Kopliku travel

Udhetime Turistike me Grupe Brenda dhe Jashte vendit. Bileta:Avioni,Trageti,Autobuzi.Siguracione shendetit ne udhetim dhe makinash

#da bella Roma#

....dhe vera po vjen me ofertat tona fantastike ,ju duhet vetem te na ☎️📲😍♥️🌺

🙏😇 SI GJITHMONE AGJENSIA JONE ''KOPLIKU TRAVEL'' VAZHDON CDO TE MARTE DATE 21.05.2019 UDHETIMIN DREJT KISHES SE LACIT ME DY ORARE 😇🙏
⏰NISJA NE MENGJES NE OREN 06.30
⏰NISJA NE DREKE NE OREN 13.30
PER CDO REZERVIM NA KONTAKTONI NE NR E DHENE JU LUTEM .
📌NISJA SI CDO JAVE BEHET TEK AGJENSIA JONE
=================================================
🤝Klientet e kenaqur jane reklama jone me e mire!🤝
🏃♀️🏃♂️Per rezervime mund te paraqiteni prane agjensise tone:
Agjensia Turistike “KOPLIKU TRAVEL”
Tek Teatri Migjeni ,Pallati i ri i Fushajve Shkoder🏃♀️🏃♂️
Ose mund te kontaktoni ne numrat:
☎️ 📞Tel & Fax : +355 222 50370 📞 ☎️
📲Cel : +355 682031125 📲
📲Cel:+355 682031124 📲
📲CEL:+355 683248316 📲
📲CEL:+355 674447720 📲
🖥️E-mail : [email protected]

🌻☀️👉SUPER OFERTE ME DT 19 MAJ👈☀️🌻
🌷🌷STRUGE – OHER – SHEN NAUM 🌷🌷
🍃 1 dite 15€🍃
🚌Nisja para Agjensise ora 05.30 te mengjesit
🌻Ndalesa per nje pirje kafeje☕ ne dalje te qytetit te Tiranes dhe vazhdimi i rruges drejt pikes doganore .
Kryerja e procerdurave doganore vazhdimi drejt qytetit te bukur te Struges ,Mberritja ne oren 10.00 qendrimi 2 ore, shetitje e lire. Struga qyteti piktoresk rreth bregut të Liqenit të Ohrit, gjithnjë e më shumë po bëhet destinacion i vizitorëve . Struga është një kartolinë që nuk mund t’i mungojë pushimeve verore dhe listës për ta vizituar këtë vend.
🌻Ora 12.00 nisja drejt qytet Ohrit.
Ohri është qyteti më i bukur dhe qendra më e madhe turistike e Maqedonisë. Plazhet e shumta, qyteti i vjetër me arkitekturën tipike ballkanike, kishat ortodokse mesjetare, xhamitë osmane dhe jeta shumëngjyrëshe e natës janë vetëm disa gjëra që Ohri ofron për vizitorë të huaj.Qendrimi ne kete qytet te mrekullushem
kohe e lire per dreke deri ne oren 15.30 .
🌻Ora 15.30 nisja drejt Shen Naumit
Manastiri i Shën Naumit është një manastir ortodoks i lindjes në Republikën e Maqedonisë, i quajtur sipas Shën Naumit mesjetar që e themeloi atë. Është vendosur përgjatë liqenit të Ohrit, 29 kilometra në jug të qytetit të Ohrit..Zona e liqenit të Ohrit, duke përfshirë St Naumin, është një nga destinacionet turistike më të njohura në Maqedoni .Qendrimi ne Shen Naum deri ne oren 16.30 dhe vazhdimi i rruges drejt pikes doganore.
🌻Ora 17.00 kryejme procedurat doganore .
Vazhdimi i rruges drejt Tushemishtit dhe Drilonit per nje pushim teshkurter , pirjen e nje kafeje .
Ora 18.00 nisja nga Pogradeci dhe nisja drejt qytetit te Shkoder
ndalesae radhes ne deshiren e grupit .
=================================================
🏃‍♀️🏃‍♂️Per rezervime mund te paraqiteni prane agjensise tone:
Agjensia Turistike “KOPLIKU TRAVEL”
Tek Teatri Migjeni ,Pallati i ri i Fushajve Shkoder🏃‍♀️🏃‍♂️

