Travel agencies in Peshkopia

Find travel agencies in Peshkopia. Listings include Agjensi Udhetimi-Ademi Travel/MoneyGram, Agjensia "Lleshi Travel", Agjensi Udhetimi Wester Union Peshkopi, Kaba Tours and Peshkopi Backpacker Hostel. Click on each in the list below the map for more information.

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Peshkopia?

Click here to claim your Sponsored Listing.
Agjensi Udhetimi-Ademi Travel/MoneyGram A Agjensi Udhetimi-Ademi Travel/MoneyGram
BULEVARDI ELEZ ISUFI PERBALL POSTES SE QYTETIT DHE ALBTEKLEKOMIT.
Peshkopia, 8301

Cel: 068 20 14 027 Email: [email protected]

Agjensia "Lleshi Travel" B Agjensia "Lleshi Travel"
BULEVARDI"ELEZ ISUFI"
Peshkopia, 8301

"Lleshi travel"mundeson sherbimin e klientit per udhetime jasht shtetit...nje menyre sa me te thjeshte dhe te rehatshme,cmime te arsyeshme dhe te kenaqshme

Agjensi Udhetimi Wester Union Peshkopi C Agjensi Udhetimi Wester Union Peshkopi
Kryqezimi Bolonjes Perball Auto Pjese Kaja
Peshkopia, NR 6

Kaba Tours D Kaba Tours
L.Nazmi Rush*ti
Peshkopi, 8301

Peshkopi Backpacker Hostel E Peshkopi Backpacker Hostel
Rruga Safet Zhulali 20
Peshkopia, 8300