Anxhi Travel

Travel and Tours

Operating as usual

28/11/2020

Gezuar Diten e Pavaresise Shqiperi😍

30/09/2020

🌸 STAMBOLL 8 VENDET E FUNDIT 🌸

🌼Nisja: 8 Tetor 🌷 4 Dite / 89 Euro / p
🌼Nisja: 15 Tetor 🌷 4 Dite / 89 euro personi

Nisjet Tashme behen nga: Tirana , Durrsi , Elbasani
🎫Nisjet e Rradhes: 15 ,22, 29 Tetor

📋Në çmim përfshihet:
▪️Transporti me Autobus Komod
▪️ Akomodimi ne Hotel 4*
▪️ Mengjesi ne Hotel
▪️ Shoqerus Shqipetar
▪️ Te gjitha Guidat Sipas Progrmit

--- Kontakt ---

📲 Cel: +355694071883 Whatsapp
🖋️Facebook: Anxhi Travel
🖋️Instagram: @anxhitravel2

30/09/2020

🌷 TURI I MADH I ANADOLLIT 🌷
❣️ Izmir, Kapadokia, Canakale, Pamukale, Stamboll ❣️

🌼Nisja: 25 Tetor 🌹 8 Dite / 299 euro personi

📋Në çmim përfshihet:
▪️Transporti me Autobus Komod
▪️ Akomodimi ne Hotele 4*
▪️ Mengjesi ne Hotel
▪️ Shoqerus Shqipetar
▪️ Te gjitha Guidat Sipas Programit

--- Kontakt ---
📲 Cel: +356 694071883 Whatsapp
🖋️Facebook:Anxhi Travel
🖋️Instagram: @anxhitravel2

29/08/2020

Plazhi bëhet dhe në Velipojë ☀️🏖

👉Hotel Qetësia , Te Indriti 2* - duke filluar nga 85 eur per person
👉Hotel Delfinet 3* - duke filluar nga 115 eur per person
👉Hotel Holiday 4*, - duke filluar nga € 115,
👉Hotel London 3*, - duke filluar nga € 130për person.

🔰✅Të përfshira në çmim:

✅ ☀️4 netë akomodim
✅ 🍝3 vaktet në hotel për ditët e qëndrimit
✅ 🚌transport

🔰Për rezervime kontaktoni:
☎️ +355 694071883

16/06/2020

Tirana International Airport

📌Fluturimet e konfirmuara 16.06.2020

Tirana International Airport njofton se fluturimet e konfirmuara vajtje-ardhje deri tani për ditën e nesërme janë:

✈️ Wizz Air – Fluturimi për në Vjenë dhe kthim

✈️Air Albania - Fluturimi për në Romë dhe kthim

✈️Air Albania – Fluturimi për në Milano dhe kthim
✈️ Belavia Airline – Fluturimi për në Bjellorusi dhe kthim

Ju lutemi pasagjerëve të kontaktojnë kompanitë ajrore përpara çdo udhëtimi. Atyre që udhëtojnë, të respektojnë protokollet e higjenës. Maskat janë të detyrueshme.

Ndërkohë, nisjet nga Shqipëria janë ende të kufizuara për personat që nuk janë të pajisur me leje qëndrimi apo pasaportë për destinacionet EU.

Lejohen të udhëtojnë vetëm rezidentët në Bashkimin Europian dhe nënshtetasit EU.

Situata ndryshon me orë, ndaj ju lutemi dhe për pak durim. Çdo njoftim të shtetit shqiptar në lidhje me çdo fluturim, do t’jua përcjellim menjëherë në faqet tona zyrtare.

Ju faleminderit për bashkëpunimin!

Tirana International Airport

------------------

📌Flights confirmed 16.06.2020

Tirana International Airport announces that the confirmed flights so far are:

✈️ Wizz Air - Flight to Vienna and return
✈️Air Albania - Flight to Rome and return
✈️Air Albania - Flight to Milan and return
✈️ Belavia Airline - Flight to Belarus and return.

