Agjensi Rikardo 2011

:) :)

youtube.com

UNUM FESTIVAL - 31. Mai bis 2. Juni 2019

https://youtu.be/SICEtumUjXM

Ticket Vorverkauf hier: https://www.rave-on.de/collections/tickets-events/products/unum-festival-2019 LINE UP PHASE 2 ARTISTS ADRIATIQUE BUTCH CAP CESAR MERV...

Super oferta 😃😃✈✈
Tirane - Amsterdam duke filluar nga 25 €
✈- Fluturon 3 here ne jave

NJE KOMB,NJE GJUHE,NJE SHTET 👑👑

Agjensi Rikardo 2011

uniontravel.al

Vjeshte ne Tel Aviv - Izrael

uniontravel.al Oferta Turistike - Vjeshte ne Tel Aviv - Izrael ::

uniontravel.al

Udhetim ne Dubai & Abu Dhabi - Emirate

🇱🇴🇻🇪 ❤💙

uniontravel.al Oferta Turistike - Udhetim ne Dubai & Abu Dhabi - Emirate ::

uniontravel.al

Tur ne Barcelone - Spanje

🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

uniontravel.al Oferta Turistike - Tur ne Barcelone - Spanje ::

🌟🌟⛵🚤🚢⚓🌄🆕 360° 😘😘

Super Oferte ne Dubrovnik! 🌞🌞🌞🌞

Villas Eva & Felicia 3⭐⭐⭐ me mengjes+darke
Per qendrim 22 korrik deri me 24 korrik - 300 eur cifti

SHENIM: Transporti eshte individual

NA KONTAKTONI
☎ Tel : 00355 281 2 2088
📲 cel : 00 355 67 23 41 780
📧 : [email protected]

Agjensi Rikardo 2011

Agjensi Rikardo 2011

#TURQI2016 🏊☀🌴
🌴 DIAMOND ELITE HOTEL & SPA 5🌟🌟🌟🌟🌟 All inclusive SIDE 415 €/ Personi
👉Nisje 30 Qershor - 06 Korrik 2016

Ne cmim perfshihet:
✔Fluturimi charter✈✈✈ Tirane - Antalya - Tirane
✔Akomodimi ne hotel per 7 dite
✔Trajtimi All Inclusive (mengjes + dreke + darke + pije pa limit )
✔Transferta 🚌🚌 aeroport - hotel - aeroport
✔Animacione gjate pushimeve sipas hotelit
✔Shoqerues shqiptar gjate gjithe pushimeve

Per rezervime na kontaktoni në:

☎ Tel : 00355 28122088
📞Mobile: 00355672341780
💌 email : [email protected]

#TURQI2016 🏊☀🌴
🌴 ROMA BEACH RESORT 5🌟🌟🌟🌟🌟 All inclusive SIDE 442 €/ Personi
👉Nisje 30 Qershor - 06 Korrik 2016

Ne cmim perfshihet:
✔Fluturimi charter✈✈✈ Tirane - Antalya - Tirane
✔Akomodimi ne hotel per 7 dite
✔Trajtimi All Inclusive (mengjes + dreke + darke + pije pa limit )
✔Transferta 🚌🚌 aeroport - hotel - aeroport
✔Animacione gjate pushimeve sipas hotelit
✔Shoqerues shqiptar gjate gjithe pushimeve

Per rezervime na kontaktoni në:

☎ Tel : 00355 28122088
📞Mobile: 00355672341780
💌 email : [email protected]

Profile Pictures

Agjensi Rikardo 2011

;) ;)

SUPER OFERTE!
BOMO CLUB ASSA MARIS-Chalkidiki-Sithonia
Per qendrim 02 - 09 Qershor 299 Eur p/person All inclusive

📞: 0672341780
📧 : [email protected]
☎ : 0281 2 20 88

SUPER OFERTE
Palmariva Beach Bomo Club 4 🌟 + Ultra all inclusive
Per qendrim 2-9 qershor 408 eur p/person

Per me shume informacion na kontaktoni
📞: 0672341780
📧 : [email protected]
☎ : 0 281 2 20 88

SUPER OFERTE
Olympion Sunset Hotel 5 🌟 me mengjes+darke
Per qendrim 5-12 qershor 525 eur p/person

Per me shume informacion na kontaktoni
📞: 0672341780
📧 : [email protected]
☎: 0 281 2 20 88

;) :) :)

🐣🐣🐣🐥🐥🐥🐤🐤🐤🐔🐔🐔🐓🐓🐓😃😃😃

dardaniaresort.com

Home

Ky resort ndertohet ne Plazhin e Tales, Lezhe Aty do gjeni pozicionin e çdo apartamenti ne vilë si dhe ne resort, gjithashtu edhe siperfaqen totale te apartamentit, siperfaqen e brendshme te banueshme(Housing Surface), siperfaqen e perbashket ne vilë si dhe siperfaqen e ballkonit.
-Çmimi minimal i sh*tjes eshte 590 Euro/m2 qe i perket viles se pare qe po ndertohet tek rruga automobilistike. Çmimi i apartamenteve shkon duke u rritur gradualisht me afrimin drejt detit dhe arrine ne 1 110 Euro/m2 (rreshti i pare i vilave ne distance 150 metra nga deti).
Besoj se eshte me e pershtatshme qe vlerat e apartamenteve konkrete ti njihni ne momentin qe do te vizitoni resortin

