CAMAJ TRAVEL

Agjensia Camaj Travel u krijua me date 02.09.2011 si biznes i vogel me adrese kryesore Bulevardi Skenderbeg, prane ish deges, me NIPT L17102001B.

Bileta Avioni dhe Ttrageti , Paketa Turistike ,Siguracione Makinash dhe udhetimesh .

Kur kalohet mir me shoke

Pushja jeme e vogel ju uron Gezuar festen e pavarsis

Ofertat me te mira per festat e fundvitit !

[09/29/17]   KEMI MAKINA ME QIRA DUKE FILLUAR NGA 18 EURO DITA

Alpin

Nje permbledhje e reklamimit te ujit Alpin gjate programit YFSF !Faleminderit :)

Shqiperia

Vizito Shqipërinë 2017 :)

[10/15/16]   Sh*tje Biletash

Per Kupen e Botes Rusi 2018

Shqiperi-Izrael !

[10/04/16]   Pershendetje !
Sot fillon zyrtarisht Lotaria Amerikane DV 2018 !
Ju mirepresim per aplikime !

[09/26/16]   MBESHTESIM EKIPIN E ZEMRES “TI SHQIPERI ME JEP NDER”

LICHTENSTEIN - SHQIPERI 05-08 TETOR

DITA E PARE DHE E DYTE : 05 DHE 06 TETOR
TAKIMI NE OREN 14 :00 TEK HOTEL “ROZAFA “ NE SHKODER DHE NISJA DREJT VADUZ ( LICHTENSTEIN )SIPAS ITINERARIT (1470 KM AFERSISHT 20 ORE ) SHKODER-KROACI-SLLOVENI-AUSTRI – VADUZ GJATE UDHETIMIT NDALESA ÇDO 4 ORE (ME PUSHIME RESPEKTIVISHT NGA 45 MIN . – 2 ORE )UDHETIMI DO JETE SHUME KOMOD ,I SIGURTE DHE ARGETUES MBERRITJA NE HOSTEL NE VADUZ , AKOMODIMI NE DHOMA DYSHE ,DHOMA ME 5 SHTRETER DHE 6 SHTRETER .PAS NJE PUSHIMI T SHKURTER NISJA PER STADIUMIN “RHEINPARK “(2 KM LARG NGA HOSTELI I PRENOTUAR )

DITA E TRETE DHE E KATERT : 07-08 TETOR
DATE 07 TETOR MENGJESI NE HOTEL DHE NE OREN 08 :00 NISJA DREJT SHKODRES .GJATE UDHETIMIT NDALESE PER VIZITE NE SALZBURG:QYTETI ME SHTEPINE MUZE TE MOZARTIT DHE ME KESHTJELLEN E FAMSHME ( VIZITE RRETH 2 ORE ) DHE TE TJERA SIPAS VARIANTIT TE PERMENDUR ME LART .DATE 08 TETOR MBERRITJA NE SHKODER .

ÇMIMI : 185 EURO

[08/25/16]   ZBULOJME BUKURITE NATYRORE NE PARGA ,PREVEZA DHE LEFKADA
02-04 SHTATOR
(OPSIONALE : NISJA MUND TE BEHET EDHE DATE 01 NE OREN 22:00)
Dita e pare : Nisja ne oren 05:00 para hotel”Rozafa”ne drejtimin Shkoder-Fier- Kakavije –Janine – Parga.Gjate udhetimit ndalese per pushim ,kafe dhe vizite ne Janine ,Parga.Akomodimi ne hotel “Niko”( ndodhet ne bregdet rreth 30 km larg Lefkades)Pas nje pushimi te shkurter mundesi per plazh . darka ne hotelin e prenotuar
.
Dita e dyte : Mengjesi ne hotelin e prenotuar . Nisja per vizite ne Lefkada dhe pastaj ne portin Katsiki ku njiheni me bukurine natyrore dhe plazh ne ujrat e kristalta te tij .(Opsionale :shetitja me anije rreth 5 ore ne detinacionet turistike me te preferuarat ne bote, çmimi : 15 euro per person ) Pasdite kthimi ne hotel Gjate udhetimit ndalese per vizite ne Preveze (qytet).Darka ne hotelin e prenotuar ,

Dita e trete : Mengjesi ne hotel .Nisja drejt Shkodres ne drejtimin : Igumenitse-Qafe Bote-Sarande-Himare-Vlore-Shkoder,Gjate udhetimit ndalese ne Igumenitse, Sarande, Vlore.Ne darke mberritje ne Shkoder.


