ALBA TRANS Lushnje

AGJENSI UDHETIMI.LINDA.0698761616

ALBA TRANS..LUSHNJE..LAGJA..SKENDER LIBOHOVA..RRUGA MISTO MAME..PALLATI.NR.23..KATI I PAR..NR.0694048297.NR0698761616..ALBA TRANS..LUSHNJE..LINDA CELA..AGJENSI UDHETIMI..ALBA TRANS..JU FALEMINDERIT..QE ZGJODHET TE UDHETONI ME

[12/21/19]   LUSHNJE - ATHINE25/E (KAKAVIA) PATRA 25/E PIREU.25/E.ORA.05:00.16:00.17:30
LUSHNJE - SELANIK 25/E.(VERIA,CHALKIDIKI) 05:00/08:15
LUSHNJE - IRAKLIO.KRETA.NRT.00306936046624.CDO TE MART DHE TE ENJTE. 38/E.05:00
LUSHNJE - VOLOS 30/E 05:00
LUSHNJE - LAMIA 25 /E 05:00
LUSHNJE - LARISA 30/E05:00
LUSHNJE - ATHINE (KAKAVIA.ZYRA THIN.NR.2105225550.NRT(6944448890)PIREU.ZYRA.NRT.2104611414.NRT.6947102930.CDO DIT ORA 05:00.DHE ORA.16/30
Për më shumë info mund të na kontaktoni në inbox ose.TL.0694048297.0698761616.LINDA...ALBA-TRANS ☎️☎️☎️Bileta"Avjoni''TRAGETI.🛳🛳✈️✈️🛩🚤🛳🛳🚢🚢✈️✈️

Photos from ALBA TRANS Lushnje's post

Photos from ALBA TRANS Lushnje's post

[07/06/19]   LUSHNJE - ATHINE25/E (KAKAVIA) PATRA 25/E PIREU.25/E.ORA.05:00.16:00.17:30
LUSHNJE - SELANIK 25/E.(VERIA,CHALKIDIKI) 05:00/08:15
LUSHNJE - IRAKLIO 38/E.05:00
LUSHNJE - VOLOS 30/E 05:00
LUSHNJE - LAMIA 25 /E 05:00
LUSHNJE - LARISA 30/E05:00
LUSHNJE - ATHINE (KAPSHTICA) 05:00
Për më shumë info mund të na kontaktoni në inbox ose.TL.0694048297.0698761616.LINDA...ALBA-TRANS ☎️☎️☎️ BILETA'AVJONI'TRAGETI.🛳🛳🛩⛴🚢✈️✈️🛩🛩

PER'TE GJITH TE INTERESUARIT'PER MAKINA ME QERA.JU MIRPRESIM.🚗🚗🚗ME'RESPEKT.LINDA CELA'📱📱📱📱NR 0698761616 NR 0694048297.

PER'TE GJITH TE INTERESUARIT'PER MAKINA ME QERA.JU MIRPRESIM.🚗🚗🚗ME'RESPEKT.LINDA CELA'📱📱📱📱NR 0698761616 NR 0694048297.

PER'TE GJITH TE INTERESUARIT'PER MAKINA ME QERA.JU MIRPRESIM.🚗🚗🚗ME'RESPEKT.LINDA CELA'📱📱📱📱NR 0698761616 NR 0694048297.

PER'TE GJITH TE INTERESUARIT'PER MAKINA ME QERA.JU MIRPRESIM.🚗🚗🚗ME'RESPEKT.LINDA CELA'📱📱📱📱NR 0698761616 NR 0694048297.

ART TOUR Athine

ARTTOUR -ALBA TRANS Në Bashkepunim Me NISI-BLEDI JU OFROJME sherbimet tona edhe nga PATRA.🗺
PER CDO GJE KONTAKTONI NE NUMRIN TONE
2613015646☎️
6907115555 📱
6945855741📱
JU OFROJME NJE SHERBIM TE SHPEJTE TE PERPIKTE DHE KOMOD.

