Sun Travel

Agjensi Udhetimesh dhe Zyre Imobiliare

-Bileta avioni, autobusi, paketat turistike personale dhe ne grup, ture ne te gjith qytetet e Shqiperise, bileta per ndeshjet me te rendsishme futbollistike dhe gjithcka qe ka te beje udhtimet. -Gjithashtu lajmerime per qeradhenie, qeramarrje dhe sh*tblerje shtepishe e trualli. #Cmimet me te lira ne te gjithe Shqiperine dhe jo vetem. ***Ne shkojme deri atje ku dielli ndricon*** ------------SUN TRAVEL ALBANIA---------------

🗺SPRING DESTINATIONS 😍
Udheto drejt Europes🇪🇺
🌸Bileta avioni nga Podgorica
Biletat janë vetëm për data të caktuara të muajit Mars,Prill dhe Maj🍄🤗
Datat dhe vendet janë të limituara❌
Rezervo tani❗
🌺Podgorice – Milano 15€
🌸Podgorice – Stockolm 25€
🌺Podgorice – Berlin 30€
🌸Podgorice – Barcelone 30€
🌺Podgorice – Stuttgart 30€
🌸Podgorice – Bruksel 35€
🌺Podgorice – Bologna 25€
🌸Podgorice – Londer 25€
🎀Në çmim përfshihen:👇.
✈Bileta e vajtjes
🎒Bagazh dore
📌Taksat aeroportuale

Travel with us,
Travel with the Sun☀
Për më shumë na kontaktoni👇
☎+355 67 6666765.
☎+355 222 47 570
💌[email protected]

Na dërgoni një mesazh në Instagram&Facebook. Adresa: Rr.Kardinal Mikel Koliqi, 50 m nga Truma Dugajeve te Reja.
Ju mirepresim!

#milano #stuttgart #budapest #stockholm #memmingen ##berlin #bologna #fun #travel #london #brussels #thebest #sunny #lovetraveling✈ #travelwithus #aroundtheworld #one #way #memories #traveladdict #bestchoice #winter #airport #plane #travelagency

BARCELONA 😍
Rezervoni tani 8 dite fantastike pushimi ne BARCELONA! 🔥279 euro per person 🔥
Përfshihet:👇
🎀 Fluturim nga podgorica ✈️(04 Qershor me 11 Qershor)
🎀Akomodim ne HOTEL MERCURY ⭐️⭐️⭐️⭐️
🎀 Mengjeset dhe darkat e perfshira ne cmim 🍽
🤗Nxitoni, ofertat jane momentale!

Travel with us,
Travel with the Sun☀️
Për më shumë na kontaktoni👇
📞+355 67 6666765,
☎️+355 222 47 570
📧[email protected]

Na dërgoni një mesazh në Instagram&Facebook. Adresa: Rr.Kardinal Mikel Koliqi, 50 m nga Truma Dugajeve te Reja.
Ju mirepresim!

YOUR NO.1 WISH IS ANSWERED: MARTIN GARRIX IS COMING TO SEA DANCE! ☀️😎

Three-time voted as the no.1 DJ in the world and the multiplatinum 10+ billion stream hit producer heads to Montenegro! After Dimitri Vegas & Like Mike and David Guetta, the time has come for Martin Garrix to throw the biggest and most spectacular show in the whole Adriatic Coast this summer! 🐬🌊🏖

SEA DANCE 2020 FESTIVAL EARLY BIRD TICKET
Only 29€
Buljarica Beach, Montenegro
28th August– 30th August 2020
SEA DANCE FESTIVAL 2020 VIP GOLD TICKET
Only 110€
Buljarica Beach, Montenegro
28th August– 30th August 2020
Sea Dance Festival 2019 - Camping Pass
Only 29€
Camping, Buljarica, Montenegro
Camping is available from 27th August – 1st September 2020

One of them names that never ceases to amaze the crowd.

Super happy to have Dyed Soundorom back at the pines🌲

Official sales point in Shkodra
Tickets: Sun Travel & Bed Station Shkoder

Shën Valentini në Amsterdam 🥰 4 Ditë 399€
✈️ Nisja më 14 Shkurt.
Vizitohen: Amsterdam, Hagë dhe Rotterdam në Hollandë.

🎀Në çmim përfshihen👇
Fjetje: 3 netë në Amsterdam.
Fluturimi me avion direkt Tiranë - Amsterdam.
Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus, Shoqërues Shqiptar gjatè udhëtimit.