Per me shum info Mund te na kontaktoni
Agjensi rikardo Shengjin Lezhe
tel 00355672193586

http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.dardaniaresort.com%2F&h=kAQFZ18xO

dardaniaresort.com

🐣🐣🐣🐥🐥🐥🐤🐤🐤🐔🐔🐔🐓🐓🐓😃😃😃

;) ;) :) :) :)

hello ;) ;) ;)

:) :) :) SUPER OFERTA :) :) :)

TIRANA - MILANO - TIRANA 129 EURO (vajtje-ardhje)
TIRANA - VENEZIA - TIRANA 130 EURO (vajtje-ardhje )
TIRANA - ROMA - TIRANA 125 EURO (vajtje-ardhje)
TIRANA - PISA - TIRANA 129 EURO (vajtje-ardhje)

Oferta eshte e vlefshme per blerje deri ne Dt 2 Shkurt 2016

contact : +355 67 23 41 780 __ + 355 281 22 088
- e-mail : [email protected]

Gezuaaaaaaaar miq te dashr ☺☺☺🎄🎄🎄🎄🎄🎆🎇🎆🎆🎆🎇🎇🎇🎇

🎄🎄🎄🎆🎇🎆🎇❄⛄❄⛄❄⛄

gezuar :)

hello ;) ;)

Agjensi Rikardo 2011

;) ;) :) :) ;)

;) ;) ;)
Zgjidhni destinacionin tuaj dhe të planifikojnë udhëtimin tuaj të ardhshëm tani!

Blej nga ora 09:00 më 7 gusht në orën 23:59 më 10 gusht 2015 dhe të gëzojnë një zbritje prej 15% për të fluturuar në Itali, Evropë dhe Afrikën e Veriut nga 20 shtator 2015 30 nëntor 2015 (udhëtimi i fundit i kthimit).

Blej tani në ALITALIA ku kodin zbritje është në dispozicion.

15% zbritje zbatohet për blerjet e bëra në alitalia, çmimi i përgjithshëm biletë (përfshirë taksat dhe shpenzimet), në fluturimet Alitalia nisen nga 'Shqipëria. Fluturimet Kalimi në Francë dhe Holandë.

contact : +355 67 23 41 780 __ + 355 281 22 088
- e-mail : [email protected]

;) ;)

European Seaways lundron ne linje SHENGJIN - BRINDISI nisja 26/07/2015 ne oren 16:00 30 euro personi 50 euro makina
contact : +355 67 23 41 780 __ + 355 281 22 088
- e-mail : [email protected]

;) ;) ;)

Agjensi Rikardo 2011

;) ;)

:) :)

- ANCONA - DURAZZO - ANCONA
(2 here ne jave te enjten te shtunen )
-BARI -DURAZZO - BARI
( cdo dite nisja )
-TRIESTE - DURAZZO - TRIESTE
( 1 here ne jave cdo te marte )

-contact : +355 67 23 41 780 __ + 355 281 22 088
- e-mail : [email protected] :) ;) ;)

agjensirikardo.wordpress.com

agjensirikardo.wordpress.com

HELLO JULY

https://agjensirikardo.wordpress.com/2015/07/01/53

agjensirikardo.wordpress.com HELLO  JULY

SHQIPERI - ITALI - SHQIPERI ( linje e re autobuzi )

-contact : +355 67 23 41 780 __ + 355 281 22 088
- e-mail : [email protected]

agjensirikardo.wordpress.com

agjensirikardo.wordpress.com

https://agjensirikardo.wordpress.com/2015/06/27/38

agjensirikardo.wordpress.com Për më tepër, vizitoni postimin.

agjensirikardo.wordpress.com

AGJENSI RIKARDO 2011

AGJENSI RIKARDO 2011
https://agjensirikardo.wordpress.com/2015/06/25/agjensi-rikardo-2011

agjensirikardo.wordpress.com Për më tepër, vizitoni postimin.

agjensirikardo.wordpress.com

Agjensi Rikardo

;) ;)

agjensirikardo.wordpress.com Agjensi udhëtimesh (avion,traget- të gjitha destinacionet). Agjensi detare, siguracion makinash. Westernunion.

Agjensi Rikardo 2011

;) ;) ;)

:) :)

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Shëngjini?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Address


Rruga Nene Tereza
Shëngjini
4503
Other Tour Agencies in Shëngjini (show all)
Hotels & apartments in Shengjin Hotels & apartments in Shengjin
Kompleksi Ermiri Palace, Kulla 1
Shëngjini

Rezervim hotelesh, apartamentesh dhe informacione te tjera ne Shengjin.

Shengjin Beach-Northern Albania Shengjin Beach-Northern Albania
Shëngjini, 4500

www.shengjni.al

Pushimet ne Shqiperi -TOMI Travel- Urlaub in Albanien Pushimet ne Shqiperi -TOMI Travel- Urlaub in Albanien
Ishull Shengjin
Shëngjini

Bileta autobusi,trageti,avioni dhe paketa turistike me cmime te leverdisshme.