Erdisa tours

agjensi udhetimesh

[07/21/14]   Per nje udhetim te sigurte, komod dhe te kendshem ju ftojme te na zgjidhni neve.....plus ketyre nqs ju lind nevoja te dergoni apo te merrni mallra te ndryshem nga cdo vend i italise...ju lutem na kontaktoni ne inbox ose ne numrin e tel 0674620404. ju faleminderit :)

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Lezha?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Telephone

Address


Lezhe
Lezha
Other Travel Agencies in Lezha (show all)
Soar Travel Soar Travel
Lezhe
Lezha

Say Yes To New Adventures!

Angeli Travel Angeli Travel
Pllati Kuq Prane Katedrales
Lezha, 4501

Agjensi Udhetimesh e Paketa Turistike

Agjensi Filipi Agjensi Filipi
Lagjia Skenderbeg, Perball Sigurimeve Shoqerore
Lezha