Travel agencies in Lezh

Find travel agencies in Lezh. Listings include Meli Ona, xhovi travel, Armag Group, Lezha Travel, Kompleksi Gjokazaj and Agjensi udhetimesh SEA travel. Click on each in the list below the map for more information.

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Lezh?

Click here to claim your Sponsored Listing.
Meli Ona A Meli Ona
Albania
Lezh, 5104

KERKO PUNË Po s'kerkove asgje nuk gjen. Çte kerkosh do te gjesh ( thote populli ) Ndaj komuniko me miq e kerkoje punen,jetoje jeten.puna eshte jetë.

xhovi travel B xhovi travel
Rruga Luigj Gurakuqi
Lezhë, 4501

AXHENSI UDHETIMESH BILETA AVIONI TRAGETI AUTOBUSI & SIGURIME cel 0692447031- jemi te disponueshem 24 ore XHOVI cel:00355685079412

Armag Group C Armag Group
Rruga Kuvendi Arberit
Lezh

1. Agjensi Turistike 2. Agjensi Imobilare 3. Konsulencë Juridike 4. Siguracione. Tel & Fax : 021524042 Tel : 0682040179 / 0672014519

Lezha Travel D Lezha Travel
Lezh

Lezha Travel eshte nje axhensi e re turistike.Ofrojme bileta te te gjitha kompanive ajrore, detare tokesore. Ofrojme udhetime brenda dhe jashte vendit.Organizojme ekskursione ne grup dhe individuale. Krociere ne Europe dhe ne Mesdhe. Siguracione jetesore.

Kompleksi Gjokazaj E Kompleksi Gjokazaj
Tale
Lezh, 1000

Kompleksi Gjokaza offers the finest selection of vacation rental properties in few meters from the sea including luxury homes and cabins at Tale, Lezhe

Agjensi udhetimesh SEA travel F Agjensi udhetimesh SEA travel
Luigj Gurakuqi
Lezh, SEA1998