Çmimi : 105 euro

[06/04/16]   PRANVERE TURISTIKE NE KORÇE DHE SELANIK
10 - 12 qershor

UDHETIM ME AUTOBUS KOMOD ( GRAND TURIZEM)VITI 2004
AKOMODIM NE HOTEL ME 3 YJE NE KORÇE (ME MENGJES)
VIZITE NE QYTETIN TURISTIK KASTORIA DHE SELANIK (GJITHE DITEN E DATES 11 QERSHOR )
VIZITOHET SHESHI ARISTOTEL ,MONUMENTI I ALEKSANDRIT TE MADH ,KULLA E BARDHE ,KALAJA EPTAPYRGIO E SELANIKUT ...
ÇMIMI : 89 EURO / PERSONI

[05/31/16]   Camaj Travel disponon makina me qira te modeleve
Audi
Volvo
Mercedes
Kia
Wolsvagen
Me cmimet me konkuruse ne treg

NDESHJA FRANC -SHQIPERI
PER ME SHUM KONTAKTONI NE NUMRIN 0685230500

CAMAJ TRAVEL

>

DESTINACIONI ME I KERKUAR I KETIJ MUAJI, DUBAI vjen per ju ne nje SUPER OFERTE vetem nga VAS TOUR

FLUTIM+HOTEL 3* ne JUMEIRAH BEACH SEA VIEW

• Nisje dt : 10 MARS
• Kthimi dt: 17 MARS

Shijoni 1 jave ekzotike me cmimin premium qe VAS ju ofron vetem per

1200 EUR CIFTI


Te perfshira:

• FLUTURIM : SHKUP- DUBAI
• HOTEL me 3 yje me ne JUMEIRAH BEACH
• MENGJESI

[02/06/16]   >

DESTINACIONI ME I KERKUAR I KETIJ MUAJI, DUBAI vjen per ju ne nje SUPER OFERTE vetem nga VAS TOUR

FLUTIM+HOTEL 3* ne JUMEIRAH BEACH SEA VIEW

• Nisje dt : 10 MARS
• Kthimi dt: 17 MARS

Shijoni 1 jave ekzotike me cmimin premium qe VAS ju ofron vetem per

1200 EUR CIFTI


Te perfshira:

• FLUTURIM : SHKUP- DUBAI
• HOTEL me 3 yje me ne JUMEIRAH BEACH
• MENGJESI

Udhetim ne Grup PRAGE 18.03.2016 -----€
399

--------------------------------------------------------------------------------

Tour Code : #1408
3 Nights / 4 Days Mar 18 2016 - Mar 21 2016

Itinerary
Day 1 Tirana – Ljubljane - Praga
Takimi me guiden tone ne Aeroportin e Tiranes dhe fluturimi Tirane - Ljubljane - Prage Pas mberritjes ne Prage, takimi me partneret tane dhe guiden lokale i shoqeruar nga autobusi komod me ajer te kondicionuar. Atje do te riprezantojme edhe njehere programin qe do kemi ne ditet ne vijim. Akomodimi ne hotel

Day 2 Praga ( City Tour )
07:00 – 09:00 Mengjesi ne hotel 09:00 – 13:00 City Tour Praga City Tour Praga – Qyteti ri dhe Qyteti i vjeter Vizita jone fillon me turin me autobuz dhe ecje me kembe, duke kaluar ne rruget kryesore te Prages ku do mund te shikojme ne menyre panoramike Shtepine Kercyese, Teatrin Kombetar dhe Keshtjellen e Prages Pasi guida do te na sqaroje ne autobus gjithe historine e qytetit, do te ecim drejt Ures Charles Ura eshte 516m e gjate dhe 10m e gjere duke qendruar ne 16 harqe. Ne kete ure ndodhen 30 statuja te stilit barok te ndertuar rreth viteve 1700. Me pas do te kalojme ne zonen e mbushur me dyqane dhe souvenire per te arritur ne qendren e qytetit. Aty do te vizitojme Oren e famshme Astronomike te qendres se qytetit Ora Astronomike u ndertua ne vitin 1410 nga Mikulas ne bashkepunim me Jan Ondrejuv. Mekanizmat qe ata kane ndertuar mbi 600 vjet me pare jane ende funksionale. 80 vjet me vone Hanus u perpoq ta rindertonte por keshilltaret e kishin verbuar ate keshtu qe ai nuk do te arrinte te ndertonte nje instrument me te madh se ai ne Orloj ne Prage. Ekziston dhe nje gjel qe kendon pasi Apostujt kane perfunduar bekimin e tyre.Prane saj ndodhet edhe Kisha Baroke e Shen Tynit. Gjate zhvillimit te turit do te kemi kohe te lire ne dispozicion per dreken, e cila eshte fakultative Ne mbremje mund te argetohemi ne lokalet me muzike Live ose ne nje nga diskot me te medha ( me 5 kate )te Europes qendrore: Karlovy Lazne Akomodimi hotel

