A&L Agency

Ambiente komode buzë detit për t'i bërë pushimet tuaja të paharrueshme , me qera ditore ose afatgjatë si dhe apartamente dhe prona në sh*tje ...

Pushimet janë pjesë e rëndësishme në jetën tonë dhe ndonjëherë , për shkak të pamjaftueshmërisë së kohës në dispozicion , planifikimi i tyre na kthehet në stres. Ne jemi këtu për tju sygjeruar në lidhje me pushimet tuaja , akomodimin dhe aktivitetet për të mbushur sa më mirë ditën tuaj dhe për t'i bërë pushimet tuaja magjike. Gjithashtu agjensia jonë ofron sh*tblerje të apartamenteve dhe pronave të paluajtshme. Jemi të pranishëm në gjithë Shqipërinë , në Kosovë , Maçedoni si dhe bashkëpunojmë me partner edhe jashtë trojeve shqiptare.

U.S. Embassy-Tirana

Gjatë 6 javëve të kaluara, kemi promovuar punën e bërë nga National Geographic dhe USAID - US Agency for International Development për mbështetjen e turizmit në Shqipëri. Vizitoni USAID/Albania ku ndodhen të gjitha videot, të cilat mund t’i shijoni dhe t’ua dërgoni dhe miqve tuaj!
*** *** ***
For the past six weeks, we have promoted the work National Geographic and USAID have done to support tourism in Albania. Visit USAID/Albania to get all the videos and share with friends! #BeautifulAlbania

SUCCESS Magazine

Edukimi është arma më e fuqishme , të cilën ju mund ta përdorni për të ndryshuar botën...
Mirëmëngjes të dashur miq!

"Education is the most powerful weapon which you can use to change the world." -- Nelson Mandela

Nëse njerëzit do të mund të shihnin brenda shpirtit të njëri tjetrit , çdo luftë do të pushonte dhe gjithësecili do të shkonte të ushqente fëmijët e uritur ...

The Afterlife of Billy Fingers a book by annie kagan
This morning, a special prayer
PEACE ON EARTH!!!!

Shkodranet ne Tirane

SHKODRA...! Vazhdon te jete nje nga qytetet me te bukura ne Shqiperi, duke ofruar bukuri natyrore pafund. Qytet qe ka malin, liqenin, dy lumej, detin, fushen, kodren dhe mbi te gjitha historine..

youtube.com

Shengjini 2014

Plazhi i bukur i Shengjinit

SHQIPERIA IME

Bukuria e alpeve Shqiptare,Theth! Visit Theth

SHQIPERIA IME

This is not Bora Bora... This is ALBANIA!

youtube.com

Nenshejti,Lgjini,Gryke Orosh,Mashterkor,Ndershene .

Komuna Orosh Mirdite

ju paraqesim pamje nga fshatrat e komunes Orosh.idea.Aleksander Lala.kameraman.Elton Nikolli.pergatiti.Aleksander Suti.

Ka me bukur se ketu per pushimet tuaja ?!!!
Ju mirepresim!

Vendi ideal për pushimet tuaja , me të gjitha lehtësirat dhe komoditetet.Supermarket , Pishinë , Deti , Park , Lodra për fëmijë , Bare dhe Rastorante. Ndodhemi brenda Kompleksit më të madh të Shëngjinit,në një Apartament të arreduar nga Arkitekt italian , me një stil të thjeshtë dhe të këndshëm e komod në të njëjtën kohë.
Na kontaktoni në : +355 67 22 61 644
Ju presim si klientë dhe ju përcjellim si miq!

Vile me qera ditore ose afatgjate. Ne breg te detit , mes reres dhe pishave. Nje mrekulli per pushimet tuaja!

Vilë 2-katëshe , me qera ditore ose afatgjatë.
Ndodhet në Kune , vetëm 20 metra nga deti , 2+1 në secilin kat , e mobiluar komplet , me uji dhe drita 24 orë.
Me një ambient të mrekullueshëm dhe të qetë si dhe me çmime të paimagjinueshme, që do t'i bëjnë pushimet tuaja për tu mbajtur mend gjatë.
Na kontaktoni në cel: +355 67 22 61 644

SHQIPERIA IME

Tirana ne levizje!

