LEAS Travel

Agjensia Turistike "LEAS Travel" ofron bileta per udhetime jashte vendit, Paketa turistike, Siguracione Makine dhe Makina me qera te nje cilesie te larte.

Erion Veliaj

SHPËRNDAJE/SHARE - Live nga Bulevardi Dëshmorët e Kombit. Faleminderit kolegëve që po kujdesen që Tirana të jetë xixë sa më shpejt.

[06/06/17]   Rezervoni tani ...1 jave ne paketen individuale ne nje nga ishujt me te bukur te GREQISE : 🌞 ZAKINTHOS 😍
DT: 15-22 KORRIK900EUR / PERSON
Kjo pakete perfshin:
 Fluturim Vatje-Ardhje
 Hotel Palatino-4*
 Mengjes + Darke
Mos humbisni kohe por na kontaktoni tani ne:
0675935550

fb: LEAS TRAVEL

[06/06/17]   Kete dite ju ofrojme nje nga destinacionet me te bukura te vitit 2017, ishullin e Rhodos.
Jeni gati te kaloni nje jave magjike ne hotelin Sky City Beach hotel me 4 (star) , me pamje te mrekullueshme, aktivitete nga me te larmishmet. 😍
19-25 Gusht, Fluturim + Blue Sky City Beach Hotel Rhodes- 4* ( double room ) n Halfboard -->660 EUR / Person 🍾

[06/06/17]   Hey miq,
Ende nuk keni vendosur ku do te shkoni per pushime? Si ju tingellon Italia? E parezistueshme apo jo? Me e parezistueshme vjen oferta jone per Sardenja 🌞🌞
06 - 11 GUSHT SARDENJA 620EURO/person

[06/06/17]   All Inclusive, Korfuz, 4 Ditë €100, 5 Ditë €120, Nisja më 9, 13, 16, 20 dhe 23 Qershor.
Transporti i përfshirë.
- Hotel Telemachos 2*S - 4 Ditë €100, 5 Ditë €120.
- Hotel Corfu Belvedere 3* - 4 Ditë €140, 5 Ditë €180
- Hotel Alexandros 4* - 4 Ditë €150 5 Ditë €190
- Hotel Gelina Village 5* - 4 Ditë €170, 5 Ditë €210
Çmimi përfshin: Fjetje në All Inclusive në Hotel, Mëngjese, Dreka, Darka dhe Pije dhe Transportin me Traget dhe Autobus.
Na kontaktoni:
Cel: 0675935550

Fb inbox: LEAS TRAVEL

LEAS Travel

Weekend All Inclusive në Korfuz, 3 Ditë duke filluar nga €99, Nisja më 19 dhe 26 Maj ose 2 dhe 9 Qershor.
Fëmija i parë deri 12 vjeç Falas në Hotel.😎
Vizitohet: Korfuz.
Fjetje 2 netë në Hotel:
- €99 Telemachos 2* Superior, All Inclusive
- €120 Alexandros 4*, All Inclusive
(Mëngjesi, Dreka, Darka, Pijet të përfshira),
Vajtje - Ardhje me Autobus dhe Traget,
Na kontaktoni ne:
Cell:0675935550
fb: LEAS TRAVEL (inbox)

Cfare planesh keni per fundjaven?
Ne ju sugjerojme 3 dite plazh ne🌞 Lefkada -Parga-Preveza 🌞per 2 fundjava rresht. Ne 19 Maj ose 26 Maj. ZGJIDHNI!!!
Per vetem 120e/p ne hotel me 4*... 😍
Per detaje ose rezervim na kontaktoni:
Cell: 0675935550
fb: LEAS TRAVEL (inbox)
NXITONIIIIIIIIIIIII ........... ☺️

