Lezha Travel

Lezha Travel eshte nje axhensi e re turistike.Ofrojme bileta te te gjitha kompanive ajrore, detare tokesore. Ofrojme udhetime brenda dhe jashte vendit.Organizojme ekskursione ne grup dhe individuale. Krociere ne Europe dhe ne Mesdhe. Siguracione jetesore.

NXITONIII
Pemar Beach Resort 5*
OFERTE SPECIALE
★★★★★ All Inclusive - Side
Akomodimi: 30 korrik – 7 dite
645 €

Nje Guide ne Paris te ashtuquajturin "Qytetin e dashurise"

Ju ftojme te vini prane zyres tone ne menyre qe te gjeni ofertat me te mira, me cmimet me konkurruese ne treg!

Ne ndodhemi ne NET CENTER !

Cel: 0682120247

Pamje e mrekullueshme nga Parisi ;)

Tanzania ne Ngorongoro Crater Lodge ;)

Ju ftojme te na vizitoni ne Net Center
Tek ne do te gjeni bileta me cmime konkuruese.
Na kontaktoni ne nr e cel 0682120247!

Lezha Travel ju mirepret ;)

Ju ftojme te vini prane zyres tone ne menyre qe te gjeni ofertat me te mira, me cmimet me konkurruese ne treg!

Ne ndodhemi ne NET CENTER !

Cel: 0682120247

Lezha Travel's cover photo

Travel To Canada :)

Travel To Canada :)

:) Paris ...

Costa Rica!

[01/28/14]   Ju ftojme te na vizitoni ne ndodhemi ne qendren tregtare NET CENTER !
Na kontaktoni ne nr e cel 0682120247!

Mund te na kontaktoni : 0682120247

Tek Lezha Travel në NET CENTER do të prenotoni bileta per transport tokësor,ujor dhe ajror me çmimet me konkuruese në tregun shqiptar.

[01/22/14]   Ju ftojme te na vizitoni ne Net Center :)
Tek ne do te gjeni bileta me cmime konkuruese.
Na kontaktoni ne nr e cel 0682120247!

Lezha Travel

[01/13/14]   Ju ftojme te na vizitoni ne ndodhemi ne qendren tregtare NET CENTER !
Na kontaktoni ne nr e cel 0682120247!

Kane!

Net Center

Tek Lezha Travel në NET CENTER do të prenotoni bileta per transport tokësor,ujor dhe ajror me çmimet me konkuruese në tregun shqiptar.

Ju ftojme te na vizitoni ne ndodhemi ne qendren tregtare NET CENTER !
Na kontaktoni ne nr e cel 0682120247!

Tek Lezha Travel në NET CENTER do të prenotoni bileta per transport tokësor,ujor dhe ajror me çmimet me konkuruese në tregun shqiptar.

Lezha Travel

Skoci !

Lezha Travel

Timeline Photos

Lezha Travel

Paris

Net Center

Tek Lezha Travel në NET CENTER do të prenotoni bileta per transport tokësor,ujor dhe ajror me çmimet me konkuruese në tregun shqiptar.

Lezha Travel

Udhetimi per festat e fundvitit ne Dubai
29 Dhjetor - 1059 € - 6 dite

Per me teper info na kontaktoni ne nr e cel : +355682120247

Dubai - Viti i Ri
Dita 1: 29.12.13 Tirane - Stamboll - Dubai
Takimi me guiden tone ne Aeroportin e Tiranes dhe fluturimi me Pegasus Airlines per ne Stamboll Nga Stambolli do te fluturojme per ne Dubai me kompanine Fly Dubai Qyteti i Dubait per vete zhvillimin e tij eshte zemra pulsuese e Emirateve dhe i gjithe Lindjes se Mesme. Nje karakteristike e Dubait, ndryshe nga Emiratet e tjera, eshte se vetem 10 % e te ardhurave te tij vjetore e kane prejardhjen nga industria e karburanteve. Te ardhurat kryesore te qytet-shtetit vijne nga zona ekonomike Jebel Ali (zona portuale) dhe turizmi. Mberritja ne Dubai dhe pritja nga partneret tane dhe me pas transferta per ne hotel. Akomodimi ne hotel

