Rozafa travel agency & tour operator

Mirësevini ne faqen zyrtare të fansave në facebook të agjensisë së udhëtimeve dhe operatorit turistik ROZAFA.

Pranvere ne Sarajeve.

Agjensia Turistike Rozafa Travel organizon udhetim turistik ne Sarajeve.

Cmimi 95 Euro per person, date 10 – 12 Maj 2019.
Tel: 022244160 02224 3320 Mob: 0692136607

Dita pare data 10 Maj 2019.
Nisja nga Shkodra rreth ores 6˚˚. Itinerari Shkoder,Tuz, Podgorice, Nikshic ,Foca ,Sarajeve. Gjate rruges do te behet nje ndalese per te vizituar qytetin e Nikshicit, rreth 1 ore. Duke perfshire edhe pushimet e udhetimit dhe formalitetet ne pikat doganore, mberritja ne qytetin e Sarajeves mendohet te jete rreth ores 14˚˚.Akomodimi ne hotel, darka ne hotel.

Dita dyte date 11 Maj 2019.
Pas mengjesit ne hotel , tour ne piken turistike te Verdho Bosnjes.Pastaj mundesi per shetitje ne Bash Qarshi, ne sheshin e pellumbave, xhamia e madhe ne qender te Sarajeves ndryshe xhamia Gazi Huzrev Begut ndertimi i se ciles daton ne vitin 1500, hani i Huzrev Begut dhe katedralja. Pas vizites shetitje e lire dhe shopping. Darka ne hotel.

Dita trete 12 Maj 2019.
Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit do te behet nisja ne drejtim te qytetit te Mostarit ku do te vizitohet qyteti dhe ura e tij e famshme se bashku me pazarin karakteristik dhe dyqanet e zanatcive. Me pas nisja drejt qytetit te Podgorices ne Mal Te Zi, ku do te kemi mundesi per shopping ne qendren tregtare Delta City dhe nje tour ne qytetin e Podgorices, dhe me pas nisja drejt qytetit te Shkodres. Ketu perfundon dhe programi yne.

Cmimi per person ne dhome dyshe: 95 Euro per person.

Ne cmim perfshihen:
• Udhetimi me autobuz komod ne baze te programit.
* Mengjeset dhe darkat me muzike festive.
* Fjetja ne Hotel Hollywood me 4 * me pishin te brendshme dhe SPA.

Nuk perfshihen ne cmim:
* Drekat.
* Pagesat e telefonit dhe te barit ne dhomat e hotelit.
Nxitoni te rezervoni pasi vendet jane te limituara.

Jeni te mirepritur!!!

Fundjave ne Selanik date 11 Maj.
Udhetim turistik ne Selanik,
2 dite 60 Euro personi date 11 - 12 Maj 2019.
Tel: 02224 4160 dhe 02224 3320 Mob: 0692136607

Dita e pare: Nisja ne dt 11 Maj ne oren 04.00 mengjesit nga Shkodra. Gjate rruges ndalesa per kafe, dhe me pas mberritja ne Kastoria, ku do te behet nje vizite ne qytetin e Kastorias dhe shetitje buze liqenit Orestia dhe me pas nisemi per ne Selanik, ku do te keni mundesi te shumte per shoping ne qendrat tregetare me te medha ne Selanik. Akomodimi ne hotel. Ne mbremje sipas deshires mbremje ne taverna ose buzuk me muzike.

Dita e dyte date 12 Maj: Mengjesi ne hotel dhe me pas vizite turistike ne Selanik ku do te vizitojme: Sheshin Aristoteli, Kulla e Bardhë, zona Tsimiski dhe monumente të tjera historike të qytetit. Pas vizitave nisemi drejt Shkoder, ku dhe mbaron sherbimi yne.

Cmimi per person ne dhome 2-she 60 Euro.

Ne cmim perfshihet:
1 . Akomodimi ne Hotel
2. Mengjesi ne hotel
3. Transporti me autobus komod dhe guida.

