Coral Travel - Shkoder

Administratore: SAIDA BIZAKU (QALLIJA) ''PROFESIONISTE NE BOTEN E UDHETIMIT''

Agjensia turistike CORAL TRAVEL SHKODER ofron per klientet e saj bileta avioni, bileta trageti, bileta autobusi dhe paketa turistike te ndryshme, duke plotesuar kerkesat tuaja. Ne ofrojme cmime cilesore, me te lira ne treg nen moton: ''KLIENTI ESHTE MBRET''.

Coral Travel Shkoder ju uron Gezuar Festat. Begati,shendet dhe lumturi ne familjet tuaja.🎁🎊

[09/09/19]   Stamboll 3 Dite 79€ 🌻

💮 3 Dite -- 79€.
💮 4 Dite -- 99€.

🌾 Nisja : 12 , 19, 26 Shtator.
🌾 Nisja : 03, 10, 17 , 24, 31 Tetor.

☀️ Përfshihet ne çmim:

🌷 Udhetimi me autobus komod.
🌷 Mengjeset e perfshira.
🌷 Akomodimi ne hotel.
🌷 Shetitjet me autobus .
🌷 Guida shoqeruese.

[08/24/19]   Plazh në Antalya, Tur në Cappadocia, 7 Ditë €479, Nisja më 20 Shtator.
Plazh në Antalya, Tur në Cappadocia, 7 Ditë €479, Nisja më 20 Shtator.
Vizitohen: Cappadocia dhe Antalya.
Fjetje 3 netë në Antalya dhe 3 netë në Antalya. Hotel 5* All Inclusive në Antalya, dhe Hotel 5* me Mëngjes dhe Darkë në Cappadocia.
Fluturimi Tiranë - Antalya dhe Kayseri - Tiranë.
Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus, Shoqërues shqiptar për të gjithë udhëtimin.

[08/24/19]   Vjeshtë në Pragë, 7 Ditë €239, Nisja më 5 Shtator.
Vjeshtë në Pragë, 7 Ditë €239, Nisja më 5 Shtator.
Vizitohen: Pragë, Karlovy Vari, Vjenë, Dubrovnik, Split, Zagreb, Graz, Budapest, Beograd dhe Prishtinë.
Fjetje: 2 netë në Pragë, 1 natë në Split ose Zadar, 1 natë në Vjenë, 1 natë në Bratislavë dhe 1 natë në Beograd.
Udhëtimi me autobus Tiranë - Split - Zagreb - Vjenë - Pragë - Budapest - Beograd - Prishtinë - Tiranë, Shoqërues Shqiptar gjatë Udhëtimit.

[08/21/19]   Verë në Stamboll, Selanik dhe Sofje, 5 Ditë €139, Nisja më 14, 28 Gusht.
Verë në Stamboll, Selanik dhe Sofje, 5 Ditë €139, Nisja më 14, 28 Gusht.
Vizitohen: Stamboll, Selanik, Sofje.
Fjetje: 2 netë në Stamboll, 1 natë në Selanik dhe 1 natë në Sofje.
Vajtje - Ardhje me Autobus, Mëngjeset, Transfertat dhe Shëtitjet, Shoqërues Shqiptar.

[08/21/19]   Weekend në Preveza - Lefkada, 3 Ditë nga €59.
Weekend në Preveza - Lefkada, 3 Ditë nga €59, Nisja më 30 Gusht, 6 Shtator.
Vizitohet: Parga, Preveza, Lefkada dhe Janina.
Çmimi përfshin: Vajtje - Ardhje me Autobus, Fjetjen 2 netë.
Vajtje - Ardhje me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.

[08/21/19]   Plazh në Antalya, Tur në Cappadocia, 7 Ditë €479, Nisja më 20 Shtator.
Plazh në Antalya, Tur në Cappadocia, 7 Ditë €479, Nisja më 20 Shtator.
Vizitohen: Cappadocia dhe Antalya.
Fjetje 3 netë në Antalya dhe 3 netë në Antalya. Hotel 5* All Inclusive në Antalya, dhe Hotel 5* me Mëngjes dhe Darkë në Cappadocia.
Fluturimi Tiranë - Antalya dhe Kayseri - Tiranë.
Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus, Shoqërues shqiptar për të gjithë udhëtimin.