Please contact the airlines before each travel. To those who travel, respect hygiene protocols. Masks are mandatory.

Meanwhile, departures from Albania are still limited for persons who have not residence permit or passport for EU destinations.

Only residents of the European Union and EU nationals are allowed to travel.

The situation changes by the hour, so please be patient. We will immediately forward any notification of the Albanian state regarding any flight to our official websites.

Thank you for your cooperation!

Tirana International Airport

[03/09/20]   Pershendetje !

Ju njoftojme se per arsye sigurie kemi pezulluar linjen Durres-Ancona - Durres deri me date 14 mars.

Per pasagjeret qe kane prere biletat :
1) Per pasagjere me auto do ti kalojme per ne bari me 100 euro rimborso per auton .
2) Per pasagjere kembesore do ti kalojme per bari me rimbursimin e cmimit te trenit ose te busit.
3) Mund ti leme biletat e hapura .
4) mund ti anullojme me 100% te vleres.

Te gjitha keto veprime do te behen nepermjet zyres tone .

Ju kujtoj :
Linja e Barit do te funksionoje normalisht .

Duke ju uruar pune te mbare !
Me respekt

07/03/2020

Zgjidh pushimet Royal! 🏖💎

Nisja me 26 Maj (7 dite /6nete )

✨Royal Alhamba 5* – 725 euro/person.
✨Royal Taj Mahal 5*– 749 euro/person
✨Royal Dragon 5*– 769 euro/person.
✨Royal Seginus 5* – 794 euro/person.

Na kontaktoni☀️:
+355694071883
Pagesat mund ti kryeni:
🏦 Raiffeisen Bank
🎯 Prane zyrave tona

07/03/2020

Barcelonë me avion & guidë 369€✈️

Data udhëtimit : 9-12 Prill

Në cmim përfshihet :
1. Biletë avioni linjë direkte
2.Transferta me automjet komod Tiranë - Podgoricë - Tiranë.
3. Akomodimi 3 netë në Hotel.
4. Mëngjeset për ditët e qëndrimit.
5. Shëtitjet me autobus sipas programit.
6. Guidë shqiptare për gjatë udhëtimit

Na kontaktoni

📲: +355 69 4071883

Pagesat mund ti kryeni:
🏦 Raiffeisen Bank /Credins Bank
📮Western Union & MoneyGram
🎯 Prane zyres tone

🚦

29/02/2020

🌸#Super #Oferte🌸

💋#PRAGA

🌻4 Dite 💌195€/P 🛫22 Mars
🏩Hotel Taurus 4* + Mengjeset

🎀Perfshihet:
1- Bileta e avionit vajtje-ardhje nga Tirana
2- Akomodimi ne hotel per tre nete
3- Mengjesi per ditet e qendrimit

🛎oferta momentale, udhetime pa guide🛎

❌4 Vendet e fundit❌

Kontakt:
📲: +355 694071883

Pagesat mund ti kryeni:
🏦 Raiffeisen Bank /Credins Bank
📮Western Union & MoneyGram
🎯 Prane zyres tone

26/02/2020

Oslo
📅13-16 Mars
💰Cmimi: 195 Euro/ personi

Perfshihen:
✅ biletat vajtje-ardhje me nisje nga Shkupi
✅ akomodimi ne Comfort Borsparken per 3 net qendrimi
✅ mengjeset
✅ cante shpine 10 kg

----------------------------------------------------------
Ky destinacion, është një nga qindra që ne ofrojmë. Nëse interesoheni për ndonjë destinacion që nuk e shikoni në faqen tonë të facebook, nuk do të thotë që nuk e ofrojmë. Kontaktoni agjentet tanë 😉 👇

🛎 Kontakt:

📱 +355694071883

26/02/2020

Budapest 🖤 5 ditë 🖤 €150

Udhëtim Individual ✈️

Në çmim përfshihet :
1. Biletë avioni linjë direkte nga Tirana.
2. Të gjitha taksat aeroportuale.
3. Bagazhe dore 8kg.
4. Akomodimi në Hotel 4* në qëndër.
5. Mëngjeset për ditët e qëndrimit.

