Promo Events Agency

“PromoEventsAgency” – promocion dhe evente per suggest klikoni kodin e meposhtem javascript:fs.select_all()

Promo Events Agency

se shpejti ne treg ne te gjitha pikat e sh*tjes se gazetave katalogu Dasma Shkodrane!
Restorante e ambjente per dasma, sallone velarie e parukerie, agjensi martesore, orkestra e dj, fotografe e kameramane nuk duhet te mungojne ne librin permbledhes te dasmes Shkodrane. Per cdo info na kontaktoni ne facebook, me mail: [email protected] apo ne numrin e telefonit: 069 62 67 775.
5 reklamat e para do te paguajne gjysem kostoje!
Nxitoni!

[02/04/12]   se shpejti ne treg ne te gjitha pikat e sh*tjes se gazetave katalogu Dasma Shkodrane!
Restorante e ambjente per dasma, sallone velarie e parukerie, agjensi martesore, orkestra e dj, fotografe e kameramane nuk duhet te mungojne ne librin permbledhes te dasmes Shkodrane. Per cdo info na kontaktoni ne facebook, me mail: [email protected] apo ne numrin e telefonit: 069 62 67 775.
5 reklamat e para do te paguajne gjysem kostoje!
Nxitoni!

[01/30/11]   Shen Valentini po afron... e bashke me te edhe nje Mega Party qe agjensia Promo Events po pergatit per ju ne qender te Shkodres!
Pse te mos jeni edhe ju pjese e organizimit? Na shkruani sugjerimet tuaja.

[01/28/11]   PROMO EVENTS AGENCY - pret sugjerimet tuaja per nje mega feste ne Naten e Shen Valentinit. Cfare nuk duhet te mungoje ne kete party dhe si e imagjinoni ju ? ... presim komente

[01/07/11]   Kerkojme ne qytetin e Tiranes bashkepunetor ekspert marketingu per sh*tjen e hapesirave publicitare ne revisten mujore "Shkodra Pazar, me shperndarje ne qarkun e Shkodres e me gjere. Jeni te lutur te na kontaktoni ! Pagesa shume motivuese!
Kontakti: 0672276496
eMail: [email protected]

shkodrapazar.net

I love Shkodra

http://www.shkodrapazar.net/2010/12/i-love-shkodra/

shkodrapazar.net I love Shkodra – Beautiful city in Balkans Eshte inisiative bamiresie e revistes ShkodraPazar dhe e stafit te agjensise PromoEvents. Bluza me kete logo do te jete ne sh*tje ne te gjitha dyqanet e veshjeve ne Shkoder e me gjere dhe ne te gjitha pikat e sh*tjes se revistes ShkodraPazar. Perfitimet nga

Shkodra Pazar - nentor 2010

Shkodra Pazar - nentor 2010

[08/11/10]   DOLI NUMRI 1 I REVISTES SHKODRAPAZAR! TASHME E GJENI NE TE GJITHA PIKAT E SH*TJES!

gdata.youtube.com

spot revista.mp4

ShkodraPazar- reviste mujore ekonomike e rrethit Shkoder!

ShkodraPazar- reviste mujore ekonomike e rrethit Shkoder! Publikoni lajmerimet e bizneset tuaja. Per info te metejshme : www.shkodrapazar.com ; [email protected] ose ne numrat e telefonit: 0672276496 0695516167

[08/09/10]   Sugjerojuani kete grup miqve tuaj ! faleminderit!

PromoEventsAgency

siti i ri i agjensise!