Hotel As Rrjoll Velipoje

NA KONTAKTONI
0692051493

Hotel As është i pozicionuar në qendër të Rrjollit, vetëm 500 m larg plazhit , dhe 7 Km nga rrethrrotullimi I Baksit.
Ai ofron akomodimin ideal për familjen dhe miqt tuaj.

Pashkët në Vjenë dhe Budapest, 5 Ditë €199,
Nisja më 27 Prill.

Vizitohen: Split, Zagreb, Graz, Vjenë, Budapest, Beograd dhe Prishtinë,
Fjetje 1 natë në Vjenë, 1 natë në Budapest, 1 natë në Split dhe 1 natë në Beograd,
Vajtje Ardhe me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë gjithë udhëtimit.

All Inclusive, Korfuz, 4 Ditë nga €99, 5 Ditë nga €119, 8 Ditë nga €179, Nisja më 10, 14, 17, 21, 24 Maj.
Transporti i përfshirë.

- Hotel Telemachos 2*Superior - 4 Ditë nga €99, 5 Ditë nga €119, 8 Ditë nga €179
- Hotel Corfu Belvedere 3* - 4 Ditë nga €129, 5 Ditë nga €159, 8 Ditë nga €249
- Hotel Messonghi Beach 3*Superior - 4 Ditë nga €159, 5 Ditë nga €189, 8 Ditë nga €309
Çmimet fillojnë nga shifrat e mësipërme dhe janë te ndryshme në data të ndryshme.

Çmimi përfshin: Fjetje në All Inclusive në Hotel, Mëngjese, Dreka, Darka dhe Pije dhe Transportin me Autobus dhe Traget

All Inclusive, Halkidiki, 4 Ditë nga €79, 5 Ditë nga €99, 8 Ditë nga €149, Nisja më 10, 14, 17, 21, 24 Maj.
Transporti i përfshirë.

- Hotel Calypso 2*Superior - 4 Ditë nga €79, 5 Ditë nga €99, 8 Ditë nga €149
- Hotel Kassandra 2*Superior - 4 Ditë nga €99, 5 Ditë nga €129, 8 Ditë nga €199
- Hotel Kriopigi 4* - 4 Ditë nga €119, 5 Ditë nga €159, 8 Ditë nga €249
Çmimet fillojnë nga shifrat e mësipërme dhe janë te ndryshme në data të ndryshme.

Çmimi përfshin: Fjetje në All Inclusive në Hotel, Mëngjese, Dreka, Darka dhe Pije dhe Transportin me Autobus

[03/23/19]   Njoftim!!!!
Agjensia Coral Travel Shkoder kerkon punetore me eksperienc.
Te interesuarit te na kontaktojne ne numrin tone te celularit: 0693394926

#Mundesi_punesimi_ne_Qatar🇶🇦

Kerkohen:

2 Barist profesioniste

2 kamarier/e per nje Bar shume luksoz.

Paga fillon nga 900-1500 USD+ bakshishe

Kompania siguron:

-Akomodimin
-Ushqimin
-Transportin

Te interesuarit/at te na shkruajne ne inbox.

Faleminderit !

Coral Travel ju uron GEZUAR Krishtlindjet

GEZUAR festat te gjithe klienteve te Coral Travel Shkoder. Vit i mbare 🌲🎁

Coral Travel - Shkoder's cover photo

✴ Udhetim me guide ne #Stamboll
✴ Nisja 23 #mars 289 eur/pp

Të përfshira:

➡Udhëtimi me avion Tiranë 🛫Stamboll🛫Tiranë
➡Hotel me 4⭐️
➡Mëngjesi dhe Darka e përfshirë
➡Siguracioni i shëndetit në udhëtim
➡Shoqërues dhe Guidë gjatë udhëtimit

-Ju garantojme me te miren !

