North Travel

Travel and transportation agency. UDHETIM DREJTE ITALISE CDO JAVE

Ofrojme transport drejte italise per pasagjere, pako dhe porosi te ndryshme. Cdo jave Nisja Drejt Italise behet cdo dite Marte. kthimi nga Italia drejt Shqiperise behet cdo dite te shtune.

[07/25/19]   🌅@valinikompleks 🏖

🎄#Happy #new #Year 🎉🎉 #2018
#North #Travel
・・・ #albania #beautiful #beautifulalbania #wonderful #instagram #share #shqiperia #travel #daily #world #unesco #tourism #cultural #heritage #dailylife #photography
#photooftheday #cute #instagood #follow #like #followme #tagsforlikes #sky #love #summer

AL ↔ IT
#noth #travel #albania #italy •


・・・ #albania #beautiful #beautifulalbania #wonderful #instagram #share #shqiperia #travel #daily #world #unesco #tourism #cultural #heritage #dailylife #photography
#photooftheday #cute #instagood #follow #like #followme #tagsforlikes #sky #love #summer

North Travel's cover photo

North Travel

🎄2017. 🎉🎊🚗 Better things are coming... ✈
#North #Travel

🇦🇱🔴⚫ Gezuar diten e Pavaresise 🏁❤

North Travel's cover photo

North Travel ✈
🚌 SHQIPERI ↔ ITALY . cdo jave.
Bileta. 🚌🚢✈
Siguracione.🚗🚹

#NORTH #Travel
the perfect way to Travel ✈

#NORTH_Travel
Gezuar e Per shume vjet Pashket ツ

North Travel's cover photo

media.giphy.com

media.giphy.com

🎄🎅 #GEZUAR vitin e ri 2016 ⛄ 🎉 😊

media.giphy.com

ⓝⓞⓡⓣⓗ ⓣⓡⓐⓥⓔⓛ
Agjensia North Travel ju ofron udhetim drejt Italise.
⋆ Udhetim vajte-ardhje per Pasagjere,
(dergim pako & porosi). Nisja cdo jave.
🚌 Udhetim komod dhe te rehatshem drejt destinacionit tuaj.
Nisja nga Shqiperia:
-Lezhe-Shkoder-Puke-Mirdite-Lac-F.Kruje-Vore-Durres
Itinerari drejt Italise:
|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|👤 Itinerari 👤|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|
-Bari-Foggia-Pescara-Ancona-Rimini-Bologna
-Modena-Reggio Emilia-Parma-Piacenza-Milano
-Pavia-Broni Stradella-Voghera-Alessandria
|__________________|×🚏×|__________________|

Ju mirepresim!

📞 IT +393806330752 / +393496853765.
Agjensia :+355 68 51 90 688 / +355 66 66 68 670
🏠(Adresa: Rr.Shtraus, 100 nga ura e Cenit,Lezhe AL)

North Travel's cover photo

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Lezhë?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Category

Telephone

Address


Rr . Luigj Gurakuqi
Lezhë
Other Travel Agencies in Lezhë (show all)
xhovi travel xhovi travel
Rruga Luigj Gurakuqi
Lezhë, 4501

AXHENSI UDHETIMESH BILETA AVIONI TRAGETI AUTOBUSI & SIGURIME cel 0692447031- jemi te disponueshem 24 ore XHOVI cel:00355685079412

Cosmos Tours Lezhe Cosmos Tours Lezhe
Rruga: Luigj Gurakuqi (Perballe Drejtorise Se Policise)
Lezhë, 4501

Hello Cosmos