Globus Travel Shkodër

Who is Globus Travel ?We are an old travel agency created on September 1999 and we travel all around the world.We are incoming and outgoing agency too!

What will you find here?Everything about tourism! Tickets,trips,tours in Albania and around Albania,in Balkan and Europe too!We work every day,every month without stop.From January till April we travel around Balkan and Europe with albanian groups.From April until September we work with foreign tourists everywhere in Albania.What kind of tourist people?They are:German people,Austrian,French,belgian groups,.english people ect.We organize different kind of programs and this depend on the desire of the groups..Our staff speak very well:English,French,German,italian,montenegrian and russian languages.

[09/22/17]   Thank you a lot!

Pakete Turistike,Shkoder-Montenegro
2nete & 3 dite
Dita e pare
Ora 06:00 nisja nga Tirana per ne piken kufitare Hani i Hotit-Bozhe.
Formalitetet ne kufirin shqiptar dhe ne ate malazez.Nisja nga Shkodra per ne kryeqytetin e Malit te Zi “Podgorice”(qytet me popullsine me te madhe ne Mal te Zi rreth 160.000 banore,i quajtur me perpara Titograd ose qyteti i Titos(udheheqesi i 6-te republikave te Jugosllavise nga viti 1945-1992).Podgorica ne vitin 1945 u be qender ekonomike,politike,administrative, kulturore,arsimore e Malit Te zi.
Vizite ne qytetin e Podgorices.
11:30-12 Nisja nga Podgorica per ne Cetine(ish kryeqyteti i Malit TeZi,i titulluar qe ne vitin 1485 nga Dinastia Crnovic, nga vete sunduesi i asaj kohe Ivan Crnovic.Keshtu Cetina mbeti kryeqytet deri ne vitin 1946 kur erdhi ne fuqi Republika Federale Socialiste me ne krye Titon.
Cetina eshte qytet i pasur me objekte kulturore dhe historike te nje rendesie te vecante,si kisha,muzeume manastire.Ajo quhet ndryshe edhe qyteti shekullor dhe shpirteror i Malazezeve.
Vizite tek Muzeumi i “Krajl Nikolles”.Njohje me historikun e muzeumit.
Dreka fakultative ne ambjentet e mrekullueshme te Cetines.
Nisja nga “Cetina”per ne “Budva” ne hotel ku edhe do te behet akomodimi.
Darka ne ambientet e hotelit.Pas darke kohe e lire per kafe ne nje nga baret ose pubet e Budves.
Dita e dyte
Mengjezi ne ambjentet e hotelit.Vizite ne Budva(metropoli i Turizmit malazez ku mund te shijohen te gjitha llojet e muzikes,te teatrove te anijeve skenike,modes glamures,restoranteve )Vizite ne qytetin e vjeter te Budves(suvenir shooping sipas deshires se grupit).Nisja nga Budva per ne qytetin antik te Kotorrit(i quajtur ndryshe si qyteti me tri dyer te cilat mbajne brenda katedralet,kishat romane dhe gotike,pallatet e vjetra me fasada komode,rruget me pllaka guri,jane pjese e trashegimise kulturore botrore nen mbrojtjen e UNESKOS.Ketu zhvillohet nje numer i madh,festivalesh,procesionesh fetare dhe civile si dhe karnevali me i bukur dhe solemn nga te gjithe)Vizite e qytetit te vjeter te Kotorrit.
Nisja nga Kotorri per ne Perast(nje qytet me nje histori shume interesante ne varesi te kohes vizite ne ishullin “e “Gruas prej shkembi”(i njohur per historine e tij shume atraktive)
Nisja nga Perasti per ne Hercegnov-Igallo.Rruges shijojme bukurine e bokave te Kotorrit(Fjordet me te bukura ne mesdhe si dhe vendi ku fshihte anijet e veta Teuta ilire)Kalim per ne Risan(vendi ku thuhet se gjendet varri i Teutes).Mberritja ne Hercegnovi(vendi i diellit dhe i luleve,vendi i pushimeve te Indira Gandit,si dhe vendi ku gjendet spitali me i famshem ne Europen Lindore per fizioterapi si dhe per te gjithe problemet reumatizmale)Vizite ne kete qytet dhe njohje me historikun e ketij qyteti.
Dreka fakultative ne Igalo.Kthim nga Igalo per ne Budva.Akomodim ne hotel..Kohe e lire per kafe ne barin e hotelit.Darka ne ambientet e hotelit.Pas darke zbavitje sipas deshires se grupit.
Dita e trete
Mengjezi ne ambientet e hotelit.Nisja nga Budva per ne “Shen Stefan”(Destinacioni me atraktiv ne te gjithe bregdetin adriatik,I vetmi qytet-hotel ne bote,verorja ekskluzive e njohur dhe e pranuar ne te gjithe boten).Vizite ne “Shen Stefan”.Nisja nga ‘Shen Stefani per ne Petrovac Sutumore,Tivar.Shooping ne qytetin e Tivarit.Vizite ne qytetin e Tivarit.Dreka fakultative ne Tivar duke gjetur nje ambient te kendshem dhe te rehatshem me gatime shqiptare dhe me cmime te arsyeshme.Nisja nga Tivari per ne Shqiperi.
Cmimi:59 Euro
Ne kete cmim perfshihet:Hoteli me 3 yje me mengjez dhe darke.Transporti ne dispozicion,guida si dhe sherbimet e agjensise.
Nuk Perfshihen:drekat,pijet hyrja ne muzeume dhe shetitjet me varke.
Faleminderit per Mirekuptimin !

