Elite Travel & Tours

Ofrojme paketa turistike; Udhetime me linje tokesore, detare dhe ajrore; Siguracione prone, shendeti dhe automjeti.

ELITE TRAVEL & TOURS SHESHI “ 2 PRILLI”, RRUGA STUDENTI SHKODER, ALBANIA TEL/FAX: + 00355 222 51544 MOBIL: +355 663353533 E-MAIL: [email protected]

THETH 4 QERSHOR...39 EURO/PERSONI

Dita e pare: Nisja diten e shtune ne ora 06.00 nga Tirana.
Pushim kafeje rruges. Mberrijme ne Theth.
Dreka ne bujtine me produktet e fresketa dhe BIO te vendit, supe, patate, mish qengji ose keci, etj.
Zbresim ne lugine dhe vazhdojme ecjen paralel me lumin .Vazhdojme ecjen per ne qender te fshatit. Vizitojme kishen. Pas kishes zbresim tek lumi ku shikojme Kullen e Ngujimit, ku jane pajtuar mbi 300 gjaqe, nga i gjithe bajraku i Shales. Vazhdojme ecjen drejt ujvares se Grunasit, e cila eshte një ndër bukuritë natyrore më të veçanta në alpet Shqiptare qe shpallur monument natyre që mbrohet nga shteti. Ujëvara e Grunasit me trupin e saj te hollë me mbi 30 metër të larte sëbashku me cirqet përreth dhe Mullirin e Blojës, formojne një nga vendet më interesante për t’u vizituar nga çdo turist që viziton Thethin. Ujëvara e Thethit ka si karakeristikë të veçantë faktin që uji i saj buron i gjithi nga një shkëmb dhe është ujë dëbore. Pushojme rreth 1 ore per te shijuar pamjen ose per te bere foto. Me pas kthehemi per ne bujtine. Ora 08.00 darka.

Dita e dyte: Ora 8.00 – 9.00 mengjesi me produkte te fresketa vendi (buke, djathe, recel, mjalte, qumesht,caj,veze,etj.) Pas ores 09.00 nisemi nga bujtina drejt Syrit te Kalter (Syri i Kaprese) ,kalojme uren e telit per te shikuar ujvarat e gurit, te cilat jane formacione shkembore te krijuara nga prurjet e bollshme te ujit. Pamja e tyre eshte mjaft interesante pasi duke pasur forma krejtesisht te rrumbullaketa dhe te lemuara, ato ngjasojne pikerisht si vaska. Gjate udhetimit tone, duke qene se prurjet e ujit rrallohen, mund te freskohemi ne to. Keto masive shkembore finalizohen me nje pishine natyrale me uje te kristalte ku mund te bejme plazh. Me pas vazhdojme rrugen drejt Syrit te Kalter. Vendndodhja e kësaj bukurie ështe në Kapre të poshtme, një nga fshatrat më të bukur të Alpeve. Syri i kaltër është një nga bukuritë më të rralla në të gjithë Shqipërinë. Ai formohet nga Lumi i Zi, i cili buron në Majen e zezë. Syri i Kaltër është i formuar nga gërryerja e shkëmbit nga uji që zbret nga mali. Keto do kemi mundesi te pushojme. Gjate kthimit nga Syri i Kalter per ne bujtine, vizitojme kanionin, i cili është rreth 2 km i gjatë dhe 60 metra i thellë, dhe varion nga 2-3 metra i gjerë deri në 30-40 m. Ka një bukuri të pakrahasueshme ku gjatë gjithë kohës ka ujë të mjaftueshëm për të apasionuarit e lundrimit me kanoe. Me pas kthimi per ne bujtine. Ora 16.00 nisja per Tirane. Pushim per kafe ne Shiroke, prane liqenit te Shkodres. Fundi i sherbimit tone.


Detaje të tjera
Keshillohet te merren me vehte :

– cante shpinde (per dreken) dhe nje shishe uje 0.5 L.
– atlete te rehatshme, sugjerohen atlete vrapit.
– blusa me menge te shkurta per rruges dhe me menge te gjata per ne darke.

Ne cmim perfshihet:
1. Udhëtimi vajtje-ardhje me furgon komod.
2. Akomodim në bujtine, për 1 natë qëndrimi. Dhomat nuk jane me krevate dopio.
4. Dreka dhe darka e dites se pare, mengjesi i dites se dyte.
5. Guida

Në cmim nuk përfshihet:
1. Gjithcka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Pijet pervec rakise (specialitet i vendit) dhe kafes.

