Gizaveshi, Librazhd Video October 8, 2018, 4:21pm

Videos by Gizaveshi in Librazhd. [email protected] Gizaveshi is a mountainous village which has the beauty that nature with an ancient history

Ku jemi? 🤔🤔 😁😁 ❤

Click to enable sound

Other Gizaveshi videos

Tag shokun me pushime 😂

Ka ardhur dita që mezi kalojnë të rriturit se femijët nuk behet fjalë më të kalojnë vetem. Sigurisht që ka gjëra më emergjente se kjo por nuk duhet lënë pas dore se është rrugë kalimi e rëndësishme. Eshtë pjesë e atij projektit të famshëm i hapjes së rrugës për makina përmes fshatit por që vec një pjesë u bë dhe si dihet më kur do vazhdojë...

Realiteti 😂😂

Ku jemi? 🤔🤔 😁😁 ❤

Mjafton pak shi dhe te kthesa e zenelit si gjithmonë shfaqen probleme dhe bashkia vetem hesht!

Mbi Shqiperi 🤗🤗

🎨🏡

Gjëra "normale" ne fshatrat Shqiptarë! 🙄🙄

😊🏕🗻🏘🏡🎨

:)

Fjale ♡ nga kryeministri..

Adzm Elbasan ne Gizavesh :)

"Të varfërit hanë kos, ju hani Shqipërinë". Mos e humbisni fjalimin brilant të Dashamir Shehut. #Shperndajeni

🌨❄🌬⛄⛄⛇

Ka kaq shume probleme ky fshat, ky qytet, ky shtet aq sa do duhen shume vite per ti rregulluar disi se plotesisht eshte e pamundur. Por ama disa gjera duhet te jene prioritare. Rastesisht po kaloja te nje perrua afer mullinjve te ujit dhe pamja qe mu shfaq perpara ishte kjo. Tmerr i vertete! Nuk ishte hera e pare qe shihja dicka te tille me zona te tjera por nuk besoj se do jete e fundit keshtu sic po ecin punet ne Shqiperine tone te dashur. Gjithe kto plehra neser perfundojne ne lumin Shkumbin, pasneser ne detin Adriatik duke ndotur zona te tera. Nuk e besoj qe duhet ndonje investim i madh nga ana e @Bashkise Librazhd Kastriot Gurra - Faqja Zyrtare - Bashkia Librazhd per te shperndare kosha neper lagje per hedhjen e mbeturinave dhe me pas transportin e tyre ne nje vend te caktuar. Po e shkaterrojme dhe po e ndosim mjedisin me duart tona. P.S Do doja ta shperndanit te gjithe kte masaker mjedisore mos ndoshta behet dicka.

I madhi Koco Devole..

Ka shumë mënyra për te hequr dhëmbin 😀😃

Mirmëngjes! Kujdesuni për veten!

Mirëmëngjes Gizaveshi!

Si te shmangni semundjet e zorres se trashe..

Në Trieste Itali ,Skocezët bëjnë muzikë Shqiptarë 🇦🇱🇦🇱🇦🇱 E veçantë! Respekt!

Ndihmoni dike qe nuk ka vullnet te dobesohet 😂😂😂

Super cilesi ne punime... 😏

Momenti i prerjes se rrapit nga nje kend tjeter!

:)

#SnowAgain

About   Privacy   Login