Jeni te mirepritur...

PRANVERENE BUKURESHT!!!
Agjensia Turistike Rozafa Travel organiton udhetim turistik ne Shkup – Sofje – Bukuresht – Brasov – Sinai – Prizren.

Udhetimi organizohet me date 22 Maj – 26 Maj 2019
4 nete dhe 5 dite. Cmimi 200 Euro.
Cel: 0692136607 Tel: 02224 4160 dhe 02224 3320

Dita 1 date 22 Maj 2019.
Nisja nga Shkodra me autobus ne ora 05.00 te mengjesit, me intenerar Shkoder – Sofje. Gjatë rrugës pushime per kafe dhe relaks. mberritja dhe akomidini ne hotel ne Sofje dhe me pas do te vizitojme , pikat kryesore te qytetit si Kisha Katredale Nevski, Zjarrin e Pa Shuar,Qytetin Romak, Xhamine Bashi Banja, Kishen Ruse dhe bukuri te tjera qe na ofron qyteti i Sofjes, dhe me pas akomodimi ne hotel.

Dita 2 date 23 Maj 2019 .
Mëngjesi në hotel dhe me pas nisje per ne Bukuresht. Mberritja, akomodimi ne hotel dhe pastaj vazhdojme viziten ne qytetin e Bukureshtit ku do te vizitojme monumentet me te bukura si: “Harku i Triumfit”, Shtëpia e Gazetareve, parku “Herastrau” dhe bulevardi “Chiseled” që I ka dhene qe ne 1900 Bukureshtit emrin “Parisi I vogel “ dhe me pas akomodimi ne hotel.

Dita 3 date 24 Maj 2019.
Mengjesi ne hotel, dhe me pas nisja per ne Brashov,nje qytet me bukuri mesjetare i cili ofron akses te lehte per ne kështjellën Bran, kështjella e Drakulas ku ju ftojmë që të përjetoni historinë, mitin, intrigën dhe magjinë e këtij vendi të mrekullueshëm të Transilvanisë. Kështjella eshte ndërtuar në vitin 1377, është një monument kombëtar shumë i rëndësishëm dhe një pikë referimi për zonen e Transilvanisë. Përpara kështjellës kemi një treg shumë të bukur të ciganëve për suvenire. Pas vizites ne Brashov nisemi per ne drejtim te Bukureshtit, ku do te bejme nje ndalese per te vizituar qytetin e Sinait, nje qytet malor me bukuri mbreslenese dhe me pas kthimi ne hotel ne Bukuresht.

Dita 4 date 25 Maj 2019.
Mengjesi ne hotel dhe me pas vazhdojme viziten ne Pallatin e Parlamentit ose ndryshe Shtëpia mbreselenese e Çausheskut, që është i pari në Europë për nga madhësia e tij dhe i dyti në botë mbas Pentagonit, si dhe nje ndalese ne zonen Lipscani, shtepi e galerive te artit dhe dyqaneve antike ku do keni mundesi per kafe dhe shetitje te lire dhe me pas nisja per ne drejtim te Sofjes, ku do te behet dhe akomodimi ne hotel.

Dita 5 date 26 Maj 2019.
Mengjesi ne hotel dhe me pas nisja per ne qytetin e Shkupit, ku do te bejme nje ndalese per rreth 2 ore ku do rte vizitohen Shtepia e “Nene Terezes”, Sheshi “Aleksandri Madh”, ura e gurit, harkun I triumfit dhe qairi ne lagjen shqiptare.
Me pas nisja per ne qytetin e Prizrenit ku do te bejme nje ndalese per kafe dhe nisja per ne qytetin e Shkodres.
Mberritja ne Shkoder ku mbaron dhe Sherbimi yne.

Cmimi per person ne dhome 2-she: 200 Euro.