♥️ Bejini dhuraten ideale bashkeshortes tuaj ♥️

🌺 4 dite ne Pisa & Firenze 215 €/p 🌺
🌺🌺Nisja 22 prill-25 prill 🌺🌺

🌼Bileta vajtje ardhje . tirane pisa tirane .
🏵️Akomodimi 2 nete ne Firenze Il Duca 3*
🌼Akomodimi 1 nate ne Pisa Vila Kinzica 3*
🏵️ Mengesi i perfshire ne cmim .

💢 Prenotoni para dates 7 #mars . 💢

🌟Per CMIME DHE HOTELE TE TJERA mund te na kontaktoni cdo moment !
Ju garantojme me te miren.

Pranverë në Janinë dhe Meteora, 2 Ditë €49

Dita e Parë: Nisja nga Tirana në oren 5.00 dhe udhëtimi me autobus për në Janinë. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Kalimi nga Pika kufitare e Kakavisë drejt Janinës, kryeqendrës së Epirit. Vizitë panoramike e Janinës, ku do vizitohen: Kalaja, Sheshi Qëndror, Manastiret dhe Xhamitë e vjetra. Pasdite, vonë, vazhdimi i rrugës për në Kallabaka. Sistemimi dhe akomodimi në hotel.

Dita e Dytë: Mengjesi në hotel. Paradite, Vizitë panoramike e 2 prej manastireve më të famshëm të Meteorës. zonës më të bukur në Greqi qe shquhet për bukurinë e saj natyrore dhe pjesë e trashëgimisë botrore të UNESCO. Vazhdon udhëtimi për në Kostur. Vizitë e shkurtër e Kosturit, qytetit buzë liqenit. Vazhdon udhëtimi për në Shqipëri. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbrritja në Tiranë.

Nisje më 3, 8 dhe 10 Mars.

Me Shume Detaje: Në pagesën përfshihen:
-Udhëtimi vajtje – ardhje me autobus.
-Akomodimi në hotel me 3 yje,
-Mëngjes në Hotel.
-Shëtitjet në Janine, Meteora dhe Kostur me autobus (sipas programit)
-Shoqërues dhe guidë shqiptare.

Pranverë në Stamboll, 4 Ditë €79

1. Turqi
Dita e Parë: Nisja nga Tirana në oren 13.00 dhe udhëtimi me autobuz nëpërmjet Kapshticës dhe Selanikut për në Stamboll. Pushime të shkurtra gjatë rrugës.

Dita e Dytë: Mbrritja në Stamboll rreth orës 08.00, Vizitë panoramike me guidë në Monumentet Kryesore të qytetit, si: Xhamia Blu, Hipodromi, Dollmabahce, njohja me Bazilikën e famshme të Shën Sofisë, shëtitje me autobus, kalimi mbi Bririn e Artë nëpërmjet Urës së Gallatës, kalim në urat e varura të Bosforit për të kaluar në Kontinentin Aziatik, vizitë në pikën turistike të Çam Lixha (pikën më të lartë të qytetit, kodra e të dashuruarve). Kthimi në Hotel. Ssitemimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Tretë: Mëngjesi në Hotel. Udhëtim në Eminoy (stacioni i anijeve dhe jahteve për në Bosfor). Lundrim me anije për dy orë në Ngushticën e Bosforit në drejtim të Detit të Zi për të vizituar pjesën bregdetare të Stambollit, Evropën dhe Azinë, si dhe për të parë nga anija kalanë e vjetër, Rumelitisa. Fjetje në Hotel.

Dita e Katërt: Mëngjesi në Hotel. Paradite, të lirë në Qendrën TregarePasdite, Nisja për në Tiranë. Pushime të shkurtra gjatë rrugës.

