Angeli Travel

Agjensi Udhetimesh e Paketa Turistike

Pallati kuq prane Katedrales LEZHE cel 0682086697/ 0673013709 ufficio 0215 24 359 email [email protected]

Angeli Travel's cover photo

Angeli Travel's cover photo

Balkan Tours

BALKAN TOURS

Angeli Travel

[02/08/16]   Oferta pa fund per festat e marsit!rezervoni ne 0 215 24 359 / 0682086697 / 0674919362.
email [email protected]

kalemitravel.com

Festa e 8 Marsit te Xeni Imperial (Shkelzen Jetishi) 70€

kalemitravel.com Kalemi Travel, edhe kete vit, mendon per Nenat Shqiptare. Jo vetem udhetim, por edhe nje super feste me ushqim e pije pa limit. Festojme 8 Marsin se bashku ne Xeni Imperial ( Shkelzen Jetishi ) Dita e pare, 8 Mars: Nisja nga Tirana ne ora 08.00 am. Do ti drejtohemi pikes kufitare te Morines.

kalemitravel.com

Sofje, 3 ditë, €99

kalemitravel.com Hoteli Datat e nisjes: 4 Mars 6 Mars 12 Mars Dita e parë: Nisja nga Tirana me autobus ne ora 05.00 te mengjesit, prane “Korpusi”, Sheshi “Nene Tereza”, në drejtim të Sofjes. Gjatë rrugës, pushime per kafe dhe Drekë. Mbrritja në Sofje. Sistemimi në Hotel Budapest 4*.

kalemitravel.com

Sarajeve – Mostar – Medjugorje, 3 dite, €99

kalemitravel.com Hotel Hollywood 4* Datat e nisjes: 4 Mars 6 Mars 12 Mars Dita e I Ora 05.00 Nisja nga Tirana. Kryerja e procedurave kufitare. Vizite e shkurter dhe pushim kafeje ku mund te konsumohet nje mengjes i lehte ne Nikshiq. Pas ketij pushimi do behet nisja per ne Sarajeve.

kalemitravel.com

Beograd, 3 dite, €99 me mengjes e darke

kalemitravel.com Datat e nisjes: 4 Mars 6 Mars 12 Mars Dita e pare. Ora 05.00, nisja nga Tirana me autobus drejt pikes kufitare te Hani I Hotit. Pas kryrjes se formaliteteve kufitare nisemi ne drejtim te Podgorices e me pas te pikes kufitare Bjelopolje qe lidh Malin e Zi me Serbine,pas hyrjes ne Serbi i drejt...

kalemitravel.com

Selanik, Hotel 5*, 3 ditë, €89

kalemitravel.com Hoteli Holiday Inn 5*: Datat e nisjes: 4 Mars 6 Mars Dita e Parë: Nisja ne ora 05.00 nga Tirana, prane Korpusit, sheshi Nene Tereza. Vazhedon udhëtimi me autobuz nëpërmjet Kapshticës për në Selanik. Pushime gjate rruges. Mberritja në Selanik.

kalemitravel.com

Dubrovnik, 3 ditë, €75

kalemitravel.com HOTELI Datat e nisjes: 4 Mars 6 Mars 12 Mars Dita e parë : Nisja në oren 06:00 me autobus, prane Korpusit, sheshi Nene Tereza. Pas kryerjes së veprimeve doganore kufitare , vazhdimi i udhëtimit gjatë rivieres së Malit të Zi.

Angeli Travel

Na kontaktoni ne Tel 0215 24359 dhe Cel 0682086697 / 0674919362

EMAIL [email protected]

70% SCONTO !!!!!!!!
PER BILETAT E TRAGETIT VAJTJE-ARDHJE ME VENTOURIS FERRIES ME RASTIN E FESTAVE TE KRISHTLINDJEVE DHE VITIT TE RI!

OFERTE SPECIALE!!!!

[12/03/15]   70% SCONTO !!!!!!!!
PER BILETAT E TRAGETIT VAJTJE-ARDHJE ME VENTOURIS FERRIES ME RASTIN E FESTAVE TE KRISHTLINDJEVE DHE VITIT TE RI!

