AloTravel

Shkodër

😍

Shkodër

Razem ❤️

Shkoder.info

Hemingway Fan Club Albania organizon:
Swing Marathon IV
#andrrantren vazhdon!
International Jazz Day
30 prill 2019
Tiranë-Shkodër

Jemi gati!
Le t'i japim përsëri shumë dashni, ngjyra, swing dhe hare për 12 orë trenit, rrugicave, Kafes së Madhe dhe të magjishmit teatër Migjeni që këtë vit feston 70 vjetorin e hapjes!
Për më tepër, vetëm pranë #HemingwayBar.

Shihemi :)

Hemingway Fan Club Albania organizes:
Swing Marathon IV
#andrrantren continues!
International Jazz Day
April 30, 2019
Tirana-Shkoder

We are ready!
Let's give a lot of love, colors, swing and joy for 12 hours, to the train, to the alleyways, to “Kafja e Madhe” and to the magical Migjeni Theater, this year celebrating the 70th anniversary of its opening!
For more information, only at #HemingwayBar.

See ya :)

Love For Animals

♥️😍

Shkoder.info

Tamare ♥️

Albania Jone

Kisha e Lacit 🙏🏻 Te lutem shperndaje 🙏🏻

Shkodër

Thethi 😍 - faleminderit po e shperndave 🙏🏻😍♥️

Video @eduart_grishaj
・・・
Sky is the limit 🦅 #theth #visitalbania #studiogrishaj

shkoder.info

Janari po mbyllet me shi, por muaji shkurt do të na befasojë me motin

shkoder.info Edhe pak ditë dhe lëmë pas Janarin e ftohtë. Ditët e fundit të janarit do të vazhdojnë të jenë me reshje shiu. Ndërsa në zonat malore mbi 700 m nga niveli i detit do të ketë reshje dëborë. Sipas Me…

Shkodër

Nadja mire ♥️ Shkodra - Faleminderit po e shperndave 😍

Mrizi i Zanave Agroturizëm

Ja si bëhet sfera e akullit me akullore trendafilash dhe mjaltë.

Shkodër

MALËSI E MADHE , “HEROI” QË HAPI RRUGËN E FSHATIT - Star Plus TV

Shkodër

♥️ Shkodra ♥️ Faleminderit po e shperndave ♥️ Video Juli Vuka: https://bit.ly/2SK2NNP ♥️

Shkodër

♥️ Shkodra ♥️ Faleminderit po e shperndave ♥️ Video Juli Vuka: https://bit.ly/2SK2NNP ♥️

Shkoder.info

Shkodra Sot 😍 Faleminderit po e shpërndave 😍

Shkoder.info

Syri i Kalter Theth 😍 Faleminderit po e shperndave 😍

Shkoder.info

Boge 😍 Faleminderit po e shperndave 😍

Shkoder.info

Lepushe 😍 faleminderit po e shperndave 🙏🏻

Shkoder.info

Shkodra 😍 Faleminderit po e shperndave 😍

Shkoder.info

Shkodra 😍 faleminderit po e shperndave 🙏🏻

Shkoder.info

Thethi 😍 faleminderit po e shperndave 🙏🏻

Shkoder.info

Boge 😍 Faleminderit po e shperndave 😍

Shkoder.info

Shkodra 😍 Faleminderit po e shperndave 😍

Shkoder.info

Shkodra 😍 Faleminderit po e shperndave 😍

Shkoder.info

❤️❤️TAMARË❤️❤️ Faleminderit po e shperndave ❤️❤️

Shkoder.info

❤️❤️SHKODRA❤️❤️ Faleminderit po e shperndave ❤️❤️

Shkoder.info

❤️ faleminderit po e shperndave ❤️ Shkodra ❤️

Shkoder.info

❤️ faleminderit po e shperndave ❤️ Valbone ❤️

Shkoder.info

❤️ Shkodra ❤️ faleminderit po e shperndave ❤️

Shkoder.info

❤️ faleminderit po e shperndave ❤️ Koman ❤️

Shkoder.info

😍😍 Vendi me i bukur ne bote ❤️❤️ faleminderit po e shperndave ❤️🙏🏻 Lumi Shales ❤️

Shkoder.info

Shkodra Jone❤️ faleminderit po e shperndave ❤️😍

Shkodër

Velipoja, faleminderit po e shperndave :)

shkoder.info

#EraShtet, “DREJTORET” E DREJTORISË SE TATIMEVE SHKODËR

shkoder.info Qytetarët e Shkodrës kanë denoncuar përmes rrjeteve sociale shkeljen e hapur të ligjit nga ana e zyrtarëve të drejtorisë së Tatimeve në Shkodër. Siç shihet qartë në këtë foto, automjetet e tyre kan…

Shkodër

Velipoja, ❤️ Faleminderit po e shperndave 😍

Shkodër

Video - ❤️Velipoja❤️ 360 grade / share/shperndaje

Star Plus TV

#EjaNeShkoder - Faleminderit po e shperndave

a1-al.com

SEZONI TURISTIK/ Rrëfimi i holandezes: Kam shkruar libër për Thethin. Razma një destinacion fantastik

a1-al.com Rruga e asfaltuar deri në qendër të Razmës, afërsia me Shkodrën, çmimet tepër konkurruese, klima kurative, qetësia, ushqimet tradicionale dhe bukuria natyrore janë këto disa nga arsyet pse Razma gj…

a1-al.com

Thethi pa skandale mirëpret turistët me gatim dhe art në ‘Za Fest’

a1-al.com Turistët dhe vizitorët vendas kjo fundjavë i pret ndryshe në Theth. Përveçse bukurive të mahnitshme të natyrës së egër në majat e thepisura të Bjeshkëve të Nemuna dhe buzë lumit Shalë ata dhe do të…

