Donaldo Travel - Agjensi Udhetimesh

Tel.: 022808839 Cel Mobile.: 0697771642 Adresa.: Revoluzioni Antikomunist Hungarez - Shkoder Albania

[06/19/13]   TIRANE-BRUKSEL nga data 1 korrik 115 euro.
TIRANE-ATHINE nga data 1 korrik 100 euro.
TIRANE-PIZA nga data 1 korrik 100 euro.
TIRANE-VERONA nga data 1 korrik 110 euro.
TIRANE-BOLONJA nga data 1 korrik 105 euro.
TIRANE-VENEZIA nga data 1 korrik 90 euro.
TIRANE-PERUGIA nga data 1 korrik 125 euro.

Per te tjera informacione,na kontaktoni.Cmimet ndryshojne cdo ore,nxitoni

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Shkodra?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Telephone

Address


Rr.. Revolucioni Antikomunist
Shkodra
Other Travel Agencies in Shkodra (show all)
Point Travel Point Travel
Bulevardi "Zogu 1" , Parruce
Shkodra, 4001

"The world is a book, and those who do not travel read only a page."

Agjensi Funerale ''SHIMAJ'' Agjensi Funerale ''SHIMAJ''
Bushat
Shkodra, 4000

Adresa: Tek Merkata Rus-Shkoder, dhe ne Bushat.

Vau i Dejës Official√ Vau i Dejës Official√
Vau Dejes
Shkodra

Faqe Zyrtare Vau i Dejës Official, Shkodër. E vetmja faqe zyrtare e Vau-Dejes, Shkoder.

Scutari Travel Scutari Travel
Rruga : Kolë Heqimi , Ngjitur Me Spitalin Rajonal Shkoder , Perballe Me Kliniken " Almed " Ose Ish Korpusin
Shkodra, 4001

Kopliku travel Kopliku travel
Tek Teatri Migjeni Pallati I Ri IFushajve SHKODER
Shkodra, 1234

Udhetime Turistike me Grupe Brenda dhe Jashte vendit. Bileta:Avioni,Trageti,Autobuzi.Siguracione shendetit ne udhetim dhe makinash

Thethi Thethi
Theth
Shkodra, 4027

Thethi vendi me i bukur ne bot.

Rozafa travel agency & tour operator Rozafa travel agency & tour operator
Adresa 1. Sheshi "2 Prilli" Perballe BKT-se. Adresa 2. Rruga "Kol Idromeno" Pedonalja
Shkodra, 221

Mirësevini ne faqen zyrtare të fansave në facebook të agjensisë së udhëtimeve dhe operatorit turistik ROZAFA.

Martini Travel Agjensi Turistike Martini Travel Agjensi Turistike
SHESHI PREK CALI
Shkodra, 4000

MARTINI TRAVEL JU OFRON BILETA AVIONI,AUTOBUSI,TRAGETI... PAKETA TURISTIKE SIGURACIONE JETE & MAKINE SKANIME,PRINTIME,FOTOKOPJE FAX EMAIL

Elite Travel & Tours Agency Elite Travel & Tours Agency
RRUGA STUDENTI
Shkodra

Ofrojme paketa turistike; Udhetime me linje tokesore, detare dhe ajrore; Siguracione prone, shendeti dhe automjeti.

Vllaznimi Tours Vllaznimi Tours
Shkoder
Shkodra, 4001

Vllaznimi-Tours Incoming tours in Albania. Mountain,cultural,beaches... Contact us: Cel: +355 68 2095020 e-mail: [email protected]

Era Agjensi Udhetimesh Era Agjensi Udhetimesh
Rr: Qemal Dracini, Perballe Me Sahatin
Shkodra, 4001

Miresevini ne faqen zyrtare te fansave ne facebook te agjensise se udhetimeve Era.