Travel with us,
Travel with the Sun☀️
Për më shumë na kontaktoni👇
📞+355 67 6666765,
☎️+355 222 47 570
📧[email protected]

Na dërgoni një mesazh në Instagram&Facebook. Adresa: Rr.Kardinal Mikel Koliqi, 50 m nga Truma Dugajeve te Reja.
Ju mirepresim!

We are bringing Seth Troxler to the beach & he promised to bring the crazy vibes with him 🏝💥
Official sales point in Shkodra
Tickets: Sun Travel & Bed Station Shkoder

#becomeunum

Remember Luciano’s set that stole everyone's heart from last year? Get a sense of the vibe he created for us all to experience and become One.

This year, the UNUM beach vibe is calling you. Join us to #becomeunum
Get your ticket know

Official sales point in shkodra
Tickets: Sun Travel & Bed Station

REGIONAL SALE POINTS

Find your closest sale point and join us to #becomeunum
Official sales point in shkodra
Tickets: Sun Travel & Bed Station

Here's the phase one line-up you’ve all been waiting for - check your favourites, get your tickets NOW.

AND OF COURSE, THAT’S NOT ALL. Phase 2 coming soon.

Official sales point in Shkodra
Tickets: Sun Travel & Bed Station Shkoder

WINTER DESTINATIONS 😍❄️

Bileta avioni✈️ nga Tirana drejt Europës🇪🇺 😎
Biletat janë vetëm për data të caktuara të muajit Shkurt, Mars, Prill, Maj.❄️
Datat dhe vendet janë të limituara❌
Rezervo tani❗
🌍Tiranë – Budapest 20 ‎€
🌍Tiranë – Vienna 20 ‎€
🌍Tiranë – Memmingen 25 ‎€
🌍Tiranë – Geneva 20 ‎€
🌍Tiranë – Londër 25 ‎€
🌍Tiranë – Dortmund 25 ‎€
🌍Tiranë – Milano 27 ‎€
🌍Tiranë – Bergamo 27 ‎€
🌍Tiranë – Bologna 25 ‎€
🌍Tiranë – Pisa 27 ‎€
🌍Tiranë – Verona 27 ‎€
🌍Tiranë – Paris 55 ‎€
🌍Tiranë – Dusseldorf 55 ‎€
🌍Tiranë – Hamburg 60 ‎€
🌍Tiranë – Frankfurt 60 ‎€
🌍Tiranë – Athinë 55 ‎€
🌍Tiranë – Venecia 61 ‎€
🌍Tiranë – Romë 61 ‎€
🌍Tiranë – Firenze 61 ‎€
🌍Tiranë – Bari 61 ‎€
🌍Tiranë – Rimini 61 ‎€
🌍Tiranë – Bruksel 85 ‎€

Në çmim përfshihen:👇
✈️Bileta e vajtje
🎒Çantë dore
📌Taksat aeroportuale

Travel with us,
Travel with the Sun☀️
Për më shumë na kontaktoni👇
📞+355 67 6666765,
☎️+355 222 47 570
📧[email protected]

Na dërgoni një mesazh në Instagram&Facebook. Adresa: Rr.Kardinal Mikel Koliqi, 50 m nga Truma Dugajeve te Reja.
Ju mirepresim!

#milano #dortmund #vienna #bologna #fun #travel #london #brussels #thebest #sunny #lovetraveling✈️ #travelwithus #aroundtheworld #one #way

WINTER DESTINATIONS 😍❄️

Bileta avioni nga Podgorica 😎
Biletat janë vetëm për data të caktuara të muajit Shkurt.❄️☃️
Datat dhe vendet janë të limituara❌
Rezervo tani❗

📌Podgorice – Milano 25€
📌 Podgorice – Stockolm 25€
📌 Podgorice – Berlin 30€
📌 Podgorice – Barcelone 45€
📌 Podgorice – Stuttgart 25€
📌 Podgorice – Bruksel 42€
📌 Podgorice – Bologna 25€
📌Podgorice – Londer 30€

Në çmim përfshihen:👇
✈️Bileta e vajtje
🎒Çantë dore
📌Taksat aeroportuale

Travel with us,
Travel with the Sun☀️
Për më shumë na kontaktoni👇
📞+355 67 6666765,
☎️+355 222 47 570
📧[email protected]

Na dërgoni një mesazh në Instagram&Facebook. Adresa: Rr.Kardinal Mikel Koliqi, 50 m nga Truma Dugajeve te Reja.
Ju mirepresim!