#arttour #bus #busline #athens #pireus

ART TOUR Athine

ARTTOUR -ALBA TRANS Në Bashkepunim Me NISI-BLEDI JU OFROJME sherbimet tona edhe nga PATRA.🗺
PER CDO GJE KONTAKTONI NE NUMRIN TONE
2613015646☎️
6907115555 📱
6945855741📱
JU OFROJME NJE SHERBIM TE SHPEJTE TE PERPIKTE DHE KOMOD.

#arttour #bus #busline #athens #pireus

NISJET PER MUAJIN... NENTOR.☎️✈️🚢😀🚌🚌. 2018.NR.0694048297..0698761616.LINDA.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
LUSHNJE - ATHINE25/E (KAKAVIA) PATRA 25/E PIREU.25/E.ORA.05:00.16:00.17:30
LUSHNJE - SELANIK 25/E.(VERIA,CHALKIDIKI) 05:00/08:15
LUSHNJE - IRAKLIO 38/E.05:00
LUSHNJE - VOLOS 30/E 05:00
LUSHNJE - LAMIA 25 /E 05:00
LUSHNJE - LARISA 30/E05:00
LUSHNJE - ATHINE (KAPSHTICA) 05:00
Për më shumë info mund të na kontaktoni në inbox ose.TL.0694048297.0698761616.LINDA...ALBA-TRANS .Linda Cela
JU.FALEMINDERIT..QE ZGJODHET TE UDHETONI ME NE....................... ALBA-TRANS...LUSHNJE..LINDA...BILETA..TRAGETI...AVJONI..ITALI..GJERMANI..BRUKSEL..SLLOVENI..FRANCE..LUBIANA..PUNTA CANA.

ALBA TRANS Lushnje's cover photo

[06/30/18]   JU LUTEM..NGA PA MUNDESIJA PER"EFEKT KOHE.TJU PERGJIGJEMI..NE SMS TUAJA NE FAQEN TIME.PER CDO INFORMACJON PER UDHETIMET..TONA.NA KONTAKTONI.NE NR.0698761616.Whatsapp.&viber..&.NR.0694048297.FALEMINDERIT"PER MIRKUPTIMIN..LINDA.

ALBA TRANS Lushnje

ALBA TRANS.LUSHNJE..NE TE GJITHA DESTINACJONET..GREQI..ITAL.GJERMANI..BRUCSSEL..DUSSENDORF..STUTTGART..FRANKFURT..PARIS ORLY..BARI.ANCONA..PIACENCA..E TEJ.PER CDO.INF...NA KONTAKTONI..NR.TEL.0694048297..0698761616..FALEMINDERIT QE ZGJODHET TE UDHETONI ME NE..LINDA CELA.

Untitled Album

Untitled Album

[11/01/17]   NISJET PER MUAJIN... NENTOR. 2017.NR.0694048297..0698761616.LINDA.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
LUSHNJE - ATHINE (KAKAVIA) PIREU..ORA.05:00.16:00.17:30
LUSHNJE - SELANIK (VERIA,CHALKIDIKI) 05:00/08:15
LUSHNJE - IRAKLIO 05:00
LUSHNJE - VOLOS 05:00
LUSHNJE - LAMIA 05:00
LUSHNJE - LARISA 05:00
LUSHNJE - ATHINE (KAPSHTICA) 05:00
Për më shumë info mund të na kontaktoni në inbox ose.TL.0694048297.0698761616.LINDA...ALBA-TRANS .Linda Cela
JU.FALEMINDERIT..QE ZGJODHET TE UDHETONI ME NE....................... ALBA-TRANS...LUSHNJE..LINDA...BILETA..TRAGETI...AVJONI..ITALI..GJERMANI..BRUKSEL..SLLOVENI..FRANCE..LUBIANA..PUNTA CANA.