Ofertë Momentale!!

💛-------- Na kontaktoni ----------💛
+355694071883

Pagesat mund t'i kryeni:
🏦 Raiffeisen Bank
📮Western Union & MoneyGram
🎯 Pranë zyrave tona

26/02/2020

Festat e Marsit me Muzikë Live në #Strugë #Ohër - 2 ditë 39€🌸
👉Datë: 7-8 Mars
#festa #mars #muzikë #live
👉Nisjet e radhës: 14, 15, 21, 22, 28 Mars
📍Vizitohen: Strugë, Ohër, Shën Naum, Gjiri i Kockave, Tushemisht dhe Drilon.

🏨Hotel Diplomat 3* 39€
🏨Hotel Mirage 4* 49€

🚃Tashmë nisjet nga Tirana dhe Durrësi.

💰Në çmim përfshihet:
🔅Transporti me automjet komod
🔅Akomodimi në hotel
🔅Mëngjesi dhe darka
🔅Shoqëruesi i grupit gjatë udhëtimit
🔅Përdorimi i pishinës tek Hotel Mirage
🔅Mbrëmje festive me Muzikë Live.

22/02/2020

🌸Festat e Marsit ne destinacionet me te bukra 🤩 #Etiketoje dike në këtë postim. 😀 #UdhëtimMeGrupUdhetimMeAutobuz

🏂Ski në MAVROVE - 2 ditë 39€🏂
👉🏼 Datat e radhës: 7 Mars
---------------🌸----------------

⛷Ski në KOLASHIN - 2 ditë 45€ ⛷
👉🏼Nisjet e radhës: 7 Mars

---------------🌸----------------

🌹 BREZOVIC 2 ditë 55€
👉🏼 Nisjet e radhës: 7 Mars

---------------🌸---------------
🌹 LEFKADA 3 Ditë 99€
👉🏻Data e nisjes: 6-8 Mars.

---------------🌸----------------

🌹 KORFUZ 3 Ditë 89€
👉🏻Data e nisjes: 6-8 Mars

---------------🌸----------------

🌹 PARKU KRKA 3 Dite 119€
👉🏻Data e nisjes: 6-8 Mars

---------------🌸----------------

🌹STAMBOLLI -99€
👉🏻Nisjet e radhës: 5 Mars

---------------🌸----------------

🌹 LEFKADA– PRAGA – PREVEZA – JANINE 3 DITE €99
👉🏻Data e nisjes; 6-8 Mars

---------------🌸----------------

🌹 SARAJEVE 3 DITE 99 EURO
👉🏻Data e nisjes; 6-8 Mars

---------------🌸----------------

🌹 VJENE – BUDAPEST 5 DITE 189 EURO
👉🏻Data e nisjes; 4-8 Mars

-🌸-Rezervo tani-🌸-

Në çmim janë të përfshira:

✔Udhetimi vajtje-ardhje
✔Akomodim në Hotelet perkatese
✔Cante dore.
✔Udhetim me guide .
✔Taxa e qytetit paguhet ne hotel.

📣Nxitoni të përfitoni,cmim momental!

💲 Mënyrat e Pagesës 💲
🔹Pagesën Mund Ta Bëni Nga Çdo Qytet Në Degët E Raiffeisen Bank nga ora 08:00 - 15:00.

🔹Në rast së jetoni jashtë Shqipërisë pagesën mund ta bëni në çdo degë të WesternUnion.