Shkodër

Vizitoni Lumin e Shales - Faleminderit po e shperndave

Shkodër

Ju përshëndesim! Faleminderit po e shpërndave :)

shkoder.info

Shkodër, gruaja e vetmtuar që fle te shkallët e pallatit, 40 vjet pa kartë identiteti

shkoder.info Shumë të moshuar janë lënë vetëm dhe jetojnë në kushte mjerane. E tillë është edhe historia e 60 vjeçares Drande Plani në Shkodër. Kur ajo nuk mund të ngjise shkallët e pallatit ulet dhe kalon natë…

Hotel Valz - Velipojë

Ju mirepresim 😊

shkoder.info

ALTIN PRENGA “PUSHTON” MEDIAN NDËRKOMBËTARE: NGA MRIZI I ZANAVE NË UGANDË, PËR TË NDARË ËNDRRËN E TIJ

shkoder.info Historia e Altin Prengës, duhet të tregohet nëpër shkolla, vecanërisht në këto kohëra të paqarta. Altini lindi dhe u rrit nën diktaturën e Enver Hoxhës, regjimi më klaustrofobik në Lindje. Pasioni …

shkoder.info

Disa ndriçime të reja mbi “Mesharin” e Gjon Buzukut

shkoder.info Nga Nelson Qirjaku – “Meshari” i Gjon Buzukut ka hapur një faqe të re në historinë e letërsisë dhe kulturës shqiptare, sepse me të fillon historia e librit të botuar në gjuhën tonë dhe zë fill një …

Albania Jone

Festivali Shqiptaro-Amerikan, Hart Plaza-Detroit do te zhvillohet ne datat 16 dhe 17 Qershor 2018.

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Shkodër?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Address


Bulevardi Skenderbeu
Shkodër
4001
Other Shkodër travel agencies (show all)
Globus Travel Shkodër Globus Travel Shkodër
Shkodër, 00355

Who is Globus Travel ?We are an old travel agency created on September 1999 and we travel all around the world.We are incoming and outgoing agency too!

Kiri Adventures Kiri Adventures
Rruga Gjuhadol
Shkodër, 4001

Kiri Adventures is a new kind of tour operator; lean, eco-friendly, locally run, and community oriented. We're enthusiastic about sharing our knowledge about Albanian culture & history and hope you can join us for one of our tours or packages!

Agjensi Udhetimesh Kevin Agjensi Udhetimesh Kevin
PARRUCE
Shkodër, 1001

Agjensi idhetimesh

North of Albania Travel & Hostel North of Albania Travel & Hostel
Kole Hidromeno
Shkodër, 4001

WE ARE A HOSTEL IN THE CENTRE OF SHKODRA CAPABLE OF 22 BEDS.VERY CONFORTABLE, FREE WIFI, BREAKFAST INCLUDED AND MORE... PRICE ONLY 9,- € PER PERSON.

Kulla e Ndue Praçes - Theth, Shkoder Kulla e Ndue Praçes - Theth, Shkoder
Theth Center
Shkodër, 24

Kulla e Ndue Praçes eshte nje vend turistik ne qender te Thethit, ku ofrohet vend per fjetje, gatim, eskurisione ne natyre etj.00355673813337

Klejdio Shpk Shkoder Klejdio Shpk Shkoder
Edith Durham
Shkodër, 4001

Agjensi Turistike Autoshkolle Makina me qera

Udhëtime turistike  për ne Theth Udhëtime turistike për ne Theth
Theth,shkoder
Shkodër

Ky fugon vihet ne dispozicion te turistave te huaj dhe shqipetar per te udhetuar ne Theth edhe ne zonat e tjera turistike te veriut te shqiperis... Fugoni eshte shum komod edhe cmimi eshte i arsyshem.. per sqarime te metejshme mund te kontaktoni me shofer

Lida Travel Lida Travel
Ura Dervishbeg
Shkodër, 4001

Agjensi Udhetimesh: -Ofrojme bileta avioni ne cdo destinacion te Botes -Bileta Trageti -Bileta Autobusi Tokesore dhe Detare -Guida Turistike :)

KroniTravel KroniTravel
L.Qenal Stafa, Bulevardi Zogu I-re
Shkodër, 4001

KroniTravel është një agjensi udhëtimesh e cila mbulon shërbimet e transportit rrugor dhe detar me destinacion Shkodër-Padova dhe Shkodër-Torino...

JonMar Travel and Tours JonMar Travel and Tours
Bulevardi Zogu I Pare, Rruga. Cen Broja, Perballe Videotekes Unison, Pak Metra Pa Shkuar Te Shkolla "Ndre Mjeda"
Shkodër, 40001

CampingLake ShkodraResort CampingLake ShkodraResort
Rruga E Liqenit Omaraj, Vrak Shkoder Albania
Shkodër, 4000