OFERTE SPECIALE!!!!

[10/16/14]   OFERTE SPECIALE DERI ME DT 31 TETOR

110 EURO VAJTJE - ARDHJE

TIRANE-TORINO TIRANE - GENOA TIRANE - PISA

TIRANE - BOLONJA TIRANE - VENEZIA

PER PERIUDHEN E UDHETIMIT 16 TETOR - 31 MARS 2015

[08/26/14]   Pas 5 tetorit cmime oferte per tirane-milano malpensa.
Tirane-bolonje,tirane--pisa per vetem 60 euro....

Timeline Photos

Te Perfshira

Udhetim me avion Tirane - Paris - Tirane
Akomodimi ne hotel 3* me mengjes
City Tour Paris
Vizitat sipas programit
Transfertat si ne program
Guide profesionale
Asistenca jone gjate gjithe kohes

Te perfshira:

Udhetimi me avion Tirane - Tel Aviv - Tirane
Akomodimi ne hotel 3* me mengjes ne Tel Aviv
Akomodimi ne hotel 3* me mengjes ne Jerusalem
Transfertat Apt - Tel Aviv - Jerusalem - Apt
Vizita te organizuara si ne program
Guide profesionale

Ofertat Speciale te javes
EARLY BOOKING - VAZHDON

Ofertat Speciale te javes
EARLY BOOKING deri me 31 MARS

Rixos Premium Tekirova
★★★★★ All Inclusive

Akomodimi: 27 Maj - 8 dite
759 €

Te perfshira

Udhetim me autobus Tirane - Dubrovnik - Tirane
Akomodimi ne Hotel 3* me mengjes dhe darke
Guide profesionale
Vizitat sipas programit
Asistenca jone gjate gjithe kohes
Siguracioni i jetes ne udhetim

Te perfshira

Udhetimi me avion Tirane-Rome-Tirane
Transfertat si ne program
Akomodimi ne hotel 3* me mengjes
City Tour Rome
Guide profesionale
Asistenca jone gjate gjithe kohes
Siguracioni i jetes ne udhetim

Grand Viking
★★★★ All Inclusive

Akomodimi: 27 Maj - 8 dite
399 €

Te perfshira

Udhetimi me avion Tirane-Rome-Tirane
Transfertat si ne program
Akomodimi ne hotel 3* me mengjes
City Tour Rome
Guide profesionale
Asistenca jone gjate gjithe kohes

Te perfshira

Udhetim me autobus Tirane - Dubrovnik - Tirane
Akomodimi ne Hotel 3* me mengjes dhe darke
Guide profesionale
Vizitat sipas programit
Asistenca jone gjate gjithe kohes

Te Perfshira

Udhetim me avion
Tirane - Stamboll - Tirane
Transfertat si ne program
Akomodimi ne hotel 3* me mengjes
City Tour Stamboll
Guide profesionale
Asistenca jone gjate gjithe kohes

Timeline Photos

Timeline Photos

Te perfshira

Udhetimi me avion Tirana - Venecia - Tirana
Akomodimi ne Lugano Torretta 4* me mengjes
Transfertat Apt - Htl - Apt
City Tour Venecia
Guide profesionale

Program Kulturor ne Rome çdo fundjave
Te perfshira:
Udhetimi me avion Alitalia: Tirane-Rome-Tirane
Transfertat si ne program
Akomodimi ne hotel 3* me mengjes
City Tour Rome
Guide profesionale
Asistenca jone gjate gjithe kohes

10 DESTINACIONE PER SHEN VALENTININ
PARIS - VENECIA - STAMBOLL - SELANIK - DUBROVNIK - ROMA-
ALPINA HOTEL - SPLENDID RESORT - AVALA RESORT - RADIKA RESORT

Shen Valentini dhe Karnavalet ne Venecia
Te perfshira:
Udhetimi me avion Tirana - Venecia - Tirana
Akomodimi ne Lugano Torretta 4* me mengjes
Transfertat Apt - Htl - Apt
City Tour Venecia
Guide profesionale

