SGS Travel

Cel: 0682047556 Email: [email protected] Adresa: Sheshi Isa Boletini , Perash.

Sherbimet .Paketa Turistike verore, Pushime ne plazh .Pushime Dimerore, Paketa turistike ne resortet dimerore .Pushime Termale / SPA .Pushime me Krociera, Udhetime me Krociera .Organizime sportive per ndeshje futbolli / aktivitete te Formula 1 .Organizim aktivitetesh Incentive per Koorporate .Organizim Seminaresh / Konferenca brenda dhe jashte vendit per te gjithe institucionet .Rezervime Hotelesh ne te gjithe boten online .Transferta .Guida profesionale .Sherbime rent car .Casino .Sherbime VIP

emaildistributionsystem.com

Cmime Speciale ne Sharm - Duke filluar nga 499�

emaildistributionsystem.com Vendndodhja:Resorti shtrihet ne brigjet e Lagunes se Nabq Bay, 10 minuta larg Aeroportit Nderkombetar te Sharm el Sheikh, duke ofruar nje pamje mahinitese prane Detit te Kuq. Hoteli luksoz me 5 yje eshte i ndertuar nga nje shkrirje e arkitektures se llojit Tuscan dhe modelit Egjyptian.   

rivijera.hr

Hotel Jadran - RIVIJERA Hotels & residences

UDHETIM I VEÇANTE NE DESTINACIONIN E OFRUAR :
VIZITONI PERLEN NATYRORE TE DALMACISE PARKU NATYROR KOMBETAR "KRKA" (https://youtu.be/8bkbhLLUEBM),
QYTETET E TOP LISTES TURISTIKE NE EUROPE : SHIBENIK, TROGIR, SPLIT DHE DUBROVNIK .... 30 PRILL - 03 MAJ

DITA E PARE : TAKIMI TEK HOTEL "ROZAFA " NE OREN 07:00 DHE NISJA ME AUTOBUS KOMOD DREJT SHIBENIKUT. GJATE UDHETIMIT NDALESA PER PUSHIM, KAFE DHE VIZITE NE BUDVA ,NEUM ,SHIBENIK . AKOMODIMI NE HOTELIN ME 3 YJE NE QYTETIN SHIBENIK. DARKA NE RESTORANTIN E HOTELIT DHE SHETITJE E LIRE .

DITA E DYTE : MENGJESI NE HOTEL. VIZITE NE QYTETIN E VJETER , SHESHIN "POLJANA " ,KESHTJELLA "ST.MICHAEL" .NISJA DREJT PARKUT NATYROR KOMBETAR "KRKA" .VIZITA NE BUKURITE E PARKUT ZGJAT 4-5 ORE .KTHIMI NE SHIBENIK . DARKA NE HOTELIN E PRENOTUAR . PAS DARKE SHETITJE E LIRE .

DITA E TRETE : MENGJESI NE HOTEL . NISJA DREJT QYTETEVE TURISTIKE TROGIR DHE SPLIT . VIZITA NE QENDRAT HISTORIKE DHE KULTURORE TE DY QYTETEVE . PASDITE KTHIMI NE SHIBENIK DHE DARKE NE HOTELIN E PRENOTUAR .

DITA E KATERT : MENGJESI NE HOTEL . NISJA DREJT SHKODRES.
GJATE UDHETIMIT NDALESE NE DUBROVNIK DHE CAVTAT .. KOHE 2-3 ORE KUSHTUAR SHOPPING-UT.
NE MBREMJE MBERRITJA NE SHKODER.

ÇMIMI : 164 EURO
NE ÇMIM PERFSHIHEN : UDHETIMI ME AUTOBUS KOMOD, AKOMODIMI NE HOTEL ME 3 YJE NE SHIBENIK (www.rivijera.hr/Home/Jadran.html)
ME MENGJES DHE DARKE ( TE HAPUR),HYRJA NE PARKUN "KRKA" VIZITAT NE TROGIR DHE SPLIT.