*Nё cmim pёrfshihet:
*Udhёtimi me autobuz komod ne bazё tё programit.
*Mёngjeset ne hotel per gjitha ditet e qendrimit.
*Guida profesionale nё gjuhёn shqipe.
*Sigurarioni I shendetit ne udhetim.

*Nuk pёrfshihen:
*Gjithcka që nuk është përmendur në këtë program.

Ju urojmё udhёtim tё kёndshёm !!!.....

Udhetim turistik ne luginen e Valbones, Gjakove dhe Prizren.
Udhetimi organizohet date 18 – 19 Maj 1 nate e 2 dite.
Tel: 0692136607. Grup i konfirmuar.

Dita e pare.
Nisja nga Shkodra ne ora 09.00 te mengjesit per ne Koman. Gjate rruges ndalese per kafe te Bar Perla ne Vau Dejes. Ne ora 11.30 akomodimi ne tragetin Alpin dhe nisja per lundrim ne liqenin e Komanit. Nje udhetim qe zgjat rreth 2 ore e 15 min. Duke shijuar bukurite e Alpeve te Veriut.
Rreth ores 14.00 zbritja nga trageti dhe nisja per ne luginen e Valbones. Gjate rruges do te shijojme bukurite e lumiut Valbona. Mberritja ne Valbone dhe qendrimi per rreth 2 ore e 30 min. Pas qendrimit ne Valbone do te vizitojme qytetin e Bajram Currit. Pastaj nisja per ne Gjakove, akomodimi ne hotel dhe darka. Mbas darke muzik ne hotel ose mundesi argetimi ne lokalet e qytetit.

Dita e dyte.
Mengjesi ne hotel, dhe me pas vizite ne qytetin e Gjakoves dhe nisja per ne qytetin e Prizrenit, ku do te vizitojme pikat me atraktive te qytetit. Dreka e lire ne qytet ku sygjerimi i agjensis nuk do te mungoje. Mbas dreke mundesi per shoping ne qytetin e Prizrenit. Me pas nisja per ne qytetin e Shkodres, mberritja mbasdite.

Cmimi per person ne dhome 2-she 7500 mije leke.

Ne cmim perfshihen:
*Udhetimi me minibus komod.
*Bileta ne tragetin Alpin.
*Fjetja ne hotel ne Gjakove.
*Mengjesi dhe darka.
*Guida.

Jeni te mirepritur...

FUNDJAVE NE STRUGE DHE OHER.
UDHETIMI ORGANIZOHET ME DATE 11 – 12 Maj 2019.
CMIMI 45 EURO PER PERSON.

Agjensia Turistike Rozafa Travel organizon udhetim Turistik ne Maqedoni 1 nate dhe 2 dite. Ne kete udhetim do te vizitohen qytetet e Struges, Ohrit dhe Shen Naumit ne Maqedoni dhe pika turistike e Tushemishtit ne Pogradec. Cmimi 45 Euro per person. Ne cmim perfshihen mengjesi dhe darka dhe darka me muzike Live, udhetimi me autobuz komod ne baze te guides dhe guida profesionale qe nga Shkodra.

Cmimi 45 Euro per person.
Adresa: Sheshi "2 Prilli" perballe bankes BKT, dhe Pedonale "Kole Idromeno", Shkoder.
Tel: 02224 4160 - 02224 3320 Mob: 0692136607

Jeni te mirepritur...

Rozafa travel agency & tour operator

Pranvere ne Itali – Slloveni - Kroaci.

Agjensia turistike Rozafa Travel organizon udhetim turistik ne Itali - Slloveni - Kroaci.

Ku do te vizitohen: Bari – Napoli – Rome – Firenze – Padova – Venecia – Trieste – Rijeka – Shibenik, dhe liqenjt ne KRKA ne Kroaci.

Cmimi per person 289 Euro, 5 nete dhe 6 dite.
Cel: 0692136607 Tel: 02224 4160, 02224 3320

Dita e pare date 07 Maj 2019.
Nisja nga Shkodra ne oren 19:00 me intenerar Shkoder – Durres, mberritja ne port dhe akomodimi ne traget ne dhoma dyshe ku do te lundrojme drejt Barit ne Itali.

