Soar Travel

Say Yes To New Adventures!

"Soar Travel" eshte nje agjensi udhetimesh, qe ndodhet ne qytetin e Lezhes. Ne kemi si qellim t'iu plotesojme te gjitha deshirat dhe kerkesat tuaja per te udhetuar ne mbare boten, pushime ekonomike & luksoze, Destinacione te ndryshme, aventure , adrenaline, brenda dhe jashte vendit. Bileta avioni, trageti, autobuzi dhe siguracione me cmimet me konkuruese ne treg. Rezervime hotelesh ne mbare boten, pushime per muaj mjalti, si edhe shume sherbime te tjera qe lidhen me udhetimet. Soar Travel ka si qellim te beje te mundur pushimet per secilin nga ju. Say Yes To No Adventures, Say Yes To Soar Travel.

The big day is coming 😍
#dourikthehemiudhetimeve ✈🌊
#soartravel #soaragency #dubai #unitedarabemirates

#dourikthehemiudhetimeve
#soartravel #soaragency #arubabeach

Fly with us 😍
#dourikthehemiudhetimeve
#soartravel #soaragency #bali

🥂 to new Adventures 😍🥰
#dourikthehemiudhetimeve
#soartravel #soaragency #budapest

Cheers from Paris 😍
#dourikthehemiudhetimeve
#toureiffel #soartravel #soaragency

#dourikthehemiudhetimeve
#bodrum #soartravel #soaragency

#dourikthehemiudhetimeve
#paris #soartravel #soaragency

Paradise 😍
#dourikthehemiudhetimeve
#maldives #soartravel #soaragency

#dourikthehemiudhetimeve
#spring #flowers #soartravel #soaragency

#dourikthehemiudhetimeve
#soartravel #soaragency #amsterdam

#dourikthehemiudhetimeve
#soartravel #soaragency #aruba

Good morning 🌏
#dourikthehemiudhetimeve
#soartravel #soaragency #amsterdam

#dourikthehemiudhetimeve
#sydney #soartravel #soaragency

#dourikthehemiudhetimeve
#borabora #soartravel #soaragency

#dourikthehemiudhetimeve
#soartravel #soaragency

Good morning 🌞
#dourikthehemiudhetimeve
#paris #soartravel #soaragency

Soar Travel ju uron me shendet Pashket ! 🙏
#soartravel #soaragency

Gezuar nga Soar Travel ❤
#soaragency #soartravel #womensday 👑🌹

🌞SUMMER IS COMING🌞

🗓Nisje më datë 26 Maj
🎀Akomodimi 6 netë / 7 ditë
✔️2 fëmijë falas në Hotel // Paguajnë vetëm Charter
-------------------------------------------
1.Justiniano Club Park Conti 430 €ur Personi
2.Q premium Resort 507 €ur Personi
3.Dosinia Luxury Resort 524 €ur Personi
4.Sueno Hotels Side 569 €ur Personi
5.Granada Luxury Belek 840 €ur Personi
6.Sueno Deluxe Belek 903 €ur personi
7.Ela Quality Resort 915 €ur Personi
8.Cornelia Diamond 950 €ur Personi
-------------------------------------------
🎀Per cdo informacion mbetemi ne dispozicionin tuaj:
1-Mobile:+355 69 98 46 850
2-Email:[email protected]
3-Facebook: Agjensia Soar
4-Instagram: soar_travel_ 🤩

Paci nje muaj te mbare 😍
#soartravel #soaragency

🎀Santorini
🗓6 Qershor , 4 netë
🥰€299
-------------------------
✔️Në çmim përfshihen
1-Bileta avionit nga Tirana
2-Akomodimi ne Hotel
3-Mengjeset
--------------------------
🎀Per cdo informacion mbetemi ne dispozicionin tuaj:
1-Mobile:+355 69 98 46 850
2-Email:[email protected]
3-Facebook: Agjensia Soar
4-Instagram: soar_travel_ 🤩