Per Rezervime ju lutemi kontaktoni!
ELITE TRAVEL & TOURS
SHESHI “ 2 PRILLI”, RRUGA STUDENTI
SHKODER, ALBANIA
MOBIL: +355 663353533
E-MAIL: [email protected]

SUPER OFERTE.......

Udhetime Shkoder - Stamboll - Shkoder.
Cdo dite ne oren 09:00.
Me super Oferte 30 euro vajtje....40 euro vajtje-ardhje...

Per Rezervime ju lutemi kontaktoni!
ELITE TRAVEL & TOURS
SHESHI “ 2 PRILLI”, RRUGA STUDENTI
SHKODER, ALBANIA
MOBIL: +355 663353533
E-MAIL: [email protected]

Elite Travel & Tours

......SUPER OFERTE......
Mukarnas Spa & Resort Hotel 5* ANTALYA

- nisja me 18 Qershor (6 netë) Cmimi 460 euro/personi

- shërbimi all inclusive
- me mëngjes, drekë, darkë dhe pije (vetem gjate vakteve)
- përdorimi i faciliteteve të hotelit
- fluturimi me charter (avion)

Per Rezervime ju lutemi kontaktoni!
ELITE TRAVEL & TOURS
SHESHI “ 2 PRILLI”, RRUGA STUDENTI
SHKODER, ALBANIA
MOBIL: +355 663353533
E-MAIL: [email protected]

......SUPER OFERTE......
Mukarnas Spa & Resort Hotel 5* ANTALYA

- nisja me 18 Qershor (6 netë) Cmimi 460 euro/personi

- shërbimi all inclusive
- me mëngjes, drekë, darkë dhe pije (vetem gjate vakteve)
- përdorimi i faciliteteve të hotelit
- fluturimi me charter (avion)

Per Rezervime ju lutemi kontaktoni!
ELITE TRAVEL & TOURS
SHESHI “ 2 PRILLI”, RRUGA STUDENTI
SHKODER, ALBANIA
MOBIL: +355 663353533
E-MAIL: [email protected]

Udhetojme kete fundjave drejt Prizrenit/10 euro personi..

Per Rezervime ju lutemi kontaktoni!
ELITE TRAVEL & TOURS
SHESHI “ 2 PRILLI”, RRUGA STUDENTI
SHKODER, ALBANIA
MOBIL: +355 663353533
E-MAIL: [email protected]

Elite Travel & Tours

OFERTA DREJT ITALISE...ME ALITALIA...VETEM TEK "ELITE TRAVEL & TOURS"

Per Rezervime ju lutemi kontaktoni!
ELITE TRAVEL & TOURS
SHESHI “ 2 PRILLI”, RRUGA STUDENTI
SHKODER, ALBANIA
MOBIL: +355 663353533
E-MAIL: [email protected]

Elite Travel & Tours

GREQI...KORFUZ / 4 DITE-99 EURO, 5 DITE-119 EURO

PLAZH, 4 Ditë

Dita e Parë, E Martë:
Nisja nga Tirana 22.00 të ditës së Hënë dhe udhëtimi me autobus për në Korfuz nëpërmjet Igumenicës me autobuz dhe traget. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Korfuz. Sistemimi në Hotel.

Dita e Dytë, E Mëkurë:
Akomodimi në Hotel.

Dita e Tretë, E Enjte:
Akomodimi në Hotel.

Dita e Katërt, E Premte:
Udhëtimi i kthimit me Traget dhe autobus për në Tiranë, nëpermjet Igumenicës, Qafë Botës dhe Sarandës. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Tiranë.

Per Rezervime ju lutemi kontaktoni!
ELITE TRAVEL & TOURS
SHESHI “ 2 PRILLI”, RRUGA STUDENTI
SHKODER, ALBANIA
MOBIL: +355 663353533
E-MAIL: [email protected]

----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- -----

PLAZH, 5 Ditë

Dita e Parë, E Premte:
Nisja nga Tirana në oren 22.00 të ditës së Enjte dhe udhëtimi me autobus për në Korfuz nëpërmjet Igumenicës me autobuz dhe traget. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Korfuz. Sistemimi në Hotel.