#milano #stuttgart #berlin #bologna #fun #travel #london #brussels #thebest #sunny #lovetraveling✈️ #travelwithus #aroundtheworld #one #way

Untitled Album

Start packing ✈️ Bileta avioni nga Podgorica ,duke filluar nga 15€🤗
Biletat janë vetëm për data të caktuara të muajit dhjetor ❄️☃️
Datat dhe vendet janë të limituara❌
Rezervo tani❗

Ne çmim përfshihen:
📌Bileta e vajtjes
📌Çantë dore
📌Taksat aeroportuale

Travel with us,
Travel with the Sun☀️ 📧Kontakt +355 67 66 66 765 , +355 222 47 570
[email protected]

Na dërgoni një mesazh në Instagram&Facebook. Adresa: Rr.Kardinal Mikel Koliqi, 50 m nga Truma Dugajve te Reja.
Ju mirëpresim!

#suntravel #travellover #italy #bologna

Haven't you visited Budapest yet? 😄

Bileta avioni nga Prishtina, duke filluar nga 25 € 😎
Biletat janë vetëm për data të caktuara të muajit Nëntor.🍁🍂
Datat dhe vendet janë të limituara❌
Rezervo tani❗

Ne çmim përfshihen:
📌Bileta e vajtjes
📌Çantë dore
📌Taksat aeroportuale

Travel with us,
Travel with the Sun☀️

📧Kontakt +355 67 66 66 765 , +355 222 47 570
[email protected]

Na dërgoni një mesazh në Instagram&Facebook. Adresa: Rr.Kardinal Mikel Koliqi, 50 m nga Truma Dugajve te Reja.
Ju mirëpresim!

#hungary #budapest #fun #travel #thebest #sunny #lovetraveling✈️ #travelwithus #aroundtheworld #one #way #suntravel

NOVEMBER DESTINATIONS 😍🍁

Bileta avioni nga Podgorica, duke filluar nga 20 € 😎
Biletat janë vetëm për data të caktuara të muajit Nëntor.🍁🍂
Datat dhe vendet janë të limituara❌
Rezervo tani❗

📌Podgorice – Milano 20€
📌 Podgorice – Stockolm 21€
📌 Podgorice – Berlin 30€
📌 Podgorice – Barcelone 30€
📌 Podgorice – Stuttgart 25€
📌 Podgorice – Bruksel 38€
📌 Podgorice – Bologna 20€
📌Podgorice – Londer 30€

Në çmim përfshihen:
✔️Bileta e vajtje
✔️Çantë dore
✔️Taksat aeroportuale

Travel with us,
Travel with the Sun☀️
📧Kontakt +355 67 6666765, +355 222 47 570
[email protected]

Na dërgoni një mesazh në Instagram&Facebook. Adresa: Rr.Kardinal Mikel Koliqi, 50 m nga Truma Dugajeve te Reja.
Ju mirepresim!

#milano #stuttgart #berlin #bologna #fun #travel #london #brussels #thebest #sunny #lovetraveling✈️ #travelwithus #aroundtheworld #one #way

The city of architecture and design 🇪🇸🧡

Barcelona, Spanjë duke filluar nga 25 €

Ne çmim përfshihen:
📌Bileta e vajtjes
📌Çantë dore
📌Taksat aeroportuale

Biletat janë vetëm për data të caktuara të muajit Nëntor ✈️
Datat dhe vendet janë të limituara❌

Travel with us,
Travel with the Sun☀️

📧Kontakt +355 67 66 66 765 , +355 222 47 570
[email protected]

Na dërgoni një mesazh në Instagram&Facebook. Adresa: Rr.Kardinal Mikel Koliqi, 50 m nga Truma Dugajve te Reja.
Ju mirëpresim!

#Barcelona #spain #fun #travel #thebest #sunny #lovetraveling✈️ #travelwithus #aroundtheworld #one #way #suntravel

Places to visit in autumn 🍂🍁 😍

Amsterdam, Holandë duke filluar nga 53 €

Ne çmim përfshihen:
✔️Bileta e vajtjes
✔️Çantë dore
✔️Taksat aeroportuale

Biletat janë vetëm për data të caktuara të muajit Nëntor ✈️
Datat dhe vendet janë të limituara❌

Travel with us,
Travel with the Sun☀️

📧Kontakt +355 67 66 66 765 , +355 222 47 570
[email protected]

Na dërgoni një mesazh në Instagram&Facebook. Adresa: Rr.Kardinal Mikel Koliqi, 50 m nga Truma Dugajve te Reja.
Ju mirëpresim!

