Lida Travel

Agjensi Udhetimesh: -Ofrojme bileta avioni ne cdo destinacion te Botes -Bileta Trageti -Bileta Autobusi Tokesore dhe Detare -Guida Turistike :)

"LIDA TRAVEL"

Perqafo te dashurit e zemres, udheto drejt tyre, me ofertat me te mira tek "Lida Travel"

🇮🇹Novembre a VENECIA🇮🇹
185 euro x person💸
Në çmim përfshihet :

🔥 Bileta ✈️ vajtje ardhje me nisje nga Tirana.
🔥 Akomodimi ne hotel 3*.
🔥 Mëngjeset për ditët e qëndrimit.
🔥 Bagazhe 8 kg.
🔥 Taksat aeroportuale.

🎯Vjeshte ne Lida Travel
💸Fluturime Low Cost
🧲Duke filluar nga 30 euro
🇮🇹Itali, 🇧🇪Gjermani etj

🦋🐳☘️Ejani se bashku te vizitojme Shqiperine tone te bukur

1, 8 Korrik 360 €
► 15, 22, 29 Korrik, 5, 12 Gusht 430€
► 19, 26 Gusht, 2, 9, 16 Shtator 390€

Programi:

Dita 1: Tiranë – Vlorë – Karaburun
✿ Në 07:00 nisja bëhet nga Tirana;
✿ Ndalesë për kafe dhe pushim gjatë rrugës;
✿ Mbërritja dhe akomodimi në Vlorë;
✿ Udhëtim me Skaf në brëndësi të Karaburunit, ku do mund të shihni: Shpellën e Haxhi Alisë, Gjirin e Shën Janit;
✿ Plazh ne plazhin e Shën Vasilit;
✿ Kthimi me Skaf për në Vlorë;
✿ Darka në Hotel;
✿ Welcome Party pas darkës.

Dita 2: Vlorë – Dhërmi
✿ Mëngjesi në Hotel;
✿ Mbërritja në Dhërmi, akomodimi dhe nisja me Skaf nga Dhërmiu në Drimadhes, Palas Gjiri i Shën Andreas, Gjiri i Gramës;
✿ Kohë e lirë/Plazh;
✿ Darka në Dhërmi;
✿ Zjarr Buze Detit, verë dhe plot miqësi.

Dita 3: Dhërmi – Gjipe – Jalë
✿ Mëngjesi në hotel;
✿ Vizitë me skaf tek Shpella e Pirateve dhe në Gjipe – plazh në Gjipe, Opsionale: kush dëshiron mund të zgjedhë të provojë ndjesinë fantastike të Scuba Diving në Jalë. Transportin vajtje – ardhje nga Dhërmiu në Jalë e mundeson Klubi;
✿ Pas Scuba diving kohën e lirë mund ta kalojë në plazhin e Dhërmiut;
✿ Kohë e lirë, konsumohet darka;
✿ Aktivitete me grupin (lojra, animacione, Zjarr, Mafja, Tarakos).

Dita 4: Dhërmi – Sarandë
✿ Mëngjesi në hotel;
✿ Opsionale: Kush dëshiron mund të provojë adrenalinën e fortë që të jep Paragliding;
✿ Nisja për në Sarandë, ndalesë në Jalë për plazh;
✿ Vizitë tek Kalaja e Himares;
✿ Kohë për dreke në Plazhin e Llamanit;
✿ Vizitë tek Kalaja e Ali Pashës në Porto Palermo;
✿ Mbërritja në Sarandë dhe akomodimi në hotel;
✿ Kohë e lirë dhe darka në një nga restorantet buzë detit.

Dita 5: Sarandë – Kakaome – Krorëz
✿ Mëngjesi në hotel;
✿ Nisja me Skaf për në gjirin e Kakomesë dhe plazhin e mrekullueshëm të Krorëzit;
✿ Kohë e lirë dhe plazh në Kakome dhe Krorëz;
✿ Khimi në hotel, kohë për pushim;
✿ Darka në restorant buzë detit.