PER REZERVIME NA KONTAKTONI NE:
TEL: 0682047556/0698581047
EMAIL: [email protected]

rivijera.hr Jedinstvena lokacija Hotela JADRAN u Šibeniku glavni je razlog zašto mu se gosti uvijek iznova vraćaju. Naime, hotel se nalazi u staroj gradskoj jezgri. Smješten je tik uz more i glavnu gradsku rivu, s koje redovito polaze izletnički brodovi u smjerovima razvedene Jadranske obale i prirodnih fenomen…

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Shkodër?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Telephone

Address


Sheshi "Isa Boletini"
Shkodër

Opening Hours

Monday 08:00 - 21:00
Tuesday 08:00 - 21:00
Wednesday 08:00 - 21:00
Thursday 08:00 - 21:00
Friday 08:00 - 21:00
Saturday 08:00 - 21:00
Sunday 08:00 - 21:00
Other Shkodër travel agencies (show all)
Agjenci Udhetimesh Adria Tours Agjenci Udhetimesh Adria Tours
Bulevardi Zogu 1
Shkodër, 4001

JonMar Travel and Tours JonMar Travel and Tours
Bulevardi Zogu I Pare, Rruga. Cen Broja, Perballe Videotekes Unison, Pak Metra Pa Shkuar Te Shkolla "Ndre Mjeda"
Shkodër, 40001

Labeat Travel Shkoder Labeat Travel Shkoder
Rruga Qemal Dracini, Exalco
Shkodër, 4000

Ne faqen zyrtare te Labeat Travel Shkoder ju do te gjeni programe nga me te larmishmet, pamje nga vendet turistike me te vizituara ne Europe.

CAMAJ TRAVEL CAMAJ TRAVEL
Bulevardi: SKENDERBEU
Shkodër, 4001

Agjensia Camaj Travel u krijua me date 02.09.2011 si biznes i vogel me adrese kryesore Bulevardi Skenderbeg, prane ish deges, me NIPT L17102001B.

Shkodra City Shkodra City
Shkodra City
Shkodër, 4001

This page is about the Shkodra City one of the best places in Europe....

KroniTravel KroniTravel
L.Qenal Stafa, Bulevardi Zogu I-re
Shkodër, 4001

KroniTravel është një agjensi udhëtimesh e cila mbulon shërbimet e transportit rrugor dhe detar me destinacion Shkodër-Padova dhe Shkodër-Torino...

Adria Tours Adria Tours
Bulevardi "Zogu 1"
Shkodër, 4001

UDHEHIQEMI NGA MOTOJA : "KLENTI KA GJITHMONE TE DREJTE... "

Elite Travel & Tours Elite Travel & Tours
Studenti
Shkodër, 4001

Ofrojme paketa turistike; Udhetime me linje tokesore, detare dhe ajrore; Siguracione prone, shendeti dhe automjeti.

Agjensia e Shërbimeve "Shkreli Spur" Agjensia e Shërbimeve "Shkreli Spur"
Rruga Europa Rus
Shkodër, 4001

Agjensia turistike SHKRELI SPUR SHKODER ofron per klientet e saj bileta avioni, bileta trageti, bileta autobusi , siguracione jete dhe automjetesh si dhe paketa turistike duke plotesuar kerkesat tuaja! Tek ne klienti eshte i pari !

REI  Travel REI Travel
Kryqezimi I Deges
Shkodër, 4001

sempre aperto

Argenti Travel & Tours Argenti Travel & Tours
Rruga Luguçesme
Shkodër, 4001

Agjensi udhetimesh/turistike Adresa: Blv."Mehmet Pashe Plaku", lagjja Lugucesme,4001, Shkoder, Albania Tel.+355694023994

Adria Tours Adria Tours
BULEVARDI "ZOGU I"
Shkodër, 0041

ME PERKUSHTIM ,PERGJEGJESI,SERIOZITET DHE PROFESIONALIZEM FILLUAM VEPRIMTARINE TURISTIKE NE DHJETOR TE 2008 . UDHETIMI YNE I PARE ISHTE NE BARCELONE