Alba Trans Vore

youtube.com

AlbaTrans OnAir

youtube.com

youtube.com

ALBA-TRANS Spot

Transport Shqiperi-Greqi

youtube.com

Rex alba trans ok.mpg

youtube.com

youtube.com

Albatrans

youtube.com

AlbaTrans OnAir

Me ALBATRANS Italia me afer. Tirane - Durres - Bari - Avellino - Frosinone - Roma (Stazione Tiburtina). Itinerari me i shkurter dhe komod me mjetet me te reja "EURO 5". Nxitoni drejt agjencive ALBATRANS per te perfituar ofertat e para. "Kufijte kalohen me ALBATRANS!"

youtube.com

[09/16/12]   Me ALBATRANS Italia me afer. Tirane - Durres - Bari - Avellino - Frosinone - Roma (Stazione Tiburtina). Itinerari me i shkurter dhe komod me mjetet me te reja "EURO 5". Nxitoni drejt agjencive ALBATRANS per te perfituar ofertat e para. "Kufijte kalohen me ALBATRANS!"

Alba Trans Vore's cover photo

youtube.com

orkestrale Rudi 2012

rudi 2012

mosrri.com

Roza me Titra Shqip | MosRRI.com

mosrri.com Një përrallë pikëlluese e qendrave të mbijetesës në Rose, një grua Masurian, burri i së cilës, një ushtar gjerman, u vra në luftë, duke e lënë atë vetëm në fermën e tyre. Një grua e vetme nuk ka pasur mbrojtje kundër ushtarëve rusë, të cilët epërdhunuan si një formë e hakmarrjes.

Alba Trans Vore's cover photo

Alba Trans Vore's cover photo

Untitled Album

[06/05/12]   Në muajin Gusht, rreth 26.000 Shqipëtarë dhe të huaj i besuan ALBATRANS per transportin e tyre ndemjet Shqipërisë dhe Greqisë. JU FALEMINDERIT! Edhe me shumë do të bëjme për të qenë me afër Jush. Edhe më shumë do të bëjmë për ta bërë udhëtimin Tuaj me ALBATRANS sa më komod. "KUFIJTE KALOHEN ALBATRANS!"

[06/04/12]   Agjensia jone iu ofron udhetime autobusash cdo dite Shqiperi-Greqi.
Bileta avionash ne cdo vend te botes edhe bileta tragetesh.
Ne ofrojme shpejtsi korrektsi dhe mbi te gjitha komoditet.
Tani te agjensia juaj Alba-Trans mund te udhetoni me te sigurt

Alba Trans Vore's cover photo

Alba Trans Vore's cover photo

[10/06/11]   Agjensia jone iu ofron udhetime autobusash cdo dite Shqiperi-Greqi.
Bileta avionash ne cdo vend te botes edhe bileta tragetesh.
Ne ofrojme shpejtsi korrektsi dhe mbi te gjitha komoditet.
Tani te agjensia juaj Alba-Trans mund te udhetoni me te sigurt

Alba Trans

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Kodër-Vorë?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Telephone

Address


Vore
Kodër-Vorë
047
Other Travel Agencies in Kodër-Vorë (show all)
Erindi Travel Erindi Travel
Vore Pallati 7 Katesh Ngjitur Me Komisariatin E Policis
Kodër-Vorë, 1032

..