👉Cel : +355 694071883

22/02/2020

Rome
📅21-23 Mars
💰Cmimi: 192 Euro/ personi

Perfshihen:
✅ biletat vajtje-ardhje me nisje nga Tirana
✅ akomodimi ne hotel San Marco per 2 net qendrimi
✅ mengjeset
✅ bagazhe dore 8 kg

-------------------------------------------------------------------
Ky destinacion, është një nga qindra që ne ofrojmë. Nëse interesoheni për ndonjë destinacion që nuk e shikoni në faqen tonë të facebook, nuk do të thotë që nuk e ofrojmë. Kontaktoni agjentet tanë 😉 👇

🛎 Kontakt:

📱 +355694071883

21/02/2020

Bileta avioni vetem vajtje me nisje nga Prishtina

🌸Prishtine 🌸Mulhouse 40€
🌸Prishtine 🌸 Hannover 120€
🌸Prishtine 🌸 Zyrih 120€
🌸Prishtine 🌸Oslo 95€
🌸Prishtine 🌸Munich 119€
🌸Prishtine 🌸 Stutgart 119€
🌸Prishtine 🌸 Dortmund 45€
🌸Prishtine 🌸 Berlin 55€
🌸Prishtine 🌸 Dusseldorf 70€
🌸Prishtine 🌸 Frankfurt 124€
🌸Prishtine 🌸 Basel 50 €
🌸Prishtine 🌸 Gjeneve 60€

Të përfshira në cmim:
-Bileta vajtje te muaji Mars / Aprill 2020
-Bagazhe në varësi të destinacionit.
-Taksat aeroportuale

____________________________________________

Mënyrat e Pagesës
● Pagesën Mund Ta Bëni Nga Cdo Qytet Në Degat E Raiffaisen Bank nga ora 08:00 - 15:00.
● Në rast së jetoni jashtë Shqipërisë pagesen mund ta bëni në cdo degë të WesternUnion ose MoneyGram.

☎️ 0694071883

19/02/2020

Italia vjen me super çmime per data te caktuara

🎀Tiranë - Perugia 75€
🎀Tiranë - Torino 95€
🎀Tiranë - Malpensa 60€
🎀Tiranë - Romë 70€
🎀Tiranë - Bergamo 65€
🎀Tiranë - Venecia 65€
🎀Tiranë - Bologna 70€
🎀Tiranë - Verona 60€
🎀Tiranë - Bari 60€
🎀Tiranë - Ancona 65€
🎀Tiranë - Pisa 60€
🎀Tiranë - Rimini 60€
🎀Tiranë - Firenze 65€
🎀Tiranë - Genova 75€

Në çmim përfshihet:
-Bileta vajtje muaji Mars / Prill 2020
-Bagazhe ne varesi te destinacionit.
-Taksat aeroportuale

____________________________________________

Mënyrat e Pagesës
● Pagesën Mund Ta Bëni Nga Cdo Qytet Në Degat E Raiffaisen Bank nga ora 08:00 - 15:00.
● Në rast së jetoni jashtë Shqipërisë pagesen mund ta bëni në cdo degë të WesternUnion ose MoneyGram.

☎️ 0694071883

17/02/2020

Kanë filluar rezervimet e verës 😍 prandaj #ANXHITRAVEL kujdeset të sjelli e para ofertat më të mira 🤩

🏖Dosinia Luxury Resort 5*
💕Zona Kemer • Çmimi 610 €/p
✈️Nisje datë 9 Qershor , 7 Ditë
☀️Shërbimi Ultra All Inclusive

👉Në çmim përfshihet:
☘️Charter direkt Tiranë-Antalia-Tirane
☘️Akomodimi në hotel me 5*
☘️Shërbimi Ultra All Inclusive në hotel 7 Ditë
☘️Transporti aeroport-hotel-aeroport
☘️20 kg bagazhe të plota
☘️Shoqërues Shqiptar

____________________________________________
Mënyrat e Pagesës
● Pagesën Mund Ta Bëni Nga Cdo Qytet Në Degat E Raiffaisen Bank nga ora 08:00 - 15:00.
● Në rast së jetoni jashtë Shqipërisë pagesen mund ta bëni në cdo degë të WesternUnion ose MoneyGram.