OFERTAT E NENTORIT~~~~
ROME - FIRENCE - VENECIE
4 NETE - 5 DITE
NISJA 25 NENTOR 2015
CMIMI 280 EURO PERSONI
REZERVONI : TEL 022247300
MOB 069 2335158
069 2668579
0674833181
PROGRAMI I GRUPIT PER NE ITALI
Dita I:
Nisja nga Tirane,ne drejtim te Durresit,hyrja ne target,nisja.
Dita II:
Mberritja ne Bari,nisja ne drejtim te Romes. Arritja ne Rome, dhe me pas turi i qyteti te Romes.Vizite: - Vatikani, Piazza “Shen Pjetrit” Piazza “Venecia”, Fontana “Trevi” , akomodimi ne hotel.
Dita III:
Mengjesi ne hotel,vazhdojne turin e Romes: Colosseu ,Paizza” Republika”, nisja ne drejtim te Firencen, vendlindjen e rilindjes Italiane, turi i Firences: “Piazza Senior”, Palacio “Di Vecio” Katedralia “Santa Maria di Fiori”,nisja ne drejtim te
Mestrias ku do te behet dhe akomodimi ne hotel.
Dita IV:
Mengjesi ne hotel .turi i qytetit te Venecias: Piazza “Santa Lucia”.Piazza “San Marko”, nisja ne drejtim te Makarkes. Akomodimi ne hotel ne Makarska.
Dita V:
Marrja e mengjesit ne hotel.me pas,nisja ne drejtim te
Shqiperise.Gjate rruges vizite ne qytetin e Budva.Arritja ne Tirane.
Cmimi 280 Euro Nisja ne 25 Nentor 2014
KU PERFSHIHEN
Transporti me autobus (ne dispozicion)
Siguracioni i shendetit ne udhetim
Hotelet, me mengjes.

