JonMar Travel and Tours

Bileta Avioni Vajtje-Ardhje ~~~~ #Dhjetor me nisje nga #Tirana

👉Tirane—Vienna 109€
👉Tirane—Budapest 69€
👉Tirane—Stamboll 109€
👉Tirane—London 59€
👉Tirane—Dusseldorf 189€
👉Tirane—Dortmund 135€
👉Tirane—Memmingen 105€

▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁
Per me shume informacion na kontaktoni:
Adresa: L.Qemal Stafa, Bulevardi “Zogu I”,Shkoder
Mobile :📱+355699885640
Tel : 📞 +35522250139
Web : 💌 www.jonmartravel.al
email: 📧 [email protected]

🇦🇱🇦🇱Ofertat e festave te nentorit 🇦🇱🇦🇱
👉 Stamboll
➤ Nisje Dt. 28 Nentor // 4 Dite // Cmimi 99€
👉 Dubrovnik
➤ Nisje Dt. 28 Nentor // 3 Dite // Cmimi 89€
👉 Cappadocia
➤ Nisje Dt. 25 nentor // 7 Dite // Cmimi 299€
👉 Rome - Vatikan- Venecia
➤ Nisje Dt. 26 Nentor // 6 Dite // Cmimi 259€
👉 Mostar - Medjugore - Ujevara Kravica
➤ Nisje Dt. 28 Nentor dhe Dt. 30 nentor // 2 Dite // Cmimi 59€
👉 Boge - Peje - Prishtine
➤ Nisje Dt. 28 Nentor dhe Dt. 30 nentor // 2 Dite // Cmimi 65€
👉 Janine - Meteora
➤ Nisje Dt. 28 Nentor dhe Dt. 30 nentor // 2 Dite // Cmimi 50€/55€
👉 Sarajeve (me mbremje festive)
➤ Nisje Dt. 28 Nentor dhe Dt. 29 Nentor // 3 Dite // Cmimi 99€

🌟Akomodime vetem ne Hotele me 4 Yje dhe 5 Yje 🌟
▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁
Per me shume informacion na kontaktoni:
Adresa: L.Qemal Stafa, Bulevardi “Zogu I”,Shkoder
Mobile :📱+355699885640
Tel : 📞 +35522250139
Web : 💌 www.jonmartravel.al
email: 📧 [email protected]

🎄🎄Krishtlindje ne Moske 🎄🎄

4 net/5 dite 21-25 dhjetor

➡️➡️Cmimi: 279/ personi

Ne cmim perfshihen:

✈ Fluturimi Vajtje – Ardhje
🏢 Hoteli me 3* per te gjitha ditet e qendrimit ne qender te qytetit .
🍩☕Mengjeset ne hotele.

▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁
Per me shume informacion na kontaktoni:
Adresa: L.Qemal Stafa, Bulevardi “Zogu I”,Shkoder
Mobile :📱+355699885640
Tel : 📞 +35522250139
Web : 💌 www.jonmartravel.al
email: 📧 [email protected]

Jonmar Travel organizon turin e pervitshem:

🌴🌴Tajlande 28 Tetor -4 Nentor 🌴🌴

(8 dite/6 nete)
❗️Grup i konfirmuar❗️

Cmimi: 1300 euro/ personi dhome dyshe
1500 euro / personi dhome teke

Ne cmim perfshihen:

✈ Fluturimi Vajtje – Ardhje
🏢 Hoteli me 4* per te gjitha ditet e qendrimit ne zemer te Bangkok dhe Pataya
🍩☕Mengjeset ne hotele
🙋‍♂️Shoqerues gjate gjithe udhetimit nga agjensia jone.
🚌 Transporti ne Tailande per te gjitha ditet e qendrimit sipas programit (rrugor dhe detar)
😎Te gjitha atraksionet qe do vizitohen sipas programit
☑️Viza turistike per ne Tailande

*Mund te kete ndryshime te vogla ne program dhe orare vetem per permiresim.

▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁

Per me shume informacion na kontaktoni:
Adresa: L.Qemal Stafa, Bulevardi “Zogu I”,Shkoder
Mobile :📱+355699885640
Tel : 📞 +35522250139
Web : 💌 www.jonmartravel.al
email: 📧 [email protected]

🥤QUATTRO BEACH SPA & RESORT 5* 🥤

🏖 Nisja: 20 Korrik 7 dite te plota ► 716 Euro/Personi 👒
🍧 Ultra All Inclusive

🎀 Në cmim përfshihet🎀
✈️Fluturimi charter Tiranë-Antalya-Tiranë
🏢 Akomodimi në hotel për 6 netë qëndrimi
🍭 Koncepti i hotelit : Ultra All Inclusive
🚌Transferta Aeroport-Hotel-Aeroport
🙋‍♂️ Shoqërues shqiptar
🧳20 kg bagazhe te plota + 8 kg cantë dore për person

▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁

Adresa: L.Qemal Stafa, Bulevardi “Zogu I”,Shkoder
Mobile :📱+355699885640
Tel : 📞 +35522250139
Web : 💌 www.jonmartravel.al
email: 📧 [email protected]

😍Bileta avioni me cmime fantastike per nisje nga #Oher #Prishtine dhe #Podgorica 😍

Oher - Milano 20€
Oher - Viene 30€
Oher - Malmo 35€
Oher - Basel 30€
Oher - Londer 40€

🌺🌺🌺🦋🌺🌺🌺🦋🌺🌺🌺

Prishtine - Budapest 20€
Prishtine - Basel 35€
Prishtine - Dortmund 35€
Prishtine - Memmingen 35€ (Korrik)
Prishtine - Londer 50€
Prishtine - Berlin 50€
Prishtine - Geneva 45 €
Prishtine-Bruksel 95€

🌺🌺🌺🦋🌺🌺🌺🦋🌺🌺🌺

Podgorica- Milan Malpensa 40€
Podgorica- Bologna 30€
Podgorica- Stockholm 45€
Podgorice- Stuttgart 35 €
Podgorica- Memmingen/Munich West 30€
Podgorica-Barcelone 40€
Podgorica- Budapest 40€
Podgorica- Londer 60€
Podgorica- Berlin 45€
Podgorica- Bruksel 50€

‼Kujdes:Oferta momentale VETEM PER DISA DATA per muajin #Qershor dhe #Korrik ‼

🎁Përfshihet:
1- Bileta e avionit vajtje
2- Taksat aeroportuale️️
3- Bagazhe në varësi të kompanisë️
▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁

Adresa: L.Qemal Stafa, Bulevardi “Zogu I”,Shkoder
Mobile :📱+355699885640
Tel : 📞 +35522250139
Web : 💌 www.jonmartravel.al
email: 📧 [email protected]

✈Bileta avioni vajtje ardhje nga Italia në Tiranë✈

💟Milano - Tiranë - Milano 85 Euro
🎈Venecia - Tiranë - Venecia 99 Euro
💟Pisa - Tiranë - Pisa 85 Euro
🎈Verona - Tiranë - Verona 85 Euro
💟Bergamo - Tiranë - Bergamo 90 Euro
🎈Bologna - Tiranë - Bologna 95 Euro
💟Rome - Tiranë - Rome 105 Euro
🎈Ancona - Tiranë - Ancona 105 Euro
💟Genova - Tiranë - Genova 105 Euro
🎈Bari - Tiranë - Bari 105 Euro
💟Firenze - Tiranë - Firenze 119 Euro
🎈Rimini - Tiranë - Rimini 129 Euro

❌ Data të caktuara në Qershor ose Korrik në varësi të destinacionit❌

🎁Përfshihet:
1- Bileta e avionit vajtje
2- Taksat aeroportuale️️
3- Bagazhe në varësi të kompanisë️

▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁

Adresa: L.Qemal Stafa, Bulevardi “Zogu I”,Shkoder
Mobile :📱+355699885640
Tel : 📞 +35522250139
Web : 💌 www.jonmartravel.al
email: 📧 [email protected]

Super Oferta ✈️Vajtje - Ardhje ✈️ Data te caktuara fundi muajit maj ose fillim qershori