Day 3 Prage - Karlovy Vary ( Opsion Extra Pagese )
Opsion Extra Pagese – Karlovy Vary ( 45 Euro personi / minimum 20 Persona ) Pas mengjesit ne hotel ne drejtimin e guides sone nisja drejt Karlovy Varit Pas nje udhetimi rreth 2 ore i afrohemi Karlovy Varit . Atje mund te shijojme Ujrat Termale te cilat jane ne me shume se 12 burime, ku kryesori dhe me i madhi eshte ai i Vridlos. Gjate levizjes ne qytet do kemi mundesi te shikojme Pallatin ne te cilin zhvillohet Miss Cekia, kishen e qytetit, si edhe zona ne te cilat jane luajtur pjese nga filmat e famshem te James Bond Duke zbuluar periudhen mesjetare, do kemi mundesi te provojme Bekerovka ( pijes me fame ceke e cila eshte e bere me esenca te barerave kurative ) Kohe e lire per dreken e cila eshte fakultative Kthimi ne Prage. Akomodimi ne hotel.

Day 4 Praga – Ljubljane - Tirana
Mengjesi ne hotel Pas check-out nga hoteli i drejtohemi aeroportit te Prages Fluturimi drejt Tiranes Kthimi ne Tirane Fundi i Sherbimit tone

[01/24/16]   PAKETA TURISTIKE PER KOLLASHIN
CDO FUNDEJAVE ORA 6-30
ME GRUPE BEHET DHE DITE JAVE
KY PROGRAM DO TE BEHET DHE ME DATEN 14 SHKURT
TRANSPORTI BEHET ME MJETE SHUME KOMODE

[12/31/15]   Paketa TuristikePaketa TuristikeFrance 2016

Kalendari i ndeshjeve te kombetares ne EURO 2016

Skuadra Data Ora Cmimi
Shqiperi Albania - Switzerland Zvicer 11.06. 2016 15:00 Duke filluar nga €380,00
France France - Albania Shqiperi 15.06.2016 21:00 Duke filluar nga €250,00
Rumani Romania - Albania Shqiperi 19.06.2015 21:00 Duke filluar nga €250,00

Timeline Photos

CAMAJ TRAVEL's cover photo

[10/18/15]   Podgorica → Brussels (CRL)
Monday, 30 Nov 2015 4 Dec
SUPER OFERT ME REAN AIR PER 2 PERSONA
VAJTJE-ARDHJE 120 EURO
PODGORIC-BRUSSELS,CHARLEROI

youtube.com

Krka Waterfalls National Park - Croatia (HD)

UDHETIM NE PERLEN NATYRORE TE DALMACISE "PARKU NATYROR KOMBETAR "KRKA" (https://youtu.be/8bkbhLLUEBM),

31 KORRIK – 02 GUSHT

DITA E PARE : TAKIMI TEK HOTEL "ROZAFA " NE OREN 07:00 DHE NISJA ME AUTOBUS KOMOD DREJT TRUGIRIT .GJATE UDHETIMIT NDALESA PER PUSHIM ,KAFE DHE VIZITE NE BUDVA ,NEUM , . AKOMODIMI NE HOTELIN ME 3 YJE NE QYTETIN TROGIR. SHETITJE E LIRE .