17/02/2020

Fluturimet nga Podgorica për muajt #Shkurt dhe #Mars me cmimet më ekonomike në Anxhi TRAVEL

Podgoricë 🌼 Milano 29 Euro
Podgoricë 🌼 Memmingen 29 Euro
Podgoricë 🌼 Budapest 34 Euro
Podgoricë 🌼 Bologna 36 Euro
Podgoricë 🌼 Stockholm 28 Euro
Podgoricë 🌼 Berlin 39 Euro
Podgoricë 🌼 Bruskel 49 Euro
Podgoricë 🌼 Barcelone 52 Euro

❌ CMIMET MOMENTALE ❌

_____________________________________________
Mënyrat e Pagesës
● Pagesën Mund Ta Bëni Nga Cdo Qytet Në Degat E Raiffaisen Bank nga ora 08:00 - 15:00.
● Në rast së jetoni jashtë Shqipërisë pagesen mund ta bëni në cdo degë të WesternUnion ose MoneyGram.

☎️ 0694071883

17/02/2020

Verë 2020 Në Malin e Zi? #Budva 🦋🌹

🦋🌹#Earlybooking 6 dite 140€🦋🌹

🧚‍♀️🧚‍♂️Date 21-26 Qershor
🧚‍♀️🧚‍♂️Per rezervime deri ne date 15 mars

🧚‍♀️🧚‍♂️Tashmë Nisjet Bëhen Nga Tirana & Durrësi

👉Ne cmim perfshihet:
►Akomodimi ne hotel
►Mengjesi dhe darka
►Transporti me autobus komfort turistik
►Guide Shqipetare

Rezervo tani :

Tel : 069 4071883

17/02/2020

PARKU #KRKA 💛 SPLIT 😍 ZADAR 🌷 DUBROVNIK

VETEM €115😊

🚌Nisje dt.➡6 – 8, 14 – 16, 21 – 23 Mars
➡11 – 13, 18 – 20 Prill
➡1 – 3 Maj

Akomodimi ne 🌟Hotel 4* Luks ne Vodice

🛍Ne cmim per personin përfshihen:
1) Transporti sipas pogramit me autobuz komod vatjie – ardhje dhe te gjitha shetitjet
2) Akomodimi per Dy nete ne hotel 4 yje lluks ne Vodice, qender qyteti dhe buze detit
3) Mengjesi i dites se dyte dhe dites se trete te shtruar bufe
4) Darka e dites se pare dhe dites se dyte te shtruar bufe
5) Shoqerues shqiptar dhe guide gjate gjithe turit
6) Perdorimi i pishines se mbyllur gjate qendrimit ne hotel

_________________________________________________

Mënyrat e Pagesës
● Pagesën Mund Ta Bëni Nga Cdo Qytet Në Degat E Raiffaisen Bank nga ora 08:00 - 15:00.
● Në rast së jetoni jashtë Shqipërisë pagesen mund ta bëni në cdo degë të WesternUnion ose MoneyGram.

☎️ 0694071883

15/02/2020

Paris
📅08-12 Mars
💰Cmimi: 297 Euro/ personi

Perfshihen:
👉 biletat vajtje-ardhje me nisje nga Tirana ( linje direkte)
👉 akomodimi ne hotel Ibis Styles Paris Bercy per 4 net qendrimi
👉 mengjeset
👉 bagazhe dore 10 kg

❌Oferte momentale❌
----------------------------------------------------
Ky destinacion, është një nga qindra që ne ofrojmë. Nëse interesoheni për ndonjë destinacion që nuk e shikoni në faqen tonë të facebook, nuk do të thotë që nuk e ofrojmë. Kontaktoni agjentet tanë 😉 👇

🛎 Kontakt:

📱 +355694071883

15/02/2020

#ZAKYNTHOS💦

🌞Zante Royal Resort and Water Park 4*🌞

🏖6 Dite vetem 599€
😘Nje femije Falas deri 13 vjec
🍉All Inclusive
🚖16 Qershor

❌Transporti personal❌
🛎oferta momentale, udhetime pa guide🛎

❌Vende te Limituara❌
▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁
🎀 Kontakt :
📲+355694071883