🌼Tur ne Rome🌼
🗓Date 12 Prill, 28 Prill.
🎀3 dite - 293€/personi.
----------------------------
✔️Te perfshira ne cmim:
1-Bileta avionit me nisje nga Tirana.
2-Akomodimi ne hotel.
3-Mengjeset e perfshira.
4-Taksat e hotelit.
5-Guida shoqeruese.
-----------------------------
🎀Per cdo informacion mbetemi ne dispozicionin tuaj:
1-Mobile:+355 69 98 46 850
2-Email:[email protected]
3-Facebook: Agjensia Soar
4-Instagram: soar_travel_ 🤩

Good morning 😍
Say yes to new Adventures ✌
Fly with us✈✈✈
#soartravel #soaragency

🌼Festat e Marsit ne Dubrovnik
🎀3 Dite 99€
🌻Nisja 7 & 14 Mars
-------------------------------
✔️Ne pagese perfshihet :
1-Transporti me autobus.
2-Akomodimi ne hotel.
3-Mengjeset & Darkat e perfshira per ditet e qëndrimit.
4-Guida shoqeruese.
--------------------------------
🎀Per cdo informacion mbetemi ne dispozicionin tuaj:
1-Mobile:+355 69 98 46 850
2-Email:[email protected]
3-Facebook: Agjensia Soar
4-Instagram: soar_travel_ 🤩

🎀Selanik - Stanboll - Sofje
🗓5, 12 mars
➡️5 dite, 129€
-----------------------
Në çmim përfshihen:
1-udhëtimi vajtje - ardhje me autobus,
2-Akomodimi në hotel me 4 yje në Stanboll, Sofje dhe Selanik,
3-Mëngjeset për të gjithë ditët e qëndrimit.
4-Shëtitjet në Stanboll me autobus (sipas programit)
5-Shoqërues dhe guidë shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit
💁‍♀️OPSIONALE:Lundrim me anije në Bosfor për të parë Europën e dhe Azinë - €5
--------------------------
🎀Per cdo informacion mbetemi ne dispozicionin tuaj:
1-Mobile:+355 69 98 46 850
2-Email:[email protected]
3-Facebook: Agjensia Soar
4-Instagram: soar_travel_ 🤩

🏵Budapest 4 dite🏵
🗓Nisja 15 Mars.
⭐Hotel Fortuna - 69€/personi
⭐Hotel Timon - 69€/personi
⭐Hotel Silver Budapest - 79€/personi.
⭐Hotel Atlantic - 79€/personi.
--------------------------------
✔️Perfshihet ne cmim:
1-Bileta avionit vajtje ardhje me nisje nga Prishtina.
2-Akomodimi ne hotelet perkatese.
3-Mengjesi I perfshire.
4-Bagazhe 8 kg.
--------------------------------
🎀Per cdo informacion mbetemi ne dispozicionin tuaj:
1-Mobile:+355 69 98 46 850
2-Email:[email protected]
3-Facebook: Agjensia Soar
4-Instagram: soar_travel_ 🤩

Happy Valentine's day ! ❤
#soartravel #soaragency

🎀Bali dhe Katar
🗓6 Prill, 8 Ditë
➡️€1299
💁‍♀️Udhëtim me Guidë
-------------------------------
✔️Në çmim përfshihen
1-Bileta e avionit vajtje - ardhje nga Shkupi
2-Udhëtimi me autobus komod vajtje – ardhje dhe shëtitjet.
3-Akomodimi në hotel me mëngjes e darkë
4-Shoqërimi me guidë në gjuhën shqipe.
--------------------------------
🎀Per cdo informacion mbetemi ne dispozicionin tuaj:
1-Mobile:+355 69 98 46 850
2-Email:[email protected]
3-Facebook: Agjensia Soar
4-Instagram: soar_travel_ 🤩