Dita e Dytë, E Shtunë:
Akomodimi në Hotel.

Dita e Tretë, E Diel:
Akomodimi në Hotel.

Dita e Katërt, E Hënë:
Akomodimi në Hotel.

Dita e Pestë, E Martë:
Udhëtimi i kthimit me Traget dhe autobus për në Tiranë, nëpermjet Igumenicës, Qafë Botës dhe Sarandës. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Tiranë.

Nisja më 17 dhe 20 Maj

Me Shume Detaje: Në pagesën për person në dhomë dyshe përfshihen:
1. Akomodim All Inclusive në hotel,
2. Vajtje - Ardhje me autobus dhe traget.

Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.

Per Rezervime ju lutemi kontaktoni!
ELITE TRAVEL & TOURS
SHESHI “ 2 PRILLI”, RRUGA STUDENTI
SHKODER, ALBANIA
MOBIL: +355 663353533
E-MAIL: [email protected]

Elite Travel & Tours

GREQI...KORFUZ / 4 DITE-99 EURO, 5 DITE-119 EURO

PLAZH, 4 Ditë

Dita e Parë, E Martë:
Nisja nga Tirana 22.00 të ditës së Hënë dhe udhëtimi me autobus për në Korfuz nëpërmjet Igumenicës me autobuz dhe traget. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Korfuz. Sistemimi në Hotel.

Dita e Dytë, E Mëkurë:
Akomodimi në Hotel.

Dita e Tretë, E Enjte:
Akomodimi në Hotel.

Dita e Katërt, E Premte:
Udhëtimi i kthimit me Traget dhe autobus për në Tiranë, nëpermjet Igumenicës, Qafë Botës dhe Sarandës. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Tiranë.

Per Rezervime ju lutemi kontaktoni!
ELITE TRAVEL & TOURS
SHESHI “ 2 PRILLI”, RRUGA STUDENTI
SHKODER, ALBANIA
MOBIL: +355 663353533
E-MAIL: [email protected]

----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- -----

PLAZH, 5 Ditë

Dita e Parë, E Premte:
Nisja nga Tirana në oren 22.00 të ditës së Enjte dhe udhëtimi me autobus për në Korfuz nëpërmjet Igumenicës me autobuz dhe traget. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Korfuz. Sistemimi në Hotel.

Dita e Dytë, E Shtunë:
Akomodimi në Hotel.

Dita e Tretë, E Diel:
Akomodimi në Hotel.

Dita e Katërt, E Hënë:
Akomodimi në Hotel.

Dita e Pestë, E Martë:
Udhëtimi i kthimit me Traget dhe autobus për në Tiranë, nëpermjet Igumenicës, Qafë Botës dhe Sarandës. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Tiranë.

Nisja më 17 dhe 20 Maj

Me Shume Detaje: Në pagesën për person në dhomë dyshe përfshihen:
1. Akomodim All Inclusive në hotel,
2. Vajtje - Ardhje me autobus dhe traget.

Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.

Per Rezervime ju lutemi kontaktoni!
ELITE TRAVEL & TOURS
SHESHI “ 2 PRILLI”, RRUGA STUDENTI
SHKODER, ALBANIA
MOBIL: +355 663353533
E-MAIL: [email protected]

Elite Travel & Tours

Udhetim turistik ne Itali...
Napoli, Sorrento, Kapri, Amalfi. 5 dite 269 euro.

Dita e Parë, 25 Maj 2016:
Nisja nga Shkodra ne ore 18:00 per ne Durres, akomodimi ne target ne dhome. Nisja nga Durresi ne ore 22:00 dhe lundrimi për në Bari.

Dita e Dytë, 26 Maj 2016:
Mbrritja në Bari në mengjes. Nisja për në Napoli me autobus.Mberritje ne hotel dhe akomodimi. Pasdite, shëtitje panoramike në monumentet kryesore të qytetit, ku vizitohen:, Pallati Mbretëror, Sheshi Plebiscito, Teatri San Carlo, Castel Nuovo,etj. Fjejte në Hotel.

