Meridian Travel

Gjate udhtimit ne ishullin e Sardes, me grupin nga Italia
mundesuar nga
KOPLIKU TRAVEL.

SUPEROFERT
DT 1MAJ. 15€
STRUG _ OHER_SH.NAUM_
POGRADEC.
Udhtim nje ditor

Vazhdojme me udhetimet tona dt 22/3/2019,
Pogradec dhe Korce,
Flm qe na besoni ne udhetimet e juaja.

Ne Kolashin me grupin e rradhes dt19/01/ 2019.

Fundjave ne kolashin
Ski dhe argetim
Dt 12 dhe 13/01/2019
Nisemi nga Lezha.
Cel:+355682322944

Gjate udhetimit ne
Medjugore
Dt 02/01/2019

Udhetimi I rradhes per Medugorje
Dt/02/01/2018
Cel: 0682322944

STINA PER TE APASIONUARIT PAS DEBORES DHE SKIVE ERDHI,
STAFI I MERIDIAN TRAVEL OFRON UDHETIME NE VENDET ME TE BUKURA PER KRISHTLINDJET DHE VITIN E RI E NE VAZHDIM
BERZOVIC ----MAVROV ---'KOLASHIN
VERMOSH ----PLAV E GUSI. Me çmimet me konkuruese ne treg CEL 0682322944.

Gjate vizites ne OHER dhe BITOLA
(Manastiri)
Per festat e Nentorit.

Festat e Nentorit ne Strug dhe Oher
Nisja dt 28/11/2018

Fundjave ne SHKUP

[09/08/18]   Ne Drilon me grupin

Fundjave ne Kruje dhe Tirane

Mberriti grupi nga Franca
Gati per udhetimet neper Shqiperi

Me grupin e rradhes ne Korce
Dhe voskopoj

Fundjav e bukur ne liqenin e komanit Valbon dhe Gjakove .

Me grupin nga Torino ne Berat

Vazhdojmë turin neper Shqiperi me grupin nga Torino.

Gjat udhetimit ne Medjugorje
Me grupin nga Lezha

Photos from Meridian Travel's post

Vazhdojm me udhetimet ,
Neser ne Strug Oher.

Gjate shtegtimit ne MEDUGORJE.
falenderoj z.Sokol Gjergji dhe grupin e tije qe na zgjedhën ne per kete shtegtim.

[03/14/18]   Per dit te veres ne
Elbasan.

Udhetimi i rradhes me nje grup maturantesh nga Lezha, ne Budva dhe Kotorr .

Sot ne Razem.

vazhdojm me udhetimet tona neser ne Berzovic kosove .

sot ne kolashin

Neser per kolashin.

Sot ne kolashin

Sot me grupin e rradhes ne
MAVROV MACEDONI .

vazhdojm me udhetimet tona sot ne
kolashin

Vazhdojm me udhetimet tona
ne Kolashin.

Sot me Kopliku Travel ne kolashin

Me grupin e rradhes ne Kolashin.

Sot ne kolashin
Filloi sezoni dimeror.

SI GJITHMON TE GATSHEM PER EVENTET
DHE GEZIM ET TUAJA,
ME NJE STAF PREFESIONIST & MJETE KOMODE....
Kontakt:
0682322944

vazhdojm me udhetimet sot ne Podgoric (Res.Niagara).

sot me grupin e rradhes ne bjeshket e SHARRIT

Me grupin e rradhes te Trofta - Istog dhe Bjeshket E Sharrit.

Me grupin e rradhes ne Mavrov & dhe Shkup .
Rruges shijuam edhe boren e pare.

Me grupin e rradhes ne Prizeren

Ne Sarande me grupin e rradhes.

Ne Shkup & Manastir me grupin nga Londra

Gjate shtegtimit ne MEDUGORJE me grupin e rradhes

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Shkodra?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Telephone

Address


Shkoder,Albania
Shkodra
Other Tourist Information Centers in Shkodra (show all)
Albania Tourist Info Albania Tourist Info
Shkodra

Adresa : Perballe kishes se " Fretenve " Shkodra, Albania

Sun Travel Sun Travel
Rr."Kardinal Mikel Koliqi"
Shkodra, 4001

Agjensi Udhetimesh dhe Zyre Imobiliare