Dita 6: Sarandë – Ksamil – Butrint – Syri i Kalter
✿ Mëngjesi në Hotel;
✿ Vizitë në Ksamil dhe në Butrint;
✿ Kohë e lirë për pushim në Ksamil;
✿ Vizitë tek Syri i Kaltër;
✿ Ndalesë për kafe dhe pushim gjatë rrugës;
✿ Kthimi në Tiranë.

Ne cmim pershihen:

Transporti sipas programit ✓
Akomodimi 5 netë në Hotel ✓
5 Darka ✓
5 Mengjese ✓
Guide ✓
Xhiro me skaf Karaburun ✓
Xhiro me skaf Sarandë – Kakome – Krorëz ✓
Xhiro me Skaf në Gjipe ✓
Xhiro me Skaf në Gjirin e Gramës ✓
Bileta e hyrjes tek Kala e Ali Pashës ✓

Cmimet per femijet:
– 0-2 vjec falas.
– Nen 10 vjec gjysem cmimi.
– Mbi 10 vec cmim i plote.

**Opsionale
– Scuba Diving – 25 euro
– Stand up Paddle – 25 euro
– Paragliding – 50 euro
– Kayaking – 25 euro

🌺DITA NIS BUKUR TEK NE Lida Travel NXITONI TE REZERVONI PUSHIMET TUAJA🌺🌺

1. Turqi
PROGRAMI ME 3 NETE FJETJE

Dita e Parë: Nisja nga Tirana në oren 13.00 dhe udhëtimi me autobuz nëpërmjet Kapshticës dhe Selanikut për në Stamboll. Pushime të shkurtra gjatë rrugës.

Dita e Dytë: Mbrritja në Stamboll rreth orës 08.00, Vizitë panoramike me guidë në Monumentet Kryesore të qytetit, si: Xhamia Blu, Hipodromi, Dollmabahce, njohja me Bazilikën e famshme të Shën Sofisë, shëtitje me autobus, kalimi mbi Bririn e Artë nëpërmjet Urës së Gallatës, kalim në urat e varura të Bosforit për të kaluar në Kontinentin Aziatik, vizitë në pikën turistike të Çam Lixha (pikën më të lartë të qytetit, kodra e të dashuruarve). Kthimi në Hotel. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Tretë: Mëngjesi në Hotel. Udhëtim në Eminoy (stacioni i anijeve dhe jahteve për në Bosfor). Lundrim me anije për dy orë në Ngushticën e Bosforit në drejtim të Detit të Zi për të vizituar pjesën bregdetare të Stambollit, Evropën dhe Azinë, si dhe për të parë nga anija kalanë e vjetër, Rumelitisa. Fjetje në Hotel.

Dita e Katërt: Mëngjesi në Hotel. Nisja për në Tiranë. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Ndalesë në Selanik për një vizitë 2 orë. Vazhdimi i udhëtimit.

Dita e Pestë: Mbrritja në Tiranë, rreth orës 08.00.

Nisja çdo të Enjte, Maj

PROGRAMI ME 3 NETE FJETJE

Dita e Parë: Nisja nga Tirana në oren 03.00 dhe udhëtimi me autobuz nëpërmjet Kapshticës dhe Selanikut për në Stamboll. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbrritja në Stamboll rreth orës 20.00. Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë: Mëngjesi në Hotel. Vizitë panoramike me guidë në Monumentet Kryesore të qytetit, si: Xhamia Blu, Hipodromi, Dollmabahce, njohja me Bazilikën e famshme të Shën Sofisë, shëtitje me autobus, kalimi mbi Bririn e Artë nëpërmjet Urës së Gallatës, kalim në urat e varura të Bosforit për të kaluar në Kontinentin Aziatik, vizitë në pikën turistike të Çam Lixha (pikën më të lartë të qytetit, kodra e të dashuruarve). Kthimi në Hotel. Ssitemimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Tretë: Mëngjesi në Hotel. Udhëtim në Eminoy (stacioni i anijeve dhe jahteve për në Bosfor). Lundrim me anije për dy orë në Ngushticën e Bosforit në drejtim të Detit të Zi për të vizituar pjesën bregdetare të Stambollit, Evropën dhe Azinë, si dhe për të parë nga anija kalanë e vjetër, Rumelitisa. Fjetje në Hotel.