Guida
Trageti me dhome

Vazhdojne ofertat e Nentorit
SOFIE - BUKURESHT
3 NETE - 4 DITE
NISJA 26 NENTOR 2015
CMIMI 170 EURO PERSONI
PROGRAMI I GRUPIT PER BUKURESHT
Dita I:
Nisja nga Tiran ne oren 06:00 ne drejtim te pikes kufitare Morine.
Mbas procedurave kufitare,pushim per kafe etj ne nje lokal buze liqenit.Vizite ne Prishtine.Nisja ne drejtim te Shkupit .Turi i Shkupit,me pas do te nisemi ne drejtim te Sofies .Arritja ne hotel akomodimi.me pas turi Sofies : Katedralje, Parlamenti,Akademia e shkencave,Presidenca, Kthimi ne hotel
Dita II :
Mengjesi ne hotel e me pas nisja ne drejtim te Bukureshtit. Arritja rrethoren 14:00 ne Bukuresht.Akomodimi ne hotel e me pas Turi : Parlamenti, ( qe eshte i dyti ne bote nga madhesia) Pallati mbreteror,Teatri kombetare, shoping ne nje nga Qendrat e medha tregetare.Kthimi ne hotel.
Dita III:
Mengjesi ne hotel : Turi i Bukureshtit : Rruga e Fitores ,Universiteti,Harku i Triumfit, Parku Cismigiu ,Klubi i Ushtrise.
Tur panoramik ipjeses moderne te Bukureshtit. Nisja drejt Sofies. Arritja ne darke ne Sofie .Akomodimi ne hotel.
Dita IV :
Mengjesi ne hotel : Shopping ne Pazarin e madh Ilienci te Sofies.
Nisja ne drejtim te Shqiperise. Mberritja ne Tirane ne darke
Ku perfshihet :
Nisja 26 NENTOR 2015 Çmimi 170 euro personi
1.Transporti me autobuz
2. Hotelet me mengjes
3. Siguracioni i shendetit
4.Guida gjate gjithe turit

OFERTAT E NENTORIT~~~~
ROME - FIRENCE - VENECIE
4 NETE - 5 DITE
NISJA 25 NENTOR 2015
CMIMI 280 EURO PERSONI
REZERVONI : TEL 022247300
MOB 069 2335158
069 2668579
0674833131
PROGRAMI I GRUPIT PER NE ITALI
Dita I:
Nisja nga Tirane,ne drejtim te Durresit,hyrja ne target,nisja.
Dita II:
Mberritja ne Bari,nisja ne drejtim te Romes. Arritja ne Rome, dhe me pas turi i qyteti te Romes.Vizite: - Vatikani, Piazza “Shen Pjetrit” Piazza “Venecia”, Fontana “Trevi” , akomodimi ne hotel.
Dita III:
Mengjesi ne hotel,vazhdojne turin e Romes: Colosseu ,Paizza” Republika”, nisja ne drejtim te Firencen, vendlindjen e rilindjes Italiane, turi i Firences: “Piazza Senior”, Palacio “Di Vecio” Katedralia “Santa Maria di Fiori”,nisja ne drejtim te
Mestrias ku do te behet dhe akomodimi ne hotel.
Dita IV:
Mengjesi ne hotel .turi i qytetit te Venecias: Piazza “Santa Lucia”.Piazza “San Marko”, nisja ne drejtim te Makarkes. Akomodimi ne hotel ne Makarska.
Dita V:
Marrja e mengjesit ne hotel.me pas,nisja ne drejtim te
Shqiperise.Gjate rruges vizite ne qytetin e Budva.Arritja ne Tirane.
Cmimi 280 Euro Nisja ne 25 Nentor 2014
KU PERFSHIHEN
Transporti me autobus (ne dispozicion)
Siguracioni i shendetit ne udhetim
Hotelet, me mengjes.
Guida
Trageti me dhome