PromoEventsAgency

promoeventsagency.com

youtube.com

Promo Events

Ide dhe realizim grafik , Spote publicitare , Krijim sit internet

promoeventsagency.com

Untitled

On line siti i ri i PromoEvents. Tashme jemi ne terren. Ju faleminderit te gjitheve per pelqimin dhe sugjerimet tuaja qe na ndihmojne pa mase ne permiresimin e sherbimeve tona.

promoeventsagency.com “...Mbrapa nje feste te bukur eshte gjithmone nje organizim i shkelqyer…. PromoEventsAgency- profesionalizem, perpikmeri, perkujdesje...”

promoeventsagency.com

Untitled

http://www.promoeventsagency.com/

promoeventsagency.com “...Mbrapa nje feste te bukur eshte gjithmone nje organizim i shkelqyer…. PromoEventsAgency- profesionalizem, perpikmeri, perkujdesje...”

www.promoeventsagency.com

Mbrapa nje feste te bukur eshte gjithmone nje organizim i shkelqyer…. PromoEventsAgency- profesionalizem, perpikmeri, perkujdesje

promoeventsagency.com

[04/25/10]   Mbrapa nje feste te bukur eshte gjithmone nje organizim i shkelqyer…. PromoEventsAgency- profesionalizem, perpikmeri, perkujdesje

[04/24/10]   PromoEventsAgency Mbrapa nje feste te bukur eshte gjithmone nje organizim i shkelqyer…. PromoEventsAgency- profesionalizem, perpikmeri, perkujdesje

[04/24/10]   Mbrapa nje feste te bukur eshte gjithmone nje organizim i shkelqyer…. PromoEventsAgency- profesionalizem, perpikmeri, perkujdesje

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Shkodër?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Address


Rruga Studenti, Prapa Rektoratit
Shkodër
Other Travel Agencies in Shkodër (show all)
North of Albania Travel & Hostel North of Albania Travel & Hostel
Kole Hidromeno
Shkodër, 4001

WE ARE A HOSTEL IN THE CENTRE OF SHKODRA CAPABLE OF 22 BEDS.VERY CONFORTABLE, FREE WIFI, BREAKFAST INCLUDED AND MORE... PRICE ONLY 9,- € PER PERSON.

REI  Travel REI Travel
Kryqezimi I Deges
Shkodër, 4001

sempre aperto

Agjensi Udhetimesh Kevin Agjensi Udhetimesh Kevin
PARRUCE
Shkodër, 1001

Agjensi idhetimesh

Coral Travel - Shkoder Coral Travel - Shkoder
Kryqezimi Tek Ish-Dega E Brendshme Shkoder
Shkodër, 4001

Administratore: SAIDA BIZAKU (QALLIJA) ''PROFESIONISTE NE BOTEN E UDHETIMIT''

Europa Travel & Tours, Agency Europa Travel & Tours, Agency
Pedonale
Shkodër, 4001

1. Bileta avioni dhe trageti, 2. Paketa Turistike, 3. Rezervime Hoteli, 4. Posta e shpejtë Federal Express (FedEx), 5. Siguracion Shëndeti në udhëtim.

Anna Tours Anna Tours
Rruga Edit Durham
Shkodër, 4001

Shkurtojme distancat, afrojme Shqiptaret!

Drita Travel Shkoder Drita Travel Shkoder
Bv. Skenderbeu, Ngjitur Me Posten Qendrore
Shkodër, 4001

UDHETONI ME NE !!!

Top Travel Top Travel
Parruce
Shkodër

Udhetim me avion, traget dhe autobuz Paketa turistike

Adria Tours Adria Tours
BULEVARDI "ZOGU I"
Shkodër, 0041

ME PERKUSHTIM ,PERGJEGJESI,SERIOZITET DHE PROFESIONALIZEM FILLUAM VEPRIMTARINE TURISTIKE NE DHJETOR TE 2008 . UDHETIMI YNE I PARE ISHTE NE BARCELONE

Shkodra Tourist Guide Shkodra Tourist Guide
Pedonale
Shkodër

IT is a page to help tourist to know the beauty of shkodra city and to help them to have a nice trip

Alps Adventures Alps Adventures
Rruga: Ded Gjon Luli
Shkodër

We organize tours to Thethi National Park.The all-inclusive package includes transport, accomodation, guide and meals. Travel with us,it's safe and cheap.

Komanilake Shkodër , meeting point Komanilake Shkodër , meeting point
Rruga Bulevardi Skenderbeu
Shkodër, 4001

Get info and services at our office : Tourists destinations,daily tours. Best price packages to travel north Albania : Koman,Valbona and Theth.