Ose mund te kontaktoni ne numrat:
☎️ 📞Tel & Fax : +355 222 50370 📞 ☎️
📲Cel : +355 682031125 📲
📲Cel:+355 682031124 📲
📲CEL:+355 683248316 📲
📲CEL:+355 674447720 📲

😍💚Dt 19 Maj 💚😍

🍀Tamare🍀Lepushe🍀Kelmend🍀Plave🍀Guci🍀Vuthaj 🍀Vermosh💚Plave🍀Guci🍀😍
🤗Kopliku Trave💚

☀️Grup i Konfirmuar PARIS
🗼Udhetimi 8 ditor vetem 399 €/p
🦋Nisja date 19 - 26 Maj
🌸Vizitohet : #Zagreb #Lubjane #Salsburg #Mynih #Paris #Milano

Perfshihet:
- Udhëtim me autobus komod
- Akomodimi në hotele 3* dhe 4*
- Mëngjeset në hotele
- Shoqërues shqiptar gjatë gjithë udhëtimit

Kontakt
☎️Tel: +355 68 2031126
📲Cel:+355 68 2031124WhatsApp
🖋️Facebook: Kopliku Travel

🌹Selanik - Stamboll 4 ditë 99€
☀️Nisje date 23 & 30 Maj
🚌Nisjet e radhes 6,13,20, 27 Qershor

Në çmim përfshihet:
-Udhëtim me autobus komod
-Akomodimi në hotele me 3* dhe 4*
-Mëngjeset në hotele
-Shoqërues shqiptar gjatë gjithë udhëtimit

Kontakt
☎️Tel: +355 68 2031125
📲Cel:+355 68 2031124WhatsApp
🖋️Facebook:kopliku travel

🦋 Turi Cappadocia 🦋

👉 2 Nete / 3 Dite => 395 Euro

📲 0682031124/082031125

✈️ Date: 28 Maj !

🎀 Te Perfshira:🎀

1. Fluturimi me Charter - Pegasus Airlines Tirane - Antalya - Tirane
2. Transferta Antalya Airport - Cappadocia - Antalya Airport
3. Akomodimi 2 Nete ne Cappadocia ne Hotel 4*
4. Sherbim Half Board
5. Shoqerimi nga guida lokale

📝 Per me shume informacion kontaktoni ne:↴
📧 Facebook Inbox 📧 Instagram #kopliku#travel#