Dita 2: 30.12.13 Dubai ( City Tour )
Mengjesi ne hotel
11:00 – 15:00 City Tour Dubai Dubai – Kryeqendra ekonomike e Emirateve te Bashkuara Arabe ka terhequr gjithmone vemendjen e turisteve te mbare Botes. Gjate ketij programi do te kemi mundesi te vizitojme disa nga peisazhet dhe godinat me te vecanta dhe te bukura ne bote duke qene se ky qytet eshte unik persa i perket kesaj nderthurje te elementeve orientale dhe atyre moderne Vizite panoramike: Fillimisht do ti drejtohemi Xhamise Jumeriah (e cila eshte nje nga xhamite me te bukura ne Dubai). Me pas vazhdojme ne rrugen e famshme Sheikh Zayed (cilesuar edhe si arteria kryesore e qytetit) Gjate kesaj rruge do te kalojme ne Zonen e Biznesit (e mbushur me godina vertete unike) si psh Emirates Tower dhe Qendra e Tregetise Boterore. Gjithcka duket ne harmoni te plote dhe ky program do te vazhdoje te na tregoje mrekulli te tilla si: Burj Kalifa e cila eshte ndertesa me e larte ne bote 818 m, dhe prane saj ndodhet Dubai Mall, qe eshte Qendra Tregtare me e madhe ne bote Vazhdojme viziten tone ne brendesi te Palmes Jumeirah, e cila eshte nje arkitekture shume e vecante e ndertuar totalisht mbi uje Aty do kemi mundesi te shohim Hotelin luksoz Atlantis The Palm dhe mundesi per foto panoramike. Me pas do te vizitojme Hotelin Burj Al Arab, i cili eshte hoteli i vetem ne bote me 7* Mundesi per kohe te lire ne Pazarin e Erzave dhe Frutave te thata duke perfundur programin tone ne zonen e famshme Dubai Gold Souk, e cila per nga vete emri eshte zona me e njohur e Argjendarise ne Lindjen e Mesme.
14:00 – 15:00 Kohe per dreken e cila eshte fakultative Cfare mund te vizitoni: • Burj Khalifa ( Extra Pagese 35 Euro PP ) • Burj Al Arab ( Vizite Hyrje 65 Euro, Dreke ose Darke 135 Euro ) Pasdite e lire per te eksploruar qytetin ne menyre individuale dhe shopping Tour Opsional Extra Pagese - Dhow Cruise me darke ( 45 Euro PP - minimum 20 Persona )
19:00 – 23:00 Dhow Cruise Ne mbremje do te bejme nje shetitje me Anije Dhow Cruise. Aty do kemi mundesi qe te shohim te gjitha godinat me te larta ne te dy anet e Dubai Creek. Shetitja shoqerohet me muzike orientale duke krijuar atmosfere te kendshme dhe duke shijuar darken me gatime tradicionale Kjo do te jete nje eksperience me te vertete e paharrueshme gjate diteve te qendrimit ne Dubai Transferta dhe akomodimi ne hotel Akomodimi ne hotel


Dita 3: 31.12.13 Dubai – Abu Dhabi
Tour Opsional Extra Pagese - Abu Dhabi ( 45 Euro PP - minimum 20 Persona )
07:00 – 09:00 Mengjesi ne hotel
09:00 – 17:00 Tour ne Abu Dhabi
13:00 – 14:00 Kohe e lire per dreken fakultative Abu Dhabi – njihet ndryshe si ”Manhatani i Arabise” per shkak te gradacelave ultra moderne. Kryeqyteti i Emirateve te Bashkuara Arabe, shtrihet ne nje ishull ne forme T-je, prane gjirit te Persise Aty do te kemi mundesi per te vizituar vendet e mrekullueshme si Xhamine “Sheikh Zayed”, nje kryeveper e arkitektures neo-islamike si edhe nje nga xhamite me te bukura ne te gjithe boten. Xhamia ka mbi 1.000 shtylla ne zonat e saj e jashtme te cilat jane te veshur me me shume se 20.000 panele mermeri me gure gjysme te çmuar, duke perfshire guaskat, perlat etj. Vizita e kesaj xhamie eshte nje pervoje vertete e paharrueshme. Vizita vazhdon duke pare “Pallatin e Emirateve” shume luksoz, i cili ndodhet ne vendin e tij mbreselenes. Me pas do te vizitojme Heritage Village, Marina Mall si edhe ishullin “Saadyat” i cili ofron nje pasqyre te vertete ne zhvillimin e qytetit me te pasur te botes. Ne vazhdim vizitojme edhe ishullin "Yas" ne te cilin ndodhet kompleksi "Ferrari World" dhe pista e garave te "Formula 1"
15:00 – 17:00 Pas perfundimit te programit, kthimi ne Dubai Ne mbremje do te behemi gati per Darken Gala te Vitit te Ri, nje mbremje ku nuk do te mungoje argetimi dhe menuja e pasur. ( e perfshire ) Akomodimi ne hotel