Tirane 🌺 Amsterdam €109
Tirane 🌺 Paris €139
Tirane 🌺 Dortmund €129
Tirane 🌺Budapest €69
Tirane 🌺 Londer €159
Tirane 🌺 Dusseldorf €109

-Përfshihet në cmim:
♦ Cantë dore
♦ Taksat aeroportuale
♦ Oferta të vlefshme për rezervime sa më parë

▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁

Adresa: L.Qemal Stafa, Bulevardi “Zogu I”,Shkoder
Mobile :📱+355699885640
Tel : 📞 +35522250139
Web : 💌 www.jonmartravel.al
email: 📧 [email protected]

Pershendetje nga Stambolli.
Grupi jone i mrekullushem sot😍😍😍

😍LEFKADA 6 DITE 16 qershor😍

🥤Pegasos 3* 209 Euro
🥤Ionian Star 4* 259 Euro
🥤Tesoro 4* 269 Euro

NE CMIM PERFSHIHET:
►Transporti me autobus komod.
►Akomodimi 5 nete në hotelet perkates.
►Mëngjesi dhe darka .
►Shoqërues shqiptar gjatë udhëtimit.

Shenim❗️❗️❗️
Per hotele dhe data te tjera na kontaktoni
▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁

Adresa: L.Qemal Stafa, Bulevardi “Zogu I”,Shkoder
Mobile :📱+355699885640
Tel : 📞 +35522250139
Web : 💌 www.jonmartravel.al
email: 📧 [email protected]

💟ZAKYNTHOS 6 DITË 26 Qershor💟

🍉Chrysafi Studio ( Vetem Darke )195€
🍉Ikaros 2*(Allinclusive) 245€
🍉Perkes 3* (Mengjes + Darke) 225€

📌Ne Cmime Perfshihet :
►Akomodimi ne hotel 5 nete
►Baza e sherbimit sipas hoteleve perketase
►Transporti me autobus komfort turistik
►Guide Shqipetare

Shenim❗️❗️❗️
Per hotele dhe data te tjera na kontaktoni
▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁

Adresa: L.Qemal Stafa, Bulevardi “Zogu I”,Shkoder
Mobile :📱+355699885640
Tel : 📞 +35522250139
Web : 💌 www.jonmartravel.al
email: 📧 [email protected]

🌹Ardhjet direkte nga #Italia me super ofertë 🌹

🌺Milano - Tiranë 59 Euro
🍂Bologna - Tiranë 59 Euro
🌺Pisa - Tiranë 59 Euro
🍂Bergamo - Tiranë 59 Euro
🌺Venecia - Tiranë 59 Euro
🍂Verona - Tiranë 59 Euro
🌺Rimini - Tiranë 60 Euro
🍂Ancona - Tiranë 65 Euro
🌺Roma - Tiranë 65 Euro
🍂Bari - Tiranë 65 Euro
🌺Firence - Tiranë 65 Euro
🍂Genova - Tiranë 69Euro
🌺Perugia - Tiranë 79 Euro
🍂Torino - Tiranë 79 Euro

❌Data të caktuara në #Prill ose #Maj në varësi të destinacionit❌

🎁Përfshihet:
1- Bileta e avionit vajtje
2- Taksat aeroportuale️️
3- Bagazhe në varësi të kompanisë️

▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁

Per me shume informacion na kontaktoni:
Adresa: L.Qemal Stafa, Bulevardi “Zogu I”,Shkoder
Mobile :📱+355699885640
Tel : 📞 +35522250139
Web : 💌 www.jonmartravel.al
email: 📧 [email protected]

Parku Krka-Split-Zadar-Dubrovnik
3 Dite €109

27-29 Prill

Ne cmim perfshihen
🚌Udhëtimi vajtje – ardhje, transfertat dhe shëtitjet me autobus.
🏩Akomodim në Hotel per 2 netë qëndrimi.
🍩🍵Mëngjeset dhe darkat
👨Shoqerues shqiptar gjate udhetimit

▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁

Per me shume informacion na kontaktoni:
Adresa: L.Qemal Stafa, Bulevardi “Zogu I”,Shkoder
Mobile :📱+355699885640
Tel : 📞 +35522250139
Web : 💌 www.jonmartravel.al
email: 📧 [email protected]