Dita e Katërt: Mëngjesi në Hotel. Nisja për në Tiranë. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Ndalesë në Selanik për një vizitë 2 orë. Vazhdimi i udhëtimit.

Dita e Pestë: Mbrritja në Tiranë, rreth orës 08.0

Me Shume Detaje: Në pagesë përfshihen:
-Udhëtimi vajtje – ardhje me autobus.
-Akomodimi 2 ose 3 netë në hotel në qendër të pjesës Evropiane të Stambollit
-Mëngjeset për të gjithë ditët e qëndrimit.
-Shëtitjet në Stamboll me autobus (sipas programit)
-Shoqërues dhe guidë shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit

[06/27/19]   FLUTURIME ON TOP

✈️TIRANE - AMSTERDAM 58 euro
✈️TIRANE - LONDON 50 EURO
✈️ TIRANE - VENEZIA 55 EURO

All Inclusive Halkidiki 4 Ditë €129, 5 Ditë €158

3. Greqi
PLAZH, 4 Ditë

Dita e Parë, E Martë: Nisja nga Tirana në orën 23.00 të ditës së Hënë dhe udhëtimi me autobus për në Halkidiki nëpërmjet Kapshticës me autobus. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Halkidiki. Sistemimi në Hotel.

Dita e Dytë, E Mëkurë: Akomodimi në Hotel.

Dita e Tretë, E Enjte: Akomodimi në Hotel.

Dita e Katërt, E Premte: Udhëtimi i kthimit me autobus për në Tiranë, nëpermjet Kapshtiicës. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Tiranë.

PLAZH, 5 Ditë

Dita e Parë, E Premte: Nisja nga Tirana në orën 23.00 të ditës së Enjte dhe udhëtimi me autobus për në Halkidiki nëpërmjet Kapshticës me autobus. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Halkidiki. Sistemimi në Hotel.

Dita e Dytë, E Shtunë: Akomodimi në Hotel.

Dita e Tretë, E Diel: Akomodimi në Hotel.

Dita e Katërt, E Hënë: Akomodimi në Hotel.

Dita e Pestë, E Martë: Udhëtimi i kthimit me autobus për në Tiranë, nëpermjet Kapshticës. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Tiranë.

Nisje çdo të Martë dhe të Premte

Hotel Calypso Siviri 2* Superior - All Inclusive
Kassandra Bay 2*S - All Inclusive
Hotel Kriopigi Beach 4* - All Inclusive

⛱☀️🌊FUNDJAVE T" KANDSHME MIQTE E MI 🌊☀️⛱

#LIDATRAVEL#MESUPEROFERTA#SUPERGUIDA#JUMIREPRESIM#

Lida Travel

⛴🚌🌷GUIDE TURISTIKE ne SARDE 🌷⛴🚌
"Lundroni permes historise dhe natyres qe te perjetoni qetesine dhe harmonine e nje peisazhi te virgjer ku :
🌳BUKURIA ESHTE MBRET 🌳

me vetem 14 euro/ person
ne cmim perfshihet : vatje -ardhje si dhe lundrimi me
➡️SARDA yacht , gjate lundrimit vizitohet

-Sarda epike
1️⃣SARDEN -shurdhahun -nje qyteze unikale e mesjetes
2️⃣ Kryeqendren e krahines se Polatit rreth viteve 867
3️⃣Epiqendren e krahines se qyteterimit tone te hershem ilir me kalate: Gajtanit , Danjes, Drishtit e Dalmacise ku ne shekullin e 3 u mbajt koncili i SARDENSIS
4️⃣ishullin misterioz mes 365 altareve e gojedhena te tjera
5️⃣QEndren diocezale e Ipeshkevnore me te hershme
6️⃣Ku jetoi dhe ngjizi kanunin historik bashkepunetori i Skenderbeut princi Leke Dukagjini
7️⃣Qendren e krahines ku u lind dhe u rrit poeti dhe albanologu yne i madh Martin Camaj

👉Gjithashtu do njiheni me :
Kanionet mahnitese te lugines se Drinit , shpellen e Pellumbave , nje arkitekture natyrore.