Dita 4: 01.01.14 Dubai
Mengjesi ne hotel Kohe e lire per plazh Tour Opsional Ekstra Pagese - Jeep Safari ne Shkretetire me darke ( 45 Euro PP - Min 20 Persona )
15:00 – 21:00 Jeep Safari Programi yne do te vazhdoje me Jeep Safari ne shkretetire Jeep Safari i cili do te na beje te kuptojme me se miri jeten e banoreve te shkretetires. Magjia e Shkretetires do te jete e servirur ne menyren me fantastike gjate ketij udhetimi Jeep Safari ne eksplorimin te Dunave dhe Oazeve te cilet ngjasojne me Diamantet ne mes te shkretetires pa fund.Gjate udhetimit do te kemi ndjesine e lirise absolute te cilen shkretetira na fal pa rregulla, pa rruge, pa tabela, por me shume Duna te cilat duken si dallge te stermedha ne nje det pa fund rere, te cilin do e sfidojme dhe arrijme ta mposhtim. Mikpritja Arabe do tju beje te ndieheni si Sheikh, dhe prane Kampit ku do te pushojme dhe do te shijojme Show e organizuar me Belly Dancer dhe Muzike Orientale. Aty do te shijojme darken me ushqime tradicionale ne Barbeque Pas perfundimit te programit kthimi dhe akomodimi ne hotel.

Dita 5: 02.01.14 Dubai - Stamboll
Pas mengjesit ne hotel ne shoqerimin e guides mund te vizitojme Dubai Mall. Aty do kemi mundesi te eksplorojme qendren tregtare me te madhe ne bote. Ne perberje te saj gjenden plot 1200 dyqane te markave me prestigjoze. Ne brendesi te ambjenteve ndodhet nje qender patinazhi, akuariumi me fasaden me te madhe ne bote, si edhe kinemaja me e madhe ne rajon. Gjithashtu mund te vizitojme “Mall of Emirates”, e cila ofron edhe nje qender per ski. Check-out nga hoteli dhe transferta per ne Aeroportin Internacional te Dubait Fluturimi per ne Stamboll Mberritja ne Stamboll dhe akomodimi ne hotel ne Aeroportin e Stambollit

Dita 6: 03.01.14 Stamboll – Tirane
Mengjesi ne hotel Pas check-out nga hoteli, marim fluturimin per ne Tirane Fluturimi per ne Tirane Fundi i sherbimit tone

:)

Ju ftojme te na vizitoni ne Lezha Travel !
Ne ofrojme bileta te te gjitha kompanive ajrore, detare, tokesore.

Ejani te na vizitoni ne ndodhemi ne NET CENTER!

Colorado!

[11/24/13]   Pershendetje miq

Lezha Travel vijon me Oferta Speciale

Tirane - Milano (Malpensa)

Datat 12, 15, 17, 19, 21 Shkurt 2014 kushton vetem

44 EURO! Nxitoni vendet jane te limiturara!

Per me teper informacion mund te na kontaktoni ne nr e cel : +355682120247

Christmas Holiday

Brenda nje kopeshti ne Valencia, Spanje!
Mrekulli

Lezha Travel

Ju ftojme te na vizitoni ne Lezha Travel !
Ne ofrojme bileta te te gjitha kompanive ajrore, detare, tokesore.

Ejani te na vizitoni ne ndodhemi ne NET CENTER!

Christmas Holiday

Christmas Holiday

Dubrovnik

Dubrovnik

Udhetimi per festat e fundvitit ne Dubai
29 Dhjetor - 1059 € - 6 dite

Per me teper info na kontaktoni ne nr e cel : +355682120247

Dubai - Viti i Ri
Dita 1: 29.12.13 Tirane - Stamboll - Dubai
Takimi me guiden tone ne Aeroportin e Tiranes dhe fluturimi me Pegasus Airlines per ne Stamboll Nga Stambolli do te fluturojme per ne Dubai me kompanine Fly Dubai Qyteti i Dubait per vete zhvillimin e tij eshte zemra pulsuese e Emirateve dhe i gjithe Lindjes se Mesme. Nje karakteristike e Dubait, ndryshe nga Emiratet e tjera, eshte se vetem 10 % e te ardhurave te tij vjetore e kane prejardhjen nga industria e karburanteve. Te ardhurat kryesore te qytet-shtetit vijne nga zona ekonomike Jebel Ali (zona portuale) dhe turizmi. Mberritja ne Dubai dhe pritja nga partneret tane dhe me pas transferta per ne hotel. Akomodimi ne hotel

