Bileta Udhetimi

Kerkoni & Krahasoni & Perzgjedhni Bileta Avioni , Hotele, Makina me Qera per ne gjithe Boten me Cmime te pakonkurueshme me VETEM nje KLIKIM. Kurseni Para

Krahasojme Cmime Biletash Avioni,Hotelesh,Makinash me Qera ne Top Kompanite me te njohura ne Itali,Gjermani,France,Angli etj me VETEM nje KLIKIM. Me ne Perzgjedhni Cmimin me te lire per Udhetimin tuaj ne vetem pak Minuta. Prenotoni vete ose na Kontaktoni te prenotojme ne per Ju Cmimin me te lire dhe Opsionin me te pershtatshem per udhetimin Tuaj. Mos hezitoni te na kontaktoni.Kurseni Kohe dhe Para. Tek ne mund te prenotoni rehatshem edhe nga Celulari ose ipad Juaj nga Shtepia,gjate Udhetimit ,ne Pushime dhe kudo qe ndodheni. Ersa Travel Ju uron Udhetim te mbare !!!

[01/24/15]   `´SUPER OFERTA´´ per Muajin MARS VAJTJE-ARDHJE per ITALI
Pronotoni tani me cmimet me te lira.

1.TIRANE-ROME-TIRANE 134€
2.TIRANE-ANCONA-TIRANE 149€
3.TIRANE-BOLOGNA-TIRANE 132€
4.TIRANE-GENOVA-TIRANE 133€
5.TIRANE-BERGAMO-TIRANE 149€
6.TIRANE-MILANO-TIRANE 134€
7.TIRANE-PISA-TIRANE 133€
8.TIRANE-VENEZIA-TIRANE 141€
9.TIRANE-VERONA-TIRANE 133€

*Bileta avioni vajtje-ardhje
*10Kg cante dore
*OFERTAT jane per muajin MARS
*Per pronotime na kontaktoni ne nr tone:
*Tel/fiks:+355/ (0)22802035
*Mobile: +355/ (0)69816063

[01/24/15]   `´SUPER OFERTA´´ per Muajin MARS vetem VAJTJE per ITALI
Pronotoni tani me cmimet me te lira.

1.TIRANE-ROME 89€
2.TIRANE-ANCONA 99€
3.TIRANE-BOLOGNA 89€
4.TIRANE-GENOVA 89€
5.TIRANE-BERGAMO 99€
6.TIRANE-MILANO 89€
7.TIRANE-PISA 89€
8.TIRANE-VENEZIA 89€
9.TIRANE-VERONA 89€

*SHKUP-BERGAMO 40€
*SHKUP-VENEZIA 46€

*Bileta avioni vetem vajtje
*10Kg cante dore
*OFERTAT jane per muajin MARS
*Per pronotime na kontaktoni ne nr tone:
*Tel/fiks:+355/ (0)22802035
*Mobile: +355/ (0)69816063

FESTONI FESTAT e SHEN VALENTINIT ne : ITALI,FRANCE,ZVICER,TURQI ,VAJTJE-ARDHJE, me ofertat qe ju ofrojme.
Pronotoni tani me cmimet me te lira.
Per pronotime na kontaktoni ne nr tone:
Tel/fiks:+355/ (0)22802035
Mobile: +355/ (0)698160635

[01/03/15]   SUPER OFERTA per muajin SHKURT-MARS vetem VAJTJE
Nxitoni te pronotoni me cmimet me te lira.

1.Shkup-Paris 46€
2.Shkup-Malmo 46€
3.Shkup-Stockholm 46€
4.Shkup-Gotenburg 52€
5.Shkup-Basel 46€
6.Shkup-Bruksel 46€
7.Shkup-Köln 46€
8.Shkup-Dortmund 46€
9.Shkup- Eindhoven 46€
10.Shkup-Frankfurt 46€
11.Shkup-Memmingen 41€
12.Shkup-Bergamo 41€
13.Shkup-Venecia 46€

Per me shume info ne lidhje me datat e fluturimit mund te na dergoni sms ne inbox ose mund te na tel ne nr tone te tel:00355698160635

"FESTONI DITEN E SHEN VALENTINIT" ne PARIS me OFERTAT qe ju ofrojme.
Pronotoni tani me cmimet me te lira.
Per pronotime na kontaktoni ne nr tone:
Tel/fiks:+355/ (0)22802035
Mobile: +355/ (0)698160635

