Berati - Kucova

Miresevini ne faqen Berat & Kuçova.Kjo eshte faqja zyrtare e Qytetit te Beratit & Kuçoves.Ketu do te gjeni: FOTO,VIDEO,LAJME, ETJ..!

[02/12/19]   Kerkojm Forc Puntore 2 Persona
Tjen mbi moshen 20 Vjec
Edhe mos te ken probleme me pashaporten per ne europe !
Ndodhemi Ne Itali ( Napoli )
Puna Ka te bej me Ndimes Elektricisti , idrualiku .
Jemi te intersuar Per Njerz Te besuar , ne i sigurojm Letrat italiane dhe kontrat te perhershme , sigurojm 3 muajit e par shtepi etj !
Te intersuarit te komtaktojn ne Inbox
Ju Flm

[07/11/15]   Kete vit muaj gusht ka :
5 te shtuna
5 te diela
5 te hene
kjo ndodh nje here ne 823 vjet ,
dhe eshte viti më me fat . .
Like statusit , sjell shum fat !!
-Thjesht Do te me kujtoni

[07/06/15]   Ata që i humb gjatë jetës mos u mundo me i harru por mundohu me u mësu me jetu pa ta.…

[07/03/15]   Mirmbrema Kucova …

[10/04/14]   Te Dielen Me Dat 12.10.2014 , Behet inagurimi i Beratit..
Ju Mirpresim!

[10/04/14]   Urime te gjithe besimtareve myslimane! Gezuar per shume vjet Kurban Bajramin... Qofshi te bekuar..

[09/09/14]   A jeni mir ? si po kaloni sot ?!

[09/07/14]   Nje vajze e bukur ne foto

-Anglezi->nice

Italiani-bella->

SHQIPTARI-ME CO PAK FTESE SE JAM BLLOK

[08/30/14]   Mirmengjesii dhe Klm sot :)

[08/27/14]   ...Dashuria me shikim te pare kur perseritet disa here eshte diçka e bukur dhe mund te funksionoje vertete...

[08/25/14]   Kush m thot per universitetin e beratit !
esht mbyllur apo jo ?

[08/24/14]   - Sa gjynah per disa persona qe duan te bejn xheloz kur ti nuk ua var…

[08/19/14]   Kush ash n xhiro ne kucov tani ?

[08/19/14]   Sa kucovar/e jan ne fb tani ?
comentoni!

[08/19/14]   Mirmengjesi te Gjith

[08/18/14]   Askush nuk eshte kurre vetem
perderisa, neteve edhe pse
ndoshta larg, eshte dikush qe fle
duke menduar per te.

[08/18/14]   Njerzit kthehen pikerisht ateher kur ti je mesuar te jetosh pa ato.

[08/17/14]   Si po kaloni o njerz ?

[08/16/14]   Mirmengjesi te Gjithve..! :)

[08/15/14]   Sipas mendimit te "Tahirit" Ferma Partizan do ta kthej ne Lagjen me te paster.!

[08/15/14]   A e meriton Ura Vajgurore Bashkin ?
Ja vlen qe bashkin e kucoves ta cojn ne Ure ?

[08/15/14]   Si po kaloni m ?

[08/14/14]   Mirmbrema te gjith :)

[08/12/14]   Kush do caffe tani ?
asht i mirpritur :)
ne Kucov

[08/11/14]   Mirmbrama kucovaaa ..
Si po ja kaloni? :)

[08/11/14]   Mirdita kucovaa !!

[08/08/14]   Mirmbrama Kucovaa :)

[08/05/14]   - Plasem cfare vape qe ben ketu faktikisht duheshe nje pishin ketu ne Kuçove :)

[08/03/14]   LAJMERIM NGA ULTRAS NAFTETARET..Pas pushimeve fillojm me organizimin e tifozeris...Do pajisemi te gjith me shall si fillim. Shall i Naftetarit kushton 500 leke (te reja) ose 5 mije lek te vjetra.Shalli esht me te qendisur dhe jo me stampim...Kush deshiron ju lutem te lini koment dhe do ju kontaktojm ne... Do ju lutesha dhe per dicka tjeter.Ka shum persona qe nuk kan facebook dhe nuk kan si te lajmerohen,prandaj nese keni ndonje te aferm,komshi,apo cfare do qoft qe esht tifoz i Naftetarit lajmeroheni (e kam fjalen per burrat,pasi ne Kucov nuk kan shum tifoza facebook nga te vjetrit).. Kete vit me te organizuar se kurre. Jepni porosi.Mos e lini per ne fund... Nga Ty Naftetar,As Vdekja Nuk Na Ndan...Te Duam Naftetar.

[08/03/14]   Like kush eshte ne plazh sot :)

[08/02/14]   Naten e Mir te Gjithe :)

[08/02/14]   Lajm ..
Ne dasem.
Vllai duke nxjer motren ne Valle , Ku po ulte shkallet e shpis , u rrezua dhe thyevi kemben..
Dasmen e anullun dhe do shtyet der sa nusja te heqi hallcin.. :(
Ngjarja ne nji fshat te Beratit !

[08/02/14]   Berati është qytet me rreth 65.000 banorë dhe njëra nga dy bashkitë e Rrethit të Beratit që bën pjesë në Qarkun e Beratit. Trojet e Beratit, sipas arkeologëve kanë qenë të banuara nga njerëz të civilizuar që nga shekulli VII para erës sonë.

[08/02/14]   Cdo nen lind 1 femije te bukur po Nenat e Beratit dhe te kucoves e kan Teperuar :)

[08/02/14]   Ju uroj nje fund jave te bukur ...

[08/01/14]   00:00 Pershendes Beratsit dhe kucovaret kudo qe ndodhen ^_^ zoti na rrujt gjithmon sepse jemi njerz me kultur dhe me Vlera !!

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Kuçovë?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Telephone

Address

Kuçovë
Other Tour Agencies in Kuçovë (show all)
Agjensi DYRMA Agjensi DYRMA
Gege Kucove
Kuçovë, 5000

Agjensi DYRMA