Dita e dyte date 08 Maj 2019.
Mberritja ne Bari, shetitje panoramike me autobus ne Bari dhe me pas nisja ne Napoli, ku do te bjme nje vizite rreth 2 ore ne qytetin e Napolit ku do te vizitohen: Duomo, Pallati Mbreteror, Sheshi Plebiscito, Teatri San Carlo, Castel Nuovo. Pas vizites nisja drejt qytetit te Romes, mberritja dhe akomidimi ne hotel dhe pas shetitje e lire ne qytet.

Dita e trete date 09 Maj 2019.
Mengjesi ne hotel, dhe pastaj fillojme viziten qytetin kozmopolit me histori 3000 mije vjecare arti, arkitekture dhe kulture te pasqyruar ne gjithe qytetin, ku do te vizitojme monumentet kryesore si: Piazza Del Popolo, Via Del Corso, Fontana Di Trevi, Pantheon, Piazza Venezia, Piazza Di Spanja, Piazza Navona dhe Koloseum dhe hukurite e tjera qe ofron Roma. Darka e lire.

Dita e katert date 10 Maj 2019.
Mengjesi ne hotel, dhe me pas nisemi per Firenze, qyteti i rilindjes Europiane, dhe i shume kryeveprave te artit dhe cultures. Gjithashtu vizitojme nje nga atraksionet me ikoni te qytetit Sheshi Duomo, dhe katedralja e punuar nga Brunelleschi, Piazza Della Signora, Sheshi San Lorenzo, San Trinita si dhe Ponte Vecchio. Pasdite nisja per ne Padova, mberritja dhe akomodimi ne hotel ne Padova, si dhe me pas shetitje me guide ne qytetin e Padoves, dhe me pas kthimi ne hotel.

Dita e peste date 11 Maj 2019.
Mengjesi ne hotel, dhe nisja per ne qytetin e Venecias, ku do te vizitojme Sheshin Shen Marco, Pallatin e Dukes- nje nga kryeveprate stilit gotik Venecian, i ndertuar ne vitet 1309 – 1324, pallati pervecse retidence e Dukes se Venecias, ka qene gjithashtu qender e shume institucioneve te tjera politike si burgjet e vjetra apo gjykata e larte. Me pas do kemi mundesi te vizitojme Uren Rialto, nje nga urat me te rendesishme dhe me romantike te qytetit. Me pas do te nisemi per ne qytetin e Sehbenikut ne Kroaci. Gjate rruges per Shibenik do te bejme nje vizite ne qytetin e Triestes ne Itali dhe Rijeka ne Kroaci. Mberritja ne Shibenik dhe akomodimi ne hotel.

Dita e gjashte date 12 Maj 2019.
Mengjesi ne hotel, shetitje ne Shibenik dhe me pas vizite ne nje nga mrekullite natyrore te Kroacise parkun kombetar te Krka se bashku me liqenet. Me pas nisja ne drejtim te Shkodres me ndalesa te shkurtra gjate rruges dhe mberritja ne qytetin e Shkodres. Ketu perfundon programi yne.

Cmimi per person ne dhome 2- she: 289 Euro.
Ne cmim perfshihen:
• Udhetimi me target ne dhome 2-she.
• Fjetja ne hotele se bashku me mengjes.
• Siguracioni i shendetit ne udhetim
• Udhetimi me autobus komod se bashku me guiden per gjitha ditet e qendrimit.

Nuk perfshihen ne cmim:
• Gjithcka qe nuk eshte e permendur ne program.

Jeni te mirepritur...

FUNDJAVE NE STRUGE DHE OHER.
UDHETIMI ORGANIZOHET ME DATE 20 – 21 Prill 2019.
CMIMI 45 EURO PER PERSON.