-Itinerari i lundrimit me Sarda Yacht

Ora 8.30 ne molin e qytetit Vau dejes ose ne fshatin Rragam
Ora 9.00 fillimi i udhetimit per en ishullin Sarda
Ora 9.30 vizite ne kalane Sarda me pranine e guides
Ora 11.00 nisja me Yacht drejt kanioneve te Drinit
Ora 12.30 Pushim,ose per te notuar ne liqen
Ora 14.00 dreka ne lokalet buze liqenit
ora 16.00 zbritja ne mol dhe nisja me autobus
Ora 16.30 akomodimi ne Yacht
Ora 17.30 vizite ne kalane Sarda
Ora 19.30 kthimi ne mol-vendnisje

Nxitoni nxitoni nxitoni !!!

[06/13/19]   👉🤩Duke Filluar nga 55 euro 💸

✈️Tirane - London
✈️Tirane- Dusseldorf
✈️Tirane - Venezia
✈️Tirane - Rimini
✈️Tirane - Pisa
✈️Tirane - Firenze
✈️Tirane - Bari

⛴🚌🌷GUIDE TURISTIKE ne SARDE 🌷⛴🚌
"Lundroni permes historise dhe natyres qe te perjetoni qetesine dhe harmonine e nje peisazhi te virgjer ku :
🌳BUKURIA ESHTE MBRET 🌳

me vetem 14 euro/ person
ne cmim perfshihet : vatje -ardhje si dhe lundrimi me
➡️SARDA yacht , gjate lundrimit vizitohet

-Sarda epike
1️⃣SARDEN -shurdhahun -nje qyteze unikale e mesjetes
2️⃣ Kryeqendren e krahines se Polatit rreth viteve 867
3️⃣Epiqendren e krahines se qyteterimit tone te hershem ilir me kalate: Gajtanit , Danjes, Drishtit e Dalmacise ku ne shekullin e 3 u mbajt koncili i SARDENSIS
4️⃣ishullin misterioz mes 365 altareve e gojedhena te tjera
5️⃣QEndren diocezale e Ipeshkevnore me te hershme
6️⃣Ku jetoi dhe ngjizi kanunin historik bashkepunetori i Skenderbeut princi Leke Dukagjini
7️⃣Qendren e krahines ku u lind dhe u rrit poeti dhe albanologu yne i madh Martin Camaj

👉Gjithashtu do njiheni me :
Kanionet mahnitese te lugines se Drinit , shpellen e Pellumbave , nje arkitekture natyrore.

-Itinerari i lundrimit me Sarda Yacht

Ora 8.30 ne molin e qytetit Vau dejes ose ne fshatin Rragam
Ora 9.00 fillimi i udhetimit per en ishullin Sarda
Ora 9.30 vizite ne kalane Sarda me pranine e guides
Ora 11.00 nisja me Yacht drejt kanioneve te Drinit
Ora 12.30 Pushim,ose per te notuar ne liqen
Ora 14.00 dreka ne lokalet buze liqenit
ora 16.00 zbritja ne mol dhe nisja me autobus
Ora 16.30 akomodimi ne Yacht
Ora 17.30 vizite ne kalane Sarda
Ora 19.30 kthimi ne mol-vendnisje

Nxitoni nxitoni nxitoni !!!

Ju mirepresim me super oferta ne

🌷 Lida travel 🌷

⛱🛳🏄‍♀️☀️ PUSHIMET TUAJA BEHEN TE PAHARRUESHME VETEM ME 😍"LIDA TRAVEL "😍!!!!