15/02/2020

MILANO - 180 €/P
💈23 Mars 🌻Sunflower Hotel 4*

🎀Perfshihet:
1- Bileta e avionit vajtje-ardhje nga Tirana
2- Akomodimi ne hotel per tre nete
3- Mengjeset per ditet e qendrimit

🛎oferta momentale, udhetime pa guide🛎

❌Vende te Limituara❌
▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁
🎀 Kontakt :
📲+355694071883

14/02/2020

Prizreni --> 1500 leke / personi Cdo Fundjave Udhetim Ditor🌸

Paketa perfshin :

🚌Transporti vajtje - ardhje ( minibus komod )
😍Shoqerues gjate udhetimit
✅Adrenaline dhe kenaqesi gjate udhetimit
📸Foto te shumta piktureske gjate udhetimit
😊Buzeqeshja juaj

𝐏𝐞𝐫 𝐫𝐞𝐳𝐞𝐫𝐯𝐢𝐦𝐞 𝐤𝐨𝐧𝐭𝐚𝐤𝐭𝐨𝐧𝐢: 0694071883

14/02/2020

#Budapest🌻🌻
________________________
🌻🌻25-27 shkurt 100 euro/p
___________________________

✅Ne cmim perfshihet:
✅Biletat e avionit vajtje-ardhje me nisje nga Tirana
✅Taksat aeroportuale.
✅Bagazhe 6
✅Akomodimi ne hotel.
✅Mengjeset per ditet e qendrimit.

Rezervo tani :
+355 69 4071883

14/02/2020

Fluturimet drejt #Italisë nga #29_Euro ✈️
---------------------------------
---------------------------------------------------
🌎Tiranë – Milano 29 Euro
🌎Tiranë – Bergamo 39 Euro
🌎Tiranë – Pisa 39 Euro
🌎Tiranë – Rome 55 Euro
🌎Tiranë – Bologna 59 Euro
🌎Tiranë – Bari 59 Euro
🌎Tiranë – Venecia 69 Euro
🌎Tiranë – Firenze 69 Euro
🌎Tiranë – Rimini 69 Euro
🌎Tiranë – Verona 69 Euro
🌎Tiranë – Ancona 69 Euro
🌎Tiranë – Genova 79 Euro
🌎Tiranë – Perugia 79 Euro

Data të caktuara në, #Mars ose #Prill në varësi të destinacionit

👉Përfshihet:
✅Bileta e avionit vajtje
✅Taksat aeroportuale️
✅Bagazhe në varësi të kompanisë

Rezervo tani :
+355 69 4071883

14/02/2020

#Halkidiki plotë ngjyra 😍 💦#Earlybooking 5 ditë 119€💦
☀️Datë: 18, 22, 26, 30 Qershor
❗️Për rezervime deri në datë 20 shkurt❗️
🔅Sun Hotel mengjes + darke 👉🏼 119€
🔅Kriopigi beach all inclusive 👉🏼149€

👉Në çmim përfshihet:
►Akomodimi në hotel
►Bazat ushqimore sipas hotelit përkatës
►Transporti me autobus komfort turistik
►Guidë Shqipetare

_________________________________________________

Mënyrat e Pagesës
● Pagesën Mund Ta Bëni Nga Cdo Qytet Në Degat E Raiffaisen Bank nga ora 08:00 - 15:00.
● Në rast së jetoni jashtë Shqipërisë pagesen mund ta bëni në cdo degë të WesternUnion ose MoneyGram.