🌺❤️#Istanbul#me miqt tone te vecant♥️🌺
#kopliku#travel

miremengjesi ..ju urojm nje mengjes te tille ☀️🌺

🥰Breakfast with the view of Amazing City Dubai

🌻☀️👉SUPER OFERTE ME DT 19 MAJ👈☀️🌻
🌷🌷STRUGE – OHER – SHEN NAUM 🌷🌷
🍃 1 dite 15€🍃
🚌Nisja para Agjensise ora 05.30 te mengjesit
🌻Ndalesa per nje pirje kafeje☕ ne dalje te qytetit te Tiranes dhe vazhdimi i rruges drejt pikes doganore .
Kryerja e procerdurave doganore vazhdimi drejt qytetit te bukur te Struges ,Mberritja ne oren 10.00 qendrimi 2 ore, shetitje e lire. Struga qyteti piktoresk rreth bregut të Liqenit të Ohrit, gjithnjë e më shumë po bëhet destinacion i vizitorëve . Struga është një kartolinë që nuk mund t’i mungojë pushimeve verore dhe listës për ta vizituar këtë vend.
🌻Ora 12.00 nisja drejt qytet Ohrit.
Ohri është qyteti më i bukur dhe qendra më e madhe turistike e Maqedonisë. Plazhet e shumta, qyteti i vjetër me arkitekturën tipike ballkanike, kishat ortodokse mesjetare, xhamitë osmane dhe jeta shumëngjyrëshe e natës janë vetëm disa gjëra që Ohri ofron për vizitorë të huaj.Qendrimi ne kete qytet te mrekullushem
kohe e lire per dreke deri ne oren 15.30 .
🌻Ora 15.30 nisja drejt Shen Naumit
Manastiri i Shën Naumit është një manastir ortodoks i lindjes në Republikën e Maqedonisë, i quajtur sipas Shën Naumit mesjetar që e themeloi atë. Është vendosur përgjatë liqenit të Ohrit, 29 kilometra në jug të qytetit të Ohrit..Zona e liqenit të Ohrit, duke përfshirë St Naumin, është një nga destinacionet turistike më të njohura në Maqedoni .Qendrimi ne Shen Naum deri ne oren 16.30 dhe vazhdimi i rruges drejt pikes doganore.
🌻Ora 17.00 kryejme procedurat doganore .
Vazhdimi i rruges drejt Tushemishtit dhe Drilonit per nje pushim teshkurter , pirjen e nje kafeje .
Ora 18.00 nisja nga Pogradeci dhe nisja drejt qytetit te Shkoder
ndalesae radhes ne deshiren e grupit .
=================================================
🏃‍♀️🏃‍♂️Per rezervime mund te paraqiteni prane agjensise tone:
Agjensia Turistike “KOPLIKU TRAVEL”
Tek Teatri Migjeni ,Pallati i ri i Fushajve Shkoder🏃‍♀️🏃‍♂️

Ose mund te kontaktoni ne numrat:
☎️ 📞Tel & Fax : +355 222 50370 📞 ☎️
📲Cel : +355 682031125 📲
📲Cel:+355 682031124 📲
📲CEL:+355 683248316 📲
📲CEL:+355 674447720 📲

😊💥'' ME DT 19 MAJ 12 euro.💥☺️

🥰ULQIN-TIVAR-SHEN STEFAN-BUDVA-KOTORR🥰

🤝Klientet e kenaqur jane reklama jone me e mire!🤝
⏰🚌Nisja ne oren 06:00, si perhere, prane agjensise tone, me mjetet tona shume komode.🚌⏰

🏃‍♀️🏃‍♂️Per rezervime mund te paraqiteni prane agjensise tone:
Agjensia Turistike “KOPLIKU TRAVEL”
Tek Teatri Migjeni ,Pallati i ri i Fushajve Shkoder🏃‍♀️🏃‍♂️

Ose mund te kontaktoni ne numrat:
☎️ 📞Tel & Fax : +355 222 50370 📞 ☎️
📲Cel : +355 682031125 📲
📲Cel:+355 682031124 📲
📲CEL:+355 673050027 📲
📲CEL:+355 674447720 📲
🖥️E-mail : [email protected]

😍💚Dt 19 Maj 💚😍

🍀Tamare🍀Lepushe🍀Kelmend🍀Plave🍀Guci🍀Vuthaj 🍀Vermosh💚Plave🍀Guci🍀😍
🤗Kopliku Trave💚

[05/14/19]   📌NJOFTIM 📌
Deshirojme tju bejm me dije qe prej dates 1 Maj kompania Fly Ernest do kete Check-in te detyrueshem.
Te gjitha fluturimet me ardhje nga Italia do e kerkojne Check-in te printuar ne te kundert pasagjerit do ti mbahet pagese prej 25 eur per person.
Te perjashtuar do jene vetem pasagjeret mbi 60 vjec, si dhe ato qe kane kerkuar asistence nga kompania.
Jemi gjithmone te gatshem tju asistojme.
Faleminderit per mirekuptimin.🖥📌

miremngjesi ...🌺nderko mendoni 🤔 dhe ku do kaloni pushimet, po ju japim nje sugjerim☀️💙#Delphin_Imperial_Lara 💙

🌺*****Kopliku Travel*****grupi tjeter ne #Oher#Strug#🌺

KOPLIKU TRAVEL ME GRUPIN GJERMAN

#Pogradec#kopliku#travel#

#Pogradec#kopliku#travel#

miremengjesi ..☀️🌺dhe fundjave te bukur🌺

😴good night ...from Istanbul.

