Gizaveshi, Librazhd Video June 27, 2019, 9:35am

Videos by Gizaveshi in Librazhd. [email protected] Gizaveshi is a mountainous village which has the beauty that nature with an ancient history

Tag shokun me pushime 😂

Click to enable sound

Other Gizaveshi videos

😂
Festë në Librazhd.. u hapën kafet 😂😂

😡
😡

👏👏
©️Arianit Alliu

😏
Bëni si them unë mos bëni si bëj une..


Na dërgoni foto ose video të tjera ti publikojmë!

❄🌨🙏

❄🌨
Sot...

#coronavirus
Njerëz të pa marrë vesh

😄

Udhëzime të rëndësishme

🤦‍♂️

🤦‍♂️
Nuk kishim shume kohe ta prisnim pjese pjese 🤦‍♂️

🧐
🎄🧨🎆

Monolog nga Adi Krasta! ©️ @T7

Epo Gëzuar 🤣🤣

🤦‍♂️

🤣🤣🤣

Nëna e ekstremistit Kostandin Kacifas shpërthen në histeri dhe urrejtje kundër shqiptarëve: Çohuni rrëmbeni armët.Thyejini turinjtë, dritaret, ne jemi grekë! ●Komenti juaj?

🙋‍♂️

19-vjeçari nga Gizaveshi -Librazhd, talent në Itali. Futbollisti i ri po tërheq vëmendjen e të gjithëve!

Arnis Kumara! ⚽️🔛🔝

Veshjet popullore!

Hajt për hajër ishalla...😆😆

🙋‍♂️🙋‍♂️

🤨🤨 Sh.A Ujesjelles Kanalizime Librazhd Prrenjas

Tag shokun me pushime 😂

Ka ardhur dita që mezi kalojnë të rriturit se femijët nuk behet fjalë më të kalojnë vetem. Sigurisht që ka gjëra më emergjente se kjo por nuk duhet lënë pas dore se është rrugë kalimi e rëndësishme. Eshtë pjesë e atij projektit të famshëm i hapjes së rrugës për makina përmes fshatit por që vec një pjesë u bë dhe si dihet më kur do vazhdojë...

About   Privacy   Login