theth, 13 Qershor, 2 dite, 45€, All Inclusive

Dita e pare: Nisja diten e shtune ne ora 06.00 nga Tirana. Pushim kafeje rruges. Mberrijme ne Theth. Dreka ne bujtine me produktet e fresketa dhe BIO te vendit, supe, patate, mish qengji ose keci, etj.Pas dreke nisemi drejt lagjes se Okolit ,ku buron lumi. Zbresim ne lugine dhe vazhdojme ecjen paralel me lumin .Vazhdojme ecjen per ne qender te fshatit. Vizitojme kishen. Pas kishes zbresim tek lumi ku shikojme Kullen e Ngujimit, ku jane pajtuar mbi 300 gjaqe, nga i gjithe bajraku i Shales. Vazhdojme ecjen drejt ujvares se Grunasit, e cila eshte një ndër bukuritë natyrore më të veçanta në alpet Shqiptare qe shpallur monument natyre që mbrohet nga shteti. Ujëvara e Grunasit me trupin e saj te hollë me mbi 30 metër të larte sëbashku me cirqet përreth dhe Mullirin e Blojës, formojne një nga vendet më interesante për t’u vizituar nga çdo turist që viziton Thethin. Ujëvara e Thethit ka si karakeristikë të veçantë faktin që uji i saj buron i gjithi nga një shkëmb dhe është ujë dëbore. Pushojme rreth 1 ore per te shijuar pamjen ose per te bere foto. Me pas kthehemi per ne bujtine. Ora 08.00 darka.

Dita e dyte: Ora 8.00 – 9.00 mengjesi me produkte te fresketa vendi (buke, djathe, recel, mjalte, qumesht,caj,veze,etj.) Pas ores 09.00 nisemi nga bujtina drejt Syrit te Kalter (Syri i Kaprese) ,kalojme uren e telit per te shikuar ujvarat e gurit, te cilat jane formacione shkembore te krijuara nga prurjet e bollshme te ujit. Pamja e tyre eshte mjaft interesante pasi duke pasur forma krejtesisht te rrumbullaketa dhe te lemuara, ato ngjasojne pikerisht si vaska. Gjate udhetimit tone, duke qene se prurjet e ujit rrallohen, mund te freskohemi ne to. Keto masive shkembore finalizohen me nje pishine natyrale me uje te kristalte ku mund te bejme plazh. Me pas vazhdojme rrugen drejt Syrit te Kalter. Vendndodhja e kësaj bukurie ështe në Kapre të poshtme, një nga fshatrat më të bukur të Alpeve. Syri i kaltër është një nga bukuritë më të rralla në të gjithë Shqipërinë. Ai formohet nga Lumi i Zi, i cili buron në Majen e zezë. Syri i Kaltër është i formuar nga gërryerja e shkëmbit nga uji që zbret nga mali. Keto do kemi mundesi te pushojme. Gjate kthimit nga Syri i Kalter per ne bujtine, vizitojme kanionin, i cili është rreth 2 km i gjatë dhe 60 metra i thellë, dhe varion nga 2-3 metra i gjerë deri në 30-40 m. Ka një bukuri të pakrahasueshme ku gjatë gjithë kohës ka ujë të mjaftueshëm për të apasionuarit e lundrimit me kanoe. Me pas kthimi per ne bujtine. Ora 16.00 nisja per Tirane. Pushim per kafe ne Shiroke, prane liqenit te Shkodres. Fundi i sherbimit tone.

Keshillohet te merren me vehte :

– cante shpinde (per dreken) dhe nje shishe uje 0.5 L.
– atlete te rehatshme, sugjerohen atlete vrapit.
– blusa me menge te shkurta per rruges dhe me menge te gjata per ne darke.

Me Shume Detaje: Në pagesë 45 Euro/Person përfshihen:

1. Udhëtimi vajtje-ardhje me furgon komod.
2. Akomodim në bujtine, për 1 natë qëndrimi ne dhoma 3she ose 4she. Pagesa per akomodim ne dhome 2she 50 Euro/Person. Dhomat nuk jane me krevate dopio.
4. Dreka dhe darka e dites se pare, mengjesi i dites se dyte.
5. Guide vendase.