☀️⛱➡️➡️➡️🏄‍♀️Antalya Nisja 8 dhe 10 Qershor 7 dite All Inclusive:
Super #OFERTA ne #ANTALYA, 7 dite, 270€
- BOTANIK GRAND LUKULLUS HOTEL 4 270€
- BOTANIK MAGIC DREAM HOTEL 4 290€
- ARMAS PRESTIGE 4 399€
- CAMYUVA BEACH HOTEL 4*Superior 450€
- ARMAS KAPLAN PARADISE 5 450€
- ONKEL RESORT BELDIBI 5 450€
- MC ARANCIA RESORT & SPA HOTEL 5 499€
- SEALIFE BUKET BEACH 5 499€
- TRANSATLANTIK HOTEL & SPA 5 499€
- THE LUMOS DELUXE RESORT HOTEL & SPA 5 499€
- CRYSTAL ADMIRAL RESORT SUITES SPA 5 499€
- HEAVEN BEACH RESORT & SPA 5 550€
- CRYSTAL PARAISO VERDE RESORT &SPA 5 570€
- ORANGE COUNTY ALANYA 5 570€
- ORANGE COUNTY RESORT BELEK 5 600€
- MIRADA DEL MAR 5 700€
- ORANGE COUNTY KEMER 5 750€
- NASHIRA RESORT HOTEL 5 800€
- SHERWOOD EXCLUSIVE KEMER 5 850€
- NIRVANA LAGOON VILLAS SUITES & SPA 5 1000€
- CALISTA LUXURY RESORT 5 1200€
- KAYA PALAZZO GOLF RESORT BELEK 5*1300€

Cmimi per person dhe perfshihet:
- Bileta e avionit vajtje ardhje , me Turkish Airline fluturim charter direkt.
- Akomodimi ne hotel per 6 nete
- Koncepti All Inclusive ose Ultra All inclusive
Transferta ,me minibus aeroport hotel aeroport.

🌺🦋🛫🛩 Oferta pa fund me cmimet me te lira ne treg
Ju mirepresim prane agjensise tone !!

🌸🌷WITH US YOU JUST FLY !!!🌸🌷 —

[06/01/19]   ✈️✈️ FLUTURIME NE SUPER OFERTE!!!!
➡️PODGORICE - STRASBOURG 20 EURO
➡️PODGORICE - BERLIN 32 EURO
➡️PODGORICE -BOLOGNA 28 EURO
➡️PODGORICE -BARCELONA 37 EURO
➡️PODGORICE -BRUKSEL 28 EUR ✈️✈️✈️

media1.tenor.co

media1.tenor.co

media1.tenor.co

[01/25/19]   Ofertat me te mira ne treg i ofron vetem LIDA TRAVEL...!!

🎀 Vjeshtë me 4* në Stamboll, 4 Ditë/ 2 Netë €79, 4 Ditë/ 3 Netë €99. 🎀

Vizitohet: Stamboll dhe Selanik.
Fjetje: 2 netë në Stamboll.
- Hotel 4* - €79
Nisja më 8 dhe 25, 28 Nëntor.
Fjetje: 3 netë në Stamboll.
- Hotel 4* - €99
Nisja më 25 Tetor, 1, 8, 25, 28 Nëntor.
Vajtje - Ardhje me Autobus, Mëngjeset, Transfertat dhe Shëtitjet. Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.

Na kontaktoni🎀
Agjensia ; LIDA TRAVEL SHKODER
Tel/Fax ☎ 📠 +355(0)22249231
Mob 📞 +355(0)695710192
E-mail 📮 [email protected]
OSE: 📳 Ne faqen zyrtare LIDA TRAVEL , ne facebook
Adressa; Ura Dervishbeg .. Pallati i ri me shkalla

🎀Stokholm, 4 dite, 175€🎀
✴️Datat e nisjes:
✔️8 tetor 175 euro/personi
✔️12 tetor 260 euro/personi
✔️19 tetor 255 euro/personi
✔️26 tetor 265 euro/personi
✔️2 nentor 295 euro/personi
✔️9 nentor 280 euro/personi
✔️16 nentor 275 euro/personi
✔️23 nentor 265 euro/personi
✔️7 dhjetor 270 euro/personi
✔️14 dhjetor 250 euro/personi
✔️21 dhjetor 380 euro/personi
✔️4 janar 370 euro/personi
✔️11 janar 290 euro/personi
✔️18 janar 245 euro/personi
✔️25 janar 230 euro/personi
✔️1 shkurt 230 euro/personi
✔️8 shkurt 230 euro/personi
✔️15 shkurt 260 euro/personi
✔️22 shkurt 255 euro/personi