[04/02/17]   NISJET PER MUAJIN PRRILL.. 2017
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
LUSHNJE - ATHINE (KAKAVIA) PIREU..ORA.05:00.16:00.17:30
LUSHNJE - SELANIK (VERIA,CHALKIDIKI) 05:00/08:15
LUSHNJE - IRAKLIO 05:00
LUSHNJE - VOLOS 05:00
LUSHNJE - LAMIA 05:00
LUSHNJE - LARISA 05:00
LUSHNJE - ATHINE (KAPSHTICA) 05:00
Për më shumë info mund të na kontaktoni në inbox ose.TL.0694048297.0698761616.LINDA...ALBA-TRANS .Linda Cela

ALBA TRANS Lushnje

Timeline Photos

[03/14/17]   NISJET PER MUAJIN MARS.. 2017
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
LUSHNJE - ATHINE (KAKAVIA) PIREU..ORA.05:00.16:00.17:30
LUSHNJE - SELANIK (VERIA,CHALKIDIKI) 05:00/08:15
LUSHNJE - IRAKLIO 05:00
LUSHNJE - VOLOS 05:00
LUSHNJE - LAMIA 05:00
LUSHNJE - LARISA 05:00
LUSHNJE - ATHINE (KAPSHTICA) 05:00
Për më shumë info mund të na kontaktoni në inbox ose.TL.0694048297.0698761616.LINDA...ALBA-TRANS .LUSHNJE

Timeline Photos

Photos from ALBA TRANS Lushnje's post

Untitled Album

Untitled Album

ALBA TRANS Lushnje's cover photo

[04/09/16]   NISJA NGA LUSHNJA PER NE "KRET"CDO TE MART 'TE ENJTE"TE PREMTE"TE DJEL"NISJA..NGA KRETA.PER NE LUSHNJE..CDO TE HENE...TE MERKURE..TE PREMTE..TE DJELE..ALBA-TRANS..LUSHNJE..PER CDO INFO..TEL..0694048297..EDHE..0698761616...LINDA LUSHNJE.

Profile Pictures

Timeline Photos

Timeline Photos

ALBA TRANS Lushnje

Untitled Album

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Lushnjë?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Telephone

Address


SKENDER LIBOHOVA..RRUGA MISTO MAME..PALLATI.NR.23.KATI I MAR ZYRA ALBA TRANS..LUSHNJE.LINDA CELA
Lushnjë
1
Other Travel Agencies in Lushnjë (show all)
TAFA Travel TAFA Travel
LAGJA LONI DHAMO, RRUGA MISTO MAME
Lushnjë, 9001

EMILY TRAVEL EMILY TRAVEL
Shetitorja Kongresi I Lushnjes
Lushnjë, 9001

Travel Agency

Dhamo Travel Dhamo Travel
9001 Lushnje
Lushnjë, 9001

Agjensi Udhetimesh

ALS Travel ALS Travel
L.Clirimi , Rr. Bulevardi I Palmave Prane Ures
Lushnjë

Dervishi Travel Agency Dervishi Travel Agency
Gur, Divjake
Lushnjë, 1000

Bileta Avioni, trageti , Autobus, paketa turistike, crociera, te gjitha llojet e siguracioneve, rezervime hotelesh, rent a car etj

Agjensi Udhetimesh ardjani travel 2010 Agjensi Udhetimesh ardjani travel 2010
LUSHNJE
Lushnjë, 01020304

Bileta Me Cmime Relaksuese , Mund Te Udhetoni Ne cdo Vend Te Botes Nese Paraqiteni Ne "Agjensi Udhetimesh - Ardjani Travel 2010" Ju Mirepresim

Kulluri Travel Kulluri Travel
BLV KONGRESI
Lushnjë, 9001

BILETA AVIONI-AUTOBUZI NE TE GJITHA DESTINACIONET... ITALI.GJERMANI.AMERIKE PAKETA TURISTIKE SIGURACIONE MAKINASH SIGURACINE SHENDET UDHETIMI