Në cmim nuk përfshihen:

1. Gjithcka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Pijet pervec rakise (specialitet i vendit) dhe kafes .

PER PRENOTIME KONTAKTONI:
ELITE TRAVEL & TOURS
SHESHI “ 2 PRILLI”, RRUGA STUDENTI
SHKODER, ALBANIA
TEL/FAX: +35522251544
MOBIL: +355 663353533
E-MAIL: [email protected]

Super Pushime Ultra All Inclusive + 2 Femije Falas deri ne 15 Vjec!
Eftalia Marin Antalya 359 Euro / Person 7 Dite. Kjo oferte eshte e vlefshme per nisje me dt 13 Qershor. Nxitoni.
Ne cmim perfshihen:
✔Akomodimi 6 Nete / 7 Dite ne Dhome Standart
✔ Bileta e Avionit Vajtje - Ardhje
✔Shoqerues Shqiptare.
✔Transferta Vajtje Ardhje
#Femijet paguajne vetem bilete avioni.
PER PRENOTIME KONTAKTONI:
ELITE TRAVEL & TOURS
SHESHI “ 2 PRILLI”, RRUGA STUDENTI
SHKODER, ALBANIA
TEL/FAX: +35522251544
MOBIL: +355 663353533
E-MAIL: [email protected]

Bellagio, 3*, Halkidiki 299 euro/person✿
▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃
Cmime te vlefshme per rezervime brenda dates 10 Qershor.
Nisja 28 Qershor. 19,26 Korrik 299 Euro/Person
Nisja 2, 9, 16, 27 Gusht 330 Euro/Person
Cmimi perfshin 7 nete All Inclusive (ushqim+pije pa limit). Transporti shtese 55 euro/person vajtje ardhje.

PER PRENOTIME KONTAKTONI:
ELITE TRAVEL & TOURS
SHESHI “ 2 PRILLI”, RRUGA STUDENTI
SHKODER, ALBANIA
TEL/FAX: +35522251544
MOBIL: +355 663353533
E-MAIL: [email protected]

ELITE TRAVEL & TOURS
SHESHI “ 2 PRILLI”, RRUGA STUDENTI
SHKODER, ALBANIA
TEL/FAX: +35522251544
MOBIL: +355 663353533
E-MAIL: [email protected]

Elite Travel & Tours Agency

Theth, 13 Qershor, 2 dite, 45€, All Inclusive

Dita e pare: Nisja diten e shtune ne ora 06.00 nga Tirana. Pushim kafeje rruges. Mberrijme ne Theth. Dreka ne bujtine me produktet e fresketa dhe BIO te vendit, supe, patate, mish qengji ose keci, etj.Pas dreke nisemi drejt lagjes se Okolit ,ku buron lumi. Zbresim ne lugine dhe vazhdojme ecjen paralel me lumin .Vazhdojme ecjen per ne qender te fshatit. Vizitojme kishen. Pas kishes zbresim tek lumi ku shikojme Kullen e Ngujimit, ku jane pajtuar mbi 300 gjaqe, nga i gjithe bajraku i Shales. Vazhdojme ecjen drejt ujvares se Grunasit, e cila eshte një ndër bukuritë natyrore më të veçanta në alpet Shqiptare qe shpallur monument natyre që mbrohet nga shteti. Ujëvara e Grunasit me trupin e saj te hollë me mbi 30 metër të larte sëbashku me cirqet përreth dhe Mullirin e Blojës, formojne një nga vendet më interesante për t’u vizituar nga çdo turist që viziton Thethin. Ujëvara e Thethit ka si karakeristikë të veçantë faktin që uji i saj buron i gjithi nga një shkëmb dhe është ujë dëbore. Pushojme rreth 1 ore per te shijuar pamjen ose per te bere foto. Me pas kthehemi per ne bujtine. Ora 08.00 darka.

Dita e dyte: Ora 8.00 – 9.00 mengjesi me produkte te fresketa vendi (buke, djathe, recel, mjalte, qumesht,caj,veze,etj.) Pas ores 09.00 nisemi nga bujtina drejt Syrit te Kalter (Syri i Kaprese) ,kalojme uren e telit per te shikuar ujvarat e gurit, te cilat jane formacione shkembore te krijuara nga prurjet e bollshme te ujit. Pamja e tyre eshte mjaft interesante pasi duke pasur forma krejtesisht te rrumbullaketa dhe te lemuara, ato ngjasojne pikerisht si vaska. Gjate udhetimit tone, duke qene se prurjet e ujit rrallohen, mund te freskohemi ne to. Keto masive shkembore finalizohen me nje pishine natyrale me uje te kristalte ku mund te bejme plazh. Me pas vazhdojme rrugen drejt Syrit te Kalter. Vendndodhja e kësaj bukurie ështe në Kapre të poshtme, një nga fshatrat më të bukur të Alpeve. Syri i kaltër është një nga bukuritë më të rralla në të gjithë Shqipërinë. Ai formohet nga Lumi i Zi, i cili buron në Majen e zezë. Syri i Kaltër është i formuar nga gërryerja e shkëmbit nga uji që zbret nga mali. Keto do kemi mundesi te pushojme. Gjate kthimit nga Syri i Kalter per ne bujtine, vizitojme kanionin, i cili është rreth 2 km i gjatë dhe 60 metra i thellë, dhe varion nga 2-3 metra i gjerë deri në 30-40 m. Ka një bukuri të pakrahasueshme ku gjatë gjithë kohës ka ujë të mjaftueshëm për të apasionuarit e lundrimit me kanoe. Me pas kthimi per ne bujtine. Ora 16.00 nisja per Tirane. Pushim per kafe ne Shiroke, prane liqenit te Shkodres. Fundi i sherbimit tone.