**OFERTA E RADHES*****
ITALIA E JUGUT -MALTA
5 NETE-6 DITE
NISJA 27 TETOR
CMIMI 380 EURO
REZERVIMET: TEL 022247300
MOB 0692668579
0692335158
PROGRAMI I GRUPIT PER NE MALTE
Dita I
Nisja nga Tirana ne oren 08:00 ne drejtim te Vlores. Hyrja ne traget akomodimi dhe arritje ne Brindizi ne ore 19:00.Nisje ne drejtim te Calabris.
Akomodimi ne hotel.
Dita II
Mengjesi ne hotel nisja ne drejtim Sicilis.Gjate rruges vizite ne Regio Kalabria,Mesina. Arritja pas dreke ne Sicili (Pozzalo) marrja e tragetit.Arritja ne darke ne Malte( pas 1:30 min.udhetim me traget)
Akomodimi ne Hotel.
Dita III
Mengjesi ne hotel e me pas sipas guides turistike vizite e qyteteve Bugiba, Slima ,Valletta me qendrat kulturore , muzeale ,historike . Vizite ne kryeqytetin e vjeter te Maltes Mdinen,me keshtjellen e lashte.Kthimi ne hotel, pas darkes show artistik.
Dita IV
Mengjesi ne hotel e me pas do te vizitohet pjesa modern e Maltes “San Xhulia”. Arritja ne Slima Vizite dhe shopping. Me pas shetitje me anije ne detin Mesdhe.Kthimi ne hotel.Sipas deshires disko ,pub, show artistik
Dita V
Mengjesi ne hotel me pas nisja ora 05.00 me Katamaran.Arritja ne Sicili ora 6.30.Turi i Sicilise:Vizite ne Katanja, Cozenca. Nisja ne drejtim te Brindizit. Hyrja ne traget,akomodimi ne dhoma.
Dita VI
Arritja ne Vlore . Kthimi ne Tirane
Çmimi per person 380 Euro Nisja date 27 Tetor 2015
Ku perfshihen:
~Trageti Vlore - Brindizi & ~Pozzalo – Valeta-Pozzalo
~Brindizi - Vlore
~Autobusi (ne dispozicion)
~Akomodimin ne Hoteli me 3*** + mengjez
~Siguracioni i shendetit ne udhetim
~Guida nga agjensia

~KORFUZ - JANINE~~~~~
NISJA 23 TETOR 2015
CMIMI 75 EURO/PERSONI
REZERVONI :0035522247300 ose ne
0692668579,0692335158
PROGRAMI I KORFUZIT

Dita I :
Nisja nga Tirane ora 23;45 te dates 23 Tetor 2015 ne drejtim te Igumenices neperjmet pika kufitare Qafe Bote.
Dita II
Arritja ne qytetin e Igumenices, me pas hyrja ne traget. Arritja ne Korfuz.sistemimi ne hotel,me pas do te fillojme turin e qytetit te Korfuzit: Muzeu i Sizit (Acilio), Keshtjella, Muzeu Arkiologjik, Muzeu Aziatik, qendra e qytetit, shooping i lire. Kthim ne hotel,marrja e darkes (pas darkes,sipas deshires mund te shkohet ne buzuk)
Dita III:
Marrja e mengjesit ne hotel, me pas nisja ne drejtim te tragetit, hyrja ne traget,vizite ne qytetin e Igumenices, nisja ne drejtim te Janines. Arritja ne Janine. Vizite ne kalane e Janines varri i Ali Pashe Tepelenes. Nisja ne drejtim te Shqiperise. Kthimi ne Tirane.
Çmimi : 79 Euro per person
Nisja 23 Tetor 2015
Ku perfshihen:
1.Transporti me autobuz
2. Trageti Igumenice- Korfuz- Igumenice
3. Hoteli me mengjes + darke
4. Guida me guidues ne gjuhen Shqipe

