Durro Agency

Sigurime TPL- Sigurimi i detyrueshem i automjetit Karton Jeshil Polica Kufitare Shendeti ne udhetim Bileta:Avion-Traget-Autobuz Perkthime Imobiliare

[07/27/19]   Specializim...

[05/20/19]   Ju lutem nqs keni ndonje nr kontakti Sofije Ymeri datelindja 05.02.1962 i eshte anulluar fluturimi

[04/30/19]   (HOT HOT deals for HOT summer days in SPAIN

Costa Brava, Spain
27-jun-2019 - 04-jul-2019 (7 Nights / 1 room/ 2 adults)

DON JUAN CENTER 2*
Room, Half Board 363.31 EUR

MOREMAR 3*
Promo Room, Half board 422.11 EUR
Double Standard Room, Half board 444.34 EUR

BOIX MAR 3*
Double or Twin Standard, Half Board 523.69 EUR

GHT AQUARIUM & SPA 4*
Double with Balcony, Half Board 637.12 EUR

CAPRICI 4*
Double room, Half Board 671.80 EUR

AQUA HOTEL AND SPA SILHOUETTE 4*
Design Double Room, All Inclusive 1,252.95 EUR

GOLDEN BAHIA DE TOSSA 4*
Double Standard, All Inclusive 1,389.44 EUR

Dergo targen tuaj dhe agjensia jone do ju njoftoje me mesazh nje dite para se sigurimi i makines tuaj te skadoje si dhe oferten tone!

[01/19/19]   Durro Agency ju njofton se prane agjensise sone gjeni cmime oferte per siguracionin, asistence ne plotesimin e dokumentave te makines dhe rezervim kolaudimi falas.
Jeni te mirepritur!
Adresa: Ngjitur me dyqanin e luleve tek Cinari ne Zdrale

[12/23/18]   Durro Agency ju uron" Gezuar festat!". Prane agjensise sone do gjeni cmime te leverdisshme dhe asistence ne plotesimin e dokumentave te makines , rezervim kolaudimi.
Jeni te mirepritur!
Adresa: Ngjitur me dyqanin e luleve tek Cinari ne Zdrale

[08/29/18]   Per te gjithe studentet qe duan te vazhdojne studimet jashte Shqiperise ,ofrojme sigurimin e shendetit te studentit! Per me shume informacion jemi ne dispozicionin tuaj !
Jeni te mirepritur!

[08/02/18]   OFERTE VERORE
-20 % ZBRITJE NE SIGURIMIN E BANESES!

[07/19/18]   "Udhëtarët me eksperiencë e dinë - bli më herët, fluturo më lirë!"
Keshille nga Durro Agency

[07/18/18]   Sipas Ligjit Shqiptar (VKM 1047 date 16.07.2008 dhe Urdherit IQT nr.99 date 02.05.2012), Cdo #Hotel dhe #Restorant qe perdor gaz eshte i detyruar te #SIGUROJE pergjegjesine Ligjore Ndaj Paleve te Treta.
Gjithashtu sipas rregulloreve te nxjerra nga Ministria e Turizmit per tu certifikuar (pika 7 e rregullores) cdo hotel, #fshat turistik, #shtepi pushimi, #bujtine, #kompleks Turistik duhet te paraqesin policen e sigurimit te struktures akomoduese dhe te pergjegjesise ndaj paleve te treta.
Objektivi yne eshte qe tju lehtesojme pagesen ndaj konsumatorit ne rast demi!

[07/09/18]   Sigurimi i baneses apo i biznesit tuaj eshte me cmime te leverdisshme!
Sigurohuni nga zjarri dhe termeti!
Ne jemi ne dispozicionin tuaj ne cdo kohe!
Jeni te mirepritur!

Durro Agency

LABRANDA SANDY BEACH 4* ALL INCLUSIVE
VETEM PER NISJET ME DATE 29 MAJ , 6 NETE/7 DITE QENDRIMI
OFERTE SPECIALE 299 EUR /PERSON
TRANSPORTI INDIVIDUAL
OFERTA ESHTE E VLEFSHME PER REZERVIME DERI ME DATE 25 MAJ

[05/23/18]   LABRANDA SANDY BEACH 4* ALL INCLUSIVE
VETEM PER NISJET ME DATE 29 MAJ , 6 NETE/7 DITE QENDRIMI
OFERTE SPECIALE 299 EUR /PERSON
TRANSPORTI INDIVIDUAL
OFERTA ESHTE E VLEFSHME PER REZERVIME DERI ME DATE 25 MAJ

