Drita Travel Shkoder

UDHETONI ME NE !!!

KENAQESI, SIGURI DHE KOMODITET, TE GJITHA NE NJE EMER "DRITA TRAVEL"

Pershendetje miq!

Ne kte fundvit ,qe urojme te kete qene i bekuar per ju, duam te ju urojme nje ardhje te bekuar te vitit pasardhes.
Urojme qe 2020 te jete viti i endrrave tuaja dhe te keni sa me shume dashuri , sukses dhe bekime ne cdo sofer dhe tavoline te familjeve shqiptare!

Urojme qe ne vitin 2020 te kemi sa me shume udhetime te lumtura se bashku!

GEZUAR 2020 NGA STAFI I DRITA TRAVEL SHKODER!

Hej, pershendetje miq.

Te gjithe se bashku po drejtohemi drejt festave te fundvitit 😍😍
Le te jemi pjese e mendimeve tuaja dhe te bejme zgjedhjet e duhura, ekonomike dhe te bukura per pushimet tuaja.

Na kontakto ne numrat tane dhe na lejoni te ju ndihmojme.
Nr tel: 0695808770
0674152157

DRITA TRAVEL SHKODER.

[07/29/19]   DRITA TRAVEL SHKODER ju uron nje jave te mbare miq!!
Ju kujtojme qe tek ne keni gjithmone mundesit me te mira ne treg per te udhetuar me te dashurit e zemres ose per ti takuar ata.
Telefono ne numrat tane te telefonit ose eja ne zyre dhe te zgjedhim me te miren per udhetimin tend.
Ju faleminderit.

Tel: 0695808770, 0674152157..

Gezuar Pashket te gjithe besimtareve.
Pashke te bardha per ju dhe familjet tuaja!

Pershendetje!!

Pranvera e bukur sikur te shton deshirat per te udhetuar...
Mos harroni,ne jemi gjithmone ne zyren tone per te mbeshtetur mendimet tuaja te udhetimeve..

TELEFONOO ne numrat tane te kontaktit: 0695808770 OSE 0675142157.
GJITHASHTU mund te na vizitonii ne zyren tone nga e HENA-DIELE.

Fundjave te mbare!! 😍😍✈

Drita Travel Shkoder's cover photo

Zakynthon

Nisje ne 24 maj 5 NETE / 6 DITE

Letsos Hotel 3*** me mengjese dhe darke double room 210 euro cifti
Perkes Complex 3*** me mengjese dhe darke room double 275 euro cifti
Astir Beach 3*** me mengjese dhe darke double room 295 euro cifti
Canadian Hotel 3*** me mengjese dhe darke double room 335 euro cifti
Pantheon Hotel 3*** me mengjese dhe darke double room 360 euro cifti
Strada Marina Hotel 3*** me mengjese dhe dhome double room 375 euro cifti

Dhoma te limituara per rezervime deri 30 Mars

Eshte e thjesht...quhet GUXIM.
💪👑

[12/29/17]   Pershendetje!!
Kenaqesia jone eshte komoditeti i klienteve dhe per kete mundohemi te qendrojme prane tyre duke u munduar te plotesojme dhe te pershtatemi me nevojat e tyre..😍😍🤗

Drita Travel Shkoder vjen me linjen me te re:

Shkoder-France
Shkoder-Belgjike
Shkoder-zvicerr.

Nisje e rregullt cdo te Marte,te Premte, te Diele.
Per me teper telefono ne numrat tane te kontaktit ose na shkruaj ne inbox.
0674152157
0695808770

gjirafa.biz

Drita Travel Shkodër - Gjirafa.biz

https://gjirafa.biz/dritatravelshkoder-1

gjirafa.biz Drita Travel Shkodër - DritaTravel, nuk eshte vetem nje emer, por nje angazhim! Ne sollem tek ju, per here te pare linjen e rregullt te perditshme: Tirane - Kumanove, Ju sollem me prane me shtepine Tuaj, e qe atehere kur mendoni te shkoni drejt familjeve, ju mendoni vec nje emer: DritaTravel! Ne vi...