OFERTE ~~~~~
VITI I RI 2016 GRAZ - AUSTRI
4 NETE - 5 DITE
ÇMIMI 290 EURO

Dita I: 30 Dhjetor 2015
Nisja nga Tirane,ora 06:00 ne drejtim te pikes kufitare te Hani i Hotit. Pas procedurave
kufitare,nisemi ne drejtim te kryeqytetit te Malit te Zi,Podgorice.ku do te bejem nje pushim te
shkurter,kafe uje,etj.Me pas nisemi ne drejtim te Medjugorjes, ku do te akomodohemi ne hotel,
gjate rruges,do te vizitojme qytetin e Mostarit.Mberritja ne Medjugorje,Akomodimi ne
hotel,vizite ne katedralen e famshme te Shen Maris – te Medjugorjes.Kthim ne hotel.
Dita II: 31 Dhjetor 2015
Marrja e mengjesit ne hotel, nisja ne drejtim Graz –Austri,gjate rruges do te vizitojme qytetin e Zagrebit.Mberritje ne Graz,Akomodimi ne hotel. Darka e Vitit te Ri 2016
Dita III: 01 Janar 2016
Mengjesi ne hotel,nisja ne drejtim te Vienes.Turi i plote i qytetit te Vienes: Parlamenti.Bashkia e qytetit,Pallati i Perandoreve te Hasburgeve,Pedonalia, katerdralja Shen Stefan,Teatri i Operas te Vienes, kafje dhe Monumeti i Moxart,Pallati Shen – Brune.Nisja ne drejtim te Graz.
Kthim ne hotel
Dita IV 02 Janar 2016
Mengjesi ne hotel dhe turi i qytetit te Grac: Qendra Historike e qytetit te Graz,Galeria e Arteve,Ura mbi lumin Mur,Keshtjella me Kullen e Sahatit,Nisja ne drejtim te Lubjanes,Turi i qyteti te Lubjanes,me pas nisje ne drejtim te Kroacis,Akomodimi ne hotel ne Neum.
Dita V 03 Janar 2015
Mengjesi ne hotel,nisja ne drejtim te Shqiperise,gjate rruges vizite ne qytetin e Dubrovnikut
Ne darke kthimi ne Tirane.
Çmimi 290 Euro personi Nisja 30 Dhjetor 2015
Ne kete çmim perfshihen:
Transporti me autobus (ne dispozicion)
Siguracioni i shendetit ne udhetim
Akomodimi ne hotel
Mengjeset- gjate gjithe diteve te qendrimit
Darka e Vitit te Ri
Guida

Programi i grupit per ne Barcelone

Dita I--II : Nisja nga Tirana 06:00 dt 09/10./2015 ne drejtim te Barcelones permes pikes kufitare
Muriqan, Mali i Zi.Gjate rruges ndalesa pushimi cdo 3 ore udhetimi.
Arritja ne Barcelone, ora 19:00.dt 10.10.2015 Akomodimi ne hotel, darka

Dita III : Mengjesi ne hotel e me pas shetitje ne qendren turistike Malgrad De Mar.
pushim e me pas shopping,.darka,Pas darke disco, pub

Dita IV: Mengjesi ne hotel e me pas turi i Barcelones: Katedralja Sagrada
Family,parku Guell, Stadiumi Kamp Now,Porti Olimpik, Piacca
Espaniol,Akuariumi.Kthimi ne hotel, darka.Pas darke show artistik

Dita V: Mengjesi ne hotel e me pas plazh ne bregdet ose pishine sipas deshires
darka ne hotel.

Dita VI: Mengjesi ne hotel e me pas turi i Barcelones : Piacca Cataluna, rruga e famshme La Rambla,parku
Montjuic, Stadium Olimpic,shooping. Kthimi ne hotel darka. :


Dita VII- VIII: Mengjesi ne hotel e me pas nisja ne drejtim te Canes vizite : Qyteti i
Canes, Nices, Monte Carlos. Vazhdimi , rruges kthimi ne Shqiperi.


Çmimi eshte : 350 / person Nisja 09 Tetor 2015

Transoprti me autobus
Hoteli me mengjez, + darke
Siguracioni i shendetit
Guida gjate gjithe udhetimit

GRUP I KONFIRMUAR
399 € 16 Tetor - 4 dite

Pershkrimi i Programit:

Dita 01:
Tirane – Ljubljane - Prage
Takimi me guiden tone ne Aeroportin e Tiranes dhe fluturimi Tirane - Ljubljane - Prage
Pas mberritjes ne Prage, takimi me partneret tane dhe guiden lokale i shoqeruar nga autobusi komod me ajer te kondicionuar. Atje do te riprezantojme edhe njehere programin qe do kemi ne ditet ne vijim.
Akomodimi ne hotel

Dita 02:
Prage (City Tour)

07:00 – 09:00 Mengjesi ne hotel
09:00 – 13:00 City Tour Prage

City Tour Prage – Qyteti ri dhe Qyteti i vjeter

Vizita jone fillon me turin me autobuz dhe ecje me kembe, duke kaluar ne rruget kryesore te Prages ku do mund te shikojme ne menyre panoramike Shtepine Kercyese, Teatrin Kombetar dhe Keshtjellen e Prages
Pasi guida do te na sqaroje ne autobus gjithe historine e qytetit, do te ecim drejt Ures Charles
Ura eshte 516m e gjate dhe 10m e gjere duke qendruar ne 16 harqe. Ne kete ure ndodhen 30 statuja te stilit barok te ndertuar rreth viteve 1700.