#amsterdam #netherlands #fun #travel #thebest #sunny #lovetraveling✈️ #travelwithus #aroundtheworld #one #way

Ofertë e momentit!! 🤩

Budapest, Hungari për vetëm 30 €

Ne çmim përfshihen:
✔️Bileta e vajtjes
✔️Cantë dore
✔️Taksat aeroportuale

Biletat janë vetëm për data të caktuara të muajit Tetor.🍁🍂
Datat dhe vendet janë të limituara❌
Travel with us,
Travel with the Sun☀️
📧Kontakt +355 67 66 66 765 , +355 222 47 570
[email protected]

Na dërgoni një mesazh në Instagram&Facebook. Adresa: Rr.Kardinal Mikel Koliqi, 50 m nga Truma Dugajve te Reja.
Ju mirëpresim!

#budapest #hungary #fun #travel #thebest #sunny #lovetraveling✈️ #travelwithus #aroundtheworld #one #way

Ofertë momentale ⌛️🙃

Bologna, Itali për vetëm 24 €

Ne çmim përfshihen:
✔️Bileta e vajtjes
✔️Cantë dore
✔️Taksat aeroportuale

Biletat janë vetëm për data të caktuara të muajit Tetor.🍁🍂
Datat dhe vendet janë të limituara❌
Travel with us,
Travel with the Sun☀️
📧Kontakt +355 67 66 66 765 , +355 222 47 570
[email protected]

Na dërgoni një mesazh në Instagram&Facebook. Adresa: Rr.Kardinal Mikel Koliqi, 50 m nga Truma Dugajve te Reja.
Ju mirëpresim!

#bologna #fun #travel #thebest #sunny #lovetraveling✈️ #travelwithus #aroundtheworld #one #way

No sleep Fesival 🦉

Bashkohuni me "No Sleep Festival 2019" në Beograd për një fundjavë të mbushur me emrat kryesorë të muzikës elektronike nëpër botë dhe yje të ardhshëm, pranë Danubit ! Nga data 8 deri në 9 Nëntor, ju pret një eksperiencë unike që do ju lërë pa gjumë!

Përfshihen:
📍Transporti
📍Akomodimi
📍Bileta per festivalin

Biletat i gjeni te Sun Travel

Cmimi total 99€ 👀💪

#festival #nosleepfestival #no #sleep #nsf2019 #suntravel #goodvides #nosleep #festival

Sun Travel

LOTARIA AMERIKANE 🇺🇸

Ju njoftojme se nga data 2 Tetor deri ne daten 5 Nentor mund te beni aplikimet zyrtare per lotarine Amerikane.
Live the American Dream 🌞 🇺🇸

Aplikimet i kryeni prane zyres sone:
📧Kontakt +355 67 6666765 , +355 222 47 570
[email protected]

Na dergoni nje mesazh ne Instagram&Facebook. Adresa: Rr.Kardinal Mikel Koliqi, 50 m nga Truma Dugajve te Reja.
Ju mirepresim!

Pack your bags! ✈️😍

Fluturimet e vjeshtës tani për vetëm 99€ vajtje/ardhje në disa qytete të Italisë.
Oferta është e vlefshme deri në datën 06/10/2019 për fluturimet e operuara nga data 10/10/2019 deri në 15/12/2019 në këto destinacione:

Tiranë - Bologna
Tiranë - Milano Malpensa
Tiranë – Roma
Verona - Tiranë
Tiranë - Milano Bergamo
Tiranë - Bologna
Genova - Tiranë
Roma - Tiranë
Pisa - Tiranë
Tiranë - Venezia

Hurry up ⌛️🙃

Në çmim përfshihen:
✔️Bileta e vajtje/ardhje
✔️Cante dore
✔️Taksat aeroportuale

Travel with us,
Travel with the Sun☀️
📧Kontakt +355 67 31 080 08 , +355 222 47 570
[email protected]

Na dergoni nje mesazh ne Instagram&Facebook. Adresa: Rr.Kardinal Mikel Koliqi, 50 m nga Truma Dugajeve te Reja.
Ju mirepresim!