Agjensia Turistike Rozafa Travel organizon udhetim Turistik ne Maqedoni 1 nate dhe 2 dite. Ne kete udhetim do te vizitohen qytetet e Struges, Ohrit dhe Shen Naumit ne Maqedoni dhe pika turistike e Tushemishtit ne Pogradec. Cmimi 45 Euro per person. Ne cmim perfshihen mengjesi dhe darka dhe darka me muzike Live, udhetimi me autobuz komod ne baze te guides dhe guida profesionale qe nga Shkodra.

Cmimi 45 Euro per person.

Adresa: Sheshi "2 Prilli" perballe bankes BKT, dhe Pedonale "Kole Idromeno", Shkoder.
Tel: 02224 4160 - 02224 3320 Mob: 0692136607

Jeni te mirepritur...

Hotel Montenegro Beach 4* ne Budva.
ALL INCLUSIVE 35 € 2 Dite.

* Data: 13 Prill - 2 Dite 35 €
* Data: 12 Prill - 3 Dite 70 €
* Data: 20 Prill - 2 Dite 35 €
* Data: 19 Prill - 3 Dite 70 €
* Ekstra : Transporti 15 Euro / 2 Dite
* Ekstra : Transporti 20 Euro / 3 Dite

Ne Cmim Perfshihet:
Mengjes + Dreke + Darke + Pije pa Limit
Mini Club per femijet + Lojra!
Pishina Dimerore & Verore
Ekstra : Taksa Qytetit 1.5 €

Fundjave All Inclusive ne Budva, Hotel Iberostar 39 Eruo.

Dita e Parë, Nisja nga Shkodra për në Budva. Ndalesa gjatë rrugës. Mbrritja në Hotel Iberostar Bellevue. Sistemimi në Hotel. Fjetje dhe All Inclusive në Hotel.
Dita e Dytë, Mëngjesi i lirë. Kthimi për Shkoder, Ndalesa gjatë rruges. Mbrritja.

Nisja 12, 13, 19, 20, 21 Prill.

Me Shume Detaje: Në pagesë përfshihen:
1. Akomodim në hotel Iberostar 4 yje per 1 natë qëndrimi;
2. All Inclusive për të gjithë kohën e qëndrimit;
3. Pishina, Jacuzzi, Gym.

Kujdes:
Shtesë për Transportin me Autobus €15.

Pranvere ne Itali – Slloveni - Kroaci.

Agjensia turistike Rozafa Travel organizon udhetim turistik ne Itali - Slloveni - Kroaci.

Ku do te vizitohen: Bari – Napoli – Rome – Firenze – Padova – Venecia – Trieste – Rijeka – Shibenik, dhe liqenjt ne KRKA ne Kroaci.

Cmimi per person 289 Euro, 5 nete dhe 6 dite.
Cel: 0692136607 Tel: 02224 4160, 02224 3320

Dita e pare date 07 Maj 2019.
Nisja nga Shkodra ne oren 19:00 me intenerar Shkoder – Durres, mberritja ne port dhe akomodimi ne traget ne dhoma dyshe ku do te lundrojme drejt Barit ne Itali.

Dita e dyte date 08 Maj 2019.
Mberritja ne Bari, shetitje panoramike me autobus ne Bari dhe me pas nisja ne Napoli, ku do te bjme nje vizite rreth 2 ore ne qytetin e Napolit ku do te vizitohen: Duomo, Pallati Mbreteror, Sheshi Plebiscito, Teatri San Carlo, Castel Nuovo. Pas vizites nisja drejt qytetit te Romes, mberritja dhe akomidimi ne hotel dhe pas shetitje e lire ne qytet.

Dita e trete date 09 Maj 2019.
Mengjesi ne hotel, dhe pastaj fillojme viziten qytetin kozmopolit me histori 3000 mije vjecare arti, arkitekture dhe kulture te pasqyruar ne gjithe qytetin, ku do te vizitojme monumentet kryesore si: Piazza Del Popolo, Via Del Corso, Fontana Di Trevi, Pantheon, Piazza Venezia, Piazza Di Spanja, Piazza Navona dhe Koloseum dhe hukurite e tjera qe ofron Roma. Darka e lire.