Dita 2: 30.12.13 Dubai ( City Tour )
Mengjesi ne hotel
11:00 – 15:00 City Tour Dubai Dubai – Kryeqendra ekonomike e Emirateve te Bashkuara Arabe ka terhequr gjithmone vemendjen e turisteve te mbare Botes. Gjate ketij programi do te kemi mundesi te vizitojme disa nga peisazhet dhe godinat me te vecanta dhe te bukura ne bote duke qene se ky qytet eshte unik persa i perket kesaj nderthurje te elementeve orientale dhe atyre moderne Vizite panoramike: Fillimisht do ti drejtohemi Xhamise Jumeriah (e cila eshte nje nga xhamite me te bukura ne Dubai). Me pas vazhdojme ne rrugen e famshme Sheikh Zayed (cilesuar edhe si arteria kryesore e qytetit) Gjate kesaj rruge do te kalojme ne Zonen e Biznesit (e mbushur me godina vertete unike) si psh Emirates Tower dhe Qendra e Tregetise Boterore. Gjithcka duket ne harmoni te plote dhe ky program do te vazhdoje te na tregoje mrekulli te tilla si: Burj Kalifa e cila eshte ndertesa me e larte ne bote 818 m, dhe prane saj ndodhet Dubai Mall, qe eshte Qendra Tregtare me e madhe ne bote Vazhdojme viziten tone ne brendesi te Palmes Jumeirah, e cila eshte nje arkitekture shume e vecante e ndertuar totalisht mbi uje Aty do kemi mundesi te shohim Hotelin luksoz Atlantis The Palm dhe mundesi per foto panoramike. Me pas do te vizitojme Hotelin Burj Al Arab, i cili eshte hoteli i vetem ne bote me 7* Mundesi per kohe te lire ne Pazarin e Erzave dhe Frutave te thata duke perfundur programin tone ne zonen e famshme Dubai Gold Souk, e cila per nga vete emri eshte zona me e njohur e Argjendarise ne Lindjen e Mesme.
14:00 – 15:00 Kohe per dreken e cila eshte fakultative Cfare mund te vizitoni: • Burj Khalifa ( Extra Pagese 35 Euro PP ) • Burj Al Arab ( Vizite Hyrje 65 Euro, Dreke ose Darke 135 Euro ) Pasdite e lire per te eksploruar qytetin ne menyre individuale dhe shopping Tour Opsional Extra Pagese - Dhow Cruise me darke ( 45 Euro PP - minimum 20 Persona )
19:00 – 23:00 Dhow Cruise Ne mbremje do te bejme nje shetitje me Anije Dhow Cruise. Aty do kemi mundesi qe te shohim te gjitha godinat me te larta ne te dy anet e Dubai Creek. Shetitja shoqerohet me muzike orientale duke krijuar atmosfere te kendshme dhe duke shijuar darken me gatime tradicionale Kjo do te jete nje eksperience me te vertete e paharrueshme gjate diteve te qendrimit ne Dubai Transferta dhe akomodimi ne hotel Akomodimi ne hotel


Dita 3: 31.12.13 Dubai – Abu Dhabi
Tour Opsional Extra Pagese - Abu Dhabi ( 45 Euro PP - minimum 20 Persona )
07:00 – 09:00 Mengjesi ne hotel
09:00 – 17:00 Tour ne Abu Dhabi
13:00 – 14:00 Kohe e lire per dreken fakultative Abu Dhabi – njihet ndryshe si ”Manhatani i Arabise” per shkak te gradacelave ultra moderne. Kryeqyteti i Emirateve te Bashkuara Arabe, shtrihet ne nje ishull ne forme T-je, prane gjirit te Persise Aty do te kemi mundesi per te vizituar vendet e mrekullueshme si Xhamine “Sheikh Zayed”, nje kryeveper e arkitektures neo-islamike si edhe nje nga xhamite me te bukura ne te gjithe boten. Xhamia ka mbi 1.000 shtylla ne zonat e saj e jashtme te cilat jane te veshur me me shume se 20.000 panele mermeri me gure gjysme te çmuar, duke perfshire guaskat, perlat etj. Vizita e kesaj xhamie eshte nje pervoje vertete e paharrueshme. Vizita vazhdon duke pare “Pallatin e Emirateve” shume luksoz, i cili ndodhet ne vendin e tij mbreselenes. Me pas do te vizitojme Heritage Village, Marina Mall si edhe ishullin “Saadyat” i cili ofron nje pasqyre te vertete ne zhvillimin e qytetit me te pasur te botes. Ne vazhdim vizitojme edhe ishullin "Yas" ne te cilin ndodhet kompleksi "Ferrari World" dhe pista e garave te "Formula 1"
15:00 – 17:00 Pas perfundimit te programit, kthimi ne Dubai Ne mbremje do te behemi gati per Darken Gala te Vitit te Ri, nje mbremje ku nuk do te mungoje argetimi dhe menuja e pasur. ( e perfshire ) Akomodimi ne hotel