✴️Në çmim përfshihet:
– fluturimi direkt vajtje – ardhje nga Shkupi.
– akomodimi në hotele me 3*.
– mëngjeset për çdo ditë qëndrimi
Agjensia ; LIDA TRAVEL SHKODER
Tel/Fax ☎ 📠 +355(0)22249231
Mob 📞 +355(0)695710192
E-mail 📮 [email protected]
OSE: 📳 Ne faqen zyrtare LIDA TRAVEL , ne facebook
Adressa; Ura Dervishbeg

🎀Octoberfest – Festa e birres ne Munich, 30 Shtator, 4 dite, 429€🎀
✔️Dita e Parë: Nisja me Autobus nga Tirana në Aeroportin e Prishtinës. Fluturimi Direkt për në Bazel. Nisja më 08.50 – Mbrritje më 11.05.Transferimi në Bazel. Shëtitje panoramike në qytet, kalohet mbi urën Wettsteinbrücke mbi lumin Ren qe përshkon qytetin mes për mes. Ndalesë afër Muzeut të Artit në qytet nga ku fillon vizita, e cila bëhet në këmbë për të vizituar qytetin e vjetër mesjetar të Bazelit, Katedralen e shek. 11-të, e cila quhet Münster dhe sheshin qëndror Marktplatz ku gjendet edhe bashkia impresionuese e qytetit. Sistemimi dhe Fjetje në hotel.
✔️Dita e Dytë: Mëngjesi në hotel. Në orën 08:00 do të nisemi për në Zyrih. Mbërritja në Zyrih. Vizitë e qytetit nga Quaibrücke duke vizituar fillimisht sheshin Seschelaütenplatz ku gjendet godina e mrekullueshme e Operas së qytetit. Shëtitje në këmbë duke vizituar Rathaus, Grossmünster dhe Fraumünster dhe Peterkirche. Vazhdohet tek distrikti universitar, Lindenhof dhe në Bulevardin më të njohur të qytetit, në rrugën tregtare Bahnhofstasse. Nisja për në qytezën Hohenschwangau, ku vizitohet Keshtjella e Bukuroshes së Fjetur, Neuschwanstein. Pas 2 orësh, vazhdon udhëtimi për në Mynih. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.
✔️Dita e Tretë: Mëngjesi në Hotel. Vizitë panoramike në Monumentet kryesore të Mynihut, si: Sheshi Marienplatz, Bashkia e Qytetit, Viktualienmarkt, Kisha Frauenkirsche, Shtëpia e famshme e Birrës Hofbrauhaus, Teatri Kombëtar, Pallati Mbretëror, më i madhi në Gjermani. Vizitë në Sheshin Olimpik, kulla Olimpike 210 metra e lartë. Vazhdon vizita në Selinë e BMW dhe Muzeun përkatës. Më pas shkohet në rezidencën verore te Mbretërve Bavarezë, Pallati i Nymphenburg. Pasdite, vizitë në muzeumin e Alte Pinakotheke. Vajtje në Teresienwiese, tek stendat e Oktoberfest. Fjetje në Hotel.
✔️Dita e Katërt: Mëngjesi ne Hotel. Transfertë për në aeroportin e Mynihut. Fluturimi direkt Mynih – Podgoricë. Nisja më 09.20 – Mbrritje më 11.05. Nisja me autobus nga Podgorica në Tiranë.
✴️Nisja më 30 Shtator
✴️Me Shume Detaje: Çmimi për person të Rritur në
Dhomë Dyshe përfshin:
1. Udhëtimi vajtje-ardhje me avion,
2. Transfertat dhe shëtitjet me autobus,
3. Akomodim në hotel me 3 yje,
4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit,
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
✴️Në pagesë nuk janë përfshirë:
• Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
• Hyrjet në monumente dhe muzeume.
✴️Na kontaktoni :
Agjensia ; LIDA TRAVEL SHKODER
Tel/Fax ☎ 📠 +355(0)22249231
Mob 📞 +355(0)695710192
E-mail 📮 [email protected]
OSE: 📳 Ne faqen zyrtare LIDA TRAVEL , ne facebook
Adressa; Ura Dervishbeg

