Shkolla 9-vjecare Studen

Mission: We are the first #science #travel agency on the planet. Explore your curiosity and discover a remarkable connection with the cosmos. "A Night With Stars"

Përshëndetje miq!

Jam nominuar për çmimin "CHANGEMAKER OF THE YEAR 2018"

Për të më votuar mua,shum e thjeshtë 😉 kliko mbi foto dhe bëni LIKE 👍👍

Duke ju falenderuar paraprakisht.
Jam shpresëplotë që do e kemë mbështetjen tuaj 🖒

Albert Kaleci, i apasionuar pas mësimdhënjes së matematikës, është themelues i “AstroTourism Albania”. Kjo sipërmarrje ka për qëllim promovimin e Parkut Shebenik- Jabllanicë përmes aktiviteteve turistike inovative. Gjithashtu, një ndër fituesit e Social Impact Award Albania 2018.

IntoAlbania

Thanks IntoAlbania një Fotoreportazh impresionues dhe shumë interesant 😊

Të dashur miq ju ftoj ta lexoni këtë artikull i cili është në dy gjuhë Albanian/English.

Check out this picture essay from our exciting adventure in one of the most beautiful natural parks of Albania.

https://www.intoalbania.com/whats-hot/hiking-in-shebenik-jablanica-park-picture-essay/

Shebenik-Jabllanice Outdoor Adventure

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Librazhd?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Address


Fushe Studen
Librazhd
3412
Other Tour Agencies in Librazhd (show all)
Gizaveshi Gizaveshi
Gizavesh
Librazhd, 0

[email protected] Gizaveshi is a mountainous village which has the beauty that nature with an ancient history

Makina Makina
Stacion I Trenit
Librazhd