Dita 4: 01.01.14 Dubai
Mengjesi ne hotel Kohe e lire per plazh Tour Opsional Ekstra Pagese - Jeep Safari ne Shkretetire me darke ( 45 Euro PP - Min 20 Persona )
15:00 – 21:00 Jeep Safari Programi yne do te vazhdoje me Jeep Safari ne shkretetire Jeep Safari i cili do te na beje te kuptojme me se miri jeten e banoreve te shkretetires. Magjia e Shkretetires do te jete e servirur ne menyren me fantastike gjate ketij udhetimi Jeep Safari ne eksplorimin te Dunave dhe Oazeve te cilet ngjasojne me Diamantet ne mes te shkretetires pa fund.Gjate udhetimit do te kemi ndjesine e lirise absolute te cilen shkretetira na fal pa rregulla, pa rruge, pa tabela, por me shume Duna te cilat duken si dallge te stermedha ne nje det pa fund rere, te cilin do e sfidojme dhe arrijme ta mposhtim. Mikpritja Arabe do tju beje te ndieheni si Sheikh, dhe prane Kampit ku do te pushojme dhe do te shijojme Show e organizuar me Belly Dancer dhe Muzike Orientale. Aty do te shijojme darken me ushqime tradicionale ne Barbeque Pas perfundimit te programit kthimi dhe akomodimi ne hotel.

Dita 5: 02.01.14 Dubai - Stamboll
Pas mengjesit ne hotel ne shoqerimin e guides mund te vizitojme Dubai Mall. Aty do kemi mundesi te eksplorojme qendren tregtare me te madhe ne bote. Ne perberje te saj gjenden plot 1200 dyqane te markave me prestigjoze. Ne brendesi te ambjenteve ndodhet nje qender patinazhi, akuariumi me fasaden me te madhe ne bote, si edhe kinemaja me e madhe ne rajon. Gjithashtu mund te vizitojme “Mall of Emirates”, e cila ofron edhe nje qender per ski. Check-out nga hoteli dhe transferta per ne Aeroportin Internacional te Dubait Fluturimi per ne Stamboll Mberritja ne Stamboll dhe akomodimi ne hotel ne Aeroportin e Stambollit

Dita 6: 03.01.14 Stamboll – Tirane
Mengjesi ne hotel Pas check-out nga hoteli, marim fluturimin per ne Tirane Fluturimi per ne Tirane Fundi i sherbimit tone

Pakete turistike per festat e Nentorit!
Keto festa mund ti festoni ndryshe kete vit duke udhetuar drejt PARISIT per vetem 579 EURO te gjitha te perfshira!
Per cdo info mund te kontaktoni ne nr tone te cel 0682120247Dita e pare: Tirane – Paris

Nisja nga aeroporti i Rinasit drejt Parisit. Mberritja dhe pritja nga partneret tane. Gjate transfertes riprezantimi i programit per mrekullite qe ofron Parisi Krenar per titullin e tij si Kryeqytet i Evropes, Parisi mburret me disa nga monumentet me ikonike ne bote. Ne te gjenden më shume se 400 parqe, 134 muzeume, 143 teatro dhe 242 kisha, qe e bejne ate qytet me nje bukuri te pashembullt.
Transferta dhe akomodimi ne hotel


Dita e dyte: Paris ( City Tour )

07:00 – 09:00 Mengjesi ne hotel
09:00 – 13:00 City Tour Paris me autobuz
13:30 – 15:00 Dreka opsionale