Keshillohet te merren me vehte :

– cante shpinde (per dreken) dhe nje shishe uje 0.5 L.
– atlete te rehatshme, sugjerohen atlete vrapit.
– blusa me menge te shkurta per rruges dhe me menge te gjata per ne darke.

Me Shume Detaje: Në pagesë 45 Euro/Person përfshihen:

1. Udhëtimi vajtje-ardhje me furgon komod.
2. Akomodim në bujtine, për 1 natë qëndrimi ne dhoma 3she ose 4she. Pagesa per akomodim ne dhome 2she 50 Euro/Person. Dhomat nuk jane me krevate dopio.
4. Dreka dhe darka e dites se pare, mengjesi i dites se dyte.
5. Guide vendase.

Në cmim nuk përfshihen:

1. Gjithcka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Pijet pervec rakise (specialitet i vendit) dhe kafes .

PER PRENOTIME KONTAKTONI:
ELITE TRAVEL & TOURS
SHESHI “ 2 PRILLI”, RRUGA STUDENTI
SHKODER, ALBANIA
TEL/FAX: +35522251544
MOBIL: +355 663353533
E-MAIL: [email protected]

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Shkodra?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Telephone

Address


RRUGA STUDENTI
Shkodra
Other Shkodra travel agencies (show all)
Agjensi Funerale ''SHIMAJ'' Agjensi Funerale ''SHIMAJ''
Bushat
Shkodra, 4000

OFROJME TE GJITHA SHERBIMET FUNERALE, SALLE CEREMONIE MORTORE. ADRESA: Perball shkolles se muzikes (RUS-SHKODER), dhe ne qender Bushat.

Vau i Dejës Official√ Vau i Dejës Official√
Vau Dejes
Shkodra

Faqe Zyrtare Vau i Dejës Official, Shkodër. E vetmja faqe zyrtare e Vau-Dejes, Shkoder.

Sun Travel Sun Travel
Rr."Kardinal Mikel Koliqi"
Shkodra, 4001

Agjensi Udhetimesh dhe Zyre Imobiliare

Martini Travel Agjensi Turistike Martini Travel Agjensi Turistike
SHESHI PREK CALI
Shkodra, 4000

MARTINI TRAVEL JU OFRON BILETA AVIONI,AUTOBUSI,TRAGETI... PAKETA TURISTIKE SIGURACIONE JETE & MAKINE SKANIME,PRINTIME,FOTOKOPJE FAX EMAIL

Kopliku travel Kopliku travel
Tek Teatri Migjeni Pallati I Ri IFushajve SHKODER
Shkodra, 1234

Udhetime Turistike me Grupe Brenda dhe Jashte vendit. Bileta:Avioni,Trageti,Autobuzi.Siguracione shendetit ne udhetim dhe makinash

Point Travel Point Travel
Bulevardi "Zogu 1" , Parruce
Shkodra, 4001

"The world is a book, and those who do not travel read only a page."

Scutari Travel Scutari Travel
Rruga : Kolë Heqimi , Ngjitur Me Spitalin Rajonal Shkoder , Perballe Me Kliniken " Almed " Ose Ish Korpusin
Shkodra, 4001

Era Agjensi Udhetimesh Era Agjensi Udhetimesh
Rr: Qemal Dracini, Perballe Me Sahatin
Shkodra, 4001

Miresevini ne faqen zyrtare te fansave ne facebook te agjensise se udhetimeve Era.

Vllaznimi Tours Vllaznimi Tours
Shkoder
Shkodra, 4001

Vllaznimi-Tours Incoming tours in Albania. Mountain,cultural,beaches... Contact us: Cel: +355 68 2095020 e-mail: [email protected]

Donaldo Travel - Agjensi Udhetimesh Donaldo Travel - Agjensi Udhetimesh
Rr.. Revolucioni Antikomunist
Shkodra

Tel.: 022808839 Cel Mobile.: 0697771642 Adresa.: Revoluzioni Antikomunist Hungarez - Shkoder Albania