Dita e katert date 10 Maj 2019.
Mengjesi ne hotel, dhe me pas nisemi per Firenze, qyteti i rilindjes Europiane, dhe i shume kryeveprave te artit dhe cultures. Gjithashtu vizitojme nje nga atraksionet me ikoni te qytetit Sheshi Duomo, dhe katedralja e punuar nga Brunelleschi, Piazza Della Signora, Sheshi San Lorenzo, San Trinita si dhe Ponte Vecchio. Pasdite nisja per ne Padova, mberritja dhe akomodimi ne hotel ne Padova, si dhe me pas shetitje me guide ne qytetin e Padoves, dhe me pas kthimi ne hotel.

Dita e peste date 11 Maj 2019.
Mengjesi ne hotel, dhe nisja per ne qytetin e Venecias, ku do te vizitojme Sheshin Shen Marco, Pallatin e Dukes- nje nga kryeveprate stilit gotik Venecian, i ndertuar ne vitet 1309 – 1324, pallati pervecse retidence e Dukes se Venecias, ka qene gjithashtu qender e shume institucioneve te tjera politike si burgjet e vjetra apo gjykata e larte. Me pas do kemi mundesi te vizitojme Uren Rialto, nje nga urat me te rendesishme dhe me romantike te qytetit. Me pas do te nisemi per ne qytetin e Sehbenikut ne Kroaci. Gjate rruges per Shibenik do te bejme nje vizite ne qytetin e Triestes ne Itali dhe Rijeka ne Kroaci. Mberritja ne Shibenik dhe akomodimi ne hotel.

Dita e gjashte date 12 Maj 2019.
Mengjesi ne hotel, shetitje ne Shibenik dhe me pas vizite ne nje nga mrekullite natyrore te Kroacise parkun kombetar te Krka se bashku me liqenet. Me pas nisja ne drejtim te Shkodres me ndalesa te shkurtra gjate rruges dhe mberritja ne qytetin e Shkodres. Ketu perfundon programi yne.

Cmimi per person ne dhome 2- she: 289 Euro.
Ne cmim perfshihen:
• Udhetimi me target ne dhome 2-she.
• Fjetja ne hotele se bashku me mengjes.
• Siguracioni i shendetit ne udhetim
• Udhetimi me autobus komod se bashku me guiden per gjitha ditet e qendrimit.

Nuk perfshihen ne cmim:
• Gjithcka qe nuk eshte e permendur ne program.

Jeni te mirepritur...

Pranvere ne Sarajeve.

Agjensia Turistike Rozafa Travel organizon udhetim turistik ne Sarajeve.

Cmimi 95 Euro per person, date 03 – 05 Maj 2019.
Tel: 022244160 02224 3320 Mob: 0692136607

Dita pare date 03 Maj 2019.
Nisja nga Shkodra rreth ores 6˚˚. Itinerari Shkoder,Tuz, Podgorice, Nikshic ,Foca ,Sarajeve. Gjate rruges do te behet nje ndalese per te vizituar qytetin e Nikshicit, rreth 1 ore. Duke perfshire edhe pushimet e udhetimit dhe formalitetet ne pikat doganore, mberritja ne qytetin e Sarajeves mendohet te jete rreth ores 14˚˚.Akomodimi ne hotel, darka ne hotel.

Dita dyte date 04 Maj 2019.
Pas mengjesit ne hotel , tour ne piken turistike te Verdho Bosnjes.Pastaj mundesi per shetitje ne Bash Qarshi, ne sheshin e pellumbave, xhamia e madhe ne qender te Sarajeves ndryshe xhamia Gazi Huzrev Begut ndertimi i se ciles daton ne vitin 1500, hani i Huzrev Begut dhe katedralja. Pas vizites shetitje e lire dhe shopping. Darka ne hotel.