14/02/2020

Fluturimet nga #Shkupi në super ofertë 🌺🌺

🎀🎀Rezervoni biletën tuaj në #AnxhiTravel🎀🎀

👇Kontaktoni në:
☎+355 694071883

🐞 Shkup – Budapest 19 Euro
🐞 Shkup – Milano 19 Euro
🐞 Shkup – Bremen 25 Euro
🐞 Shkup – Venice Treviso 25 Euro
🐞 Shkup – Frankfurt 25 Euro
🐞 Shkup – Cologne 25 Euro
🐞 Shkup – Hamburg 25
🐞 Shkup – Berlin 25 Euro
🐞 Shkup – Malta 25 Euro
🐞 Shkup – Bratislava 25 Euro
🐞 Shkup – Karlsruhe 25 Euro
🐞 Shkup – Eindhoven 25 Euro
🐞 Shkup – Londër 29 Euro
🐞 Shkup – Dortmund 29 Euro
🐞 Shkup – Hanover 29 Euro
🐞 Shkup – Basel 29 Euro
🐞 Shkup – Oslo 29 Euro
🐞 Shkup – Vaxjo 29 Euro
🐞 Shkup – Copenhagen 29 Euro
🐞 Shkup – Malmo 29 Euro
🐞 Shkup – Stockholm 29 Euro
🐞 Shkup – Bruksel 29 Euro
🐞 Shkup – Nuremberg 35 Euro
🐞 Shkup – Rome 35 Euro
🐞 Shkup – Gothenburg 39 Euro
🐞 Shkup – Paris 39 Euro

⚠ KUJDES ⚠ : Cmimet janë momentale, në varësi të rezervimeve të vendeve në avion ⚠

Pagesat mund ti kryeni:
🏦 Raiffeisen Bank /Credins Bank
📮Western Union & MoneyGram
🎯 Prane zyres tone

14/02/2020

🌸 SHOPPING DAY PODGORICA - FUNDJAVE 🌸

🌸15 Euro / Person

📌𝐏𝐞𝐫 𝐫𝐞𝐳𝐞𝐫𝐯𝐢𝐦𝐞 𝐤𝐨𝐧𝐭𝐚𝐤𝐭𝐨𝐧𝐢:

𝟎𝟔𝟗4071883

14/02/2020

🌹🌹FESTO FESTEN E GRUAS FESTA E 7 - 8 MARS 🌹🌹🌹(HOTEL SCARDUS).

👉Vizite ne Shkup.

👉Date 7 - 8 Mars (2 dite) Cmimi 55 euro / person.

👉Paketa turistike perfshin :

🚌Transportin vajtje - ardhje
🏩Akomodimi Scardus Hotel 4**** luks nen magjine e bores ne lartesine 1.870 m
🥐Mengjesi bufe
🍾Darka me mbremje festive
😍Sauna, Pishina, SPA Center.
😍 Guida.

Politika e femijve:

* Per femijet nga 0 - 4 vjec free fjetja dhe mengjesi.
* Per femijet nga 4 - 12 vjec paguhet 50% e cmimit.
* Per femijet mbi 12 vjec paguhet cmim i plote.

Tel: 069 4071883

14/02/2020

Stamboll 3 Ditë 195€ 🥰

✈ Nisja më 20,21,27,28, Shkurt

📍 Në pagesë përfshihen:

🌟Bileta e avionit vajtje – ardhje.
🌟Akomodimi në hotel në qendër të pjesës Evropiane të Stambollit
🌟Mëngjeset për të gjithë ditët e qëndrimit.
🌟Shëtitjet në Stamboll me autobus (sipas programit)
🌟Shoqërues dhe guidë shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit
🌟Transfertat Aeroport – Hotel – Aeroport

***********************************************************************
💫 Për programet e detajuara, dhe ture te tjera individuale na kontaktoni në inbox.

💫 Na vizitoni herë pas here për të parë oferta dhe data të tjera... ***********************************************************************

☎ Kontakt:
Tel: +355 694071883

AGJENSI UDHETIMI

BILETA AVIONI

BILETA TRAGETI

BILETA AUTOBUZI

PAKETA TURISTIKE

Videos (show all)

Location

Telephone

Address


Maminas,vlashaj Godine Private 2 Kateshe (347/17/nd)
Maminas
2020

Opening Hours

Monday 08:00 - 16:00
Tuesday 08:00 - 16:00
Wednesday 08:00 - 16:00
Thursday 08:00 - 16:00
Friday 08:00 - 16:00
Saturday 08:00 - 16:00