Dita e Tretë, 27 Maj 2016:
Mëngjes në hotel dhe me pas nisja me autobus për në Sorrento dhe me traget për në Ishullin Kapri. Shëtitje panoramike në Ishull, ku vizitohen: Vila Jovis, Kisha Santa Maria, Fari, Vila San Mikele, Kisha e San Michele Arcangelo. Kthimi me traget në Sorrento. Shëtitje në Këmbë në Sorrento, ku vizitohen: Porti, Katedralja, Manastiri St Frencis, Bazilika Sant Antonio dhe akomodimi ne hotel. Ne darke do te shikohet mundesia per te kaluar darke napoletane me pagese ekstra.

Dita e Katërt, 28 Maj 2016:
Mëngjes në hotel dhe me pas nisja me autobus për në Positano, Shëtitje në këmbë në Positano, ku vizitohen: Kisha Santa Maria Assunta dhe Porti. Nisja për në Amalfi. Shëtitje në këmbë në Amalfi, ku vizitohen: Katedralja, Muzeu i Letrës, Chiostro del Paradiso, etj. Pasdite nisja për në Bari. Gjate rruges per ne Bari do shikohet mundesia per shoping ne qendren tregtare me te madhe te Italise ne Aushan, dhe me pas nisja me traget në orën 22.00. Lundrimi për në Durres.

Dita e Pestë, 29 Maj 2016:
Mbrritja në Durrës në orën 07.00 dhe me pas nisja per ne Shkoder. Ketu perfundon dhe sherbimi yne.

Me Shume Detaje:

Në pagesë 269 Euro përfshihen:

*Udhëtimi me traget vajtje-ardhje Shkoder - Durrës -Bari dhe Sorrento - Kapri.
* Transfertat dhe shëtitjet me autobus.
* Akomodim në Kabinë të Brendshme në Traget për 2 netë dhe në Hotel 3* për 2 netë qëndrimi.
* Mëngjeset në Hotele.
* Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.

Në pagesë nuk janë përfshirë:
* Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
* Hyrjet në monumente dhe muzeume.

Ju urojme udhetim te kendshem!

Per Rezervime ju lutemi kontaktoni!
ELITE TRAVEL & TOURS
SHESHI “ 2 PRILLI”, RRUGA STUDENTI
SHKODER, ALBANIA
MOBIL: +355 663353533
E-MAIL: [email protected]

Elite Travel & Tours

Udhetim turistik ne Sarajeve! Date 03 – 05 Qershor 2016

Cmimi 90 Euro per person.

Dita pare date 03 Qershor 2016
Nisja nga Shkodra rreth ores 6˚˚. Itinerari Shkoder,Tuz, Podgorice, Nikshic ,Foca ,Sarajeve.Duke perfshire edhe pushimet e udhetimit dhe formalitetet ne pikat doganore, mberritja ne qytetin e Sarajeves mendohet te jete rreth ores14˚˚.Akomodimi ne hotel, darka dhe pas darke shetitje e lire ose nen drejtimin e agjensise ne nje lokal me muzike vendase.

Dita dyte date 04Qershor 2016
Pas mengjesit ne hotel , tour ne piken turistike te Verdho Bosnjes.Pastaj mundesi per shetitje ne Bash Qarshi, ne sheshin e pellumbave, xhamia e madhe ne qender te Sarajeves ndryshe xhamia Gazi Huzrev Begut ndertimi i se ciles daton ne vitin 1500, hani i Huzrev Begut dhe katedralja. Pas vizites shetitje e lire dhe shopping. Darka ne hotel dhe pas darke ne nje lokal me muzike tradicionale.

Dita trete 05 Qershor 2016
Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit do te behet nisja ne drejtim te qytetit te Mostarit ku do te vizitohet qyteti dhe ura e tij e famshme. Me pas nisja drejt qytetit te Podgorices ne Mal Te Zi, ku do te kemi mundesi per shopping ne qendren tregtare Delta City dhe nje tour ne qytetin e Podgorices, dhe me pas nisja drejt qytetit te Shkodres. Ketu perfundon dhe programi yne.

Ne cmim perfshihen:
• Udhetimi me autobuz komod ne baze te programit.
* Mengjeset dhe darkat.
* Fjetja ne hotel.

Nuk perfshihen ne cmim:
* Pagesat ne disko.
* Drekat.
* Pagesat e telefonit dhe te barit ne dhomat e hotelit.

Ju urojme nje udhetim te kendshem!