Me pas do te kalojme ne zonen e mbushur me dyqane dhe souvenire per te arritur ne qendren e qytetit.
Aty do te vizitojme Oren e famshme Astronomike te qendres se qytetit
Ora Astronomike u ndertua ne vitin 1410 nga Mikulas ne bashkepunim me Jan Ondrejuv. Mekanizmat qe ata kane ndertuar mbi 600 vjet me pare jane ende funksionale. 80 vjet me vone Hanus u perpoq ta rindertonte por keshilltaret e kishin verbuar ate keshtu qe ai nuk do te arrinte te ndertonte nje instrument me te madh se ai ne Orloj ne Prage. Ekziston dhe nje gjel qe kendon pasi Apostujt kane perfunduar bekimin e tyre.Prane saj ndodhet edhe Kisha Baroke e Shen Tynit. Gjate zhvillimit te turit do te kemi kohe te lire ne dispozicion per dreken, e cila eshte fakultative

Ne mbremje mund te argetohemi ne lokalet me muzike Live ose ne nje nga diskot me te medha (me 5 kate) te Europes qendrore: Karlovy Lazne

Akomodimi ne hotel

Dita 03:
Prage - Karlovy Vary

Opsion Extra Pagese – Karlovy Vary
Pas mengjesit ne hotel ne drejtimin e guides sone nisja drejt Karlovy Varit
Pas nje udhetimi rreth 2 ore i afrohemi Karlovy Varit . Atje mund te shijojme Ujrat Termale te cilat jane ne me shume se 12 burime, ku kryesori dhe me i madhi eshte ai i Vridlos.
Gjate levizjes ne qytet do kemi mundesi te shikojme Pallatin ne te cilin zhvillohet Miss Cekia, kishen e qytetit, si edhe zona ne te cilat jane luajtur pjese nga filmat e famshem te James Bond
Duke zbuluar periudhen mesjetare, do kemi mundesi te provojme Bekerovka ( pijes me fame ceke e cila eshte e bere me esenca te barerave kurative )
Kohe e lire per dreken e cila eshte fakultative
Kthimi ne Prage.
Akomodimi ne hotel.

Dita 04:
Prage – Ljubljane - Tirane
Mengjesi ne hotel
Pas check-out nga hoteli i drejtohemi aeroportit te Prages
Fluturimi drejt Tiranes

Kthimi ne Tirane
Fundi i Sherbimit tone

Te Perfshira:
Udhetimi me Avion Adria Airways:
Tirane - Ljubljane - Prage - Ljubljane - Tirane
Akomodimi ne hotel me mengjes
City Tour Prage
Transfertat si ne program

Guide profesionale

Globus Travel Shkodër

Cdo fundjave nje udhetim ne 2015 !!!
Pse te qendroni ne shtepi apo te drekoni jashte ne po te njejtat vende, kur fare mire mund te beni nje udhetim te kendshem qe ju mbush me energji pozitive per te gjithe javen...
dhe keni kaq shuuuuume mundesi zgjedhjeje me cmime fantastike
Fundjave ne Malin e Zi -Ulqin Budva, ne hotel me mengjes vetem 49 Euro
Fundjave ne Maqedoni : Struge Oher, ne hotel me mengjes vetem 49 Euro
Fundjave ne Kosove Prizren Prishtine, ne hotel me mengjes vetem 49 Euro
Fundjave ne Selanik ne hotel me mengjes vetem 69 Euro
Fundjave ne Sarajeve ne hotel me mengjes vetem 69 Euro
Fundjave ne Dubrovnik ne hotel me mengjes vetem 69 Euro
Fundjave ne zonen Came te Preveze Arte Janine, ne hotel me mengjes vetem 69 Euro
Fundjave ne Korfuz ne hotel me mengjes vetem 79 Euro bileta e tragetit e perfshire

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Shkodër?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Address


Shkodër
00355
Other Tour Agencies in Shkodër (show all)
Anna Tours Anna Tours
Rruga Edit Durham
Shkodër, 4001

Shkurtojme distancat, afrojme Shqiptaret!