Top Channel

Zbuloni Shqipërinë

Një mesazh sensibilizues nga Top Channel

Mirëmëngjes me mrekullitë e natyrës shqiptare!

Jalë

Ju uroj një Qiell me ëndrra dhe një Univers me realizime!
Gjumë të ëmbël , të dashur miq

Shengjini Qytet Bregdet

Ne Shengjini Qytet Bregdet

top-channel.tv

Pse Shqipëria rekomandohet për turistët?

Pse Shqipëria rekomandohet për turistët?

top-channel.tv Bregdeti, natyra në tërësi dhe trashëgimia kulturore vendase vazhdojnë të tërheqin vëmendjen e mediave dhe operatorëve të huaj, të cilët u sugjerojnë shtetasve të tyre Shqipërinë si një destinacion turistik.

youtube.com

ORA 7 - Receta e javës - 20.06.2014

youtube.com

www.youtube.com

Trendafili Mistik", Te Diella
Vain Lezhe

Saranda na sjellë një reportazh nga fshati Vain apo siq njihet Ishulli Lezhë. Ajo ka vizituar një ndër restaurantet e para të këtij vendi.

A&L Agency

Vilë 2-katëshe , me qera ditore ose afatgjatë.
Ndodhet në Kune , vetëm 20 metra nga deti , 2+1 në secilin kat , e mobiluar komplet , me uji dhe drita 24 orë.
Me një ambient të mrekullueshëm dhe të qetë si dhe me çmime të paimagjinueshme, që do t'i bëjnë pushimet tuaja për tu mbajtur mend gjatë.
Na kontaktoni në cel: +355 67 22 61 644

Ju uroj një javë të bukur!

Ne Mengjes Ne Shengjini Qytet Bregdet

Shengjini Qytet Bregdet

Mengjesi Gjithve Si Keni Nje A keni Nje Mir Shengjini Qytet Bregdet

Visit Albania

express.co.uk

Walking Albania: Beautiful country and intriguing cities in this Balkan nation

express.co.uk THIS forgotten Balkan country has some of Europe's most specular mountains and as it hopes to join the EU, some of its cheapest prices too…

tgcom24.mediaset.it

Estate in Albania: mare, cultura e natura - Tgcom24

Deti .....kultura ......natyra
Nje shkrim dhe kronike pa Lazarat,vrasje ,droge apo ku ta di une 1001 lajme te zeza qe i gjen cdo dite ne mediat shqiptare. Nje kronike qe duhet te ishte me kryesorja,e para dhe cdo dite ne lajmet e mediave tona.
Faleminderit MEDIASET per punen qe media shqiptare duhet te kishte kohe qe duhet ta bente .
Ka dy rruge se si vazhdohet perpara : lufte se keqes dhe promovim se mires .....

KOMENTI NGA XHULIO NIKOLLI

tgcom24.mediaset.it Viaggio alla scoperta dei posti più affascinanti di questo Paese

youtube.com

OROSHI TURISTIK .Aleksander Suti qershor 2014.

OROSH - MIRDITE
ALBANIA

Aleksander Suti qershor 2014.

Shengjini Qytet Bregdet

youtube.com

Alexander Rybak - Europe's Skies (Official Video + Lyrics)

Mirëmëngjes!

youtube.com ESC 2009-Gewinner Alexander Rybak mit Europe's Skies Das offizielle Video mit den Lyrics! Aus seinem Album No Boundaries

Baba Bloggers

Kanionet e Nivicës, Tepelenë...
Shqipëria - një minierë ari e pashfrytëzuar për turizmin e aventurës.
Albania - unexplored treasure for adventure tourism.

A&L Agency's cover photo

Ju presim si klientë dhe ju përcjellim si miq!

Vendi ideal për pushimet tuaja , me të gjitha lehtësirat dhe komoditetet.Supermarket , Pishinë , Deti , Park , Lodra për fëmijë , Bare dhe Rastorante. Ndodhemi brenda Kompleksit më të madh të Shëngjinit,në një Apartament të arreduar nga Arkitekt italian , me një stil të thjeshtë dhe të këndshëm e komod në të njëjtën kohë.
Na kontaktoni në : +355 67 22 61 644
Ju presim si klientë dhe ju përcjellim si miq!