#milano #verona #pisa #roma #fun #travel #genova #venezia #thebest #sunny #lovetraveling✈️ #travelwithus #aroundtheworld #one #way

LOTARIA AMERIKANE 🇺🇸

Ju njoftojme se nga data 2 Tetor deri ne daten 5 Nentor mund te beni aplikimet zyrtare per lotarine Amerikane.
Live the American Dream 🌞 🇺🇸

Aplikimet i kryeni prane zyres sone:
📧Kontakt +355 67 6666765 , +355 222 47 570
[email protected]

Na dergoni nje mesazh ne Instagram&Facebook. Adresa: Rr.Kardinal Mikel Koliqi, 50 m nga Truma Dugajve te Reja.
Ju mirepresim!

No sleep Fesival 🎶 🦉
Data 8-9 Nentor ne Beograd.

Biletat perfshijne:
🔸Transportin
🔸Akomodimin
🔸Bileten per festivalin

Cmimi total 99€ 😎

#festival #nosleepfestival #no #sleep #nsf2019 #suntravel✨ #goodvides

EKSPLORO HORIZONTE TE REJA ✈️

Ofertat vazhdojne, prenotoni tani :D
————————

• Shkup - Oslo 35€
• Shkup - Bruksel 43€
• Shkup - Basel/Mulhouse/Freiburg 26€
• Shkup - Berlin 54€
• Shkup -Venezia 32€

Ne cmim perfshihen:
✔️Bileta e vajtjes
✔️Cante dore
✔️Taksat aeroportuale

Biletat jane vetem per data te caktuara te muajit Tetor.⏳⌛️
Datat dhe vendet jane te limituara❌
Travel with us,
Travel with the Sun☀️
📧Kontakt +355 67 31 080 08 , +355 222 47 570
[email protected]

Na dergoni nje mesazh ne Instagram&Facebook. Adresa: Rr.Kardinal Mikel Koliqi, 50 m nga Truma Dugajve te Reja.
Ju mirepresim!

#oslo #venezia #berlin #bruksel #fun #travel #thebest #sunny #lovetraveling✈️ #travelwithus #aroundtheworld #one #way

Super Vjeshte me super Oferta 🍁🍂❗️
Prenotoni daten tuaj tani. 😄
————————
•Podgorica - Bologna 18 €
•Podgorica - Stuttgart 20 €
•Podgorica - Barcelona 36 €
•Podgorica - Stockholm 15 €
•Podgorica -Londer 45 €

Ne cmim perfshihen:
✔️Bileta e vajtjes
✔️Cante dore
✔️Taksat aeroportuale

Biletat jane vetem per data te caktuara te muajit Tetor.🍁🍂
Datat dhe vendet jane te limituara❌
Travel with us,
Travel with the Sun☀️
📧Kontakt +355 67 31 080 08 , +355 222 47 570
[email protected]

Na dergoni nje mesazh ne Instagram&Facebook. Adresa: Rr.Kardinal Mikel Koliqi, 50 m nga Truma Dugajve te Reja.
Ju mirepresim!

#bologna #stuttgart #barcelona #stockhom #london #fun #travel #thebest #sunny #lovetraveling✈️ #travelwithus #aroundtheworld #one #way

Të interesuarat mund të na dërgojnë CV në adresën tonë të e-mailit: [email protected] dhe [email protected] ose në numrin +355676666765 në Whatsapp ose Viber.
Gjithashtu jeni të mirëpritur në zyrën tonë me adresë: rruga “Kardinal Mikel Koliqi”, sheshi “Dugajët e Reja” (50 m larg Trumës së Dugajëve të Reja).

Super Oferta ‼️
Pronotoni daten tuaj tani. 😄
————————
•Tirane - Budapest 20€
•Tirane - Dortmund 25€
•Tirane - Londer 30€
•Tirane - Memmingem 20€
•Tirane - Amsterdam 49€
•Tirana - Malpensa 45€
Ne cmim perfshihen:
✔️Bileta e vajtjes
✔️Cante dore
✔️Taksat aeroportuale
Biletat jane vetem per data te caktuara te muajit Shtator, Tetor.🍁🍂🌼 Datat dhe vendet jane te limituara❌
Travel with us,
Travel with the Sun☀️
📧Kontakt +355 67 31 080 08 , +355 222 47 570
[email protected]