Agjenci Udhetimesh Adria Tours Agjenci Udhetimesh Adria Tours
Bulevardi Zogu 1
Shkodër, 4001

Vizion Travel Vizion Travel
Rruga: 13 Dhjetori (NE PEDONALE)
Shkodër, 4001

Agjensi Udhetimesh (Travel Agency)

ALB Travel ALB Travel
Lgj. Vojo Kushi, Rr. Qemal Dracini
Shkodër, 4001

Agjensi udhetimesh duke perfshire bileta avioni,autobusi,trageti si dhe paketa te ndryshme turistike. Jeni te mirepritur!

Argenti Travel & Tours Argenti Travel & Tours
Rruga Luguçesme
Shkodër, 4001

Agjensi udhetimesh/turistike Adresa: Blv."Mehmet Pashe Plaku", lagjja Lugucesme,4001, Shkoder, Albania Tel.+355694023994

KroniTravel KroniTravel
L.Qenal Stafa, Bulevardi Zogu I-re
Shkodër, 4001

KroniTravel është një agjensi udhëtimesh e cila mbulon shërbimet e transportit rrugor dhe detar me destinacion Shkodër-Padova dhe Shkodër-Torino...

Lumi i Shalës  -Miki Tours- Lumi i Shalës -Miki Tours-
Shkodër

-𝙊𝙁𝙍𝙊𝙅𝙈Ë 𝙐𝘿𝙃Ë𝙏𝙄𝙈𝙀 𝙉Ë 𝙇𝙄𝙌𝙀𝙉𝙄𝙉 𝙀 𝙆𝙊𝙈𝘼𝙉𝙄𝙏 𝘿𝙃𝙀 𝙉Ë 𝙇𝙐𝙈𝙄𝙉 𝙀 𝙎𝙃𝘼𝙇Ë𝙎. +355699844776 WhatsApp + Viber

Shkodra Universal-Agjensi Shkodra Universal-Agjensi
Rruga Besnik Ceka
Shkodër, 4001

SHKODRA UNIVERSAL AGJERNSI ju sherben me: Bileta udhetimi(avioni,trageti,autobusi) Guida dhe paketa turistike Siguracion automjeti,ne udhetim,prone,etj. Pagesa faturash:energji,digjitalb,internet,gjoba policie,etj Rimbushje telefoni. Makina me qera. etj

Labeat Travel Shkoder Labeat Travel Shkoder
Rruga Qemal Dracini, Exalco
Shkodër, 4000

Ne faqen zyrtare te Labeat Travel Shkoder ju do te gjeni programe nga me te larmishmet, pamje nga vendet turistike me te vizituara ne Europe.

Udhëtime turistike  për ne Theth Udhëtime turistike për ne Theth
Theth,shkoder
Shkodër

Ky fugon vihet ne dispozicion te turistave te huaj dhe shqipetar per te udhetuar ne Theth edhe ne zonat e tjera turistike te veriut te shqiperis... Fugoni eshte shum komod edhe cmimi eshte i arsyshem.. per sqarime te metejshme mund te kontaktoni me shofer

Agjensia e Shërbimeve "Shkreli Spur" Agjensia e Shërbimeve "Shkreli Spur"
Rruga Europa Rus
Shkodër, 4001

Agjensia turistike SHKRELI SPUR SHKODER ofron per klientet e saj bileta avioni, bileta trageti, bileta autobusi , siguracione jete dhe automjetesh si dhe paketa turistike duke plotesuar kerkesat tuaja! Tek ne klienti eshte i pari !

Asa Travel-Agency Asa Travel-Agency
Rr.Qemal Draqini, Perbadhe UBA Bank, Shkodër, Albania
Shkodër, 111

ASA TRAVEL eshte agjensia lider ne fushen e udhetimeve ne Shkoder...