Drita Travel Shkoder

Drita Travel Shkoder

[11/25/17]   Festoni Vitin e Ri ne Firenze per vetem 290 euro /person.
29 Dhjetor - 1 Janar
Te perfshira ne cmim
️🤹Fluturimi vajtje-ardhje
🤹Akomodim në hotel Astor 3* per 3 netë qëndrimi.
🤹 Mengjeset e perfshira ne hotel
🤹Ofertë e limituar, nxitoni!

SHUME PAK VENDE ME KTE CMIM.
DRITA TRAVEL SHKODER...

✔✔

[11/14/17]   OFERT NGA DRITA TRAVEL SHKODER
Fluturimin vajtje-ardhje me nisje nga podgorica per
ne Stockholm Skavsta per vetem 39 euro per person.

Nisja me date 4 dhjetor.
Kthimi me date 15 dhjetor.
(eshte e mundur te besh ndonje kombinim date)
Oferta eshte MOMENTALE!

[11/02/17]   #Budpesti vetem per 75 €/P✈️ 4 dite e 3 nete
🏂Nxitonii te prenotoni vendin tuaj pasi Vendet jane te Limituar!
Ne cmim perfshihet:
✔Biletat Tirane Budapest (linje direkte)
✔Akomodimi ne hotel Korona me 3* per 3 nete (13-16 janar)
✔10 kg cante dore
✔Te gjitha taksat aeroportuale
✔Mengjeset per te gjitha ditet e qendrim

kujdesssss !! cmim momenti

UDHETO ME DRITA TRAVEL...
LINJE TE RREGULLT AUTOBUZI PER ITALI CDO DITE.
NISJE NGA TIRANA,DURRESI DHE SHKODRA.
LINJE DETARE DHE TOKSORE.

GJITHASHTU KEMI NISJE PER GJERMANI CDO TE MERKURE DHE TE SHTUNE NE OREN 10:30
PER KONTAKTE 0674152157 OSE 0695808770.

😍😍😍 presim rradhen..

[08/02/17]   BILETA AUTOBUZI NE CDO DESTINACION ME DRITA TRAVEL..
SHKODER– KOTORR (32 euro vajtje 52 euro vajtje ardhje)
SHKODER –BUDVA (25 euro vajtje 45 euro vajtje ardhje)
SHKODER– PETROVAC (25 euro vajtje 40 euro vajtje ardhje)
SHKODER –TIVAT (32 euro vajtje 55 euro vajtje ardhje)
SHKODER– PODGORICE(20 euro vajtje 35 euro vajtje ardhje)
SHKODER– BAR(TIVAR) (20 euro vajtje 35 euro vajtje ardhje )

NISJA CDO DITE NE OREN 19:50 PERBALLE ROZAFES SHKODER. KONTAKTONI NE 0674152157 OSE 0695808770.

[07/31/17]   PERSHENDETJE MIQ TE DASHUR.

PLAZH NE BUDVA 12 EURO PER PERSON
NISJA ME DT 06.08.2017 ORA 06:00.
VAJTJE ARDHJE BRENDA DITES.
VENDE TE LIMITUARA PRANDAJ PRONOTONI VENDIN TUAJ NE 0695808770 OSE 0674152157

Duke ju uruar nje fundjave fantastike , sot ju sjellim nje SUPER OFERTE – ENERGJINE E SPANJES.
PALMA DE MALLORCA.
Dt : 18-23 Shtator
Perfshin :
• Fluturim vajte –ardhje
• Hotel: Hotel HSM Atlantic Park-4*
• ALL INCLUSIVE
• Transferten ( aeroport-hotel-aeroport) :)

