Ishulli i Lezhes

Ishulli i Lezhës është fshat në jugperëndim te Lezhës, Shqipëri.

Prodhimet e freskëta të detit serviren në të gjitha lokalet dhe restorantet në Lagjen e Hotelit , në Vain . Në ishull të Lezhës, krahas prodhimeve të detit, një ushqim tradicional është byreku me pulë. Pulëzat dhe zogjtë mbeten ndër më të preferuarit e kuzhinës kryesisht në Kune dhe Vain, por edhe në Ishull Lezhë.

Laguna Vain 🏝

E ke parasysh momentin kur rera te djeg, por ty nuk te intereson sepse po vrapon ne drejtim te detit?!
Ja, keshtu duhet te jetosh...

Uji është forca lëvizëse e të gjithë natyrës.

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Duaje natyren e botes tende, keshtu i gjithe universi do te bjere ne dashuri me ty!

Mobile Uploads

Mobile Uploads

Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail.

Everything has beauty, but not everyone sees it. 🌻

Ajo që do të jetë e shëmtuar në një kopsht krijon të bukuren në një mal. 🌻🌲🌎

Natyra 📷

youtube.com

Djemte e detit - Lamtumire (Original video)

Pushofsh ne paqe Gent Demaliaj.

Viti 1992 U ndame ashtu ne rastesisht U ndame pa puthje, pa shikime Vetem ne heshtje ne u ndame Por ne nuk dinim valle do ti qendronim kesaj ndarje krejt te ...

[12/20/14]   Miremengjes!

Ishulli i Lezhes's cover photo

Timeline Photos

Miremengjesi!

Mobile Uploads

Mobile Uploads

Have a nice day!

Ishulli i Lezhes

Lagune ne Ishull Lezhe - Autor: Bardhok Ndoji

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

:D

:)

Ishulli i Lezhes's cover photo

Vain 2014

youtube.com

Vain 2014

Rezervat natyror i menaxhuar ( Park natyror)

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

2014

youtube.com

Happy From Lezha

http://www.youtube.com/watch?v=c2D9IF3jWqs

Video made by "Youth Vision" on behalf of August 12, International Youth Day

nacionalalbania.al

Rolando Lekaj, shqiptari që po bën karrierë ndërkombëtare në modë

Urojme te te shohim lart e me lart! Suksese! :)

nacionalalbania.al Ai quhet Rolando Lekaj. I lindur në Lezhë dhe prej mëse dy vitesh jeton në Pekinin e largët. Eksperiancat e para në modelim i ka patur që në vitet 2007-2008. Fillimisht është marrë mes MISS & MISTER Lezha,e më pas edhe me evente të ndryshme mode në Tiranë dhe në Durrës. Në eventet që ka…

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Lezhë?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Address


Rruga Kaskuqe
Lezhë
4500
Other Tour Agencies in Lezhë (show all)
Lezha Taxi speed Lezha Taxi speed
Lezhe
Lezhë

Lezha ime Lezha ime
Lezhë

Faqe për të promovuar turizmin e qytetit tonë!