DITA E DYTE : MENGJESI NE HOTEL . VIZITE NE QYTETIN E VJETER DHE .NISJA DREJT PARKUT NATYROR KOMBETAR "KRKA" .VIZITA NE BUKURITE E PARKUT ZGJAT 4-5 ORE .KTHIMI NE TROGIR . SHETITJE E LIRE .

DITA E TRETE : MENGJESI NE HOTEL . NISJA DREJT SHKODRES . GJATE UDHETIMIT NDALESE NE SPLIT ,DUBROVNIK DHE CAVTAT .. KOHE 2-3 ORE KUSHTUAR SHOPPINGUT.
NE MBREMJE MBERRITJA NE SHKODER.

ÇMIMI : 136 EURO

NE ÇMIM PERFSHIHEN : UDHETIMI ME AUTOBUS KOMOD, AKOMODIMI NE HOTEL ME 3 YJE NE TROGIR ME MENGJES

Krka Waterfalls National Park - Croatia Tours, Croatia Vacation Travel Videos HD, World Travel Guide http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=Worl...

[07/14/15]   Per Rezervime SOT dhe NESER

MSC Armonia – La Spezia, Marseille, Palma, Ibiza, Olbia, Salerno, La Spezia – Nisja 18 korrik – 359 EUR

MSC Poesia - Venice, Bari, Katakolon, Izmir, Istanbul, Dubrovnik, Venice – Nisja 18 korrik – 399 EUR

MSC Lirica - Venice, Split, Santorini, Mykonos, Dubrovnik, Ancona, Venice - Nisja 18/25 korrik – 359 EUR

MSC Musica - Venice, Bari, Katakolon, Santorini, Piraeus, Corfu, Kotor, Venice - Nisja 16 korrik – 299 EUR

Timeline Photos

[06/11/15]   Deshironi udhetime me krociere ?
REZERVONI deri ne 12 QERSHOR dhe PERFITONI

MSC LIRICA - Eastern Mediterranean / 8 dite /
Nisja: 20.06.2015 /
Venice, Split, Santorini, Mykonos, Dubrovnik, Ancona, Venice / VETEM 199 EUR

MSC ARMONIA - Western Mediterranean / 8 dite /
Nisja: 20.06.2015 /
La Spezia, Marseille, Palma, Ibiza, Olbia, Salerno, La Spezia / VETEM 199 EUR

MSC ORCHESTRA – Northern Europe / 8 dite /
Nisja: 13.06.2015 /
Kiel, Stockholm, Tallinn, St Petersburg, Helsinki, Kiel /
VETEM 199 EUR

MSC FANTASIA
– SUPER OFERTE - Vetem 390 EUR per 8 dite,
nisja 21 Qershor
-> Genoa, Napoli, Messina, Valletta, Palma, Barcelona, Marseille, Genoa

MSC POESIA – SUPER OFERTE -
Vetem 369 EUR per 8 dite,
nisja 20 Qershor
-> Venice, Bari, Katakolon, Izmir, Istanbul, Dubrovnik, Venice

OFERTE SPECIALE
Dragos Beach 3*+
(All Inclusive - Kemer)
350 €

Charter: 12.06 - 7 dite
Charter: 16.06 - 7 dite
Charter: 19.06 - 7 dite

CAMAJ TRAVEL's cover photo

Tashme ofrojme pushime ne Forte Rose , ne bregun veriperendimor te gadishullit Llushtica , perballe Herceg Novit.

Taverne
Plazh dhe bar
Shtepi njekateshe
Lundrim me vela .

[05/25/15]   OFERTE SPECIALE
Jaz Mirabel Beach 5*
(All Inclusive - Sharm El Sheikh)
600 € 14 Korrik - 7 dite

[05/08/15]   Linja me avjon per BARI , BRINDISI dhe PESCARA. Tani me lire se kurre!

CAMAJ TRAVEL

CAMAJ TRAVEL

CAMAJ TRAVEL's cover photo

CAMAJ TRAVEL

Want the world this Christmas ??????