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Shkodër?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

"LIDA TRAVEL"
Koman-Fierze. Trageti ''Alpin''
;)

Location

Category

Telephone

Address


Ura Dervishbeg
Shkodër
4001

Opening Hours

Monday 08:30 - 20:00
Tuesday 08:30 - 20:00
Wednesday 08:30 - 19:00
Thursday 08:30 - 20:00
Friday 08:30 - 20:00
Saturday 08:30 - 20:00
Sunday 09:30 - 13:00
Other Travel Agencies in Shkodër (show all)
Labeat Travel Shkoder Labeat Travel Shkoder
Rruga Qemal Dracini, Exalco
Shkodër, 4000

Ne faqen zyrtare te Labeat Travel Shkoder ju do te gjeni programe nga me te larmishmet, pamje nga vendet turistike me te vizituara ne Europe.

Vizion Travel Vizion Travel
Rruga: 13 Dhjetori (NE PEDONALE)
Shkodër, 4001

Agjensi Udhetimesh (Travel Agency)

REI  Travel REI Travel
Kryqezimi I Deges
Shkodër, 4001

sempre aperto

Shkodra Tourist Guide Shkodra Tourist Guide
Pedonale
Shkodër

IT is a page to help tourist to know the beauty of shkodra city and to help them to have a nice trip

Global Tours Shkodër Global Tours Shkodër
Rruga. Qemal Draçini
Shkodër, 4001

Agjensi turistike Global Tours Shkoder, Rruga Martin Camaj Shkoder, 0692388881

High-Albanian TOURS High-Albanian TOURS
Oppsite The Telecom , Shkoder ALbania
Shkodër, MOB: 0692166334 (ENGILSH CALL)

• an unspoilt nature • a unique landscape • offers the opportunity to meet interesting and unusual people • offers the oppor

AGJENSI TURISTIKE ENJOY TRAVELLING AGJENSI TURISTIKE ENJOY TRAVELLING
PERBALLE XHAMISE, TEK TREGU I DOLLARIT SHKODER
Shkodër

Shpresojme qe ju te perzgjidhni agjensine tone per nje udhetim komod dhe sa me te kendshem. info; +355 069 3666 057 ose email; [email protected]

Coral Travel - Shkoder Coral Travel - Shkoder
Kryqezimi Tek Ish-Dega E Brendshme Shkoder
Shkodër, 4001

Administratore: SAIDA BIZAKU (QALLIJA) ''PROFESIONISTE NE BOTEN E UDHETIMIT''

CAMAJ TRAVEL CAMAJ TRAVEL
Bulevardi: SKENDERBEU
Shkodër, 4001

Agjensia Camaj Travel u krijua me date 02.09.2011 si biznes i vogel me adrese kryesore Bulevardi Skenderbeg, prane ish deges, me NIPT L17102001B.

Komanilake Shkodër , meeting point Komanilake Shkodër , meeting point
Rruga Bulevardi Skenderbeu
Shkodër, 4001

Get info and services at our office : Tourists destinations,daily tours. Best price packages to travel north Albania : Koman,Valbona and Theth.

Top Travel Top Travel
Parruce
Shkodër

Udhetim me avion, traget dhe autobuz Paketa turistike

Udhëtime turistike  për ne Theth Udhëtime turistike për ne Theth
Theth,shkoder
Shkodër

Ky fugon vihet ne dispozicion te turistave te huaj dhe shqipetar per te udhetuar ne Theth edhe ne zonat e tjera turistike te veriut te shqiperis... Fugoni eshte shum komod edhe cmimi eshte i arsyshem.. per sqarime te metejshme mund te kontaktoni me shofer