😊💥'' VAZHDOJME ME DT 12 MAJ--12 eur .💥☺️

🥰ULQIN-TIVAR-SHEN STEFAN-BUDVA-KOTORR🥰

🤝Klientet e kenaqur jane reklama jone me e mire!🤝
⏰🚌Nisja ne oren 06:00, si perhere, prane agjensise tone, me mjetet tona shume komode.🚌⏰

🏃‍♀️🏃‍♂️Per rezervime mund te paraqiteni prane agjensise tone:
Agjensia Turistike “KOPLIKU TRAVEL”
Tek Teatri Migjeni ,Pallati i ri i Fushajve Shkoder🏃‍♀️🏃‍♂️

Ose mund te kontaktoni ne numrat:
☎️ 📞Tel & Fax : +355 222 50370 📞 ☎️
📲Cel : +355 682031125 📲
📲Cel:+355 682031124 📲
📲CEL:+355 673050027 📲
📲CEL:+355 674447720 📲
🖥️E-mail : [email protected]

😊💥'' VAZDHOJME ME DT 12 MAJ 12 eur .💥☺️

🥰ULQIN-TIVAR-SHEN STEFAN-BUDVA-KOTORR🥰

🤝Klientet e kenaqur jane reklama jone me e mire!🤝
⏰🚌Nisja ne oren 06:00, si perhere, prane agjensise tone, me mjetet tona shume komode.🚌⏰

🏃‍♀️🏃‍♂️Per rezervime mund te paraqiteni prane agjensise tone:
Agjensia Turistike “KOPLIKU TRAVEL”
Tek Teatri Migjeni ,Pallati i ri i Fushajve Shkoder🏃‍♀️🏃‍♂️

Ose mund te kontaktoni ne numrat:
☎️ 📞Tel & Fax : +355 222 50370 📞 ☎️
📲Cel : +355 682031125 📲
📲Cel:+355 682031124 📲
📲CEL:+355 673050027 📲
📲CEL:+355 674447720 📲
🖥️E-mail : [email protected]