TELEFONONI NR NUMRAT TANE TE KONTAKTIT 0685808770....0674152157

media.giphy.com

media.giphy.com

BILETA AUTOBUZI TOKSORE DHE DETARE SHQIPERI ITALI DHE E ANASJELLTA CDO DITE...
SHKODER SALUZZO SH-SLZ
SHKODER-VIAREGIO SHK-VIA
SHKODER-VERONA SHK-VER
SHKODER-VENEZIA SHK-VEN
SHKODER-VALDICIANO SHK-VAC
SHKODER-VALDARNO SHK-VAL
SHKODER-UDINE SHK-UDI
SHKODER-TRIESTE SHK-TRI PO
SHKODER-TREVISO SHK-TRE
SHKODER-TORTONA SHK-TOT
SHKODER-TORINO SHK-TOR
SHKODER-TODI SHK-TOD
SHKODER-TODI SHK-TOD
SHKODER-TERNI SHK-TER
SHKODER-SESTER LEVANTE SHK-SES
SHKODER-SAVONA SHK-SAV
SHKODER-ROVIGO SHK-ROG
SHKODER-ROVATO SHK-ROV
SHKODER-ROME SHK-ROM
SHKODER-RAVENA SHK-RAV
SHKODER-RAPALLO SHK-RAP
SHKODER-PISTOIA SHK-PIT
SHKODER-PISA SHK-PIS PO
SHKODER-PIACENZA SHK-PIA
SHKODER-PESCARA SHK-PES
SHKODER-PERUGIA SHK-PER
SHKODER-PARMA SHK-PAR
SHKODER-PADOVA SHK-PAD
SHKODER-ORTE SHK-ORT
SHKODER-ORTE SHK-ORT
SHKODER-NOVARA SHK-NOV
SHKODER-NAPOLI SHK-NAP
SHKODER-MONTECATINI SHK-MON
SHKODER-MODENA SHK-MOD
SHKODER-MILANO SHK-MIL
SHKODER-MASSA CARRARA SHK-MAS
SHKODER-LUCCA SHK-LUC
SHKODER-LODI SHK-LOD
SHKODER-LA SPEZIA SHK-LAS
SHKODER-INCHIZIA SHK-INC
SHKODER-GENOVA SHK-GEN
SHKODER-FROSINONE SHK-FRO
SHKODER-FORLI SHK-FOR
SHKODER-FIRENZE SHK-FIR PO
SHKODER-FERRARA SHK-FER
SHKODER-CUNEO SHK-CUN
SHKODER-CHIAVERI SHK-CHI
SHKODER-CEZENA SHK-CEZ
SHKODER-CEZENA SHK-CEZ
SHKODER-CASINO SHK-CAS
SHKODER-CASINO SHK-CAS
SHKODER-CASERTA SHK-CAR
SHKODER-CAPUA SHK-CAP
SHKODER-BRESCIA SHK-BRE
SHKODER-BOLOGNA SHK-BOL
SHKODER-BERGAMO SHK-BEG
SHKODER-AVELINO SHK-AVE
SHKODER-ASTI SHK-AST
SHKODER-AREZZO SHK-ARE
SHKODER-ANCONA SHK-ANC
SHKODER-ALESSANDRIA SHK-ALE
0674152157...0695808770

media.giphy.com

[07/13/17]   Pershendetje miq te dashur.
DRITA TRAVEL eshte gjithmone afer klientit me ofertat me te mira gjithmone duke plotesuar me mire nevojat e klientave.
Tani vjen me nje linje te re autobuzi per itali toksore dhe detare me komoditet te garantuar.

DRITA TRAVEL SHKODER JU URON PUSHIME TE MBARA...😀🌍🚞🛳️⛴️⛴️🛫✈️

DRITA TRAVEL SHKODER me ju ne cdo udhetim,duke filluar nga :
1.ITALI
2.GJERMANI
3.FRANCE
4.SPANJE
5.ZVICER
6.BELGJIKE dhe shume destinacione te tjera.

Bileta avioni,autobuzi ,paketa turistike dhe siguracione shendeti ne udhetim..
Zgjidh destinacionin tend telefono tek ne dhe... pushime te mbara...0674152157,0695808770.

[05/22/17]   Pershendetje miq....
DRITA TRAVEL SHKODER eshte gjithmone prane jush me ofertat me te mira.

Lejojeni vetes te kaloni pushimet me te bukura duke I shoqeruar me udhetime te leverdisshme dhe teper komode.

NE jemi me ju bashkeudhetare ne udhetim me biletat tona ne cdo vend te botes.....KALONI PRANE ZYRES TONE OSE NA SHKRUANI PER TE BERE REZERVIMIN TUAJ TANI..✈️⛴️🛳️🚈

Pershendetje miq,

Siguroni pushimet me te bukura me DRITA TRAVEL:

DT: 19 - 26 MAJ

Perjetoni magjine e (sun) PARISIT (sun) ne stinen me te bukur te vitit! DRITA TRAVEL SHKODER vjen me nje oferte qe nuk mund ta humbisni:

DT: 13 - 16 MAJ
Pakete Individuale Fluturim direct+Hotel 4* ( me mengjes)  299 EUR / person (heart)

Rezervoni tani dhe perfitoni nje eskursion FALAS
Bileta per te vizituar spektaklin ekskluziv te shatervaneve ne lulishtet e Versajes

Mos prisni gjate! Na kontaktoni per rezervime ne Email: [email protected] Cel: 0674152157

Timeline Photos

Tani me nje super oferte ju vjen Stockholmi per te shijuar mrekullisht pranveren.

