Shkodra City

This page is about the Shkodra City one of the best places in Europe....

Shkodra City

Online Survey Software | Qualtrics Survey Solutions

Pershendetje !

Lutemi nga ana juaj te gjeni kohe per plotesimin e pyetsorit te meposhtem, i sherben nje projekti qe do te realizohet se shpejti...!

Faleminderit per mirekuptimin :)

qtrial2019q1az1.qualtrics.com Qualtrics sophisticated online survey software solutions make creating online surveys easy. Learn more about Research Suite and get a free account today.

Bicyle Day in Shkodra City

Morning...

Our castle, in a perfect strategic position

Morning :)

Shkodra Lake

youtube.com

"Shkodra by drone" [4K Ultra HD]

Shkodra City by Drone 4K

youtube.com Shkodra është një prej qyteteve më të kahershme veriperëndimore dhe kryeqendra e veriut të Shqipërisë, me një histori banimi mijëvjeçare në qytet dhe krahinë...

Our beautiful Shkodra City

Shkodra City Raining ".""..""

Shkodra Old Football Team !

Old bridge of Buna River

Morning in Shkodra City

Timeline Photos

Mes Bridge is a bridge in the village of Mes about five kilometres northeast of Shkodër, in northwestern Albania. It was built in the 18th century, around 1780, by Kara Mahmud Bushati, the local Ottoman pasha, and it spans the Kir River. It is 108 m long, and represent one of the longest Ottoman bridges in the region. It was built as part of the road that goes up the Kir Valley, eventually to Pristina.

The first thing that you need to do in Shkodra City

Spring in Shkodra City

My City in Black & White

Religious Tolerance in my City...

1980 - 2015 my city :)

Morning :)

Shkodra City the best of beautiful places...

Shkodra City's cover photo

shkodraguide.net

Home

UnderConstruction...!

shkodraguide.net Shkodra Guide, Shkodra City, Shkoder Albania.

jukuardit.com

Shkodra City, Albania. - Hotel Tradita

jukuardit.com The best places you have never seen....

jukuardit.com

Shkodra City, Albania. - Colosseo Hotel

jukuardit.com The best places you have never seen....

jukuardit.com

Shkodra City, Albania. - Grand Hotel Europa

jukuardit.com The best places you have never seen....

topmarketingal.blogspot.com

Tourism Business

Morning from City of artistic objects..

topmarketingal.blogspot.com

Goodmorning from bicycles city.
To start one day here, you must need a coffee from wonderful barmans of Shkodra City

youtube.com

Shkodra Albania Shqiperi 2015 HD

youtube.com

Shkodra

youtube.com

Shkodra Ime Short Documentary

my city...

Shkodër, is a city in northwestern Albania in the District of Shkodër, of which it is the capital. It is one of the oldest and most historic places in Albani...

youtube.com

Shkodra, the cycling city ! (HOPE)

Cycling is modern and most fit for Shkodra! Shkodra must acknowledge the importance of its lively and popular cycling culture for which Shkodra is renowned! ...

amazing place...

amazing place...

The oldest bridge in Shkodra City...

The oldest bridge in Shkodra City...

Shkodra Lake - is the biggest lake of the Balkans

Shkodra Lake - is the biggest lake of the Balkans

The highest view of the city...

The highest view of the city...

Shkodra City's cover photo

Shkodra City

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Shkodër?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Category

Address


Shkodra City
Shkodër
4001
Other Tour Agencies in Shkodër (show all)
Vataksi Travel - Agjensi Udhetimesh Vataksi Travel - Agjensi Udhetimesh
Ura Re E Bunes
Shkodër, 4001

NE JU GARANTOJME OFERTA FANTASTIKE Fluturime ne shume destinacione per vetem 15€ Klikoni LIKE qe te ndiqni ofertat tona

Agjensia e Shërbimeve "Shkreli Spur" Agjensia e Shërbimeve "Shkreli Spur"
Rruga Europa Rus
Shkodër, 4001

Agjensia turistike SHKRELI SPUR SHKODER ofron per klientet e saj bileta avioni, bileta trageti, bileta autobusi , siguracione jete dhe automjetesh si dhe paketa turistike duke plotesuar kerkesat tuaja! Tek ne klienti eshte i pari !

CampingLake ShkodraResort CampingLake ShkodraResort
Rruga E Liqenit Omaraj, Vrak Shkoder Albania
Shkodër, 4000

Labeat Travel Shkoder Labeat Travel Shkoder
Rruga Qemal Dracini, Exalco
Shkodër, 4000

Ne faqen zyrtare te Labeat Travel Shkoder ju do te gjeni programe nga me te larmishmet, pamje nga vendet turistike me te vizituara ne Europe.

Shkodra Tourist Guide Shkodra Tourist Guide
Pedonale
Shkodër

IT is a page to help tourist to know the beauty of shkodra city and to help them to have a nice trip

Rozafa travel agency & tour operator Rozafa travel agency & tour operator
Sheshi "2 Prilli" Perballe Bankes BKT Adresa 2 Pedonale "Kole Idromeno"
Shkodër, 4001

Mirësevini ne faqen zyrtare të fansave në facebook të agjensisë së udhëtimeve dhe operatorit turistik ROZAFA.

Drita Travel Shkoder Drita Travel Shkoder
Bv. Skenderbeu, Ngjitur Me Posten Qendrore
Shkodër, 4001

UDHETONI ME NE !!!

SGS Travel SGS Travel
Sheshi "Isa Boletini"
Shkodër

Cel: 0682047556 Email: [email protected] Adresa: Sheshi Isa Boletini , Perash.

Ymeri Travel Ymeri Travel
Lagja Partizani , Rruga Europa Nr 5
Shkodër

Adria Tours Adria Tours
BULEVARDI "ZOGU I"
Shkodër, 0041

ME PERKUSHTIM ,PERGJEGJESI,SERIOZITET DHE PROFESIONALIZEM FILLUAM VEPRIMTARINE TURISTIKE NE DHJETOR TE 2008 . UDHETIMI YNE I PARE ISHTE NE BARCELONE