[04/24/18]   Super_OFERTAT për nisje në datën 29 Maj - 7 dite te plota!
Antalya

• Grand Ring Kemer = 469 €ur pp
• Dosinia Luxury Kemer = 499 €ur pp
• Q Premium Alanya = 539 €ur pp
• Vikingen Infinity Alanya = 559 €ur pp
• Granada Luxury Alanya = 599 €ur pp
• Sueno Side = 649 €ur pp
• Kamelya Selin Side = 699 €ur pp
• Titanic Beach Lara = 790 €ur pp
• Titanic Deluxe Belek = 849 €ur pp
• Granada Luxury Belek = 849 €ur pp
• Sueno Golf Belek = 850 €ur pp
• Voyage Sorgun Side = 890 €ur pp
• Voyage Belek = 895 €ur pp

Çmimet kanë të përfshira:
Fluturim charter vajtje - ardhje
Akomodim Ultra & All Inclusive
Transferta aeroport - hotel - aeroport
Asistencë përgjatë udhëtimit & qëndimit

Ofertat e vlefshme deri ne date 30 prill.

[04/13/18]   €€☆Zjarr Eksplozion rrufe
75 m2 = 30€/vit
100m2=40€/vit
150m2=55€/vit....
€€☆Sigurimi i pergjegjesise profesionale duke filluar nga 90 euro+ falas sigurimin nga zjarrit te biznesit zyres ose apartamentit deri 100m2...
€€ ☆Sigurimi i pergjegjesive per bombulat e gazit per bizneset fillon nga 90 € +falas sigurimi i pergjegjesive ndaj paleve te treta qe mund te demtohen...
€€☆Sigurimi i pergjegjesive ndaj paleve te treta fillon nga 70 € + falas sigurimi i eneve nen presion ....

Durro Agency

Durro Agency

[03/26/18]   Per gjithe bizneset qe kane kaluar xhiron 2.000.000leke dhe kane kaluar me TVSH ofrojme cmime te leverdisshme ne plotesimin e deklaratave tatimore te subjektit tuaj!
Jeni te mirepritur!

[03/24/18]   Sigurimi i baneses me cmime te leverdisshne !
Zjarr + termet
Sigurim duke filluar nga 35€ per siperfaqe 75 m2.
Jeni te mirepritur!

Gezuar!

[11/18/17]   OFERTE
Autobuzat mbi 15 vende, mund ti sigurojme me 30.000 leke (te reja),por autobuzi duhet qe te pranoje qe te vendose nje reklame me adezive te Intersig ne xhamin prapa.
Oferta zgjat deri me date 31dhjetor 2017.
Na kontaktoni
Faleminderit

[09/29/17]   Sigurimi i ndertesave nuk eshte deshire por detyrim i cdo familjari per te mbrojtur pasurine qe kemi vite qe investojme.
Prane agjensise sone gjeni informacion mbi kete sigurim
Jeni te mirepritur!

[09/04/17]   Durro Agency ju njofton se ka cmime oferte per sigurimin e makines tuaj . Kohezgjatja e ofertes nuk dihet.Ruhet data e skadimit te siguracionit te vjeter
Jeni te mirepritur!
Adresa: Ngjitur me dyqanin e luleve tek Cinari ne Zdrale

[06/25/17]   Durro Agency ju uron gjithe besimtareve muslimane gezuar Fiter Bajramin! Mbaresi begati dhe lumturi ne familjet tuaja!

[05/01/17]   Oferta speciale per sigurimin e automjetit tuaj!

[12/24/16]   Durro Agency ju uron gezuar Krishtlindjet! Mbaresi dhe begati ne familjet tuaja!

[12/17/16]   Festat e fundvitit vijne me oferta te kenaqshme nga kompanite e sigurimeve! Behuni edhe ju miq pjese e tyre !

Gezuar festat!

Produkti me i ri ne sherbim te shendetit tuaj!
Per blerjet e para deri ne 10 % zbritje!

Durro Agency

Profile Pictures

Durro Agency

[08/07/16]   Makinat me targa te huaja mund te bejne sigurimin me cmime oferte! Jeni te mirepritur!

[08/03/16]   Sigurimi i makinave me targa te huaja
15 ditore 49 euro
30 ditore 65 euro
45 ditore 75 euro
6 mujore 148 euro
1 vjecare 267 euro

[06/27/16]   Te dashur miq!
Agjensia jone ju siguron gjate udhetimeve jashte vendit duke ju ofruar karton jeshil me cmime te arsyeshme .
Edhe ju emigrante mund te siguroni makinat tuaja prane nesh .