🐳#Lastminuteoffers për nisjet nga #Podgorica✈️

🌎Podgoricë - Milano 60 Euro
🌎Podgoricë - Budapest 49 Euro
🌎Podgoricë - Stuttgart 39 Euro
🌎Podgoricë - Memmingen 59 Euro
🌎Podgoricë - Bologna 45 Euro
🌎Podgoricë - Stockholm 45 Euro
🌎Podgoricë - Londër 55 Euro
🌎Podgoricë - Berlin 55 Euro

❌ Data të caktuara në #Maj ose #Qershor në varësi të destinacionit❌

👉Përfshihet:
1- Bileta e avionit vajtje-ardhje
2- Taksat aeroportuale️
3- Bagazhe në varësi të kompanisë

▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁

Per me shume informacion na kontaktoni:
Adresa: L.Qemal Stafa, Bulevardi “Zogu I”,Shkoder
Mobile :📱+355699885640
Tel : 📞 +35522250139
Web : 💌 www.jonmartravel.al
email: 📧 [email protected]

💟Stamboll 💟(me autobus), 19-22 Prill , 4 dite, €109

(Grup i konfirmuar)

Në pagesë përfshihen:
🚌Udhëtimi vajtje – ardhje, transfertat dhe shëtitjet me autobus.
🏩Akomodim në Hotel per 3 netë qëndrimi.
🍩🍵Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
👨Shoqerues shqiptar gjate udhetimit

❗️❗️Shenim: Nisja behet nga qyteti i Shkodres ❗️❗️

▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁

Per me shume informacion na kontaktoni:
Adresa: L.Qemal Stafa, Bulevardi “Zogu I”,Shkoder
Mobile :📱+355699885640
Tel : 📞 +35522250139
Web : 💌 www.jonmartravel.al
email: 📧 [email protected]

😍Costa Brava😍

7 Nete/8 Dite
😮326 euro/P😮
Dt. 13 Qershor-20 Qershor!

Perfshihet:
💟Fluturimi direkt vajtje ardhje
💟Akomodimi per 7 nete ne hotel 3*
💟Mengjeset,drekat dhe darkat per ditet e qendrimit

🔖Cmimi momental

Opsionale ekskursionet me guide dhe transport:

Girona dhe Figueres-59 euro/p

Montserrat- 59 euro/p

Barcelone- 59 euro/p
▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁

Per data tjera na kontaktoni:
Adresa: L.Qemal Stafa, Bulevardi “Zogu I”,Shkoder
Mobile :📱+355699885640
Tel : 📞 +35522250139
Web : 💌 www.jonmartravel.al
email: 📧 [email protected]

😮Super Oferte😮

🌺3 dite ne Milano 155 euro
Dt. 29-31 maj!

Perfshihet:
💟Fluturimi nga Tirana
💟Akomodimi per 2 nete ne hotel 3*
💟Mengjeset per ditet e qendrimit

🔖Cmimi momental
▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁

Per me shume informacion na kontaktoni:
Adresa: L.Qemal Stafa, Bulevardi “Zogu I”,Shkoder
Mobile :📱+355699885640
Tel : 📞 +35522250139
Web : 💌 www.jonmartravel.al
email: 📧 [email protected]

😍CUBA😍
🥤 HAVANA & VARADERO🥤

🍉 11 dite 1299 euro
🍉 Dt. 16-28 shtator !

Perfshihet:
🐠Fluturimi Tirane Havana Tirane
🐠2 nete akomodimi ne Havana (me mengjes)
🐠8 nete akomodimi ne ne hotel me 5*,ne Varadero (all inclusive)

🍍Cmimi momental!
▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁

Per me shume informacion na kontaktoni:
Adresa: L.Qemal Stafa, Bulevardi “Zogu I”,Shkoder
Mobile :📱+355699885640
Tel : 📞 +35522250139
Web : 💌 www.jonmartravel.al
email: 📧 [email protected]

timesofisrael.com

In Albania, a unique Jewish history museum on the brink

https://www.timesofisrael.com/in-albania-a-sole-jewish-history-museum-on-the-brink/?fbclid=IwAR2XLqWDnHRM_CDzbtdqHQQbbnJNR4VgyJc-vDPiQhdqHjkDUhrJhyTUq4I

timesofisrael.com A tiny shop in the southern town of Berat tells the remarkable story of the only Nazi-occupied state that had more Jews after WWII than before

