Banesa Shengjin

Ju ftojmë të gjeni qetësinë në apartamente tona plot me ajër të freskët, të arreduara me përkujdesje, ato të ofrojnë rehati,siguri,relax.

Agjenci turistike

Mission: rezervime.al

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

rezervime online per sezonin e veres

Miremengjesi ! uroj dite te kendshme per ju sot!

sot ne mbasdite duke pare perendimin e diellit 🌝🌞🌅

shengjin ne muaj gusht!

Dear Alyne

After doing my research and visiting almost EVERY country in Europe...THIS is my current favorite 🤫

Have you been here? What's yours!?

@DEARALYNE (INSTA)
JOIN 100k+ women in @Girls Gone Global (by Dear Alyne) to discuss this video and other topics!

good bye September Hello October!!!!

Banesa Shengjin

Pëlqejeni faqen tonë për t'i parë mrekullitë bregdetit e Shëngjinit 🇦🇱 🇽🇰🏖⛱🏊🏻‍♀️🌊👍🏻

Rezervime ne muajin Shtator 🏖🏊🏻‍♀️⛱🌅🌊🏨☀️🌎🇦🇱🇽🇰

rezervime ne muajin Shtator 🏖🏊🏻‍♀️⛱🌅🌊🏨☀️🌎🇦🇱🇽🇰

Ju ftojmë të gjeni qetësinë në apartamente tona plot me ajër të freskët, të arreduara me përkujdesje, ato të ofrojnë rehati,siguri,relax. Jemi kujdesur qe ju beni një gjumë mrekullisht të rehatshëm gjatë natës.
Apartamente; 1+1 & 2+1
Kapaciteti: 4 - 6 persona
Apartamenti ju ufron nje qendrim tepër komod me kushte të mira dhe me hapesira te medha banimi , 100m larg detit .
Apartamenti ofron guzhine me paisjet e gatimit ,Tv,Kondicioner.
Per më tepër informacion mund te na shkruani në inbox ose të na kontaktoni
REZERVONI TANI......
Tel:+355686662800
Jeni të mirepritur 👉🍹🚣🏊

oferte per Muajin Shtator 🌊🏖⛱🏊🏻‍♀️🌅

Ju ftojmë të gjeni qetësinë në apartamente tona plot me ajër të freskët, të arreduara me përkujdesje, ato të ofrojnë rehati,siguri,relax. Jemi kujdesur qe ju beni një gjumë mrekullisht të rehatshëm gjatë natës.
Apartamente; 2+1
Kapaciteti: 4 - 6 persona
Apartamenti ju ufron nje qendrim tepër komod me kushte të mira dhe me hapesira te medha banimi , 100m larg detit .
Apartamenti ofron guzhine me paisjet e gatimit ,Tv,Kondicioner.
Per më tepër informacion mund te na shkruani në inbox ose të na kontaktoni
REZERVONI TANI......
Tel:+355686662800
Jeni të mirepritur 👉🍹🚣🏊

Ju ftojmë të gjeni qetësinë në apartamente tona plot me ajër të freskët, të arreduara me përkujdesje, ato të ofrojnë rehati,siguri,relax. Jemi kujdesur qe ju beni një gjumë mrekullisht të rehatshëm gjatë natës.
Apartamente; 2+1
Kapaciteti: 4 - 6 persona
Apartamenti ju ufron nje qendrim tepër komod me kushte të mira dhe me hapesira te medha banimi , 100m larg detit .
Apartamenti ofron guzhine me paisjet e gatimit ,Tv,Kondicioner.
Per më tepër informacion mund te na shkruani në inbox ose të na kontaktoni
REZERVONI TANI......
Tel:+355686662800
Jeni të mirepritur 👉🍹🚣🏊