🌻☀️👉SUPER OFERTE ME Daten 19.05.2019 👈☀️🌻
kaloni nje dite te Diele ndyshe ne:
🌷🌷STRUGE – OHER – SHEN NAUM 🌷🌷
🍃 1 dite 15€🍃
🚌Nisja para Agjensise ora 05.30 te mengjesit
🌻Ndalesa per nje pirje kafeje☕ ne dalje te qytetit te Tiranes dhe vazhdimi i rruges drejt pikes doganore .
Kryerja e procerdurave doganore vazhdimi drejt qytetit te bukur te Struges ,Mberritja ne oren 10.00 qendrimi 2 ore, shetitje e lire. Struga qyteti piktoresk rreth bregut të Liqenit të Ohrit, gjithnjë e më shumë po bëhet destinacion i vizitorëve . Struga është një kartolinë që nuk mund t’i mungojë pushimeve verore dhe listës për ta vizituar këtë vend.
🌻Ora 12.00 nisja drejt qytet Ohrit.
Ohri është qyteti më i bukur dhe qendra më e madhe turistike e Maqedonisë. Plazhet e shumta, qyteti i vjetër me arkitekturën tipike ballkanike, kishat ortodokse mesjetare, xhamitë osmane dhe jeta shumëngjyrëshe e natës janë vetëm disa gjëra që Ohri ofron për vizitorë të huaj.Qendrimi ne kete qytet te mrekullushem
kohe e lire per dreke deri ne oren 15.30 .
🌻Ora 15.30 nisja drejt Shen Naumit
Manastiri i Shën Naumit është një manastir ortodoks i lindjes në Republikën e Maqedonisë, i quajtur sipas Shën Naumit mesjetar që e themeloi atë. Është vendosur përgjatë liqenit të Ohrit, 29 kilometra në jug të qytetit të Ohrit..Zona e liqenit të Ohrit, duke përfshirë St Naumin, është një nga destinacionet turistike më të njohura në Maqedoni .Qendrimi ne Shen Naum deri ne oren 16.30 dhe vazhdimi i rruges drejt pikes doganore.
🌻Ora 17.00 kryejme procedurat doganore .
Vazhdimi i rruges drejt Tushemishtit dhe Drilonit per nje pushim teshkurter , pirjen e nje kafeje .
Ora 18.00 nisja nga Pogradeci dhe nisja drejt qytetit te Shkoder
ndalesae radhes ne deshiren e grupit .
=================================================
🏃‍♀️🏃‍♂️Per rezervime mund te paraqiteni prane agjensise tone:
Agjensia Turistike “KOPLIKU TRAVEL”
Tek Teatri Migjeni ,Pallati i ri i Fushajve Shkoder🏃‍♀️🏃‍♂️

Ose mund te kontaktoni ne numrat:
☎️ 📞Tel & Fax : +355 222 50370 📞 ☎️
📲Cel : +355 682031125 📲
📲Cel:+355 682031124 📲
📲CEL:+355 683248316 📲
📲CEL:+355 674447720 📲

🌻☀️👉SUPER OFERTE ME Daten 19.05.2019 👈☀️🌻
kaloni nje dite te Diele ndyshe ne:
🌷🌷STRUGE – OHER – SHEN NAUM 🌷🌷
🍃 1 dite 15€🍃
🚌Nisja para Agjensise ora 05.30 te mengjesit
🌻Ndalesa per nje pirje kafeje☕ ne dalje te qytetit te Tiranes dhe vazhdimi i rruges drejt pikes doganore .
Kryerja e procerdurave doganore vazhdimi drejt qytetit te bukur te Struges ,Mberritja ne oren 10.00 qendrimi 2 ore, shetitje e lire. Struga qyteti piktoresk rreth bregut të Liqenit të Ohrit, gjithnjë e më shumë po bëhet destinacion i vizitorëve . Struga është një kartolinë që nuk mund t’i mungojë pushimeve verore dhe listës për ta vizituar këtë vend.
🌻Ora 12.00 nisja drejt qytet Ohrit.
Ohri është qyteti më i bukur dhe qendra më e madhe turistike e Maqedonisë. Plazhet e shumta, qyteti i vjetër me arkitekturën tipike ballkanike, kishat ortodokse mesjetare, xhamitë osmane dhe jeta shumëngjyrëshe e natës janë vetëm disa gjëra që Ohri ofron për vizitorë të huaj.Qendrimi ne kete qytet te mrekullushem
kohe e lire per dreke deri ne oren 15.30 .
🌻Ora 15.30 nisja drejt Shen Naumit
Manastiri i Shën Naumit është një manastir ortodoks i lindjes në Republikën e Maqedonisë, i quajtur sipas Shën Naumit mesjetar që e themeloi atë. Është vendosur përgjatë liqenit të Ohrit, 29 kilometra në jug të qytetit të Ohrit..Zona e liqenit të Ohrit, duke përfshirë St Naumin, është një nga destinacionet turistike më të njohura në Maqedoni .Qendrimi ne Shen Naum deri ne oren 16.30 dhe vazhdimi i rruges drejt pikes doganore.
🌻Ora 17.00 kryejme procedurat doganore .
Vazhdimi i rruges drejt Tushemishtit dhe Drilonit per nje pushim teshkurter , pirjen e nje kafeje .
Ora 18.00 nisja nga Pogradeci dhe nisja drejt qytetit te Shkoder
ndalesae radhes ne deshiren e grupit .
=================================================
🏃‍♀️🏃‍♂️Per rezervime mund te paraqiteni prane agjensise tone:
Agjensia Turistike “KOPLIKU TRAVEL”
Tek Teatri Migjeni ,Pallati i ri i Fushajve Shkoder🏃‍♀️🏃‍♂️