"FESTONI DITEN E SHEN VALENTINIT" ne VENECIA me OFERTAT qe ju ofrojme.
Pronotoni tani me cmimet me te lira.
Per pronotime na kontaktoni ne nr tone:
Tel/fiks:+355/ (0)22802035
Mobile: +355/ (0)698160635

"FESTONI DITEN E SHEN VALENTINIT" ne STAMBOLL me OFERTAT qe ju ofrojme.
Pronotoni tani me cmimet me te lira.
Per pronotime na kontaktoni ne nr tone:
Tel/fiks:+355/ (0)22802035
Mobile: +355/ (0)698160635

"FESTONI DITEN E SHEN VALENTINIT" ne VIENE me OFERTAT qe ju ofrojme.
Pronotoni tani me cmimet me te lira.
Per pronotime na kontaktoni ne nr tone:
Tel/fiks:+355/ (0)22802035
Mobile: +355/ (0)698160635

OFERTA FLUTURIMI DIREKTE DITORE per ne ITALI ne muajin JANAR per cdo destiancion Vajtje-Ardhje.
Nxitoni te prenotoni e kurseni mbi 20€ per Bilete.

OFERTA FLUTURIMI DIREKTE DITORE nga ITALIA ne muajin JANAR per cdo destiancion Vajtje-Ardhje.
Nxitoni te prenotoni e kurseni mbi 20€ per Bilete.

[12/01/14]   OFERTA FLUTURIMI DITORE per ne GJERMANI/FRANCE ne muajin SHKURT(muaji i dashurise) per cdo destiancion Vajtje.Ardhje.Nxitoni te prenotoni tani dhe kurseni per udhetimin tuaj.

1.TIRANE-FRANKFURT-TIRANE DT:10.02-17.02 167€
2.PRISHTINE-MÜNCHEN-PRISHTINE DT:18.02-25.02 174€
3.SHKUP-KÖLN-SHKUP DT:16.02-23.02 54€

1.TIRANE-PARIS-TIRANE DT:10.02-17.02 163€
2.PODGORICE-PARIS-PODGORICE DT:10.02-17.02 183€
3.SHKUP-PARIS-SHKUP DT:13.02-16.02 72€
4.PRISHTINE-PARIS-PRISHTINE DT:19.02-22.02 191€

Per me shume info mund te na kontaktoni edhe ne nr tone te tel 0698160635.

[11/25/14]   OFERTA FLUTURIMI DITORE per ne ITALI ne muajin SHKURT(muaji i dashurise) per cdo destiancion Vajtje.Ardhje.Nxitoni te prenotoni e kurseni mbi 20€ per Bilete.

1.TIRANE-BARI-TIRANE 80€ (DT.11.02-15.02)
2.TIRANE-BERGAMO-TIRANE 89€ (DT.11.02-16.02)
3.TIRANE-BOLOGNA-TIRANE 100€ (DT.12.02-17.02)
4.TIRANE-MILANO-TIRANE 89€ (DT.13.02-17.02)
5.TIRANE-PISA-TIRANE 98€ (DT.13.02-16.02)
6.TIRANE-ROME-TIRANE 110€ (DT.13.02-17.02)
7:TIRANE-VENEZIA-TIRANE 90€ (DT.12.02-18.02)
8.TIRANE-ANCONA-TIRANE 139€ (DT.09.02-16.02)
9:TIRANE-VERONA-TIRANE 141€ (DT.12.02-17.02)

Per me shum informacion mund te na kontaktoni edhe ne nr tone te tel:0698160635.

biletaudhetimi.com

Ersa Travel

Nxitoni te prenotoni me cmimet me te lira ne http://www.biletaudhetimi.com/

biletaudhetimi.com Bileta Avioni me Top Cmime Javascript disattivato sul suo navigatore. Ricerca bloccata! Andata - ritorno Andata semplice Da : A : Partenza : Retour : Adulto/i Bambino/i (2-11anni) Neonato/i (0-2anni) Classe Volo senza scalo avioni0 Bileta Treni ne Europe tren0 Bileta Trageti per Italitragete0 Hote…

Bileta Udhetimi

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

FLUTURONI ME CMIME TAKSI
NXITONI TE PRENOTONI
OFERTAT JANE TE LIMITUARA

Bileta Udhetimi's cover photo

Bileta Udhetimi

[09/30/14]   http://www.biletaudhetimi.com

Bileta Avioni me cmime te pakonkurueshme.....

