Meridian Travel

Nostalgji nga udhetimet e kaluara.

Nostalgji nga udhetimet e kaluara.

Sot ne Berat

Gjate udhetimit ne Dubrovnik
Kroaci.

Gjate shtegtimit ne Medugorje (bosnje hercegovin.)

nNga vizita e djeshme ne shkup te shpia muze e Nene Terezes dhe disa pika turistike tjera

Ksamili sot

Rruges per Sarande me grupin nga Franca

Udhetimet tona nuk ndalen
Kuzbaba Vlore.

Udhetimet tona nuk ndalen,
Ndalesa e rradhes ne Dubrovnik.

Me grupin Britanik ne Oher

Gjate udhtimit ne ishullin e Sardes, me grupin nga Italia
mundesuar nga
KOPLIKU TRAVEL.

SUPEROFERT
DT 1MAJ. 15€
STRUG _ OHER_SH.NAUM_
POGRADEC.
Udhtim nje ditor

Vazhdojme me udhetimet tona dt 22/3/2019,
Pogradec dhe Korce,
Flm qe na besoni ne udhetimet e juaja.

Ne Kolashin me grupin e rradhes dt19/01/ 2019.

Fundjave ne kolashin
Ski dhe argetim
Dt 12 dhe 13/01/2019
Nisemi nga Lezha.
Cel:+355682322944

Gjate udhetimit ne
Medjugore
Dt 02/01/2019

Udhetimi I rradhes per Medugorje
Dt/02/01/2018
Cel: 0682322944

STINA PER TE APASIONUARIT PAS DEBORES DHE SKIVE ERDHI,
STAFI I MERIDIAN TRAVEL OFRON UDHETIME NE VENDET ME TE BUKURA PER KRISHTLINDJET DHE VITIN E RI E NE VAZHDIM
BERZOVIC ----MAVROV ---'KOLASHIN
VERMOSH ----PLAV E GUSI. Me çmimet me konkuruese ne treg CEL 0682322944.

Gjate vizites ne OHER dhe BITOLA
(Manastiri)
Per festat e Nentorit.

Festat e Nentorit ne Strug dhe Oher
Nisja dt 28/11/2018

Fundjave ne SHKUP

[09/08/18]   Ne Drilon me grupin

Fundjave ne Kruje dhe Tirane

Mberriti grupi nga Franca
Gati per udhetimet neper Shqiperi

Me grupin e rradhes ne Korce
Dhe voskopoj

Fundjav e bukur ne liqenin e komanit Valbon dhe Gjakove .

Me grupin nga Torino ne Berat

Vazhdojmë turin neper Shqiperi me grupin nga Torino.

Gjat udhetimit ne Medjugorje
Me grupin nga Lezha

Photos from Meridian Travel's post

Vazhdojm me udhetimet ,
Neser ne Strug Oher.

Gjate shtegtimit ne MEDUGORJE.
falenderoj z.Sokol Gjergji dhe grupin e tije qe na zgjedhën ne per kete shtegtim.

[03/14/18]   Per dit te veres ne
Elbasan.

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Shkodra?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Telephone

Address


Shkoder,Albania
Shkodra
Other Shkodra travel agencies (show all)
Albania Tourist Info Albania Tourist Info
Shkodra

Adresa : Perballe kishes se " Fretenve " Shkodra, Albania

Agjensi Funerale ''SHIMAJ'' Agjensi Funerale ''SHIMAJ''
Bushat
Shkodra, 4000

OFROJME TE GJITHA SHERBIMET FUNERALE, SALLE CEREMONIE MORTORE. ADRESA: Perball shkolles se muzikes (RUS-SHKODER), dhe ne qender Bushat.

Best Hiking and 4x4 Adventures Best Hiking and 4x4 Adventures
Best Travel & Adventures
Shkodra, VISIT

Located in the middle of Shkodra Sity.. we offer adventure 4x4 ,walking tours ,hiking in Peaks Of Balkan ,day tours in Thethi Vally,Valbona Vally,Koman Lake,Vermoshi Vally ect ... come and visit Albania with Besttravel&adventures

Taksi Toma Taksi Toma
Vrake
Shkodra

Taxi driver, airport pick ups. Delivery services. Vehicle hire. Holiday information. Offer services all around Albania and also Podgorica Montonegro. Kosove and local cities. For more info please inbox.

Kopliku travel Kopliku travel
Tek Teatri Migjeni Pallati I Ri IFushajve SHKODER
Shkodra, 1234

Udhetime Turistike me Grupe Brenda dhe Jashte vendit. Bileta:Avioni,Trageti,Autobuzi.Siguracione shendetit ne udhetim dhe makinash

Sun Travel Sun Travel
Rr."Kardinal Mikel Koliqi"
Shkodra, 4001

Agjensi Udhetimesh dhe Zyre Imobiliare

Elite Travel & Tours Agency Elite Travel & Tours Agency
RRUGA STUDENTI
Shkodra

Ofrojme paketa turistike; Udhetime me linje tokesore, detare dhe ajrore; Siguracione prone, shendeti dhe automjeti.

Vau i Dejës Official√ Vau i Dejës Official√
Vau Dejes
Shkodra

Faqe Zyrtare Vau i Dejës Official, Shkodër. E vetmja faqe zyrtare e Vau-Dejes, Shkoder.

Scutari Travel Scutari Travel
Rruga : Kolë Heqimi , Ngjitur Me Spitalin Rajonal Shkoder , Perballe Me Kliniken " Almed " Ose Ish Korpusin
Shkodra, 4001

Era Agjensi Udhetimesh Era Agjensi Udhetimesh
Rr: Qemal Dracini, Perballe Me Sahatin
Shkodra, 4001

Miresevini ne faqen zyrtare te fansave ne facebook te agjensise se udhetimeve Era.

Donaldo Travel - Agjensi Udhetimesh Donaldo Travel - Agjensi Udhetimesh
Rr.. Revolucioni Antikomunist
Shkodra

Tel.: 022808839 Cel Mobile.: 0697771642 Adresa.: Revoluzioni Antikomunist Hungarez - Shkoder Albania