Per Rezervime ju lutemi kontaktoni!
ELITE TRAVEL & TOURS
SHESHI “ 2 PRILLI”, RRUGA STUDENTI
SHKODER, ALBANIA
MOBIL: +355 663353533
E-MAIL: [email protected]

Elite Travel & Tours

Udhetim turistik ne Sarajeve! Date 03 – 05 Qershor 2016

Cmimi 90 Euro per person.

Dita pare date 03 Qershor 2016
Nisja nga Shkodra rreth ores 6˚˚. Itinerari Shkoder,Tuz, Podgorice, Nikshic ,Foca ,Sarajeve.Duke perfshire edhe pushimet e udhetimit dhe formalitetet ne pikat doganore, mberritja ne qytetin e Sarajeves mendohet te jete rreth ores14˚˚.Akomodimi ne hotel, darka dhe pas darke shetitje e lire ose nen drejtimin e agjensise ne nje lokal me muzike vendase.

Dita dyte date 04Qershor 2016
Pas mengjesit ne hotel , tour ne piken turistike te Verdho Bosnjes.Pastaj mundesi per shetitje ne Bash Qarshi, ne sheshin e pellumbave, xhamia e madhe ne qender te Sarajeves ndryshe xhamia Gazi Huzrev Begut ndertimi i se ciles daton ne vitin 1500, hani i Huzrev Begut dhe katedralja. Pas vizites shetitje e lire dhe shopping. Darka ne hotel dhe pas darke ne nje lokal me muzike tradicionale.

Dita trete 05 Qershor 2016
Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit do te behet nisja ne drejtim te qytetit te Mostarit ku do te vizitohet qyteti dhe ura e tij e famshme. Me pas nisja drejt qytetit te Podgorices ne Mal Te Zi, ku do te kemi mundesi per shopping ne qendren tregtare Delta City dhe nje tour ne qytetin e Podgorices, dhe me pas nisja drejt qytetit te Shkodres. Ketu perfundon dhe programi yne.

Ne cmim perfshihen:
• Udhetimi me autobuz komod ne baze te programit.
* Mengjeset dhe darkat.
* Fjetja ne hotel.

Nuk perfshihen ne cmim:
* Pagesat ne disko.
* Drekat.
* Pagesat e telefonit dhe te barit ne dhomat e hotelit.

Ju urojme nje udhetim te kendshem!

Per Rezervime ju lutemi kontaktoni!
ELITE TRAVEL & TOURS
SHESHI “ 2 PRILLI”, RRUGA STUDENTI
SHKODER, ALBANIA
MOBIL: +355 663353533
E-MAIL: [email protected]

Elite Travel & Tours

Fundjave Relaksuese All Inclusive Iberostar 4* Budva!

Cmimi 45 Euro 1 Nate - 2 Dite 13-14 & 14-15 Maj
Cmimi 85 Euro 2 Nete - 3 Dite 13-14-15 Maj

✘ Transporti Vajtje - Ardhje + 15 Euro!

Ne Cmim perfshihen!
✔Akomodimi ne Dhome Standarte
✔Mengjes + Dreke + Darke + Pije pa Limit
✔Mini Club per femijet + Lojra!
✔Pishina, Jakuzzi, Fitnnes
✔Wifi + Parkim Falas

✔Taksa e qytetit e perfshire ne pakete!
✘Femijet 2 - 14 Vjec paguajne 12 Euro / Nate

Per Rezervime ju lutemi kontaktoni!
ELITE TRAVEL & TOURS
SHESHI “ 2 PRILLI”, RRUGA STUDENTI
SHKODER, ALBANIA
MOBIL: +355 663353533
E-MAIL: [email protected]

Elite Travel & Tours

OFERTA DREJT ITALISE...ME ALITALIA...VETEM TEK "ELITE TRAVEL & TOURS"

Per Rezervime ju lutemi kontaktoni!
ELITE TRAVEL & TOURS
SHESHI “ 2 PRILLI”, RRUGA STUDENTI
SHKODER, ALBANIA
MOBIL: +355 663353533
E-MAIL: [email protected]

Elite Travel & Tours

Fundjave Relaksuese All Inclusive Iberostar 4* Budva!

Cmimi 45 Euro 1 Nate - 2 Dite 13-14 & 14-15 Maj
Cmimi 85 Euro 2 Nete - 3 Dite 13-14-15 Maj

✘ Transporti Vajtje - Ardhje + 15 Euro!