Dita trete 05 Maj 2019.
Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit do te behet nisja ne drejtim te qytetit te Mostarit ku do te vizitohet qyteti dhe ura e tij e famshme se bashku me pazarin karakteristik dhe dyqanet e zanatcive. Me pas nisja drejt qytetit te Podgorices ne Mal Te Zi, ku do te kemi mundesi per shopping ne qendren tregtare Delta City dhe nje tour ne qytetin e Podgorices, dhe me pas nisja drejt qytetit te Shkodres. Ketu perfundon dhe programi yne.

Cmimi per person ne dhome dyshe: 95 Euro per person.

Ne cmim perfshihen:
• Udhetimi me autobuz komod ne baze te programit.
* Mengjeset dhe darkat me muzike festive.
* Fjetja ne Hotel Hollywood me 4 * me pishin te brendshme dhe SPA.

Nuk perfshihen ne cmim:
* Drekat.
* Pagesat e telefonit dhe te barit ne dhomat e hotelit.
Nxitoni te rezervoni pasi vendet jane te limituara.

Jeni te mirepritur!!!

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Shkodra?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Address


Sheshi "2 Prilli" Perballe Bankes BKT Adresa 2 Pedonale "Kole Idromeno"
Shkodër
4001

Opening Hours

Monday 08:30 - 20:00
Tuesday 08:30 - 20:00
Wednesday 08:30 - 20:00
Thursday 08:30 - 20:00
Friday 08:30 - 20:00
Saturday 08:30 - 20:00
Sunday 09:00 - 19:00
Other Tour Agencies in Shkodër (show all)
Top Travel Top Travel
Parruce
Shkodër

Transport me avion, traget dhe autobuz Paketa turistike

Anna Tours Anna Tours
Rruga Edit Durham
Shkodër, 4001

Shkurtojme distancat, afrojme Shqiptaret!

SGS Travel SGS Travel
Sheshi "Isa Boletini"
Shkodër

Cel: 0682047556 Email: [email protected] Adresa: Sheshi Isa Boletini , Perash.

Shkodra Universal-Agjensi Shkodra Universal-Agjensi
Rruga Besnik Ceka
Shkodër, 4001

SHKODRA UNIVERSAL AGJERNSI ju sherben me: Bileta udhetimi(avioni,trageti,autobusi) Guida dhe paketa turistike Siguracion automjeti,ne udhetim,prone,etj. Pagesa faturash:energji,digjitalb,internet,gjoba policie,etj Rimbushje telefoni. Makina me qera. etj

Ymeri Travel Ymeri Travel
Lagja Partizani , Rruga Europa Nr 5
Shkodër

North of Albania travel North of Albania travel
Rruga Kole Idromeno 145
Shkodër, 4001

Travel & trips, hotel & hostel, car & bike rental, tourist information, transport: Albania, Montenegro, Kosovo, Macedonia and Croatia- everyday! Contact us

Best Travel & Adventures Best Travel & Adventures
Blv SKENDERBEU Pran Postes Shqiptare
Shkodër, 4001

Vataksi Travel - Agjensi Udhetimesh Vataksi Travel - Agjensi Udhetimesh
Ura Re E Bunes
Shkodër, 4001

NE JU GARANTOJME OFERTA FANTASTIKE Fluturime ne shume destinacione per vetem 15€ Klikoni LIKE qe te ndiqni ofertat tona

Shkodra Tourist Guide Shkodra Tourist Guide
Pedonale
Shkodër

IT is a page to help tourist to know the beauty of shkodra city and to help them to have a nice trip

Artani Travel Artani Travel
Sheshi Demokracia
Shkodër, 4001

Linje e rregullt autobusi, Shqipëri-Itali-Shqipëri

Globus Travel Shkodër Globus Travel Shkodër
Shkodër, 00355

Who is Globus Travel ?We are an old travel agency created on September 1999 and we travel all around the world.We are incoming and outgoing agency too!