DT 29 MAR -02 APR

Flight + Hotel  295 Euro /Personi
Hotel Generator 4* Superior Room

Na kontaktoni per informacion dhe rezervime ne
Email: [email protected] Skype: drita travel shkoder Cel:+355674152157

[01/22/17]   SUPER OFERTA,CMIME KONKURUESE DUKE VAZHDUAR NGA 25EURO,,nga SHKUPI-->...DHE ANASJELLTAS...

AGJENCIA “DRITA TRAVEL & TOURS” ju Uron gezuar Festen e Pavarsis
OFERTAT DHE SUPER CMIMET ju mirpresin tek ne si gjithmon
• LINJE AJRORE
• LINJE DETARE
• TOKSORE

Drita Travel Shkoder

Sepse 😊😊 "Ne afrojme Shqiperi ✈ Itali" 😊😊 !!!
🌟 Nxitoni të prenotoni sa më parë !!! 🌟
Tarifat nje drejtim👉 ne disa nga destinacionet tona per fluturim me 15 Nentor !!!
Tiranë - Verona 55.50 €
Tiranë - Malpensa 45.50 €
Tiranë - Bergamo 55.66 €
Tiranë - Pisa 35.30 €
Tiranë - Ancona 45.50 €
Tiranë - Torino 55.50 €
Tiranë - Firence 35.30 €
Tiranë - Perugia 35.30 €
Tiranë - Treviso 55.50 €
Tiranë - Rimini 35.30 €
Perfshihen te gjitha taksat aeroportuale dhe 10 kg bagazh dore.

Ne afrojme Shqiperi ✈ Itali!

Tarifat me te lira per fluturimit drejt Italise e anasjelltas duke filluar nga 45.50€ nje drejtim !

Vetem me Blu-express 14 destinacione nga Tirana drejt Italise dhe anasjelltas. Ancona,Bergamo,Bologna,Firenze,Genova,Milano Malpensa,Perugia,Pisa,Rimini,Roma,Torino,Treviso,Venezia,Verona .

[11/20/16]   Super Oferta Super Cmime--->

Shkup ✈ Friedrichshafen 19€
Shkup ✈ Paris 25€
Shkup ✈ London 25€
Shkup ✈ Munich 21€
Shkup ✈ Bergamo 21€
Shkup ✈ Bratislava 21€
Shkup ✈ Nuremberg 21€
Shkup ✈ Venecia 25€
Shkup ✈ Frankfurt 26€
Shkup ✈ Hannover 26€
Shkup ✈ Hamburg 26€
Shkup ✈ Dortmund 26€
Shkup ✈ Barcelone 26€
Shkup ✈ Basel 31€
Shkup ✈ Oslo 31€
Shkup ✈ Brussel 32€
Shkup ✈ Malmo 32€
Shkup ✈ Cologne 32€
Shkup ✈ Stockholm 32€
Shkup ✈ Copenhagen 32€
Shkup ✈ Gothenburg 32€
Shkup ✈ Eindhoven 32€
Shkup ✈ Berlin 37€
💵Të përfshira në Cmim keni:
1- Të gjitha taxat aeroportuale.
2- 5kg Cante dore
3- Bileta vetëm për vajtje gjatë muajt dhjetor data të caktuara nxitoni të përfitoni

me tifozin ma te mire shqiptar ....fitore

[08/24/16]   TOKESORE
DITEN E SHTUNE
 Durres
Ora 09.00 tek Stacioni trenit.
 Tirane
Ora 10.00 tek Bolv Oil
 Lezhe
Ora 12.00 Tek Taksite
 Shkoder
Ora 13.00 Tek Turizmi
 Trieste
 Udine
 Pordenone
 Venezia
 Vicenza
 Padova
 Verona
 Brescia
 Bergamo
 Milano
 Alessandria
 Asti
 Torino
 Cuneo