CAMAJ TRAVEL's cover photo

CAMAJ TRAVEL

Festat e Fundvitit si kurrë më parë në Selanik

ELECTRA PALACE HOTEL

154 EURO PERSONI NË DHOMË DYSHE ME MËNGJES PËR 2 NETË

• Darka Gala nuk është e detyrueshëme.
• Darka Gala në Hotel Restaurant "Orizontes" me muzikë live, menu tradicionale festive. Vetëm foshnjet (pa vend) janë falas. Asnjë zbritje për fëmijët.
• Darka Gala është gjithashtu e mundur në Taverna në zonën Ladadika
• Pijet nuk janë të përfshira dhe janë të pagueshme në vend.
• Përdorimi i lirë i pishinë së brendshme, Jacuzzi, banjo me avull dhe sauna.THE EXCELSIOR HOTEL

143 EURO PERSONI NË DHOMË DYSHE ME MËNGJES

• Wi-Fi falas
• Gala Darka është fakultative në tavernat lokale "Odos ONEIRON" ose "PALATI" – në zonën Ladadika, e arritshme brenda 10 minuta më këmbë.
• Menu set me starters, sallatë, natyrisht kryesoret dhe ëmbëlsirë.
• Muzikë Live në taverna.
• Shishe ½ i Ouzo (200 ml) dhe ½ shishe verë për person të përfshirë vetëm në Tavernën Odos ONIRON.THE MET HOTEL CHANDRIS

204 EURO PËR PERSON NË DHOMË DYSHE PËR 3 NETË

• Darka Gala nuk është E detyrueshme
• Darka Gala në restorantin e hotelit- Bufet, verë dhe ujë mineral.

• Biskota tradicionale në çdo dhomë kur mbërrini.
• Përdorimi i lirë i palestës, Hamamit, pishinës së brendshme,
• Wi-Fi falas
• Parkim falas nëntokësor i makinave dhe linja autobusi çdo ditë në dispozicion falas nga Sheshi Aristoteles.CITY HOTEL

88 EURO PËR PERSON NË DHOMË DYSHE ME MËNGJES

• Wi-Fi falas
• zbritje 15% për të gjitha trajtimet e Central Spa
• Darka Gala është fakultative në një nga tavernat lokale "Odos ONEIRON" ose 'PALATI" në zonën Ladadika, e arritshme brenda 10 minutash më këmbë.
• Menu me starters, sallatë, pjatë kryesore dhe ëmbëlsirë.
• Muzikë Live në taverna.
• Shishe ½ e Ouzo (200 ml) dhe ½ shishe verë për person të përfshirë vetëm në Tavernën Odos ONIRON.EGNATIA CITY HOTEL& SPA

121 EURO PËR PERSON NË DHOMË DYSHE ME MËNGJES

• Darka Gala për Krishtlindje e përfshirë, në restorantin e hotelit '' Thea '', me muzikë live
• Ajo është e vendosur me menu Gourmet. Pijet nuk janë të përfshira.
• Hyrja falas dhe përdorimi Essential Spa (pishinë të brendshëm, hamam, sauna, Xhakuzi dhe palestër).
• Ulje 25% për të gjitha terapit Spa.
• Ëmbëlsira tradicionale të Krishtlindjeve në dhomë dhe në hollin e hotelit.

Zbuloni tani magjinë e Dubai...........650 euro/person
(5 ditë/4 netë)

japim mundësin të vizitoni me një ofertë speciale një nga vendet më të veçanta të Lindjes së Mesme, siç është Dubai.
Atje do të mund të shihnin mrekullitë që arkitektura e ditëve të sotme mund të arrije me ndërtesa mbresëlënëse dhe madhështore ngado që hedh shikimin.

Bëhuni gati për një eksperiencë ndryshe ku mund jetoni për disa ditë jetën e luksit që bëhet në Dubai EDEN SPECIAL COSMOPOLITAN HOTEL 4*.
Por në bazë të një pagese ekstra do të mund të shijoni një safari në shkretëtirë për të përjetuar më mirë eksperiencën e të jetuarit në një vend të lindjes.
Do të mund gjithashtu të vizitoni Aquaventure, parkun ujor më magjik që do të mund të vizitoni ndonjëherë.
Por do të keni mundësin të shijoni edhe një darkë të shijshme në një kroçier, ku do të mund të shijoni ushqime tradicionale nën lundrimin e një koçiere.