Ne Cmim perfshihen!
✔Akomodimi ne Dhome Standarte
✔Mengjes + Dreke + Darke + Pije pa Limit
✔Mini Club per femijet + Lojra!
✔Pishina, Jakuzzi, Fitnnes
✔Wifi + Parkim Falas

✔Taksa e qytetit e perfshire ne pakete!
✘Femijet 2 - 14 Vjec paguajne 12 Euro / Nate

Per Rezervime ju lutemi kontaktoni!
ELITE TRAVEL & TOURS
SHESHI “ 2 PRILLI”, RRUGA STUDENTI
SHKODER, ALBANIA
MOBIL: +355 663353533
E-MAIL: [email protected]

Elite Travel & Tours

Oferte Speciale!
Relaks dhe Guide Turistike ne Korfuz All_Inclusive
3 Dite 89 Euro / Person 13 - 15 Maj

🌟#Ionian_Park Hotel 4* All Inclusive & Argetim ne Taverne Greke.

👉-Udhëtim me Automjet Komod 👏
👉-Akomodimi në Resort 2 Net / 3 Dite
👉-Koncepti ALL_INCLUSIVE per 3 Dite 👏
👉-Shëtitjet në Korfuz (Sipas Programit) 👏
👉-Guidë Shqiptare për Guidën në Korfuz 👏

Per Rezervime ju lutemi kontaktoni!
ELITE TRAVEL & TOURS
SHESHI “ 2 PRILLI”, RRUGA STUDENTI
SHKODER, ALBANIA
MOBIL: +355 663353533
E-MAIL: [email protected]

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Shkodër?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Telephone

Address


Studenti
Shkodër
4001
Other Tour Agencies in Shkodër (show all)
Globus Travel Shkodër Globus Travel Shkodër
Shkodër, 00355

Who is Globus Travel ?We are an old travel agency created on September 1999 and we travel all around the world.We are incoming and outgoing agency too!

Agjensia e Shërbimeve "Shkreli Spur" Agjensia e Shërbimeve "Shkreli Spur"
Rruga Europa Rus
Shkodër, 4001

Agjensia turistike SHKRELI SPUR SHKODER ofron per klientet e saj bileta avioni, bileta trageti, bileta autobusi , siguracione jete dhe automjetesh si dhe paketa turistike duke plotesuar kerkesat tuaja! Tek ne klienti eshte i pari !

Rrashketa & Celaj Travel & Tours Rrashketa & Celaj Travel & Tours
Rrashketa & Celaj Travel & Tours ; LAGJIA:Partizani ; Rr.Europa ;Rus
Shkodër, 4001

Agjensi Udhetimesh Biletari Guida Turistike Paketa Turistike Siguracione Shendeti Siguracione per makina

Bileta Udhetimi Bileta Udhetimi
Shkoder
Shkodër, 4000

Kerkoni & Krahasoni & Perzgjedhni Bileta Avioni , Hotele, Makina me Qera per ne gjithe Boten me Cmime te pakonkurueshme me VETEM nje KLIKIM. Kurseni Para

Global Tours Shkodër Global Tours Shkodër
Rruga. Qemal Draçini
Shkodër, 4001

Agjensi turistike Global Tours Shkoder, Rruga Martin Camaj Shkoder, 0692388881

Agjenci Udhetimesh Adria Tours Agjenci Udhetimesh Adria Tours
Bulevardi Zogu 1
Shkodër, 4001

Agjensi Udhetimesh Kevin Agjensi Udhetimesh Kevin
PARRUCE
Shkodër, 1001

Agjensi idhetimesh

Ymeri Travel Ymeri Travel
Lagja Partizani , Rruga Europa Nr 5
Shkodër

Shkodra Universal-Agjensi Shkodra Universal-Agjensi
Rruga Besnik Ceka
Shkodër, 4001

SHKODRA UNIVERSAL AGJERNSI ju sherben me: Bileta udhetimi(avioni,trageti,autobusi) Guida dhe paketa turistike Siguracion automjeti,ne udhetim,prone,etj. Pagesa faturash:energji,digjitalb,internet,gjoba policie,etj Rimbushje telefoni. Makina me qera. etj

Alba Viaggi .net Alba Viaggi .net
Besnik Sykja 26
Shkodër, 4007