[08/08/16]   SHKODER-VICENZA SHK-VIC PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-VICENZA SHK-VIC PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-VICENZA SHK-VIC PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-VIAREGIO SHK-VIA PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-VERONA SHK-VER PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-VERONA SHK-VER PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-VERONA SHK-VER PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-VENEZIA SHK-VEN PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-VENEZIA SHK-VEN PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-VENEZIA SHK-VEN PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-VALDICIANO SHK-VAC PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-VALDICIANO SHK-VAC PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-VALDARNO SHK-VAL PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-VALDARNO SHK-VAL PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-UDINE SHK-UDI PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-TRIESTE SHK-TRI PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-TREVISO SHK-TRE PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-TORTONA SHK-TOT PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-TORINO SHK-TOR PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-TORINO SHK-TOR PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-TORINO SHK-TOR PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-TODI SHK-TOD PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-TODI SHK-TOD PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-TERNI SHK-TER PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-TERNI SHK-TER PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-SESTER LEVANTE SHK-SES PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-SAVONA SHK-SAV PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-ROVIGO SHK-ROG PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-ROVATO SHK-ROV PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-ROME SHK-ROM PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-ROME SHK-ROM PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-ROME SHK-ROM PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-RIMINI SHK-RIM PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-RIMINI SHK-RIM PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-RIMINI SHK-RIM PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-RIMINI SHK-RIM PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-RIMINI SHK-RIM PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-RAVENA SHK-RAV PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-RAVENA SHK-RAV PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-RAVENA SHK-RAV PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-RAPALLO SHK-RAP PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-PRATO SHK-PRA PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-PRATO SHK-PRA PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-PISTOIA SHK-PIT PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-PISTOIA SHK-PIT PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-PISA SHK-PIS PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-PIACENZA SHK-PIA PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-PIACENCA SHK-PIA PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-PIACENCA SHK-PIA PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-PIACENCA SHK-PIA PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-PIACENCA SHK-PIA PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-PESCARA SHK-PES PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-PESCARA SHK-PES PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-PESCARA SHK-PES PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-PESCARA SHK-PES PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-PESCARA SHK-PES PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-PERUGIA SHK-PER PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-PERUGIA SHK-PER PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-PARMA SHK-PAR PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-PARMA SHK-PAR PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-PARMA SHK-PAR PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-PARMA SHK-PAR PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-PADOVA SHK-PAD PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-PADOVA SHK-PAD PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-PADOVA SHK-PAD PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-ORTE SHK-ORT PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-ORTE SHK-ORT PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-NOVARA SHK-NOV PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-NAPOLI SHK-NAP PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-NAPOLI SHK-NAP PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-NAPOLI SHK-NAP PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-MONTECATINI SHK-MON PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-MODENA SHK-MOD PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-MODENA SHK-MOD PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-MODENA SHK-MOD PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-MODENA SHK-MOD PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-MILANO SHK-MIL PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-MILANO SHK-MIL PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-MILANO SHK-MIL PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-MILANO SHK-MIL PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-MILANO SHK-MIL PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-MILANO SHK-MIL PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-MASSA CARRARA SHK-MAS PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-LUCCA SHK-LUC PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-LODI SHK-LOD PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-LODI SHK-LOD PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-LODI SHK-LOD PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-LA SPEZIA SHK-LAS PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-INCHIZIA SHK-INC PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-INCHIZIA SHK-INC PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-GENOVA SHK-GEN PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-FROSINONE SHK-FRO PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-FROSINONE SHK-FRO PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-FROSINONE SHK-FRO PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-FORLI SHK-FOR PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-FORLI SHK-FOR PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-FORLI SHK-FOR PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-FORLI SHK-FOR PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-FORLI SHK-FOR PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-FIRENZE SHK-FIR PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-FIRENZE SHK-FIR PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-FERRARA SHK-FER PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-CUNEO SHK-CUN PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-CHIAVERI SHK-CHI PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-CEZENA SHK-CEZ PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-CEZENA SHK-CEZ PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-CEZENA SHK-CEZ PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-CEZENA SHK-CEZ PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-CEZENA SHK-CEZ PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-CASINO SHK-CAS PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-CASINO SHK-CAS PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-CASINO SHK-CAS PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-CASERTA SHK-CAR PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-CASERTA SHK-CAR PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-CASERTA SHK-CAR PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-CAPUA SHK-CAP PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-CAPUA SHK-CAP PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-BRESCIA SHK-BRE PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-BRESCIA SHK-BRE PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-BRESCIA SHK-BRE PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-BRESCIA SHK-BRE PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-BOLOGNA SHK-BOL PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-BOLOGNA SHK-BOL PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-BOLOGNA SHK-BOL PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-BOLOGNA SHK-BOL PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-BOLOGNA SHK-BOL PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-BERGAMO SHK-BEG PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-BERGAMO SHK-BEG PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-BERGAMO SHK-BEG PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-BERGAMO SHK-BEG PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-AVELINO SHK-AVE PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-AVELINO SHK-AVE PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-AVELINO SHK-AVE PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-ASTI SHK-AST PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-ASTI SHK-AST PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-AREZZO SHK-ARE PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-AREZZO SHK-ARE PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-ANCONA SHK-ANC PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-ANCONA SHK-ANC PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-ANCONA SHK-ANC PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-ANCONA SHK-ANC PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-ANCONA SHK-ANC PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-ALESSANDRIA SHK-ALE PO PO PO PO PO PO PO
SHKODER-ALESSANDRIA SHK-ALE PO PO PO PO PO PO PO