Na dergoni nje mesazh ne Instagram&Facebook. Adresa: Rr.Kardinal Mikel Koliqi, 50 m nga Truma Dugajve te Reja.
Ju mirepresim! #budapest #dortmund #london #memmingen #amsterdam #malpensa #milano #fun #travel #thebest #sunny #lovetraveling✈️ #travelwithus #aroundtheworld #one #way

☀️LUMI I SHALES ☀️
💶 60 € /personi
📅Dita e udhetimit: ÇDO DITE
FULL PACKAGE ⚠️
👉 PROGRAMI:
• Nisja nga Shkodra ne oren 06:00 te mengjesit .
Vazhdimi i udhetimit drejt liqenit te Komanit .
Ndales per kafe gjate rruges .
Perpara se te nisim lundrimin me vark qendrojm pak ne portin e Komanit per pushim dhe relaks.
Shetitja me varke midis bukurive perrallore qe natyra ofron zgjate 1 ore e 30 minuta vetem 1 kalim .
Ngjyra e kaltër dhe e ftohtë e ujit është karakteristike e lumit te Shales ,
shkëmbinjt e thepisur që e rrethojnë dhe malet e gjelbra e bejn kete vend qe te cilesohet si TAJLANDA SHQIPTARE .
Pasi te kemi mberritur nga lundrimi me varke do te pushojme tek Blini Park. 
shetitje ne natyren e virgjer,argetim , volejboll , plazh , dreka me produkte kryesisht te zones..
👉 NE CMIM PERFSHIHET
•TRANSPORTI VAJTJE ARDHJE
•VARKA , KOMAN - BLINI PARK - KOMAN
•MENGJESI, DREKA, DARKA TE BLINI PARK •GJITHCKA E PAPERMENDUR MESIPER. ➡ SHENIM
CFARE DUHET TE KENI ME VETE OSE KRITERET :
VESHJE SPORTIVE , ATLETE, SANDALE, CANTE SHPINE, SHISHE UJI 1 LITER.
RROBA PAMBUKU PER NDERRESE, RROBA BANJE , SYZE , FRUTA TE THATA, COKOLLATA .
➡ SHENIM
► PER REZERVIM NEVOJITET PAGESE E PLOTE
► PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.
Oferta eshte momentale. ⏱ Mos prisni me. Na kontaktoni.
Travel with us,
Travel with the sun..
📱Kontakt ‪+355 67 31 080 08‬ ‪+355 222 47 570‬ 📧[email protected]

Na dergoni nje mesazh ne Instagram&Facebook.
Adresa: Rr.Kardinal Mikel Koliqi, 50 m nga Truma Dugajve te Reja.
Ju mirepresim!
#lumishales #thailand #river #fun #friend #friends #love #nature #umbrella #boat #bouttrip #bouttrip⛵️🌊⚓️ #lovenature #best #thebest #contact #games #naturephotography #naturelovers

BRUSSELS

Waffles, fries, chocolate, beer… BELGIUM
🍫Brussels🍫 50€

Ne cmim perfshihen:
✅Bileta e vajtjes
✅Cante dore
✅Taksat aeroportuale ❗Vendet jane te limituara❗

Travel with us,
Travel with the sun..🌞 📱Kontakt +355 67 31 080 08. +355 222 47 570 📧[email protected]

Na dergoni nje mesazh ne Facebook&Instagram
Adresa: Rr. Kardinal Mikel Koliqi, 50 m nga Truma Dugajve te reja.
Ju mirepresim!
#travelholic#trip#brussels#belgium#february#brugge#chocolate#shopping#sweet#goormande#chocolatefountain#belgique

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Shkodra?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

#becomeunum
BRUSSELS
LE PETIT PARIS
CAPADOCCIA
Explore with Sun Travel

Location

Telephone

Address


Rr."Kardinal Mikel Koliqi"
Shkodra
4001

General information

Transport Ajror Transport Detar Transport Tokesor Paketa turistike brenda dhe jashte vendit

Opening Hours

Monday 08:30 - 20:00
Tuesday 08:30 - 20:00
Wednesday 08:30 - 20:00
Thursday 08:30 - 20:00
Friday 08:30 - 20:00
Saturday 08:30 - 20:00
Other Tourist Information Centers in Shkodra (show all)
Albania Tourist Info Albania Tourist Info
Shkodra

Adresa : Perballe kishes se " Fretenve " Shkodra, Albania