[05/09/17]   Po nxehet koha miq :D... te nxehta i kemi dhe ne ofertat tona. Lexoni me poshte dhe gjeni ofertat qe ju pershtaten.
1. Weekend All Inclusive në Korfuz, 3 Ditë €99, Nisja më 12 dhe 19 Maj.
Fëmija i parë deri 12 vjeç Falas në Hotel.
Vizitohet: Korfuz.
Fjetje 2 netë në Hotel:
- €99 Telemachos 2* Superior, All Inclusive
- €120 Alexandros 4*, All Inclusive
Fjetje 2 netë në All Inclusive.
(Mëngjesi, Dreka, Darka, Pijet të përfshira),
Vajtje - Ardhje me Autobus dhe Traget,
2.Pranverë në Pragë, 4 Ditë €350, Nisje më 14 Maj.
Vizitohen: Pragë dhe Budapest.
Fjetje në Pragë 2 netë dhe 1 natë në Budapest.
Fluturimi me avion Tiranë - Budapest - Tiranë.
Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.
3.Weekend All Inclusive në Budva, 3 Ditë €120, Nisja më 12 dhe 19 Maj.
Çmimi përfshin: Fjetjen 2 netë në Hotel Iberostar Bellevue 4* në All Inclusive, (Mëngjesi, Dreka, Darka, Pijet, Pishina të përfshira)
Shtesa €30 për Vajtje - Ardhje me Autobus.
4.Pranverë në Sofje, 3 Ditë €79, Nisje më 12 Maj.
Vizitohet Sofje. Fjetje, Mëngjese dhe Darka për 2 netë qëndrimi.
- Hotel Ibis Sofia 3* €100.
- Hotel Best Western Premier 4* €120
Transfertat dhe Shëtitjet sipas Programit me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë Udhëtimit.
5.Pranverë në Stamboll, Selanik dhe Sofje, 5 Ditë € 180, Nisja më 17 Maj.
Vizitohen: Stamboll, Selanik, Sofje.
Fjetje: 2 netë në Stamboll, 1 natë në Selanik dhe 1 natë në Sofje.
Vajtje - Ardhje me Autobus, Mëngjeset, Transfertat dhe Shëtitjet, Shoqërues Shqiptar.
6.Pranverë në Meteora, 2 Ditë €70, Nisja më 13 dhe 20 Maj.
Vizitohen: Meteora dhe Kostur.
Fjetje 1 natë në Hotel 3* në Kallabaka.
Udhëtimi vajtje ardhje me autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit

Timeline Photos

VERA PO AFRON 🏖️🏖️🌅🏝️🌞🌞

STAR TRAVEL

STAR TRAVEL

Vendet e fundit ne Budva - Kotorr - Podgorice
Cmimi 13 Euro.
Data e Udhetimit 9 Prill.

--- #Programi -----------------------------------------------------------------

Nisja nga Tirana ne oren 06:30. Kryerja e procedurave kufitare ne Muriqan. Ndalese e shkurter per te konsumuar mengjesin.
Vazhdojme rrugen drejt Shen Stefanit ku do te bejme nje ndalese panoramike ne Ishullin e njohur Shen Stefan .

Vazhdojme drejt Budves per te vizituar Qytetin e Vjeter, kercimtaren e Budves, Portin e Jahteve.

Vizite ne qytetin e Kotorit. Do te vizitojme Stari Gradin, Portin e Jahteve, Qytetit e Kotorit si dhe Monumentet dhe Muzete kryesore te qytetit.

Rreth ores 17:00 nisemi drejt Tiranes.

LEAS Travel's cover photo

LEAS Travel

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Librazhdi?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Telephone

Address


Rr. Nacionale Librazhd-Elbasan
Librazhdi
Other Librazhdi travel agencies (show all)
Shebenik Adventure Shebenik Adventure
Qëndra E Vizitorëve,Fushë Studën
Librazhdi, 3412

Specialists in adventure, astrotourism,wildlife and multi activity holidays in the Shebenik-Jablanica National Park with more destinations coming soon.