🦋🦋Pranvere ne Sofie dhe Bukuresht🦋🦋
18-22 Prill
➡️Cmimi 199 Euro

Ne cmim perfshihen ➡️
🚌Transporti komod Shkoder-Sofie-Bukuresht-Sofie-Shkoder🚌
🏢Akomodimi ne hotel ne qender 2 nete ne Sofie 2 nete ne Bukuresht🏢
Mengjeset per netet e qendrimit 🍕
🙋‍♂️Guida dhe shoqeruesi nga agjensia jone🙋‍♂️
Siguracioni i shendetit ne udhetim

🍾Sipas deshires mund te organizohet darke ne grup ne tavernat e famshme Bullgare me muzike live.🍾

▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁

Per me shume informacion na kontaktoni:
Adresa: L.Qemal Stafa, Bulevardi “Zogu I”,Shkoder
Mobile :📱+355699885640
Tel : 📞 +35522250139
Web : 💌 www.jonmartravel.al
email: 📧 [email protected]

🥰🥰 Parajsa mbi toke ” Mauritius”🥰🥰

8 nete/ 9 dite qendrimi 1524 euro personi

➡ Nisja ne date 8 prill

💢Perfshihet:
-Bileta avionit vajtje ardhje nga Tirana
-Akomodim ne Hotel me 4 * per 8 nete
-Mengjeset dhe darkat per ditet e qendrimit

🛎oferte momentale, udhetim pa guide

❌❌Vende te limituara - Rezervo tani ❌❌

▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁

Per me shume informacion na kontaktoni:
Adresa: L.Qemal Stafa, Bulevardi “Zogu I”,Shkoder
Mobile :📱+355699885640
Tel : 📞 +35522250139
Web : 💌 www.jonmartravel.al
email: 📧 [email protected]

⛱😍 Brazil ⛱😍

8 dite 979 €/personi
➡ Nisja ne date 7 maj

💢Perfshihet:
-Bileta avionit vajtje ardhje nga Tirana
-Akomodim ne Hotel me 4 * per 7 nete
-Mengjeset per ditet e qendrimit

🛎oferte momentale, udhetim pa guide

❌❌Vende te limituara - Rezervo tani ❌❌

▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁

Per me shume informacion na kontaktoni:
Adresa: L.Qemal Stafa, Bulevardi “Zogu I”,Shkoder
Mobile :📱+355699885640
Tel : 📞 +35522250139
Web : 💌 www.jonmartravel.al
email: 📧 [email protected]

🍒💎Linjë direkte për nisjet nga Podgorica🍒💎

▶️Podgoricë – Stockholm 35 Euro
▶️Podgoricë – Milano 49 Euro
▶️Podgoricë – Memmingem 49 Euro
▶️Podgoricë – Berlin 45 Euro
▶️Podgoricë – Londer 50 Euro
▶️Podgoricë – Bruksel 89 Euro

⚠️Data të caktuara në #Mars dhe #Prill

👉Përfshihet:
1- Bileta e avionit vajtje-ardhje
2- Taksat aeroportuale️
3- Bagazhe në varësi të kompanisë
▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁

Per me shume informacion na kontaktoni:
Adresa: L.Qemal Stafa, Bulevardi “Zogu I”,Shkoder
Mobile :📱+355699885640
Tel : 📞 +35522250139
Web : 💌 www.jonmartravel.al
email: 📧 [email protected]

💟Stamboll 💟(me autobus), 14-18 mars , 4 dite, €109

Në pagesë përfshihen:
🚌Udhëtimi vajtje – ardhje, transfertat dhe shëtitjet me autobus.
🏩Akomodim në Hotel me 4* per 3 netë qëndrimi.
🍩🍵Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
👨Shoqerues shqiptar gjate udhetimit

❗️❗️Shenim: Nisja behet nga qyteti i Shkodres ❗️❗️

▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁

Per me shume informacion na kontaktoni:
Adresa: L.Qemal Stafa, Bulevardi “Zogu I”,Shkoder
Mobile :📱+355699885640
Tel : 📞 +35522250139
Web : 💌 www.jonmartravel.al
email: 📧 [email protected]

Pushimet tuaja ne destinacionin me te ri me charter ➡️ Hurghada 😍
.
Disa opsione per nisje 17 Korrik per 7 dite All Inclusive.