Dita e Pestë: Mbrritja në Tiranë, rreth orës 08.00

Nisja më 8 dhe 15 Mars

Me Shume Detaje: Në pagesë përfshihen:
-Udhëtimi vajtje – ardhje me autobus.
-Akomodimi 2 netë në hotel në qendër të pjesës Evropiane të Stambollit
-Mëngjeset për të gjithë ditët e qëndrimit.
-Shëtitjet në Stamboll me autobus (sipas programit)
-Shoqërues dhe guidë shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit

Pranverë në Sarajevë, 3 Ditë €89, Nisje më 9 Mars.

Dita e Parë, 9 Mars 2018: Nisja nga Tirana ( Per personat nga Shkodra , nisja nga qyteti ) me autobus në drejtim të Malit të Zi. Gjatë rrugës, pushime per kafe. Kalimi nga Nikshiq për në Mostar, ku vizitohen: Ura e Mostarit, Katedralja dhe Xhamia. Vazhdon udhëtimi për në Sarajevë. Mbrritja në Sarajevë. Sistemimi dhe Darkë në Hotel.

Dita e Dytë, 10 Mars 2018: Mëngjes në Hotel. Viizitë panoramike e Monumenteve të Sarajevës, si Kështjella, Rrugët Saraç, Kazandziluk dhe Bravadziluk Kulla e Sahatit, etj. Fjetje në Hotel.

Dita e Tretë, 11 Mars 2018: Mëngjesi në Hotel. Kthimi per në Tiranë, nëpërmjet Medjugorje. Vizitë e Katedrales së Zonjës së Paqes. Vazhdon udhëtimi për në Tiranë.

Hotel Sunce 3*
http://www.hotel-sunce.ba/bosanski/

Me Shume Detaje: Çmimi përfshin:
1. Udhëtimi vajtje - ardhje, Transfertat dhe shëtitjet me autobus.
2. Akomodim në hotel për 2 netë qëndrimi.
3. Mëngjeset dhe 2 Darka.
4. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.

Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithcka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume.

Festa e 8 Marsit ne Podgorice - Budva - Tivar me Coral Travel Shkoder.
Udhetimi organizohet me date 08 Mars 2018.
Tel: 0692051493
Agjensia Turistike Coral Travel organizon udhetim turistik 1 ditor ne Mal Te Zi. Qytet qe vizitohen , Podgorice - Budva - Tivar, gjithashtu dhe nje ndalese ne Niagara per kafe si dhe ne qendren tregtare Delta City ne Podgorice. Cmimi 25 Euro per person, ne cmim perfshihen udhetimi me autobus komod se bashku me guiden si dhe dreka ne nje restorant ne prane detit ne qytetin e Budvas.
Ju mirepresim!

[02/21/18]   Per cdo bilete te prere ne Coral Travel Shkoder , Siguracioni i shendetit Falas.

Tour Istanbul Turkey 2017

⛰️💚🌳THETH 🌳💚⛰️

All inclusive 2 Dite 44 €

👉Data e udhetimit : 15-16 Korrik & Cdo Fundjave .

⏭Ne cmim perfshihet:⏮
📌- Udhëtimi vajtje-ardhje meMinibus komod.
📌- Akomodim në bujtinen me te mire te zones .
ne dhome 3she - ose 4-she
📌- Mengjesi+Dreka+ Darka.
(Cdo gatim permban vetem menu tradicionale)
📌- Guide lokale gjate qendrimit tuaj ne Theth.

[06/20/17]   NXITONI 6 VENDET E FUNDIT❗😇😍😍😍🚌

☀️Plazh ne Dhermi , Drymadhes & Gjipe.☀️

🎀 Data e udhetimit : 24-25 Qershor / 49euro.🎀

👉 Ne cmim perfshihet:
✔ Akomodimi per 1 nate ne hotel ne Dhermi
✔ Lundrimi me skaf : Dhermi – Shpella e Pirateve – Gjipe – Dhermi
✔ Transporti dhe shetitjet sipas pogramit, ne Dhermi, Jale, Drimades.
✔ Mengjesi dhe Darka ne restorantin e hotelit
✔ Perdorimi i pishines se hotelit.