[02/23/16]   Grup i konfirmuar në Pragë
Dt. 19-22 Mars/ 4 ditë
Cmimi: 379Eur/person
Përfshihen:
Akomodim me mëngjes
Bilet avioni vajtje-ardhje
Hotel me 4* në qëndër të Pragës
Guidë shoqëruese
Siguracioni i shëndetit në udhëtim
Transfertat aeroport-hotel-aeroport

[02/17/16]   Ofertat vazhdojne edhe me kartonat jeshil 1 vjecar!

[02/11/16]   Vazhdojne cmimet oferte per sigurimin e automjetit tuaj.
Jeni te mirepritur

[01/13/16]   Cmimet oferte vazhdojne !

[12/17/15]   Te dashur miq duhet te interesoheni per sigurimin e automjetit tuaj pasi ne janar 2016 priten qe te rriten cmimet. Prane agjensise tone gjeni cmime oferte e cila zgjat deri me 31 dhjetor. Jeni te mirepritur!

Profile Pictures

Durro Agency's cover photo

[11/27/15]   Tirane-Bologna-Tirane nisja me 15 dhjetor kthimi 7 janar cmime oferte per kete fundviti!

[10/01/15]   Durro Agency vjen edhe me nje produkt tjeter sigurimin e shendetit ne spitalet me te mira ne Shqiperi , Ballkan dhe Europe.
Per vetem 130€ ne vit. Mbulim deri 10000€.Check up i detyrueshem cdo 6 muaj.
Premtim per nje jete te shendetshme!

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Shkodër?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Telephone

Address


L.Kongresi I Permetit Rr.Kongresi I Manastirit Tek Cinari Zdrale Ngjitur Me Dyqanin E Luleve
Shkodër
4001
Other Shkodër travel agencies (show all)
Argenti Travel & Tours Argenti Travel & Tours
Rruga Luguçesme
Shkodër, 4001

Agjensi udhetimesh/turistike Adresa: Blv."Mehmet Pashe Plaku", lagjja Lugucesme,4001, Shkoder, Albania Tel.+355694023994

Florian's Backpaker Florian's Backpaker
Rruga Doktor Ali Saphia
Shkodër, 4001

Accomodation in Shkoder, Albania.

High-Albanian TOURS High-Albanian TOURS
Oppsite The Telecom , Shkoder ALbania
Shkodër, MOB: 0692166334 (ENGILSH CALL)

• an unspoilt nature • a unique landscape • offers the opportunity to meet interesting and unusual people • offers the oppor

KroniTravel KroniTravel
L.Qenal Stafa, Bulevardi Zogu I-re
Shkodër, 4001

KroniTravel është një agjensi udhëtimesh e cila mbulon shërbimet e transportit rrugor dhe detar me destinacion Shkodër-Padova dhe Shkodër-Torino...

CAMAJ TRAVEL CAMAJ TRAVEL
Bulevardi: SKENDERBEU
Shkodër, 4001

Agjensia Camaj Travel u krijua me date 02.09.2011 si biznes i vogel me adrese kryesore Bulevardi Skenderbeg, prane ish deges, me NIPT L17102001B.

Kiri Adventures Kiri Adventures
Rruga Gjuhadol
Shkodër, 4001

Kiri Adventures is a new kind of tour operator; lean, eco-friendly, locally run, and community oriented. We're enthusiastic about sharing our knowledge about Albanian culture & history and hope you can join us for one of our tours or packages!

Shkodra City Shkodra City
Shkodra City
Shkodër, 4001

This page is about the Shkodra City one of the best places in Europe....

Komanilake Shkodër , meeting point Komanilake Shkodër , meeting point
Rruga Bulevardi Skenderbeu
Shkodër, 4001

Get info and services at our office : Tourists destinations,daily tours. Best price packages to travel north Albania : Koman,Valbona and Theth.

Anna Tours Anna Tours
Rruga Edit Durham
Shkodër, 4001

Shkurtojme distancat, afrojme Shqiptaret!

Shkodra Universal-Agjensi Shkodra Universal-Agjensi
Rruga Besnik Ceka
Shkodër, 4001

SHKODRA UNIVERSAL AGJERNSI ju sherben me: Bileta udhetimi(avioni,trageti,autobusi) Guida dhe paketa turistike Siguracion automjeti,ne udhetim,prone,etj. Pagesa faturash:energji,digjitalb,internet,gjoba policie,etj Rimbushje telefoni. Makina me qera. etj

Lida Travel Lida Travel
Ura Dervishbeg
Shkodër, 4001

Agjensi Udhetimesh: -Ofrojme bileta avioni ne cdo destinacion te Botes -Bileta Trageti -Bileta Autobusi Tokesore dhe Detare -Guida Turistike :)

Top Travel Top Travel
Parruce
Shkodër

Udhetim me avion, traget dhe autobuz Paketa turistike