[11/29/14]   PARIS paket turistike me Vas Tour
* VITI I RI 2015* GRUP I KONFIRMUAR *
Nisje: 28 Dhjetor - 749 € - 6 dite te perfshira

Udhetim me avion Tirane - Paris - Tirane
Akomodimi ne hotel Marriott Renaissance La Defense 4* me mengjes
City Tour Paris
Vizitat sipas programit
Transfertat si ne program
Guide profesionale
Asistenca jone gjate gjithe kohes
Extra Pagese

Darka e Vitit te Ri - 125 Euro

[11/06/14]   PODGORICE-LONDER
vajtje ardhje 60 EURO

[11/06/14]   OFERTA PAFUND

*Vajtje –Ardhje
Shkup –Basel 77 euro
Shkup –Brussel 77 euro
Shkup – Keln 77 euro
Shkup – Dortmund 77 euro
Shkup – Eindhoven 89 euro
Shkup –Frankfurt 68 euro
Shkup – Gothenburg 89 euro
Shkup – Londer 77 euro
Shkup – Malmo 73 euro
Shkup – Memingen 68 euro
Shkup – Bergamo 52 euro
Sjkup – Paris 67 euro
Shkup – Stocholm 67 euro
Shkup – Venezia 62 euro

[10/22/14]   Oferta me Pegasus Airlines Tirane-Stamboll
me 65 Euro personi

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Shkodër?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Telephone

Address


Bulevardi: SKENDERBEU
Shkodër
4001

Opening Hours

Monday 09:00 - 20:00
Tuesday 09:00 - 20:00
Wednesday 09:00 - 20:00
Thursday 09:00 - 20:00
Friday 09:00 - 20:00
Saturday 09:00 - 20:00
Sunday 09:00 - 20:00
Other Travel Agencies in Shkodër (show all)
Vizion Travel Vizion Travel
Rruga: 13 Dhjetori (NE PEDONALE)
Shkodër, 4001

Agjensi Udhetimesh (Travel Agency)

Klejdio Shpk Shkoder Klejdio Shpk Shkoder
Edith Durham
Shkodër, 4001

Agjensi Turistike Autoshkolle Makina me qera

Agjenci Udhetimesh Adria Tours Agjenci Udhetimesh Adria Tours
Bulevardi Zogu 1
Shkodër, 4001

Shkodra Tourist Guide Shkodra Tourist Guide
Pedonale
Shkodër

IT is a page to help tourist to know the beauty of shkodra city and to help them to have a nice trip

Best Travel & Adventures Best Travel & Adventures
Blv SKENDERBEU Pran Postes Shqiptare
Shkodër, 4001

#bestoffersforwinter #bestdestinationstovisitwithus We are Best Travel & Adventures! We do the Best or Nothing!

Bileta Udhetimi Bileta Udhetimi
Shkoder
Shkodër, 4000

Kerkoni & Krahasoni & Perzgjedhni Bileta Avioni , Hotele, Makina me Qera per ne gjithe Boten me Cmime te pakonkurueshme me VETEM nje KLIKIM. Kurseni Para

Alps Adventures Alps Adventures
Rruga: Ded Gjon Luli
Shkodër

We organize tours to Thethi National Park.The all-inclusive package includes transport, accomodation, guide and meals. Travel with us,it's safe and cheap.

Lida Travel Lida Travel
Ura Dervishbeg
Shkodër, 4001

Agjensi Udhetimesh: -Ofrojme bileta avioni ne cdo destinacion te Botes -Bileta Trageti -Bileta Autobusi Tokesore dhe Detare -Guida Turistike :)

Global Tours Shkodër Global Tours Shkodër
Rruga. Qemal Draçini
Shkodër, 4001

Agjensi turistike Global Tours Shkoder, Rruga Martin Camaj Shkoder, 0692388881

Ymeri Travel Ymeri Travel
Lagja Partizani , Rruga Europa Nr 5
Shkodër

Coral Travel - Shkoder Coral Travel - Shkoder
Kryqezimi Tek Ish-Dega E Brendshme Shkoder
Shkodër, 4001

Administratore: SAIDA BIZAKU (QALLIJA) ''PROFESIONISTE NE BOTEN E UDHETIMIT''

Komanilake Shkodër , meeting point Komanilake Shkodër , meeting point
Rruga Bulevardi Skenderbeu
Shkodër, 4001

Get info and services at our office : Tourists destinations,daily tours. Best price packages to travel north Albania : Koman,Valbona and Theth.