A&L Agency's cover photo

balkanweb.com

BalkanWeb.TV | Udhëtim nëpër Shqipëri, të promovojmë turizmin historik

Promovimi i turizmit historik

balkanweb.com Udhëtim nëpër Shqipëri, të promovojmë turizmin historik. (da.xha/BalkanWeb)

youtube.com

Kierunek Albania / Direction: Albania / Drejtimi: Shqiperi

Ja çfarë mendojnë turistët për Shqipërinë :) :) :)

http://facebook.com/wideograf Kierunek Albania http://wideograf.pl/albania/

A&L Agency's cover photo

[06/12/14]   "Vërtet kemi Bajram dhe Pashkë, por Shqipërinë e kemi bashkë!"

Kjo është thënia më e bukur dhe më e zgjuar , prandaj nuk e shoh të tepër që të uroj gjithësecilin prej jush në këtë natë të madhe , pavarësisht besimit që keni.

Uroj Paqe , Dashuri dhe Harmoni në familjet tuaja!
Paçi gjithmonë Bekimet e Zotit dhe Fuqinë për të përballuar çdo sfidë që iu del përpara...

A&L Agency's cover photo

Rivierë & Alpe.
Welcome in Albania!

Apartament , me qera ditore ose më gjatë , në zemër të Shëngjinit , buzë detit.

Vendi ideal për pushimet tuaja , me të gjitha lehtësirat dhe komoditetet.Supermarket , Pishinë , Deti , Park , Lodra për fëmijë , Bare dhe Rastorante. Ndodhemi brenda Kompleksit më të madh të Shëngjinit,në një Apartament të arreduar nga Arkitekt italian , me një stil të thjeshtë dhe të këndshëm e komod në të njëjtën kohë.
Na kontaktoni në : +355 67 22 61 644
Ju presim si klientë dhe ju përcjellim si miq!

A&L Agency's cover photo

youtube.com

WHAT A WONDERFUL WORLD - Louis Armstrong (Lyrics)

Ju uroj gjumë të ëmbël miq të dashur dhe zgjim të këndshëm!

For my dear lovely friend, Sheila... I can't help but put all your wonderful photos together into an equally wonderful song of Louis Armstrong. Thank you so ...

A&L Agency's cover photo

[06/08/14]   Ne Ofrojmë ZGJIDHJE , Ju bëni ZGJEDHJE

Të dashur miq!
Në këtë faqe , ne do të ofrojmë alternativat më të mira për pushimet tuaja pasi e dimë që janë shumë të rëndësishme për ju.
Ju bëni zgjedhjen tuaj dhe na kontaktoni në: +355 67 22 61 644.

Për të gjithë miqtë e faqes sonë që janë të interesuar , guida për Lezhën do të jetë FALAS.

Sepse , Është privilegj që na keni zgjedhur ne për tju shërbyer!

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Shëngjini?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Telephone

Address


Shëngjini
Other Shëngjini travel agencies (show all)
Shengjini.AL Shengjini.AL
Rruga At Zef Pellumbi
Shëngjini, 1234

Detyra jonë është të sponzorizojmë bregdetit e mrekullueshëm shqipëtar

Kompleksi Relax Kompleksi Relax
Shengjin
Shëngjini

Bisnes privat. Hotel, Agjensi udhetimesh dhe ndertime te ndryshme nga Konstruksion "Ishulli" SH.P.K. Numer kontakti +355672870609

Shengjin Beach-Northern Albania Shengjin Beach-Northern Albania
Shëngjini, 4500

www.shengjni.al

Agjensi Rikardo 2011 Agjensi Rikardo 2011
Rruga Nene Tereza
Shëngjini, 4503

:) :)

Pushimet ne Shqiperi -TOMI Travel- Urlaub in Albanien Pushimet ne Shqiperi -TOMI Travel- Urlaub in Albanien
Ishull Shengjin
Shëngjini

Bileta autobusi,trageti,avioni dhe paketa turistike me cmime te leverdisshme.

Kompleksi D'Agostini Kompleksi D'Agostini
Shetitorja Wilson
Shëngjini, 4503

Hotels & apartments in Shengjin Hotels & apartments in Shengjin
Kompleksi Ermiri Palace, Kulla 1
Shëngjini

Rezervim hotelesh, apartamentesh dhe informacione te tjera ne Shengjin.