Rezervime Banesa ne Shengjin +355686662800 🌊🛥🐟☀️🏊🏻‍♀️⛱🏖🏨🌅

Ju ftojmë të gjeni qetësinë në apartamente tona plot me ajër të freskët, të arreduara me përkujdesje, ato të ofrojnë rehati,siguri,relax. Jemi kujdesur qe ju beni një gjumë mrekullisht të rehatshëm gjatë natës.
Apartamente; 1+1 & 2+1
Kapaciteti: 4 - 6 persona
Apartamenti ju ufron nje qendrim tepër komod me kushte të mira dhe me hapesira te medha banimi , 100m larg detit .
Apartamenti ofron guzhine me paisjet e gatimit ,Tv,Kondicioner.
Per më tepër informacion mund te na shkruani në inbox ose të na kontaktoni
REZERVONI TANI......
Tel:+355686662800
Jeni të mirepritur 👉🍹🚣🏊

Ju ftojmë të gjeni qetësinë në apartamente tona plot me ajër të freskët, të arreduara me përkujdesje, ato të ofrojnë rehati,siguri,relax. Jemi kujdesur qe ju beni një gjumë mrekullisht të rehatshëm gjatë natës.
Apartamente; 1+1
Kapaciteti: 4 persona
Apartamenti ju ufron nje qendrim tepër komod me kushte të mira dhe me hapesira te medha banimi , 70m larg detit .
Apartamenti ofron guzhine me paisjet e gatimit ,Tv,Kondicioner.
Per më tepër informacion mund te na shkruani në inbox ose të na kontaktoni
REZERVONI TANI......
Tel:+355686662800
Jeni të mirepritur 👉🍹🚣🏊

live ne shengjin 🌊🛥

Banesa Shengjin

🌟Rezervime 🌟Apartamente hoteleri 🌟per muajin Gusht dhe Shtator🌟 2018 🌟 viber +355686662800 🌟🏖🌅🏨⛱🛏🗺🎊🎉🔆🇦🇱🇽🇰

[08/15/18]   🌟Rezervime 🌟Apartamente hoteleri 🌟per muajin Gusht dhe Shtator🌟 2018 🌟 viber +355686662800 🌟🏖🌅🏨⛱🛏🗺🎊🎉🔆🇦🇱🇽🇰

[08/06/18]   🌟Rezervime 🌟Apartamente 🌟per muajin Gusht 🌟 2018 🌟 viber +355686662800 🌟🏖🌅🏨⛱🛏🗺🎊🎉🔆🇦🇱🇽🇰

live 😍🏝🏖🚙🗺

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Lezhë?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Miresevini ne Shengjin !!

Location

Category

Telephone

Website

Address


Shengjin
Lezhë
4503
Other Lezhë travel agencies (show all)
Cosmos Tours Lezhe Cosmos Tours Lezhe
Rruga: Luigj Gurakuqi (Perballe Drejtorise Se Policise)
Lezhë, 4501

Hello Cosmos

Lezha Taxi speed Lezha Taxi speed
Lezhe
Lezhë

EURO  travel LEZHE EURO travel LEZHE
Rruga Luigj Gurakuqi
Lezhë, 4500

AXHENSI UDHETIMESH EURO TRAVEL LEZHE Tel: 0692447031 Adresa: perball Prokuroris Lezhe

xhovi travel xhovi travel
Bulevardi Gjergj Fishta
Lezhë, 12345

AXHENSI UDHETIMESH BILETA AVIONI TRAGETI AUTOBUSI & SIGURIME cel 0692447031- jemi te disponueshem 24 ore XHOVI cel:00355685079412

Ishulli i Lezhes Ishulli i Lezhes
Rruga Kaskuqe
Lezhë, 4500

Ishulli i Lezhës është fshat në jugperëndim te Lezhës, Shqipëri.

North Travel North Travel
Rr . Luigj Gurakuqi
Lezhë

Travel and transportation agency. UDHETIM DREJTE ITALISE CDO JAVE

Lezha ime Lezha ime
Lezhë

Faqe për të promovuar turizmin e qytetit tonë!