Lezha ime

Lezha ime

Comments

0673834235
0673834235
Preazntim kepucve dimerore origjinal sic gjinden ne thase,depo,TE PA TRUKUARA,per femije .zonja,zoterinj dhe zonjushe,,te importuara nga U,S,A,,Mbyllje aktiviteti,sh*ten me shumice,,Koplik,Malesia e Madhe,Shkoder.
whatsap,viber dhe cel 00355672943230
Cmimi 1500 lek te vjetra kg ose 1,3 euro kg

Faqe për të promovuar turizmin e qytetit tonë!

Operating as usual

10/06/2020

Përmirësim infrakstrukture në zonën e mbrojtur Kune-Vain, Lezhë

Punë e bukur. Ta gëzojnë të gjithë lezhjanët!

https://youtu.be/qVfEuw-ngfU

11/04/2020

Rrugica Abdyl Frashëri, Lezhë 1934

25/03/2019

Lezha në vitet 80...

23/08/2017
01/08/2017

Lezha pas tërmetit të 15 Prillit 1979

21/06/2017
amfora.al 21/06/2017

Lezha, aty ku ilirët bashkëjetojnë me romakët dhe Skënderbeun

amfora.al Pranë bregdetit Adriatik, shtrihet n

02/08/2016

Photos from Lezha ime's post

21/07/2016

Rana e hedhun

01/06/2016

Gëzuar 1 Qershorin të gjithë fëmijëve!

18/04/2016

Shëtitorja e re drejt përfundimit...

22/03/2016

Ka nisur të marrë formë Shëtitorja e re buzë lumit Drin

youtube.com 15/03/2016

Ne Shtepine Tone, 14 Mars 2016, Pjesa 4 - Top Channel Albania - Entertainment Show

Emisioni "Në shtëpinë tonë" është ndalur në Lezhë, në qytetin ku janë përplasur dallgët e pafundme të historisë shqiptare...

youtube.com

12/02/2016

Plazhi jonë i bukur... Shëngjini

13/01/2016

Lezha ime's cover photo

02/01/2016

Dikur...

17/11/2015

Bregu i Lumit Drin në qytetin e Lezhës do të ketë një pamje tjetër duke u shndërruar në një shëtitore. Kanë nisur punimet për rehabilitimin e saj. Do të ketë në një gjatësi prej 2 kilometrash dhe do të përshkojë të gjithë qytetin. Ajo është projektuar të ketë më shumë gjelbërim, ndriçim dhe stola pushimi duke e kthyer Lezhën në një qytet më tërheqës për banorët dhe vizitoret e saj

20/10/2015

Rana e hedhun

11/10/2015

Përmbytje në Lezhë!!! 😱

06/09/2015
23/07/2015

Pamje të Memorialit nga lart...

22/07/2015

Perla jonë: Rana e hedhun

07/07/2015

Rana e hedhun

05/07/2015

Shëngjini sot...

20/06/2015

Resorti i ri turistik që po ndërtohet në plazhin e Tales dhe që pritet të përfundojë në Tetor të vitit 2017

15/06/2015

Rruga e re e plazhit: Shëngjin - Kune

02/06/2015

Kompania "European Seaways" ka shtuar një linjë të re me Shqipërinë, nga Brindisi në Shëngjin (Lezhë), duke filluar nga data 6 Qershor 2015. Linja do të jetë javore dhe do të jetë aktive për të gjithë vitin me këto orare:

Shëngjin - Brindisi | 12:00 (nisja) - 20:00 (mbërritja)
Brindisi - Shëngjin | 23:00 (nisja) - 07:00 (mbërritja)

27/05/2015

Projekti i ri për "Terminalin e udhëtarëve" që pritet të ndërtohet tek stacioni i trenit!

26/05/2015

Nisin punimet për Urën e re të qytetit

21/05/2015

Sheshi i ri drejt përfundimit

07/05/2015

Beteja për Bashkinë e Lezhës

05/05/2015

Të ruash rrënjët shqiptare - Top Channel Albania - News - Lajme

Mbretërit ilirë, Teuta e Genti e kishin si rezidencë Lisusin e lashtë, më pas Gjergj Kastrioti Skënderbeu mblodhi në Lezhë princërit e Arbrit, e po aty zgjodhi edhe të prehej. Identiteti i kësaj zone nis që në kohë të lashta, për t’u ruajtur brez pas brezi. E pasuar, jo thjesht përmes monumenteve të kulturës e zbulimeve të shumta arkeologjike, por edhe trashëgimisë folklorike, një nga vlerat e jashtëzakonshme të kësaj zone...

Ndiqeni të plotë reportazhin e Top Channel për Lezhën:

Mbretërit ilirë, Teuta e Genti e kishin si rezidencë Lisusin e lashtë, më pas Gjergj Kastrioti Skënderbeu mblodhi në Lezhë princërit e Arbrit, e po aty zgjod...

26/04/2015

Rana e hedhun

17/04/2015

Lezha, dje dhe sot...

10/04/2015

Kalaja e Lissusit

Videos (show all)

Location

Category

Address

Lezhë
Other Tour Agencies in Lezhë (show all)
Manu Travel Lezhe Manu Travel Lezhe
Luigj Gurakuqi (Perballe Drejtorise Policise)
Lezhë, 4501

Na gjeni tek: 📍Rr.Luigj Gurakuqi,(Perballe Drejtorise Policise)",Lezhë 📍Rr.Kavajes , Kompleksi "Deliorgji"(prane karburant Kastratit),Tirane