Ne programin e City Tour perfshihet:
Shetitorja e Champ Elysee – eshte nje nga rruget me te famshme ne bote, ne te cilen gjenden disa nga monumentet kryesore te Parisit si Harku i Triumfit apo Sheshi Concorde. Sipas shume pershkrimeve ajo konsiderohet si “La plus belle avenue du monde”. Harku i Triumfit – ndertimi i tij u urdherua nga Napoleoni ne vitin 1806 per te nderuar te renet ne luftrat e Revolucionit. Emrat e 128 betejave te Republikes se Pare Franceze dhe Perandorise se Napoleonit jane te shkruajtuara ne muret e bardha te harkut se bashku me emrat e gjeneraleve qe moren pjese ne to. Katedralja Notre Dame – gjendet ne pjesen lindore te Il de la Cite. Ajo konsiderohet si nje nga shembujt me tipik te arkitektures gotike franceze si dhe si nje nga katedralet me te njohura ne bote. Turi yne do te vazhdoje me vizita panoramike te Kulles Eifel, Pallatit Mbreteror, Piaca qendore te L’Opera etj. Tour opsional – Shetitje me anije (Bateaux Mouches – anije miza) Per ta pare nga nje tjeter kendveshtrim Parisin duhet te beni nje udhetim me varke ne Sene. Kjo do t’iu jap mundesine te shijoni çdo pjese te arkitektures pariziene e te lagjeve me te famshme te tij. Te njohura nga vendasit si “Anije Miza” ato ofrojne eskursione me anije te hapura nga ku mund te shijohen pamjet e Parisit.

Cfare mund te viztiohet ?
Kulla Eifel ( Extra Pagese )
Katedralja Notre Dame,
Akomodimi ne hotel


Dita e trete: Paris – Vizite ne Louvre, Sacre Coeur dhe La Defense

07:00 – 09:00 Mengjesi ne hotel
09:00 – 13:00 Vizite ne Muzeun Louvre ( Extra Pagese )

Tour - Louvre
Programi yne vazhdon me viziten e Louvrit ku do te keni mundesi te vizitoni nje nga muzete me te medhenj te botes. Gjate vizites do te degjojme nje pershkrim historik te legjendes se ndertimit te muzeut, ne te cilin gjendet nje nderthurje fantastike e stilit rilindas te ndertimit, me orientim italian dhe dekorim francez. Me pas nen drejtimin e hollesishem te guides profesionale pariziene dhe guides sone shqiptare kalohet ne pavionet e punimeve italiane, franceze, ne Grande Galerie ku do te shohim edhe pikturen e famshme te Xhakondes, duke krijuar nje ide të qartë te zhvillimit historik të artit perendimor. Me pas me autobusin ne dispozicionin tone do te udhetojne drejt bazilikes Sacre Coeur dhe lagjes La Defense. 13:30 - 15:00 Dreka opsionale

15:00 – 19:00 Vizite ne Sacre Coeur dhe La Defense ( Opsionale )
Sacre Coeur – eshte nje bazilike kushtuar Zemres se Shenjte te Krishtit e ndertuar pas vitit 1873. Ajo eshte ndertuar ne kodren e famshme te Montmartre, pika me e larte e qytetit. Disa rrugica me larg nga kjo bazilike, eshte Place du Tertre, kujtim i kohes kur ne Montmartre linden tendencat e Artit Modern ne fillim te shekullit te 20, ku pervec piktoreve te varfer ka jetuar dhe i famshmi Pablo Picaso. La Defense - Parisi eshte parajsa e shoping-ut. Per te bere blerje te mira gjate qendrimit ne Paris do te vizitojme lagjen La Defense,qe njihet si Nju Jorku francez, dhe qe mban nje nga qendrat tregtare me te medha nentokesore ne bote.
Akomodimi ne hotel


Dita e katert: Paris – Tirane

Mengjesi ne hotel Pas check-out nga hoteli i drejtohemi aeroportit te Parisit. Fluturimi drejt Tiranes

Kthimi ne Tirane
Fundi i sherbimit tone

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Lezh?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Nje Guide ne Paris te ashtuquajturin "Qytetin e dashurise"

Location

Category

Telephone

Address


Lezh
Other Cruise Agencies in Lezh (show all)
Armag Group Armag Group
Rruga Kuvendi Arberit
Lezh

1. Agjensi Turistike 2. Agjensi Imobilare 3. Konsulencë Juridike 4. Siguracione. Tel & Fax : 021524042 Tel : 0682040179 / 0672014519