Dk-Travel Agency Agjensi Udhetimesh

😎😎 Perfitoni nga super ofertat drejt destinacioneve te #Italise#.

Tirane - Pisa ❤️ 79 Euro
Tirane - Bari ❤️ 60 Euro
Tirane - Rome ❤️ 99 Euro
Tirane - Torino ❤️ 96 Euro
Tirane - Rimini ❤️ 96 Euro
Tirane - Genova ❤️ 99 Euro
Tirane - Venezia ❤️ 86 Euro
Tirane - Treviso ❤️ 99 Euro
Tirane - Verona ❤️ 57 Euro
Tirane - Ancona ❤️ 99 Euro
Tirane - Firenze ❤️ 99 Euro
Tirane - Perugia ❤️ 99 Euro
Tirane - Bergamo ❤️ 88 Euro
Tirane - Malpensa ❤️ 80 Euro
Tirane - Bologna ❤️ 90 Euro
Tirane - Pescara ❤️90 Euro

Ne cmimin e biletes perfshihen:

1.Bileta vetem vajtje per data te caktuara te muajit Gusht.
2.Cante dore 10 kg
3.Taksat aeroportuale

________ Menyrat e pageses __________

Ne raste se jetoni jashte Shqiperise pagesen mund ta beni ne cdo dege te Western - Union ose Money Gram.

💃💃💃 Adresa; Kucove perball '' Albtelecom''

📱📲 Telefon : 066 62 17 716
Viber : 066 62 17 716
Whats up; 066 62 17 716
Gmail; [email protected]

💃💃💃 Costa Brava me super cmime pushimet po ju presin vetem me DK-TRAVEL AGENCY.

💖💖 Mont-Rosa me 3* 365 Euro/Personi.

🤹🤹 Te perfshira ne cmim;

🍉🍉 Bileta Shkup Barcelon Shkup vajtje ardhje.
🍒🍒 Akomodimi ne hotel per 7 nete dhe 8 dite qendrimi
🍓🍓 Koncepti; Full Board (Mengjes+Dreke+Darke)
🍎🍎 5 kg cante dore

----------- Menyrat e pageses ____________

😍😍 Ne rast se jetoni jashte Shqiperise pagesen mund ta beni ne cdo dege te Western-Union ose Money Gram.

💎💎 Adresa ; Kucove,Rruga e Re ,fiks perball "Albtelecom"

📱📲 Celulare;+355 066 62 17 716
Viber; +355 066 62 17 716
Whats up; +355 066 62 17 716
Gmail; [email protected]

Miremengjes miq !Ju urojme te kaloni nje dite te bukur sot!

Zgjidhni destinacionin tuaj me DK-TRAVEL
Prishtine 🌎 Stamboll 👉 66 Euro
Prishtine 🌎 Budapest 👉 40 Euro
Prishtine 🌎 Paris 👉 63 Euro
Prishtine 🌎 London 👉 55 Euro
Prishtine 🌎 Geneve 👉 59 Euro
Prishtine 🌎 Basel 👉 60 Euro
Prishtine 🌎 Berlin 👉 61 Euro
Prishtine 🌎 Oslo 👉 79 Euro
Prishtine 🌎 Keln 👉 90 Euro
Prishtine 🌎 Helsinki 👉 95 Euro
Prishtine 🌎 Paderborn 👉 70 Euro
Prishtine 🌎 Bruksel 👉 120 Euro
Prishtine 🌎 Nice 👉 130 Euro

👒👒 Cmime momentale ⭐⭐⭐

🐞🐞 Te perfshira ne cmim:
🌻🌼 Bileta vetem vajtje per data te caktuara te muajit Qershor.
🌻🌼 Cante dore
🌻🌼 Taksat aeroportuale :

Bukuria e Antalyas nuk venitet asnjehere 🙏🙏🙏 Ofertat ne kete vend vazhdojne dhe per muajin Qershor Me DK-TRAVEL AGENCY 👌👌👌
🐠 Vendosni per hotelin tuaj te preferuar :
Me nisje me date 3 Qershor ( 6 nete/7 dite qendrimi)
1🐟🐬 Crystal Admiral [email protected] Spa me 5* ,(985 Euro/cifti)
2🐳🐬 Alkoclar Exlusive Kemer me 5 *, (1076 Euro/cifti)
3 🐟🐬 Limak Limra Hotel 5*, (1083Euro/cifti)
4 🐟🐬 Concorde Deluxe Resort me 5* (1174 Euro/cifti)
💃 Te perfhira ne cmim:
😎🙌 Bilete vajtje-ardhje- Tirane-Antalya-Tirane
😎🙌 Koncepti All inclusive ( Mengjes+Dreke+Darke+Pije)
😎🙌 Transporti aeroport-hotel-aeroport
Ju mbetet vetem te rezervoni💃👜🕶️👣

Dk-Travel Agency Agjensi Udhetimesh's cover photo

Dk-Travel Agency Agjensi Udhetimesh

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Kuçovë?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Telephone

Address


Rruga E Re
Kuçovë
Other Tour Agencies in Kuçovë (show all)
Agjensi DYRMA Agjensi DYRMA
Gege Kucove
Kuçovë, 5000

Agjensi DYRMA

Berati - Kucova Berati - Kucova
Kuçovë

Miresevini ne faqen Berat & Kuçova.Kjo eshte faqja zyrtare e Qytetit te Beratit & Kuçoves.Ketu do te gjeni: FOTO,VIDEO,LAJME, ETJ..!