Liqeni i Matkes

🍃 2 Dite 49Euro
🍬Data e udhetimit 13-14: 27-28 Maj
📍Vizitohet : Kanioni i Matkes , Shkup , Tetove , Struge , Oher .

🌼Ne cmim perfshihet :
• Transporti komod vajtje-ardhje
• 1 nate akomodim ne hotel me 4* ne qender te Tetoves .
• Mengjesi dhe Darke gjate qendrimit ne hotel .
• Guide Shqiptare gjate gjithe udhetimit .

CoralTravel Shkoder sjell per here te pare Zakynthos 🐬
(Transport🚌 + Hotel🏩 + Guide🚶)

❗Per rezervime deri ne 20 Maj ❗

Ofrojme per ju udhetime 4,5 & 8 ditore gjate gjithe sezonit verore duke filluar nga 88Euro 🌴

Per me shume info:
Nr celi: 0692051493
Blv.Skerdebeg Nr166
(prane ish deges ) Shkoder-Shqiperi
e-mail:[email protected]

🌻 Super Oferte ne Lefkada 🌻
❤️5 Dite 142€ (transport i perfshire )

🌴Data e udhetimit 4- 8 Qershor 🌴

☀️Hoteli ndodhet buze detit ☀️
👉Ne cmim perfshihet :
✅Transporti me autobus komod
✅Akomodimi ne Hotel 3*,4* & 5*.
✅Mengjesi + Darka
✅Guide shqiptare

[03/22/17]   Bileta me cmime konkuruese ne treg + siguracione shendeti falas vetem ne Coral Travel - Shkoder . Ju mirepresim !!

Pranvere ne Beograd.

CoralTravel Shkoder organizon udhetim turistik Beograd.

Cmimi 99 Euro per person.

Grup i konfirmuar! Data 10 - 12 Mars 2017.

Dita e parë date 10 Mars 2017.
Nisja nga Shkodra me itinerar Shkodër-Podgoricë-Kolasin-Zlatibor-Beograd. Gjatë udhëtimit ndalesë për kafe në Kolasin dhe nje ndalese tjeter ne qytetin e Zlatiborit ne Serbi. Mbërritja në Beograd. Akomodimi dhe darka ne hotel. Në mbrëmje vizitë në lagjen “Skadarska” ose “Montmartre” e Beogradit.

Dita e dytë date 11 Mars 2017.
Mengjesi ne hotel dhe pas mëngjesit, city tour i qytetit të Beogradit, ku do të shijohen pamje nga ndërtesat më të rëndësishme të qytetit si Bashkia, Parlamenti, sheshi “Terazije”, sheshi i Republikës, Porta “Varosh”, sheshi “Lirisë”, sheshi “Slavija”, etj. Gjithashtu do të vizitohen edhe atraksione të tjera si kalaja e qytetit (Stari Grad ), muzeu Nikola Tesla, pallati i princeshës Ljubisa, kalaja e shek XVIII (Citadela) mbi degëzimin e Savës dhe Danubit, një vend ideal për të pushuar dhe për të ngrënë drekën. Pasdite shikohet mundësia e vizitës së atraksioneve të tjera si, kisha ortodokse më e madhe në botë Sveti Sava dhe kishën ruse Sveti Marko. Më pas shopping në një nga qendrat e mëdha tregtare. Në mbrëmje shëtitje e lirë dhe kthimi ne hotel se bashku me darken.

Dita e tretë date 12 Mars 2017.
Mëngjesi në hotel dhe pas nisja drejt Shkodrës. Gjatë rrugës do të behen dy ndalesa te shkurtra per kafe. Në darkë mbërritja në qytetin e Shkodrës. Ketu mbaron dhe shërbimi ynë.
Çmimi për person në dhomë dyshe: 99 Euro.

Në çmim përfshihen:
* Udhëtimi me autobuz komod në bazë të programit.
* Fjetja në hotel.
* Mëngjeset dhe darkat për ditët e qëndrimit.

