Shkodra Tourist Guide

IT is a page to help tourist to know the beauty of shkodra city and to help them to have a nice trip

#ThinkingOutLoud

#bycycle #city #shkoder #pedonalja #dugajereja

#valbone #albania

#shkoder #rozafacastle

Ne alpet tona sot... 😊😊

The city of #Bycycle #Shkoder

#AmazingTripLakeofKoman

#amazingShkodra #theth

Lake of koman

Pjese ngs Bukuria e SHKODRES

Truma te Dugaj e Reja

Shkodra Tourist Guide's cover photo

Pjese ngs Bukuria e SHKODRES

Pjese ngs Bukuria e SHKODRES

youtube.com

Shkodra ime nga droni - Shkoder from drone

#Shkoder

#visitshkodra:)

Shkodra Tourist Guide's cover photo

Shkodra Tourist Guide's cover photo

Shkodra Tourist Guide

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Shkodër?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Telephone

Address


Pedonale
Shkodër
Other Tour Guides in Shkodër (show all)
SARDA TOURS SARDA TOURS
Bulevardi Skenderbeg Agjenci "DRIN Travel" (Prane Kryqezimit Te Ish Deges )
Shkodër, 4001

Touristic sailing through the "Vau Dejes" Lake on the board of "Sarda" Yacht.

Bileta Udhetimi Bileta Udhetimi
Shkoder
Shkodër, 4000

Kerkoni & Krahasoni & Perzgjedhni Bileta Avioni , Hotele, Makina me Qera per ne gjithe Boten me Cmime te pakonkurueshme me VETEM nje KLIKIM. Kurseni Para

Top Travel Top Travel
Parruce
Shkodër

- Bileta avioni, trageti dhe autobuzi - Paketa turistike - Siguracjone shendeti ne udhetim - Prenotime hoteli

Home Hostel Home Hostel
Rruga Leke Dukagjini 72
Shkodër, 4001

Hostel in the city centre of Shkoder. Quiet clean place that will make you feel at home!

Adria Tours Adria Tours
BULEVARDI "ZOGU I"
Shkodër, 0041

ME PERKUSHTIM ,PERGJEGJESI,SERIOZITET DHE PROFESIONALIZEM FILLUAM VEPRIMTARINE TURISTIKE NE DHJETOR TE 2008 . UDHETIMI YNE I PARE ISHTE NE BARCELONE

Vataksi Travel - Agjensi Udhetimesh Vataksi Travel - Agjensi Udhetimesh
Ura Re E Bunes
Shkodër, 4001

NE JU GARANTOJME OFERTA FANTASTIKE Fluturime ne shume destinacione per vetem 15€ Klikoni LIKE qe te ndiqni ofertat tona

Rozafa travel agency & tour operator Rozafa travel agency & tour operator
Pedonale "Kole Idromeno"
Shkodër, 4001

Mirësevini ne faqen zyrtare të fansave në facebook të agjensisë së udhëtimeve dhe operatorit turistik ROZAFA.

CAMAJ TRAVEL CAMAJ TRAVEL
Bulevardi: SKENDERBEU
Shkodër, 4001

Agjensia Camaj Travel u krijua me date 02.09.2011 si biznes i vogel me adrese kryesore Bulevardi Skenderbeg, prane ish deges, me NIPT L17102001B.

Kiri Adventures Kiri Adventures
Rruga Gjuhadol
Shkodër, 4001

Kiri Adventures is a new kind of tour operator; lean, eco-friendly, locally run, and community oriented. We're enthusiastic about sharing our knowledge about Albanian culture & history and hope you can join us for one of our tours or packages!

Global Tours Shkodër Global Tours Shkodër
Bargelo Shkoder
Shkodër, 4001

Dyqanet BARGELO Shkoder

Adria Tours Adria Tours
Bulevardi "Zogu 1"
Shkodër, 4001

UDHEHIQEMI NGA MOTOJA : "KLENTI KA GJITHMONE TE DREJTE... "

Cultural Tours Albania Cultural Tours Albania
Rruga Hamz Kazazi
Shkodër, 4001

Cultural Tours Albania is a specialist tour company supplying culture, heritage and wildlife tours in Albania.