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Shkodër?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Category

Telephone

Address


Bv. Skenderbeu, Ngjitur Me Posten Qendrore
Shkodër
4001

Opening Hours

Monday 09:00 - 20:00
Tuesday 09:00 - 20:00
Wednesday 09:00 - 20:00
Thursday 09:00 - 20:00
Friday 09:00 - 20:00
Saturday 09:00 - 19:00
Sunday 09:00 - 18:00
Other Travel Agencies in Shkodër (show all)
Alba Viaggi .net Alba Viaggi .net
Besnik Sykja 26
Shkodër, 4007

Top Travel Top Travel
Parruce
Shkodër

Udhetim me avion, traget dhe autobuz Paketa turistike

Alps Adventures Alps Adventures
Rruga: Ded Gjon Luli
Shkodër

We organize tours to Thethi National Park.The all-inclusive package includes transport, accomodation, guide and meals. Travel with us,it's safe and cheap.

Agjensi GOLD Travel&TOURS Agjensi GOLD Travel&TOURS
SHESHI DUGAJT E REJA ,TEK TRUMA
Shkodër, 4001

NE JU OFROJME PAFUNDESI MUNDESISH DHE OFERTASH.BILETA AVIONI,TRAGETI,AUTOBUSI..PAKETA TURISTIKE ...

Coral Travel - Shkoder Coral Travel - Shkoder
Kryqezimi Tek Ish-Dega E Brendshme Shkoder
Shkodër, 4001

Administratore: SAIDA BIZAKU (QALLIJA) ''PROFESIONISTE NE BOTEN E UDHETIMIT''

ANI Travel ANI Travel
BULEVARDI SKENDERBEU
Shkodër, 4001

Travel agency

Adria Tours Adria Tours
Bulevardi "Zogu 1"
Shkodër, 4001

UDHEHIQEMI NGA MOTOJA : "KLENTI KA GJITHMONE TE DREJTE... "

Anna Tours Anna Tours
Rruga Edit Durham
Shkodër, 4001

Shkurtojme distancat, afrojme Shqiptaret!

Angel Travelagency Angel Travelagency
Sheshi Isa Boletini
Shkodër, 4001

Travel & tour

Vizion Travel Vizion Travel
Rruga: 13 Dhjetori (NE PEDONALE)
Shkodër, 4001

Agjensi Udhetimesh (Travel Agency)

REI  Travel REI Travel
Kryqezimi I Deges
Shkodër, 4001

sempre aperto

Bileta Udhetimi Bileta Udhetimi
Shkoder
Shkodër, 4000

Kerkoni & Krahasoni & Perzgjedhni Bileta Avioni , Hotele, Makina me Qera per ne gjithe Boten me Cmime te pakonkurueshme me VETEM nje KLIKIM. Kurseni Para