Parisi
Te perfshira:
Udhetim me avion Tirane - Paris - Tirane
Akomodimi ne hotel 3* me mengjes
City Tour Paris
Vizitat sipas programit
Transfertat si ne program
Guide profesionale
Asistenca jone gjate gjithe kohes

Timeline Photos

Te perfshira

Udhetimi me avion Alitalia: Tirane-Rome-Tirane
Transfertat si ne program
Akomodimi ne hotel 3* me mengjes
City Tour Rome
Guide profesionale
Asistenca jone gjate gjithe kohes

Shen Valentini ne Dubrovnik

Udhetim me autobus Tirane - Dubrovnik - Tirane
Akomodimi ne Hotel 3* me mengjes dhe darke
Guide profesionale
Vizitat sipas programit
Asistenca jone gjate gjithe kohes

Te perfshira

Udhetim me autobus Tirane - Dubrovnik - Tirane
Akomodimi ne Hotel 3* me mengjes dhe darke
Guide profesionale
Vizitat sipas programit
Asistenca jone gjate gjithe kohes

Te Perfshira

Udhetim me avion
Tirane - Stamboll - Tirane
Transfertat si ne program
Akomodimi ne hotel 3* me mengjes
City Tour Stamboll
Guide profesionale
Asistenca jone gjate gjithe kohes

Te Perfshira:

Udhetimi me avion direct Tirana – Roma - Havana – Milan - tirana
Tranferta Havana – Varadero – Havana
Akomodimi 3 nete – Melia Varadero – all inclusive
Akomodimi 3 nete – H10 Panorama – mengjes+darke
City tour Havana.
City tour Vinales .
Dreka e dates 26 janar dhe 27 janar ( pa pije ).
Tropicana cabaret show – 28janar.
Guide shqiptare gjate udhetimit
Guide kubaneze gjate udhetimit.
Viza kubaneze ( pagesa dhe marrja e vizes )

Te perfshira

Udhetim me autobus Tirane - Dubrovnik - Tirane
Akomodimi ne Hotel 3* me mengjes dhe darke
Guide profesionale
Vizitat sipas programit
Asistenca jone gjate gjithe kohes

Timeline Photos

Te Perfshira :

Udhetim me autobus me A/C dhe komod
Transfertat per ne hotel
3 Nete Qendrimi
Akomodim ne hotel me 4 yje me mengjes dhe darke
Nata Gala e Vitit te Ri ne 31.12
Vizitat sipas programit
Guide Profesionale

Te Perfshira

Udhetimi me avion Tirana - Venecia - Tirana
Akomodimi ne hotel Lugano Torretta 4* me mengjes
Transfertat Apt - Htl - Apt
City Tour Venecia
Guide profesionale

PAGESE EKSTRA
Darka e Vitit te Ri ( Opsionale - 125 Euro )

Te Perfshira
Udhetimi me avion Tirana - Milano - Tirana
Udhetimi me autobus Milano - Paris - Milano
Akomodimi ne hotel Marriott Rive Gauche 4* me mengjes ne Paris
Akomodimi ne hotel Ibis Gerland 3* me mengjes ne Lyon
Akomodimi ne hotel Ibis Ports Couverts 3* me mengjes ne Strasbourg
City Tour Paris
City Tour Lyon
City Tour Strasbourg
Vizite ne Baziliken Sacre Coeur dhe La Defense
Shetitje me anije Beteaux Mouches ne Seine
Guide profesionale

EXTRA PAGESE
Darka e Vitit te Ri ( Opsionale - 120 Euro )

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Lezha?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Address


Pllati Kuq Prane Katedrales
Lezha
4501
Other Travel Agencies in Lezha (show all)
Erdisa tours Erdisa tours
Lezhe
Lezha

agjensi udhetimesh

Agjensi Filipi Agjensi Filipi
Lagjia Skenderbeg, Perball Sigurimeve Shoqerore
Lezha

Soar Travel Soar Travel
Lezhe
Lezha