🎀Indi dhe Katar,
🗓30 Mars, 8 Ditë
➡️€1299
💁‍♀️Udhëtim me Guidë
---------------------------------
✔️Në çmim përfshihen
1-Bileta e avionit vajtje - ardhje nga Shkupi
2-Akomodimi në hotele 4* dhe 5*.
3-Mëngjeset për të gjithë ditët e qëndrimit.
4-Shëtitjet në Indi dhe Katar me autobus.
5-Guidë Shqiptare dhe të Huaj gjatë gjithë Udhëtimit.
6-Transferta Vajtje - Ardhje nga Tirana për në Shkup.
7-Hyrjet sipas programit në Monumentet në Indi: Taj Mahal, Humayun Tomb, Qutub Minar, Abhaneri, Amber Fort dhe Shëtitje me Triçikël.
----------------------------------
🎀Per cdo informacion mbetemi ne dispozicionin tuaj:
1-Mobile:+355 69 98 46 850
2-Email:[email protected]
3-Facebook: Agjensia Soar
4-Instagram: soar_travel_ 🤩

🥰Shen Valentine ne Milano🥰
🗓159€ per 4 dite
---------------------------
✔️Përfshihen ne Çmim
1-Biletat e avionit nga Tirana
2-Akomodimi ne Hotel 3*
3-Mengjes per te gjitha ditet e qendrimit
4-Cante Dore
---------------------------
🎀Per cdo informacion mbetemi ne dispozicionin tuaj:
1-Mobile:+355 69 98 46 850
2-Email:[email protected]
3-Facebook: Agjensia Soar
4-Instagram: soar_travel_ 🤩

❤️Regent Porto Montenegro❤️

🗓14-16 shkurt

🎀Nata E Premte/E Shtunë/E Diel

➡️Shijoni dhomën Deluxe me pamje nga deti
Atmosferë romantike, përfshirë shishe vere dhe çokollata
50% ulje për trajtimet e masazheve në çift në Regent SPA
--------------------------------
🎀Per cdo informacion mbetemi ne dispozicionin tuaj:
1-Mobile:+355 69 98 46 850
2-Email:[email protected]
3-Facebook: Agjensia Soar
4-Instagram: soar_travel_ 🤩

❤️Shen Valentini ne Sarajeve❤️
🗓3 dite 99 Euro
----------------------------
✔️Perfshihet ne cmim:
1-Udhetimi me autobus komod.
2-Akomodimi ne hotel.
3-Mengjesi dhe dy darka.
4-Guida shoqeruese.
----------------------------
🎀Per cdo informacion mbetemi ne dispozicionin tuaj:
1-Mobile:+355 69 98 46 850
2-Email:[email protected]
3-Facebook: Agjensia Soar
4-Instagram: soar_travel_ 🤩

Ready for other Adventures 💞
#soartravel #soaragency ✈

1 vit SOAR 🥰
Say yes to new Adventures 💘
#oneyear #soartravel #soaragency

🌻Tur me Guide ne Pisa - Rome - Firenze🌻
🗓Date 4 prill
➡️4 Dite -- 320€
--------------------------------
🌺Ne cmim perfshihet :
✔️Bileta avionit vajtje ardhje.
✔️Akomodimi ne hotel.
✔️Mengjeset e perfshira.
✔️Transferta dhe shetitjet me autobus.
✔️Guida shoqeruese.
✔️Bagazhe dore 8 kg.
---------------------------------
🎀Per cdo informacion mbetemi ne dispozicionin tuaj:
1-Mobile:+355 69 98 46 850
2-Email:[email protected]
3-Facebook: Agjensia Soar
4-Instagram: soar_travel_ 🤩

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Lezha?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Telephone

Address


Lezhe
Lezha

Opening Hours

Monday 08:00 - 21:00
Tuesday 08:00 - 21:00
Wednesday 08:00 - 21:00
Thursday 08:00 - 21:00
Friday 09:00 - 21:00
Saturday 09:00 - 21:00
Other Travel Agencies in Lezha (show all)
Angeli Travel Angeli Travel
Pllati Kuq Prane Katedrales
Lezha, 4501

Agjensi Udhetimesh e Paketa Turistike

Agjensi Filipi Agjensi Filipi
Lagjia Skenderbeg, Perball Sigurimeve Shoqerore
Lezha

Erdisa tours Erdisa tours
Lezhe
Lezha

agjensi udhetimesh