Nuk përfshihen:
* Hyrjet në monumente dhe muzeume.
* Drekat.
* Pagesat e telefonit dhe të barit në dhomat e hotelit.

Ju urojme udhetim te kendshem!!!

Per me teper info:
✔Adresa: Blv. Skenderbeu, nr.166 (prane ish deges)
CORAL TRAVEL SHKODER
✔Cel: 069 20 51 493
✔ e-mail: [email protected]

[02/25/17]   Te dashur klientë . Ju njoftojm se te marten,do i rikthehemi punes,tashme me nje pamje te re.😍😍 Ju mirepresim..

KARNAVAL 2017 NE VENECIA.

Udhetimi organizohet me date 24 – 26 Shkurt 2017, 3 dite 145 Euro.

*Dita pare date 24 Shkurt 2017.
Nisja nga Shkodra ne oren 04:00 te mengjesit me intenerar Shkoder- Budva – Dubrovnik – Shibenik – Rijeka – Venecia. Gjate rruges per ne Venecia do te bejme nje ndalese per kafe ne Sveti Stefan, ndalesa tjeter do te jete ne qytetin e Dubrovnikut dhe me pas vazhdojme rrugen per Shibenik (Kroaci) ku do te bejm edhe nje ndalese per te vizituar qytetin, dhe me pas nisja per ne qyetin e Venecias. Mberritja ne Qytetin e Venecias mbasdreke vone, dhe akomodimi ne hotel.

*Dita e dyte date 25 Shkurt 2017.
Mengjesi ne hotel, pastaj vazhdojme viziten ne qyetin e Venecias, ku do te marrin pjese ne festen tradicionake te Karnavaleve Veneciane, mes maskave te shumengjyrshe.
Gjate tourit panoramik te Venecias do te keni mundesi te shihni nga afer :
Sheshi i Shen Markut dhe Pallati i Dukes – nje nga kryeveprat e stilit gotik venecian. I ndertuar ne vitet 1309 – 1324, pallati pervec se rezidence e Dukes se Venecias, ka qene gjithashtu qender e shume institucioneve te tjera politike si burgjet e vjetra apo gjykata e larte, deri kur Venecia u pushtua nga Napoleoni ne vitin 1797. Bazilika e Shen Markut – nje nga shembujt me te mire te arkitektures bizantine. Per shkak te mozaikeve bizantine dhe statusit te saj si simbol i fuqise dhe pasurise se Venecias njihet me emrin Kisha e Arte. Kulla e Ores – ndertese e shekullit te XV. Ora eshte vendosur ne pozicion te tille qe te mund te shikohej nga ujrat e lagunes, dhe te mund ti tregonte te gjitheve per pasurine dhe pushtetin e Venecias. Kampanilja e Shen Markut – nje nga simbolet e qytetit. Kulla eshte 98.6 m e larte dhe gjendet perballe bazilikes se Shen Markut. Filloi te ndertohej ne shekullin e IX, dhe perfundoi ne shekullin e XII.
Me pas do kemi mundesi te vizitojme Uren Rialto, nje nga urat me te rendesishme dhe me romantike te qytetit Pas perfundimit te programit do te shkojme ne nje nga restorantet lokale per dreken e cila eshte facultative. Kohe e lire ne dispozicion per te eksploruar qytetin ne menyre individuale si edhe vizite ne dyqanet e markave me te njohur.

Ne qytetin e vjeter mund te vizitojme:
• Baziliken e Shen Markut
• Kampanilen e Shen Markut ( Extra Pagese )
• Pallatin e Dukes ( Extra Pagese )
• Uren Rialto

Tour Opsional – Shetitje me Gondola .Gjate ketij touri kemi mundesi te eksplorojme disa nga brigjet me interesante te Venecias. Shetitja ne brigjet e Venecias do te jete nje kujtim i paharrueshem gjate kohes se qendrimit ne kete qytet. Pas vizitave ne qytetin e Venecias do te behet kthimi ne hotel.

