KENGA trans&travel

KENGA TRAVEL udhetime turistike

Valbonë Valley National Park

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Pogradec District

Timeline Photos

FLOTA

Photos from KENGA trans&travel's post

JU NJOFTOJME SE NE KETE SEZON PLAZHI DO TE UDHETOJME CDO TE SHTUNE DHE TE DJELE DREJT GJIRIT TE LALZIT NISJA DO TE BEHET NGA KAMZA NE OREN 7:00 DHE KTHIMI NGA GJIRI I LALZIT NE OREN 18:00
PER VETEM 400LEK VAJTJE ARDHJE, SHPENZO ME PAK SHIJO VEREN ME SHUM :) :)

JU LUTEM NA KONTAKTONI QE TE KENI NJE VEND TE SIGURTE
CEL:0684015400

KENGA trans&travel's cover photo

Timeline Photos

KENGA  trans&travel reached 500 likes!

KENGA trans&travel reached 500 likes!

Thanks for being a part of the KENGA trans&travel community! Share this Page with friends to help more people learn about it.

Photos from KENGA trans&travel's post

Photos from KENGA trans&travel's post

Timeline Photos

Photos from KENGA trans&travel's post

Photos from KENGA trans&travel's post

Photos from KENGA trans&travel's post

Timeline Photos

Timeline Photos

ALBtelekom

Timeline Photos

Photos from KENGA trans&travel's post

Timeline Photos

Timeline Photos

KENGA Trans&travel ju uron Gezuar 2018🥂

Photos from KENGA trans&travel's post

Timeline Photos

KENGA trans&travel's cover photo

Timeline Photos

Photos from KENGA trans&travel's post

Timeline Photos

Timeline Photos

Photos from KENGA trans&travel's post

Timeline Photos

Photos from KENGA trans&travel's post

Si ne dite te ftohta ashtu edhe ne ditet me diell ne ndodhemi ne bregdet☀️☁️

Timeline Photos

Mirmengjesi ju urojme pushime te kendshme
#relax :)

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Kodër-Kamëz?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Telephone

Address


Rreth Rrotulllimi Bathore
Kodër-Kamëz