– PARADISE HOTEL & BEACH RESORT 5* 490€
– EMERALD RESORT & AQUAPARK 5* 515€
– SENTIDO MAMLOUK PALACE 5* 575€
– SUNRISE GARDEN BEACH RESORT & SPA 5* 575€
– TITANIC RESORT & AQUAPARK 4* 580€
– Sunrise Holidays Resort (Adults Only) 5* 580€
– SEA STAR BEAU RIVAGE 5* 585€
– TITANIC BEACH SPA AND AQUA PARK 5* 580€
– TITANIC PALACE AND AQUA PARK 5* 580€
– SUNRISE ROYAL MAKADI RESORT 5* 590€
– SERENITY FUN CITY 5* 650€
– SERENITY MAKADI BEACH RESORT 5* 650€
– STEIGENBERGER AQUA MAGIC 5* 650€
– MARRIOTT HURGHADA BEACH RESORT 5* 690€
– TROPITEL SAHL HASHEESH 5* 705€
– OLD PALACE SAHL HASHEESH 5* 710€
– DESERT ROSE 5* 715€
– ALBATROS PALACE RESORT 5* 7540€
– BARON PALACE SAHL HASHEESH 5* 1090€

Cmimi perfshin:
- Udhetimin vajtje ardhje me avion charter nga Tirana.
- Transport vajtje ardhje ne hotel
- Akomodimi ne hotel per 6 nete 7 dite All Inclusive

Cmimet e mesiperme me zbritje 30% vlejne deri me 28 Shkurt.
▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁

Per me shume informacion na kontaktoni:
Adresa: L.Qemal Stafa, Bulevardi “Zogu I”,Shkoder
Mobile :📱+355699885640
Tel : 📞 +35522250139
Web : 💌 www.jonmartravel.al
email: 📧 [email protected]vel.al

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Shkodër?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Momente gjate turit ne ishullin e Shurdhahutt
Momente nga turi i Shurdhahut
Video nga shetitja ne Liqenin e Vaut te Dejes

Location

Address


Bulevardi Zogu I Pare, Rruga. Cen Broja, Perballe Videotekes Unison, Pak Metra Pa Shkuar Te Shkolla "Ndre Mjeda"
Shkodër
40001

Opening Hours

Monday 09:00 - 21:00
Tuesday 09:00 - 21:00
Wednesday 09:00 - 21:00
Thursday 09:00 - 21:00
Friday 09:00 - 21:00
Saturday 09:00 - 21:00
Sunday 09:00 - 21:00
Other Eco Tours in Shkodër (show all)
Best Travel & Adventures Best Travel & Adventures
Blv SKENDERBEU Pran Postes Shqiptare
Shkodër, 4001

#bestoffersforwinter #bestdestinationstovisitwithus We are Best Travel & Adventures! We do the Best or Nothing!

SARDA TOURS SARDA TOURS
Bulevardi Skerderbeg
Shkodër, 4001

Touristic sailing through the "Vau Dejes" Lake on the board of "Sarda" Yacht.

Alpbes Theth Alpbes Theth
Okol Theth
Shkodër, 4099

Alpbes guesthouse offers: A safe and clean stay, traditional and bio food, transports, parking, camping, guides, this house is an EKO sustainable house.

Kiri Adventures Kiri Adventures
Rruga Gjuhadol
Shkodër, 4001

Kiri Adventures is a new kind of tour operator; lean, eco-friendly, locally run, and community oriented. We're enthusiastic about sharing our knowledge about Albanian culture & history and hope you can join us for one of our tours or packages!

Green Garden Guest House Green Garden Guest House
Rruga Golemit
Shkodër, 4001

A beautiful guesthouse with a big garden with fruits in a very nice residential area, 20 minutes from the city center