*Dita e trete date 26 Shkurt 2017.
Mengjesi ne hotel, dhe me pas nisja per ne qyetin e Triestes, ku do te bejme nje ndalese dhe nje vizite ne kete qytet. Pas vizites ne qyetine Triestes do te vazhdojme rrugen per ne Shkoder ku do te bejme dhe disa ndalesa per kafe dhe relaks. Mberritja ne Shkoder dhe perfundimi i programit tone.
Cmimi per person ne dhome 2-she 145 Euro.
Ne cmim perfshihen:
*Udhetimi vajtje – ardhje me autobus komod.
*Fjetja ne hotel se bashku me mengjes.
*Guida shqiptare gjate gjithe udhetimit.
Nuk perfshihen ne cmim:
*Gjithcka qe nuk eshte permendur ne program.
Ju urojme udhetim te kendshem…

Per me teper info:
✔Adresa: Blv. Skenderbeu, nr.166 (prane ish deges)
CORAL TRAVEL SHKODER
✔Cel: 069 20 51 493
✔ e-mail: [email protected]

Our Story

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Shkodër?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Category

Telephone

Address


Kryqezimi Tek Ish-Dega E Brendshme Shkoder
Shkodër
4001

General information

BILETA AVIONI BILETA TRAGETI BILETA AUTOBUSI SIGURACIONE SHENDETI NE UDHETIM PAKETA TURISTIKE
Other Travel Agencies in Shkodër (show all)
Global Tours Shkodër Global Tours Shkodër
Bargelo Shkoder
Shkodër, 4001

Dyqanet BARGELO Shkoder

Peaks Of The Balkans   The crossborder Peaks Of The Balkans The crossborder
Shkoder
Shkodër, 4001

virginbalkanpeaks it's a travel agency, located at shkoder Albania, it offers tours all around Balkans, it offers a wide range of tours ,starting from hikeng/walking , paragliding, scuba diving, rafting, culinary and heritage activities

Agjensi Udhetimesh Kevin Agjensi Udhetimesh Kevin
PARRUCE
Shkodër, 1001

Agjensi udhetimesh

Alps Adventures Alps Adventures
Rruga: Ded Gjon Luli
Shkodër

We organize tours to Thethi National Park.The all-inclusive package includes transport, accomodation, guide and meals. Travel with us,it's safe and cheap.

Shkodra City Shkodra City
Shkodra City
Shkodër, 4001

This page is about Shkodra City one of the best places in Europe.... 🚩We help tourists with our Guide and Information 📸Everyday we share amazing places of #ShkodraCity 👉Follow us on facebook @shkodraciity

High-Albanian TOURS High-Albanian TOURS
Oppsite The Telecom , Shkoder ALbania
Shkodër, MOB: 0692166334 (ENGILSH CALL)

• an unspoilt nature • a unique landscape • offers the opportunity to meet interesting and unusual people • offers the oppor

Angel Travelagency Angel Travelagency
Sheshi Isa Boletini
Shkodër, 4001

Travel & tour

Drita Travel Shkoder Drita Travel Shkoder
Bv. Skenderbeu, Ngjitur Me Posten Qendrore
Shkodër, 4001

UDHETONI ME NE !!!

Bileta Udhetimi Bileta Udhetimi
Shkoder
Shkodër, 4000

Kerkoni & Krahasoni & Perzgjedhni Bileta Avioni , Hotele, Makina me Qera per ne gjithe Boten me Cmime te pakonkurueshme me VETEM nje KLIKIM. Kurseni Para

Adria Tours Adria Tours
Bulevardi "Zogu 1"
Shkodër, 4001

UDHEHIQEMI NGA MOTOJA : "KLENTI KA GJITHMONE TE DREJTE... "

Ymeri Travel Ymeri Travel
Lagja Partizani , Rruga Europa Nr 5
Shkodër

Anna Tours Anna Tours
Rruga Edit Durham
Shkodër, 4001

Shkurtojme distancat, afrojme Shqiptaret!