Ose mund te kontaktoni ne numrat:
☎️ 📞Tel & Fax : +355 222 50370 📞 ☎️
📲Cel : +355 682031125 📲
📲Cel:+355 682031124 📲
📲CEL:+355 683248316 📲
📲CEL:+355 674447720 📲

😍SHKODER-TAMARE-LEPUSHE-VERMOSH-PLAVE-GUCI-VUTHAJ😍
Kopliku Travel fillon dhe kete sezon te bukur Pranvere te vizitoj vendet ku gjelberimi,ajri i paster e natyra e mrekullushme nuk kajn fund.
🙋‍♂️ME DATEN : 19.05.2019 te kalojm nje dite ndyshe ne keto Bjeshke te mrekullushme!🙋‍♂️
🕧Nisja nga shkodra ne oren 6:00 te mengjesit pran agjensi "Kopliku Travel"
Do bejm ndalesen e pare tek Ballkon ne Leqet e Hotit ku shijojme pamjen e mrekullueshme qe na rrethon ne te katerta anet , .Do vazhdojm drejt Tamares ku do bejm ndalesen prej 45 minutave
Nisemi drejt pikave tjera Turistike te Lepushes e Vermosh*t.🌲🍂☘️🍀 .
Prej ketu do nisemi per ne Plave dhe Guci ku do i vizitojm keto dy vende shqiptare ne Mal te Zi dhe fshatin Vuthaj e pikerisht ujvaren e mrekullushme GËRLA.Ne restorantin e vetem te kesaj zone ju rekomandojm dreken me ushqimet Tradicionale vendase.
Udhetimi gjithmon behet me mjetet tona shum komode dhe co her ne sherbimin tuaj.🥰
😇Cmimi vetem 12 euro .😃
Per rezervime :
Mjafton vetem te na kontaktoni ne adresen e meposhtme ose te paraqiteni prane zyres tone :

Agjensia Turistike “KOPLIKU TRAVEL”
Tek Teatri Migjeni ,Pallati i ri i Fushajve Shkoder
Tel & Fax : +355 222 50370
Cel : +355 682031125
CEL:+355 673050027
CEL:+355 674447720
E-mail : [email protected]
facebook: kopliku travel

😍SHKODER-TAMRE-LEPUSHE-VEREMOSH-PLAVE-GUCI-VUTHAJ😍
Kopliku Trvale fillon dhe kete sezon te bukur Pranvere te vizitoj vendet ku gjelberimi,ajri i paster e natyra e mrekullushme nuk kajn fund.
🙋‍♂️ME DATEN : 19.05.2019 te kalojm nje dite ndyshe ne keto Bjeshke te mrekullushme!🙋‍♂️
🕧Nisja nga shkodra ne oren 6:00 te mengjesit pran agjensi "Kopliku Travel"
Do bejm ndalesen e pare tek Ballkon ne Leqet e Hotit ku shijojme pamjen e mrekullueshme qe na rrethon ne te katerta anet , .Do vazhdojm drejt Tamares ku do bejm ndalesen prej 45 minutave
Nisemi drejt pikave tjera Turistike te Lepushes e Vermosh*t.🌲🍂☘️🍀 .
Prej ketu do nisemi per ne Plave dhe Guci ku do i vizitojm keto dy vende shqiptare ne Mal te Zi dhe fshatin Vuthaj e pikerisht ujvaren e mrekullushme GËRLA.Ne restorantin e vetem te kesaj zone ju rekomandojm dreken me ushqimet Tradicionale vendase.
Udhetimi gjithmon behet me mjetet tona shum komode dhe co her ne sherbimin tuaj.🥰
😇Cmimi vetem 12 euro .😃
Per rezervime :
Mjafton vetem te na kontaktoni ne adresen e meposhtme ose te paraqiteni prane zyres tone :