Perzgjedhni Cmimin me te lire dhe Opsionin me te pershtatshem me vetem nje Klikim.
Kerkojme per Ju ne Kompanite me te njohura ne Itali,Gjermani,France,Angli etj me Vetem nje Klikim.

Hotele ne te gjithe Boten nepermjet krahasimit te cmimeve ne Kompanite me te njohura ne Bote dhe ju mund te kurseni deri ne 80%.

Makina me qera te te gjitha Modeleve me cmime shume te volitshme.

Prenotoni Bileta Treni Online dhe shmangni radhet ne Stacionet e Trenit.Prenotimet online kushtojne me lire se ne sportelet e stacioneve te Trenit.Shmangni Stresin dhe kurseni Para.

Vizitoni Faqen tone per te provuar Kursimin qe do te keni ne Para dhe Kohe.

Ju urojme lundrim te kendshem ne Websiten tone.

KURSENI KOHE DHE PARA

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Shkodër?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Address


Shkoder
Shkodër
4000
Other Travel Agencies in Shkodër (show all)
Klejdio Shpk Shkoder Klejdio Shpk Shkoder
Edith Durham
Shkodër, 4001

Agjensi Turistike Autoshkolle Makina me qera

Vataksi Travel - Agjensi Udhetimesh Vataksi Travel - Agjensi Udhetimesh
Ura Re E Bunes
Shkodër, 4001

NE JU GARANTOJME OFERTA FANTASTIKE Fluturime ne shume destinacione per vetem 15€ Klikoni LIKE qe te ndiqni ofertat tona

CAMAJ TRAVEL CAMAJ TRAVEL
Bulevardi: SKENDERBEU
Shkodër, 4001

Agjensia Camaj Travel u krijua me date 02.09.2011 si biznes i vogel me adrese kryesore Bulevardi Skenderbeg, prane ish deges, me NIPT L17102001B.

Global Tours Shkodër Global Tours Shkodër
Bargelo Shkoder
Shkodër, 4001

Dyqanet BARGELO Shkoder

REI  Travel REI Travel
Kryqezimi I Deges
Shkodër, 4001

sempre aperto

Lida Travel Lida Travel
Ura Dervishbeg
Shkodër, 4001

Agjensi Udhetimesh: -Ofrojme bileta avioni ne cdo destinacion te Botes -Bileta Trageti -Bileta Autobusi Tokesore dhe Detare -Guida Turistike :)

High-Albanian TOURS High-Albanian TOURS
Oppsite The Telecom , Shkoder ALbania
Shkodër, MOB: 0692166334 (ENGILSH CALL)

• an unspoilt nature • a unique landscape • offers the opportunity to meet interesting and unusual people • offers the oppor

Vizion Travel Vizion Travel
Rruga: 13 Dhjetori (NE PEDONALE)
Shkodër, 4001

Agjensi Udhetimesh (Travel Agency)

Udhëtime turistike  për ne Theth Udhëtime turistike për ne Theth
Theth,shkoder
Shkodër

Ky fugon vihet ne dispozicion te turistave te huaj dhe shqipetar per te udhetuar ne Theth edhe ne zonat e tjera turistike te veriut te shqiperis... Fugoni eshte shum komod edhe cmimi eshte i arsyshem.. per sqarime te metejshme mund te kontaktoni me shofer

Adria Tours Adria Tours
BULEVARDI "ZOGU I"
Shkodër, 0041

ME PERKUSHTIM ,PERGJEGJESI,SERIOZITET DHE PROFESIONALIZEM FILLUAM VEPRIMTARINE TURISTIKE NE DHJETOR TE 2008 . UDHETIMI YNE I PARE ISHTE NE BARCELONE

Komanilake Shkodër , meeting point Komanilake Shkodër , meeting point
Rruga Bulevardi Skenderbeu
Shkodër, 4001

Get info and services at our office : Tourists destinations,daily tours. Best price packages to travel north Albania : Koman,Valbona and Theth.

Best Travel & Adventures Best Travel & Adventures
Blv SKENDERBEU Pran Postes Shqiptare
Shkodër, 4001

#bestoffersforwinter #bestdestinationstovisitwithus We are Best Travel & Adventures! We do the Best or Nothing!