Agjensia Turistike “KOPLIKU TRAVEL”
Tek Teatri Migjeni ,Pallati i ri i Fushajve Shkoder
Tel & Fax : +355 222 50370
Cel : +355 682031125
CEL:+355 673050027
CEL:+355 674447720
E-mail : [email protected]
facebook: kopliku travel
instagram:

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Shkodra?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Category

Telephone

Address


Tek Teatri Migjeni Pallati I Ri IFushajve SHKODER
Shkodra
1234

Opening Hours

Monday 08:00 - 20:00
Tuesday 08:00 - 20:00
Wednesday 08:00 - 20:00
Thursday 08:00 - 20:00
Friday 08:00 - 20:00
Saturday 08:00 - 20:00
Sunday 08:00 - 20:00
Other Travel Agencies in Shkodra (show all)
Point Travel Point Travel
Bulevardi "Zogu 1" , Parruce
Shkodra, 4001

"The world is a book, and those who do not travel read only a page."

Agjensi Funerale ''SHIMAJ'' Agjensi Funerale ''SHIMAJ''
Bushat
Shkodra, 4000

Adresa: Tek Merkata Rus-Shkoder, dhe ne Bushat.

Thethi Thethi
Theth
Shkodra, 4027

Thethi vendi me i bukur ne bot.

Scutari Travel Scutari Travel
Rruga : Kolë Heqimi , Ngjitur Me Spitalin Rajonal Shkoder , Perballe Me Kliniken " Almed " Ose Ish Korpusin
Shkodra, 4001

Era Agjensi Udhetimesh Era Agjensi Udhetimesh
Rr: Qemal Dracini, Perballe Me Sahatin
Shkodra, 4001

Miresevini ne faqen zyrtare te fansave ne facebook te agjensise se udhetimeve Era.

Sun Travel Sun Travel
Rr."Kardinal Mikel Koliqi"
Shkodra, 4001

Agjensi Udhetimesh dhe Zyre Imobiliare

Donaldo Travel - Agjensi Udhetimesh Donaldo Travel - Agjensi Udhetimesh
Rr.. Revolucioni Antikomunist
Shkodra

Tel.: 022808839 Cel Mobile.: 0697771642 Adresa.: Revoluzioni Antikomunist Hungarez - Shkoder Albania

Vau i Dejës Official√ Vau i Dejës Official√
Vau Dejes
Shkodra

Faqe Zyrtare Vau i Dejës Official, Shkodër. E vetmja faqe zyrtare e Vau-Dejes, Shkoder.

Vllaznimi Tours Vllaznimi Tours
Shkoder
Shkodra, 4001

Vllaznimi-Tours Incoming tours in Albania. Mountain,cultural,beaches... Contact us: Cel: +355 68 2095020 e-mail: [email protected]

Elite Travel & Tours Agency Elite Travel & Tours Agency
RRUGA STUDENTI
Shkodra

Ofrojme paketa turistike; Udhetime me linje tokesore, detare dhe ajrore; Siguracione prone, shendeti dhe automjeti.

Martini Travel Agjensi Turistike Martini Travel Agjensi Turistike
SHESHI PREK CALI
Shkodra, 4000

MARTINI TRAVEL JU OFRON BILETA AVIONI,AUTOBUSI,TRAGETI... PAKETA TURISTIKE SIGURACIONE JETE & MAKINE SKANIME,PRINTIME,FOTOKOPJE FAX EMAIL